LİGChampionship
BU SEZON1G · 3A
Gol10.07 / 90
Asist30.22 / 90
Şut120.88 / 90
Kilit pas161.17 / 90
Başarılı dripling201.47 / 90
Kazanılan ikili755.50 / 90
Rating6.68
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.070.05
Asist
0.220.05
Şut
0.880.36
Kilit pas
1.170.59
Başarılı dripling
1.471.23
Kazanılan ikili
5.504.74
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Superliga2019/2020 · Denmark
🏆
DBU Pokalen2018/2019 · Denmark
🥈
Super Cup2023/2024 · Italy · 2nd Place
🥈
Superliga2020/2021 · Denmark · 2nd Place
🥈
Superliga2018/2019 · Denmark · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 4 G+A
GolAsist
2025/26
41
1.228
1
3
6.68
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%42 isabet
Kilit pas16
Drible20%54 başarı
İkili kazanılan75%49
Müdahale22
Faul1420 kazanılan
İlk 111328 yedek
G+A / 900.29
Kart1
2024/25
33
1.975
1
1
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%12 isabet
Kilit pas13
Drible27%59 başarı
İkili kazanılan104%49
Müdahale44
Faul2422 kazanılan
İlk 11258 yedek
G+A / 900.09
Kart2
2023/24
41
1.196
0
2
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%27 isabet
Kilit pas15
Drible18%60 başarı
İkili kazanılan93%50
Müdahale43
Faul3216 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111328 yedek
G+A / 900.15
Kart8
2022/23
31
1.528
3
1
6.81
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut21%33 isabet
Kilit pas16
Drible39%57 başarı
İkili kazanılan127%51
Müdahale46
Faul3329 kazanılan
İlk 111417 yedek
G+A / 900.24
Kart91
2021/22
12
470
2
0
6.64
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%64 isabet
Kilit pas2
Drible9%47 başarı
İkili kazanılan34%43
Müdahale12
Faul119 kazanılan
Penaltı1
İlk 1157 yedek
G+A / 900.38
Kart2
2020/21
8
688
0
1
7.02
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas2
Drible27%84 başarı
İkili kazanılan68%60
Müdahale25
Faul1410 kazanılan
İlk 118
G+A / 900.13
Kart1
TOPLAM GOL61 penaltı
İLK 116782 yedek girdi
KART20
FORMA8
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR6 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 6 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-187%62
- 4-3-332%23
- 3-4-1-27%5
- 5-4-16%4
- 3-4-2-15%4
- 3-5-24%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar5aldığı asist
Onun asist yaptıkları7verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.04.2026 | SouthamptonA | 2-2 | 19↑ | – | 6.3 | ||
| 25.04.2026 | West BromA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.04.2026 | CharltonA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 14.04.2026 | PortsmouthA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 06.04.2026 | BirminghamH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.03.2026 | MillwallH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.03.2026 | Sheffield WednesdayA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 10.03.2026 | Stoke CityA | 3-3 | 21↑ | – | 7.0 | ||
| 07.03.2026 | LeicesterH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.03.2026 | Hull CityH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 28.02.2026 | SwanseaH | 3-0 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 24.02.2026 | WatfordA | 0-2 | 22↑ | – | 6.3 | ||
| 21.02.2026 | WrexhamA | 5-3 | –↑ | – | – | ||
| 07.02.2026 | DerbyA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 31.01.2026 | PrestonH | 1-1 | 65 | 1 | 6.0 | ||
| 24.01.2026 | Sheffield UtdA | 3-1 | 20↑ | – | 6.5 | ||
| 20.01.2026 | Bristol CityH | 2-0 | 63 | 1 | – | 6.3 | |
| 17.01.2026 | BlackburnH | 3-0 | 17↑ | – | 7.3 | ||
| 01.01.2026 | Oxford UnitedH | 2-1 | 76 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 29.12.2025 | CoventryA | 0-2 | 10↑ | – | 6.7 | ||
| 26.12.2025 | MillwallA | 0-0 | 71 | 1 | 6.7 | ||
| 20.12.2025 | Sheffield WednesdayH | 3-1 | 76 | 1 | 6.9 | ||
| 13.12.2025 | LeicesterA | 3-1 | 35↑ | 1 | 1 | 7.7 | |
| 10.12.2025 | Stoke CityH | 1-0 | 19↑ | – | 6.6 | ||
| 06.12.2025 | CoventryH | 3-0 | 19↑ | – | 6.7 | ||
| 02.12.2025 | BlackburnA | 1-1 | 45↑ | 1 | 6.5 | ||
| 25.11.2025 | Hull CityA | 0-2 | 45 | – | 6.3 | ||
| 22.11.2025 | WrexhamH | 0-0 | 15↑ | – | 6.9 | ||
| 08.11.2025 | SwanseaA | 1-4 | 18↑ | – | 6.7 | ||
| 04.11.2025 | WatfordH | 1-1 | 64 | 1 | 6.3 | ||
| 01.11.2025 | QPRA | 1-4 | –↑ | – | – | ||
| 25.10.2025 | West BromH | 1-0 | 13↑ | – | 6.9 | ||
| 21.10.2025 | CharltonH | 0-3 | 75 | 2 | 6.6 | ||
| 17.10.2025 | MiddlesbroughA | 2-1 | 67 | – | 6.3 | ||
| 05.10.2025 | NorwichH | 3-1 | 75 | 1 | 6.6 | ||
| 30.09.2025 | Bristol CityA | 1-1 | 17↑ | – | 6.6 | ||
| 27.09.2025 | PortsmouthH | 2-1 | 74 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 12.09.2025 | Sheffield UtdH | 5-0 | 63 | – | 7.0 | ||
| 30.08.2025 | DerbyH | 2-2 | 78 | – | 6.6 | ||
| 23.08.2025 | PrestonA | 1-0 | 14↑ | – | 6.9 | ||
| 17.08.2025 | SouthamptonH | 1-1 | 24↑ | – | 6.6 | ||
| 25.05.2025 | West HamH | 1-3 | 78 | 1 | – | 7.0 | |
| 18.05.2025 | LeicesterA | 2-0 | 71 | 1 | 6.9 | ||
| 10.05.2025 | BrentfordH | 0-1 | 29↑ | – | 6.3 | ||
| 03.05.2025 | EvertonA | 2-2 | 8↑ | – | 6.6 | ||
| 26.04.2025 | NewcastleA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 20.04.2025 | ArsenalH | 0-4 | 81 | – | 6.0 | ||
| 13.04.2025 | ChelseaA | 2-2 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 05.04.2025 | WolvesH | 1-2 | 81 | – | 6.9 | ||
| 02.04.2025 | BournemouthA | 1-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 15.03.2025 | Nottingham ForestH | 2-4 | 90 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 08.03.2025 | Crystal PalaceA | 1-0 | 83 | – | 6.9 | ||
| 26.02.2025 | Manchester UnitedA | 3-2 | 89 | – | 6.2 | ||
| 22.02.2025 | TottenhamH | 1-4 | 52 | – | 6.5 | ||
| 15.02.2025 | Aston VillaA | 1-1 | 80 | – | 6.6 | ||
| 01.02.2025 | SouthamptonH | 1-2 | 77 | 1 | 7.2 | ||
| 19.01.2025 | Manchester CityH | 0-6 | 64 | – | 6.2 | ||
| 16.01.2025 | BrightonH | 0-2 | 71 | – | 6.7 | ||
| 05.01.2025 | FulhamA | 2-2 | 73 | – | 6.6 | ||
| 30.12.2024 | ChelseaH | 2-0 | 77 | – | 6.9 |
ŞUT17
GOL1
xG1.8
xG FARKI-0.8under performing
DÖNÜŞÜM%5.9
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası13%76
- Korner2%12
- Açık oyun2%12
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak9%53
- Sol ayak7%41
- Kafa1%6
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR17 şut
- 1-15' 1 %6
- 16-30' 3 %18
- 31-45' 3 %18
- 46-60' 4 %24
- 61-75' 3 %18
- 76-90+' 3 %18
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2016–2025 · 166 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2018-07-01
Örgryte
→
Midtjylland
€200k
Örgryte
→
Midtjylland
€200k
2016-12-06
Örgryte U17
→
Örgryte
-
Örgryte U17
→
Örgryte
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
10.2024
Diz sakatlığıŞüpheli
2 maç
03.2024
Kas sakatlığıKadroda yok
5 maç
01.2024
Sarı kart cezasıKadroda yok
2 maç
12.2022
Sırt sakatlığıKadroda yok
1 maç
10.2022
Ayak bileği sakatlığıŞüpheli
2 maç
09.2022
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
03.2022
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
1 maç
02.2022
SakatlıkKadroda yok
4 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1228 dk
Takip listesi: Dengeli orta saha profili
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU67.0Championship 2025
PERFORMANS63.31228 dk
KARARİzlemeye değer65/100
ROL UYUMU2025
Box-to-box orta saha
79.2
İleri sekiz
78.0
Derinden oyun kurucu
76.9
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 362 oyuncu
Scout skoru
%93
Performans
%92
Dakika
%64
Değer / getiri
%10
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%94
Performans
%91
Dakika
%81
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
82
100
Performans skoru
63.3
76
83
Başarılı drible / 90
1.47
1.2
100
İkili mücadele kazanma
49.34
55
90
Asist / 90
0.22
0.2
100
Kilit pas / 90
1.17
1.3
90
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Alejandro PiedrahitaGimnasia L.P. · 23
%95
0gol
3asist
68scout
Liga Profesional Argentina
Emre DemirSakaryaspor · 21
%85
3gol
1asist
66scout
1. Lig
Jonas SternerDynamo Dresden · 23
%81
0gol
3asist
78scout
€600K
2. Bundesliga
Noël AsékoHannover 96 · 20
%73
3gol
5asist
74scout
€8.00M
2. Bundesliga
Nicușor BancuUniversitatea Craiova · 33
%70
0gol
2asist
55scout
UEFA Europa Conference League
Luis MandacaJuventude · 24
%67
2gol
1asist
62scout
Serie A
Bautista MerliniGimnasia L.P. · 30
%64
1gol
2asist
61scout
Liga Profesional Argentina
DaniloBotafogo · 24
%60
1gol
3asist
64scout
€35.00M
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




