E. Cəfərquliyev
Azerbaijan · Defender

E. Cəfərquliyev

YAŞ25
BOY180
KULÜPQarabag
LİGFriendlies
BU SEZON2G · 1A
Gol20.18 / 90
Asist10.09 / 90
Şut40.36 / 90
Kilit pas50.46 / 90
Başarılı dripling80.73 / 90
Kazanılan ikili373.37 / 90
Rating6.49
OYUNCU PROFİLİUEFA Champions League 2025 · 138 defanslar
Müdahale — %34 (1.37) Pas arası — %39 (0.91) Blok — %23 (0.27) İkili mücadele — %18 (%49) Pas isabeti — %9 (%80) Faul (az iyi) — %99 (0.09) 37 ORT. % 34 39 23 18 9 99
  • Müdahale 1.37 %34
  • Pas arası 0.91 %39
  • Blok 0.27 %23
  • İkili mücadele %49 %18
  • Pas isabeti %80 %9
  • Faul (az iyi) 0.09 %99
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 989 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 Premyer Liqa2024/2025 · Azerbaijan
🏆 Premyer Liqa2023/2024 · Azerbaijan
🏆 Cup2023/2024 · Azerbaijan
🏆 Premyer Liqa2022/2023 · Azerbaijan
🏆 Premyer Liqa2021/2022 · Azerbaijan
🏆 Cup2021/2022 · Azerbaijan
🏆 Premyer Liqa2019/2020 · Azerbaijan
🏆 Cup2017/2018 · Azerbaijan
🥈 Premyer Liqa2020/2021 · Azerbaijan · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 3 G+A
2020 0 2021 0 2022 0 2023 1 2024 0 2025 3
GolAsist
2025/26 12 989 2 1 6.49
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Champions LeagueQarabag 12 989 2 1 6.49
Şut4%50 isabet
Kilit pas5
Drible8%38 başarı
İkili kazanılan37%49
Müdahale15
Faul110 kazanılan
Ofsayt4
İlk 1112
G+A / 900.27
2024/25 10 802 0 0 6.71
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa LeagueQarabag 7 532 0 0 6.89
UEFA Champions LeagueQarabag 2 180 0 0 6.60
World Cup - Qualification EuropeAzerbaijan 1 90 0 0 5.90
Şut4%50 isabet
Kilit pas9
Drible7%50 başarı
İkili kazanılan37%51
Müdahale18
Faul99 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1191 yedek
Kart31
2023/24 10 820 0 1 6.57
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa LeagueQarabag 9 749 0 1 6.57
UEFA Champions LeagueQarabag 1 71 0 0 6.60
Şut4%25 isabet
Kilit pas4
Drible4%27 başarı
İkili kazanılan28%42
Müdahale15
Faul132 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1110
G+A / 900.11
Kart32
2022/23 12 631 0 0 6.72
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa LeagueQarabag 6 318 0 0 6.62
UEFA Europa Conference LeagueQarabag 2 197 0 0 6.85
UEFA Champions LeagueQarabag 4 116 0 0 6.75
Şut3%33 isabet
Kilit pas5
Drible1%20 başarı
İkili kazanılan24%44
Müdahale10
Faul105 kazanılan
Ofsayt4
İlk 1184 yedek
Kart2
2021/22 5 9 0 0 6.30
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueQarabag 5 9 0 0 6.30
2020/21 5 198 0 0 6.35
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa LeagueQarabag 5 198 0 0 6.35
Kilit pas1
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan10%56
Müdahale3
Faul13 kazanılan
İlk 1123 yedek
TOPLAM GOL2
İLK 11355 yedek girdi
KART6
FORMA44
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 2 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 46-60'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 2 %100
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 31 3-4-3 — 2 3-4-2-1 — 1 3-5-2 — 1 4-2-1-3 — 1 4-3-3 — 1 37 maç
  • 4-2-3-131%84
  • 3-4-32%5
  • 3-4-2-11%3
  • 3-5-21%3
  • 4-2-1-31%3
  • 4-3-31%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
1 A. ZoubirA. Zoubir 1 M. JankovicM. Jankovic Cəfərquli 2
MAÇ GEÇMİŞİ54 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
24.02.2026 NewcastleA 3-2 79 1 1 7.9
18.02.2026 NewcastleH 1-6 90 1 1 6.3
28.01.2026 LiverpoolA 6-0 67 5.3
21.01.2026 Eintracht FrankfurtH 3-2 85 1 7.9
10.12.2025 AjaxH 2-4 87 1 6.2
25.11.2025 NapoliA 2-0 76 6.9
05.11.2025 ChelseaH 2-2 75 1 6.0
22.10.2025 Athletic ClubA 3-1 90 6.2
10.10.2025 FranceA 3-0 90 5.9
01.10.2025 FC CopenhagenH 2-0 89 6.7
16.09.2025 BenficaA 2-3 77 6.3
27.08.2025 Ferencvarosi TCH 2-3 84 5.9
19.08.2025 Ferencvarosi TCA 1-3 90 6.3
30.01.2025 Olympiakos PiraeusA 3-0 72 6.3
23.01.2025 FCSBH 2-3 90 2 7.7
12.12.2024 IF ElfsborgA 1-0 86 6.9
28.11.2024 LyonH 1-4 25 7.2
24.10.2024 AjaxH 0-3 79 5.6
03.10.2024 Malmo FFH 1-2 90 6.6
26.09.2024 TottenhamA 3-0 90 1 7.9
28.08.2024 Dinamo ZagrebH 0-2 90 1 6.9
20.08.2024 Dinamo ZagrebA 3-0 90 6.3
14.03.2024 Bayer LeverkusenA 3-2 63 5.9
22.02.2024 SC BragaH 2-3 57 5.3
15.02.2024 SC BragaA 2-4 90 6.7
14.12.2023 BK HackenH 2-1 90 6.6
30.11.2023 MoldeA 2-2 90 1 1 7.0
09.11.2023 Bayer LeverkusenH 0-1 89 1 6.9
26.10.2023 Bayer LeverkusenA 5-1 90 6.5
05.10.2023 BK HackenA 0-1 90 7.0
21.09.2023 MoldeH 1-0 90 1 7.2
26.07.2023 Raków CzęstochowaA 3-2 71 1 6.6
23.02.2023 GentA 1-0 107 6.2
16.02.2023 GentH 1-0 90 1 7.5
03.11.2022 SC FreiburgH 1-1 88 6.7
27.10.2022 NantesA 2-1 9 6.3
13.10.2022 Olympiakos PiraeusH 0-0 85 6.9
06.10.2022 Olympiakos PiraeusA 0-3 45 6.3
15.09.2022 NantesH 3-0 90 1 6.9
08.09.2022 SC FreiburgA 2-1 1
23.08.2022 PlzenA 2-1
17.08.2022 PlzenH 0-0
27.07.2022 FC ZurichA 2-2 45 6.2
19.07.2022 FC ZurichH 3-2 71 1 7.3
24.02.2022 MarseilleH 0-3
17.02.2022 MarseilleA 3-1
09.12.2021 FC Basel 1893A 3-0 9 6.3
25.11.2021 Omonia NicosiaH 2-2
04.11.2021 Kairat AlmatyA 1-2
03.12.2020 Maccabi Tel AvivH 1-1 90 6.6
26.11.2020 SivassporH 2-3 90 6.0
05.11.2020 SivassporA 2-0
29.10.2020 VillarrealH 1-3 8 6.3
22.10.2020 Maccabi Tel AvivA 1-0 10 6.5
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2025 · 54 maç
Qarabag 53maç 2020–2025
Azerbaijan 1maç 2024
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2020-07-01 Sumqayıt Qarabag
2019-07-02 Qarabag Sumqayıt
2019-07-01 Keshla FC Qarabag
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
11.2024 Kırmızı kart cezasıKadroda yok 2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥 UEFA Europa League2023 · Qarabag 1kırmızı · 13 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 989 dk

Veri yetersiz: Dengeli orta saha profili

Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU52.9UEFA Champions League 2025
PERFORMANS38.4989 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 555 oyuncu
Scout skoru %82
Performans %50
Dakika %96
Değer / getiri %26
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %70
Performans %55
Dakika %77
Değer / getiri %18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam