LİGUEFA Europa Conference League
BU SEZON0G · 0A
Şut35.74 / 90
Kilit pas11.91 / 90
Başarılı dripling11.91 / 90
Kazanılan ikili35.74 / 90
Rating6.30
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Şut
5.740.47
Kilit pas
1.910.47
Başarılı dripling
1.910.70
Kazanılan ikili
5.744.81
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Tournoi Maurice Revello2015 · World
🥈
Coupe de France2016/2017 · France · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 4 G+A
GolAsist
2026/27
1
47
0
0
6.30
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan3%43
Müdahale1
İlk 111
2025/26
37
767
1
1
6.81
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%50 isabet
Kilit pas4
Drible6%46 başarı
İkili kazanılan41%51
Müdahale11
Faul148 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11730 yedek
G+A / 900.23
Kart2
2024/25
32
1.421
0
1
6.91
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%27 isabet
Kilit pas13
Drible9%50 başarı
İkili kazanılan104%57
Müdahale31
Faul2127 kazanılan
İlk 111616 yedek
G+A / 900.06
Kart2
2023/24
42
2.293
0
2
6.91
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut25%40 isabet
Kilit pas16
Drible15%62 başarı
İkili kazanılan147%55
Müdahale57
Faul2828 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112517 yedek
G+A / 900.08
Kart4
2022/23
29
2.013
2
0
6.97
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%53 isabet
Kilit pas16
Drible9%56 başarı
İkili kazanılan139%57
Müdahale42
Faul2623 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11227 yedek
G+A / 900.09
Kart3
2021/22
43
3.139
2
2
6.93
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut35%31 isabet
Kilit pas23
Drible25%50 başarı
İkili kazanılan203%55
Müdahale60
Faul4531 kazanılan
İlk 11358 yedek
G+A / 900.11
Kart8
2020/21
33
2.489
1
2
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut25%44 isabet
Kilit pas19
Drible21%64 başarı
İkili kazanılan175%52
Müdahale61
Faul3931 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11312 yedek
G+A / 900.11
Kart6
TOPLAM GOL9
İLK 1111178 yedek girdi
KART25
FORMA8
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR9 gol
- 1-15' 3 %33
- 16-30' 2 %22
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 2 %22
- 61-75' 2 %22
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-4-260%36
- 4-2-3-131%18
- 4-3-331%18
- 3-4-2-127%16
- 4-1-4-111%7
- 3-4-38%5
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar6aldığı asist
Onun asist yaptıkları7verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.08.2026 | BrannH | 1-1 | 47 | 3 | 6.3 | ||
| 23.05.2026 | BarcelonaH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.05.2026 | Real SociedadA | 3-4 | –↑ | – | – | ||
| 14.05.2026 | Rayo VallecanoH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 10.05.2026 | Athletic ClubA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.05.2026 | Atletico MadridH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 25.04.2026 | GironaH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.04.2026 | ElcheA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 05.04.2026 | Celta VigoH | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 21.03.2026 | SevillaA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 14.03.2026 | OviedoA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 08.03.2026 | AlavesH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 01.03.2026 | OsasunaH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.02.2026 | VillarrealA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.02.2026 | LevanteA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 08.02.2026 | Real MadridH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 01.02.2026 | Real BetisA | 2-1 | 23↑ | – | 6.7 | ||
| 24.01.2026 | EspanyolH | 3-2 | 5↑ | – | – | ||
| 18.01.2026 | GetafeA | 0-1 | 60↑ | – | 6.9 | ||
| 10.01.2026 | ElcheH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.01.2026 | Celta VigoA | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.12.2025 | MallorcaH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.12.2025 | Atletico MadridA | 2-1 | 19↑ | – | 6.3 | ||
| 07.12.2025 | SevillaH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.12.2025 | Rayo VallecanoA | 1-1 | 1↑ | – | – | ||
| 21.11.2025 | LevanteH | 1-0 | 14↑ | – | 6.9 | ||
| 09.11.2025 | Real BetisH | 1-1 | 13↑ | – | 6.6 | ||
| 01.11.2025 | Real MadridA | 4-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 25.10.2025 | VillarrealH | 0-2 | 13↑ | – | 6.9 | ||
| 20.10.2025 | AlavesA | 0-0 | 10↑ | – | 6.6 | ||
| 04.10.2025 | GironaA | 2-1 | 45 | – | 6.2 | ||
| 30.09.2025 | OviedoH | 1-2 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 23.09.2025 | EspanyolA | 2-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 20.09.2025 | Athletic ClubH | 2-0 | 90 | 1 | 1 | 1 | 9.3 |
| 14.09.2025 | BarcelonaA | 6-0 | 90 | – | 5.9 | ||
| 29.08.2025 | GetafeH | 3-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 24.08.2025 | OsasunaA | 1-0 | 13↑ | – | 6.7 | ||
| 16.08.2025 | Real SociedadH | 1-1 | 11↑ | 1 | 6.6 | ||
| 17.05.2025 | Stade Brestois 29H | 6-0 | 69 | – | 6.6 | ||
| 02.05.2025 | ReimsH | 1-0 | 12↑ | – | 6.2 | ||
| 25.04.2025 | Paris Saint GermainA | 1-3 | 23↑ | – | 6.7 | ||
| 20.04.2025 | AngersH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 12.04.2025 | StrasbourgA | 2-2 | 76 | 1 | 7.2 | ||
| 04.04.2025 | NantesH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 29.03.2025 | MonacoA | 2-1 | 82 | – | 6.5 | ||
| 14.03.2025 | AuxerreH | 1-1 | 68 | 1 | 6.9 | ||
| 09.03.2025 | LyonH | 0-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 01.03.2025 | Saint EtienneA | 1-3 | 90 | 3 | 8.3 | ||
| 23.02.2025 | MontpellierH | 2-0 | 63 | 1 | 6.9 | ||
| 16.02.2025 | Le HavreA | 1-3 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 08.02.2025 | LensH | 2-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 02.02.2025 | ToulouseA | 1-1 | 90 | 3 | 7.2 | ||
| 26.01.2025 | MarseilleH | 2-0 | 88 | – | 6.6 | ||
| 11.01.2025 | MarseilleH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 03.01.2025 | NiceA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 15.12.2024 | AngersH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 08.12.2024 | NantesA | 1-0 | 11↑ | – | 6.5 | ||
| 30.11.2024 | Saint EtienneH | 5-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.11.2024 | LilleA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 10.11.2024 | ToulouseH | 0-2 | 90 | – | 6.6 |
ŞUT6
GOL1
xG0.4
xG FARKI+0.6over performing
DÖNÜŞÜM%16.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası2%33
- Korner2%33
- Açık oyun2%33
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak4%67
- Kafa2%33
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR6 şut
- 1-15' 1 %17
- 16-30' 2 %33
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 2 %33
- 76-90+' 1 %17
AKSİYON HARİTASI551 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %44
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %45
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %43
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %36
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR551
- Pas363%69
- Top kazanma40%8
- Top teması31%6
- Faul21%4
- Uzaklaştırma18%3
- Hava topu16%3
- Çalım14%3
- Müdahale11%2
- Pas arası6%1
- Bloke edilen pas5%1
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2013–2026 · 217 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2016-07-01
Tours FC
→
Angers SCO
€500k
Tours FC
→
Angers SCO
€500k
2014-07-01
Tours B
→
Tours FC
-
Tours B
→
Tours FC
-
2013-07-01
Tours FC U19
→
Tours B
-
Tours FC U19
→
Tours B
-
2012-07-01
Tours FC U17
→
Tours FC U19
-
Tours FC U17
→
Tours FC U19
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2026
Stomach DisorderKadroda yok
1 maç
05.2025
Loan agreementKadroda yok
1 maç
01.2023
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
16 maç
10.2022
Ayak bileği sakatlığıŞüpheli
1 maç
11.2021
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
04.2021
CezalıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 767 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU44.1La Liga 2025
PERFORMANS41.8767 dk
KARARVeri yetersiz51/100
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
59.7
Box-to-box orta saha
58.8
Derinden oyun kurucu
58.5
Role fit sinyali var ama confidence 90/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 262 oyuncu
Scout skoru
%39
Performans
%56
Dakika
%51
Değer / getiri
%31
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%52
Performans
%61
Dakika
%72
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.81
7.1
96
Performans skoru
41.8
75
56
Dakika güvenliği
42.3
82
52
İkili mücadele kazanma
51.25
58
88
Pas hacmi / 90
47.17
50
94
Müdahale / 90
1.29
3.2
40
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Elvin JafarguliyevQarabag · 25
%95
2gol
1asist
53scout
UEFA Champions League
Ralph PrisoVancouver Whitecaps · 23
%78
1gol
2asist
62scout
Major League Soccer
Raphael OnyedikaClub Brugge KV · 24
%71
1gol
0asist
57scout
Jupiler Pro League
Noah SadikiSunderland · 21
%68
0gol
1asist
59scout
Premier League
William KirkSilkeborg
%66
1gol
1asist
46scout
Superliga
Paul VenotAnnecy · 24
%62
0gol
2asist
63scout
€600K
Ligue 2
Paulo MoreiraEstrela · 25
%61
3gol
2asist
62scout
€100K
Primeira Liga
Noah CadiouLorient · 27
%60
2gol
1asist
54scout
Ligue 1
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum





