LİGChampionship
BU SEZON3G · 1A
Gol30.23 / 90
Asist10.08 / 90
Şut282.14 / 90
Kilit pas90.69 / 90
Başarılı dripling80.61 / 90
Kazanılan ikili624.74 / 90
Rating6.71
LİG SIRALAMALARINDA
4.
League Cup2021 · Aston Villa · 2 maç
2asist4.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Super Cup2023/2024 · Holland
🏆
KNVB Beker2022/2023 · Holland
🏆
Queensland Champions Cup2022 · World
🏆
Algarve Football Cup2018 · Europe
🏆
U19 Divisie 12013/2014 · Holland
🥈
Eredivisie2022/2023 · Holland · 2nd Place
🥈
League Cup2019/2020 · England · 2nd Place
🥈
Eredivisie2015/2016 · Holland · 2nd Place
🥈
Eredivisie2014/2015 · Holland · 2nd Place
🥈
Super Cup2014/2015 · Holland · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 10 G+A
GolAsist
2024/25
27
1.177
3
1
6.71
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut28%46 isabet
Kilit pas9
Drible8%27 başarı
İkili kazanılan62%39
Müdahale8
Faul1419 kazanılan
Ofsayt8
İlk 111413 yedek
G+A / 900.31
2023/24
8
54
0
1
6.73
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%50 isabet
Kilit pas2
Drible4%67 başarı
İkili kazanılan4%50
Faul1
G+A / 901.67
2022/23
21
969
6
2
6.97
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut23%48 isabet
Kilit pas14
Drible11%37 başarı
İkili kazanılan52%46
Müdahale12
Faul912 kazanılan
Ofsayt9
İlk 111011 yedek
G+A / 900.74
Kart1
2021/22
28
408
1
1
6.59
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%43 isabet
Kilit pas5
Drible4%36 başarı
İkili kazanılan24%37
Müdahale5
Faul85 kazanılan
Ofsayt2
Penaltı1
İlk 11424 yedek
G+A / 900.44
Kart2
2020/21
34
1.617
10
0
6.91
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut49%61 isabet
Kilit pas26
Drible26%53 başarı
İkili kazanılan98%41
Müdahale16
Faul1828 kazanılan
Ofsayt3
Penaltı4
İlk 111717 yedek
G+A / 900.56
Kart2
TOPLAM GOL165 penaltı
İLK 112944 yedek girdi
KART4
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA20
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR16 gol
- 1-15' 3 %19
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 3 %19
- 46-60' 3 %19
- 61-75' 3 %19
- 76-90+' 4 %25
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-130%48
- 4-3-318%29
- 3-4-35%8
- 3-4-2-14%6
- 3-5-23%5
- 4-4-23%5
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar9aldığı asist
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.03.2025 | Sheffield WednesdayH | 1-1 | 26↑ | 1 | 6.9 | ||
| 04.03.2025 | BurnleyH | 1-2 | 29↑ | 1 | 6.3 | ||
| 25.02.2025 | Hull CityH | 1-0 | 12↑ | – | 6.3 | ||
| 22.02.2025 | PlymouthA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.02.2025 | Bristol CityH | 1-1 | 71 | 2 | 7.0 | ||
| 11.02.2025 | PortsmouthA | 2-1 | 8↑ | – | 6.6 | ||
| 01.02.2025 | LeedsA | 7-0 | 57 | 1 | 6.6 | ||
| 25.01.2025 | DerbyH | 2-1 | 34↑ | 1 | 4 | 7.3 | |
| 21.01.2025 | MillwallA | 2-2 | 12↑ | 1 | 7.0 | ||
| 29.12.2024 | WatfordA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 26.12.2024 | Oxford UnitedA | 3-2 | 21↑ | – | 6.2 | ||
| 21.12.2024 | Sheffield UtdH | 0-2 | 72 | 1 | 6.2 | ||
| 14.12.2024 | Stoke CityA | 2-2 | 68 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 11.12.2024 | PrestonH | 0-2 | 33↑ | 1 | 7.2 | ||
| 09.11.2024 | BlackburnH | 1-3 | 45 | 1 | 6.7 | ||
| 06.11.2024 | LutonA | 1-0 | 70 | 2 | 6.2 | ||
| 02.11.2024 | NorwichH | 2-1 | 62 | – | 6.6 | ||
| 26.10.2024 | West BromA | 0-0 | 62 | 1 | 6.3 | ||
| 22.10.2024 | PortsmouthH | 2-0 | 78 | 2 | 7.0 | ||
| 19.10.2024 | PlymouthH | 5-0 | 76 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 06.10.2024 | Bristol CityA | 1-1 | 66 | 1 | 6.5 | ||
| 01.10.2024 | MillwallH | 1-0 | 62 | – | 6.3 | ||
| 28.09.2024 | Hull CityA | 4-1 | 74 | 1 | 3 | 7.3 | |
| 21.09.2024 | LeedsH | 0-2 | 32↑ | 1 | 6.6 | ||
| 14.09.2024 | DerbyA | 1-0 | 62 | 2 | 6.6 | ||
| 31.08.2024 | MiddlesbroughH | 0-2 | 28↑ | – | 6.3 | ||
| 25.08.2024 | SwanseaA | 1-1 | 17↑ | 1 | 6.7 | ||
| 06.10.2023 | Borussia MonchengladbachA | 2-2 | 20↑ | 1 | – | 7.0 | |
| 30.09.2023 | Bayer LeverkusenH | 0-3 | 21↑ | 1 | 6.6 | ||
| 23.09.2023 | FC AugsburgA | 2-1 | 10↑ | 1 | 6.6 | ||
| 30.08.2023 | RangersH | 5-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.08.2023 | RangersA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 19.08.2023 | VitesseA | 1-3 | 3↑ | 2 | – | ||
| 15.08.2023 | Sturm GrazA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 08.08.2023 | Sturm GrazH | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.02.2023 | FeyenoordA | 2-2 | 17 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 28.01.2023 | GO Ahead EaglesH | 2-0 | 88 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 24.01.2023 | EmmenA | 1-0 | 76 | 2 | 7.0 | ||
| 21.01.2023 | VitesseH | 1-0 | 90 | 3 | 7.0 | ||
| 15.01.2023 | Fortuna SittardA | 2-2 | 60 | 3 | 6.7 | ||
| 07.01.2023 | Sparta RotterdamH | 0-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 12.11.2022 | AZ AlkmaarH | 0-1 | 29↑ | – | 6.7 | ||
| 06.11.2022 | AjaxA | 1-2 | 27↑ | 1 | 6.9 | ||
| 03.11.2022 | Bodo/GlimtA | 1-2 | 45↑ | 1 | – | 7.2 | |
| 30.10.2022 | NEC NijmegenH | 3-0 | 62 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 27.10.2022 | ArsenalH | 2-0 | 45 | – | 6.3 | ||
| 23.10.2022 | GroningenA | 4-2 | 45 | – | 6.3 | ||
| 20.10.2022 | ArsenalA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.10.2022 | UtrechtH | 6-1 | 28↑ | 2 | 3 | 8.5 | |
| 13.10.2022 | FC ZurichH | 5-0 | 45↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 09.10.2022 | HeerenveenA | 0-1 | 48↑ | 1 | 6.9 | ||
| 06.10.2022 | FC ZurichA | 1-5 | 29↑ | 1 | 6.9 | ||
| 01.10.2022 | CambuurA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 11.09.2022 | WaalwijkH | 1-0 | 82 | 2 | 6.2 | ||
| 08.09.2022 | Bodo/GlimtH | 1-1 | 28↑ | 1 | – | 7.2 | |
| 03.09.2022 | TwenteA | 2-1 | 35↑ | – | 6.2 | ||
| 24.04.2022 | LiverpoolA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 06.04.2022 | BurnleyA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 03.04.2022 | West HamA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.03.2022 | WolvesH | 0-1 | –↑ | – | – |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2013–2024 · 118 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
10.2023
CezalıKadroda yok
2 maç
08.2023
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
02.2023
Kas sakatlığıŞüpheli
1 maç
02.2023
Kas sakatlığıKadroda yok
4 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum






