LİGDFB Pokal
BU SEZON1G · 2A
Gol10.07 / 90
Asist20.14 / 90
Şut100.68 / 90
Kilit pas120.81 / 90
Başarılı dripling110.75 / 90
Kazanılan ikili654.41 / 90
Rating6.52
OYUNCU PROFİLİBundesliga 2025 · 102 orta sahalar
- Kilit pas 0.81 %37
- Asist 0.14 %62
- Drible 0.75 %65
- Pas isabeti %83 %52
- Top kapma 3.87 %90
- İkili mücadele %50 %55
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1326 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥈
UEFA Nations League2022 · Denmark · 6 maç
3asist2.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Super Cup2019/2020 · Belgium
🏆
First Division A2018/2019 · Belgium
🥈
Coppa Italia2020/2021 · Italy · 2nd Place
🥈
Cup2017/2018 · Belgium · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 7 G+A
GolAsist
2025/26
18
1.326
1
2
6.52
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%40 isabet
Kilit pas12
Drible11%31 başarı
İkili kazanılan65%50
Müdahale38
Faul97 kazanılan
İlk 11162 yedek
G+A / 900.2
Kart31
2024/25
30
2.400
3
4
6.87
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%44 isabet
Kilit pas23
Drible19%32 başarı
İkili kazanılan97%48
Müdahale39
Faul919 kazanılan
İlk 11273 yedek
G+A / 900.26
Kart5
2023/24
31
2.454
2
3
6.92
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%43 isabet
Kilit pas23
Drible21%42 başarı
İkili kazanılan120%53
Müdahale62
Faul1915 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11274 yedek
G+A / 900.18
Kart5
2022/23
37
2.289
3
3
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut19%32 isabet
Kilit pas37
Drible18%33 başarı
İkili kazanılan79%42
Müdahale34
Faul1623 kazanılan
Ofsayt6
İlk 112611 yedek
G+A / 900.24
Kart51
2021/22
42
2.088
2
2
6.62
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%33 isabet
Kilit pas21
Drible18%28 başarı
İkili kazanılan105%47
Müdahale37
Faul1434 kazanılan
Ofsayt3
İlk 112121 yedek
G+A / 900.17
Kart2
2020/21
25
1.393
0
2
6.75
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%50 isabet
Kilit pas15
Drible18%50 başarı
İkili kazanılan64%49
Müdahale24
Faul1114 kazanılan
İlk 111411 yedek
G+A / 900.13
TOPLAM GOL10
İLK 1113248 yedek girdi
KART27
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA21
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR10 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %10
- 31-45' 3 %30
- 46-60' 3 %30
- 61-75' 1 %10
- 76-90+' 2 %20
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-2-146%29
- 3-4-1-238%24
- 4-2-3-135%22
- 3-5-213%8
- 3-4-312%8
- 4-4-212%8
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar6aldığı asist
Onun asist yaptıkları7verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.05.2026 | SC Paderborn 07A | 2-1 | 14 | – | 3.0 | ||
| 21.05.2026 | SC Paderborn 07H | 0-0 | 84 | 1 | 7.2 | ||
| 16.05.2026 | FC St. PauliA | 1-3 | 87 | – | 6.3 | ||
| 09.05.2026 | Bayern MünchenH | 0-1 | 85 | – | 7.0 | ||
| 03.05.2026 | SC FreiburgA | 1-1 | 95 | – | 6.6 | ||
| 25.04.2026 | Borussia MönchengladbachH | 0-0 | 89 | 1 | 6.9 | ||
| 18.04.2026 | Union BerlinA | 1-2 | 89 | 1 | – | 7.5 | |
| 11.04.2026 | Eintracht FrankfurtH | 1-2 | 86 | 2 | 6.9 | ||
| 04.04.2026 | Bayer LeverkusenA | 6-3 | 95 | 1 | 1 | 6.7 | |
| 31.03.2026 | Czech RepublicA | 1-1 | 120 | 1 | 6.9 | ||
| 21.03.2026 | Werder BremenH | 0-1 | 79 | 1 | 7.2 | ||
| 14.03.2026 | 1899 HoffenheimA | 1-1 | 91 | – | 6.5 | ||
| 25.10.2025 | Hamburger SVA | 0-1 | 12↑ | 1 | 6.7 | ||
| 18.10.2025 | VfB StuttgartH | 0-3 | 68 | – | 6.7 | ||
| 04.10.2025 | FC AugsburgA | 3-1 | 90 | 1 | 5.9 | ||
| 27.09.2025 | RB LeipzigH | 0-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 21.09.2025 | Borussia DortmundA | 1-0 | 81 | – | 6.2 | ||
| 13.09.2025 | 1.FC KölnH | 3-3 | 90 | 1 | 2 | 7.0 | |
| 05.09.2025 | ScotlandH | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 31.08.2025 | FSV Mainz 05H | 1-1 | 1↑ | – | – | ||
| 17.05.2025 | Borussia MönchengladbachA | 0-1 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 09.05.2025 | 1899 HoffenheimH | 2-2 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 03.05.2025 | Borussia DortmundA | 4-0 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 26.04.2025 | SC FreiburgH | 0-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 19.04.2025 | FSV Mainz 05A | 2-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 11.04.2025 | RB LeipzigH | 2-3 | 19↑ | 1 | – | 6.9 | |
| 06.04.2025 | Union BerlinA | 1-0 | 73 | – | 6.3 | ||
| 29.03.2025 | 1. FC HeidenheimH | 0-1 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 15.03.2025 | FC AugsburgA | 1-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 08.03.2025 | FC St. PauliH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 01.03.2025 | Werder BremenA | 1-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 22.02.2025 | VfL BochumH | 1-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 08.02.2025 | Bayer LeverkusenH | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 02.02.2025 | Eintracht FrankfurtA | 1-1 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 24.01.2025 | Holstein KielH | 2-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 18.01.2025 | Bayern MünchenA | 3-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 14.01.2025 | Borussia MönchengladbachH | 5-1 | 90 | 1 | 1 | 2 | 8.7 |
| 11.01.2025 | 1899 HoffenheimA | 0-1 | 89 | – | 7.2 | ||
| 22.12.2024 | Borussia DortmundH | 1-3 | 86 | – | 6.5 | ||
| 13.12.2024 | SC FreiburgA | 3-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 08.12.2024 | FSV Mainz 05H | 4-3 | 90 | 1 | 1 | 6.7 | |
| 30.11.2024 | RB LeipzigA | 1-5 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 23.11.2024 | Union BerlinH | 1-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 10.11.2024 | 1. FC HeidenheimA | 1-3 | 20 | – | 6.7 | ||
| 02.11.2024 | FC AugsburgH | 1-1 | 90 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 26.10.2024 | FC St. PauliA | 0-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 20.10.2024 | Werder BremenH | 2-4 | 12↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 05.10.2024 | VfL BochumA | 1-3 | 1↑ | – | – | ||
| 12.05.2024 | Bayern MunichA | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 04.05.2024 | SV Darmstadt 98H | 3-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 27.04.2024 | SC FreiburgA | 1-2 | 45↑ | – | 6.6 | ||
| 20.04.2024 | Vfl BochumH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 13.04.2024 | RB LeipzigA | 3-0 | 24↑ | – | 6.2 | ||
| 07.04.2024 | Borussia MonchengladbachH | 1-3 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 30.03.2024 | Werder BremenA | 0-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 16.03.2024 | FC AugsburgH | 1-3 | 90 | – | 6.7 | ||
| 02.03.2024 | VfB StuttgartH | 2-3 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 25.02.2024 | Eintracht FrankfurtA | 2-2 | 90 | 1 | 1 | 6.6 | |
| 17.02.2024 | Borussia DortmundH | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 10.02.2024 | Union BerlinA | 1-0 | 90 | – | 7.0 |
ŞUT15
GOL1
xG0.9
xG FARKI+0.1over performing
DÖNÜŞÜM%6.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası9%60
- Korner3%20
- Açık oyun2%13
- Kontra atak1%7
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak14%93
- Sol ayak1%7
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR15 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 2 %13
- 31-45' 3 %20
- 46-60' 2 %13
- 61-75' 3 %20
- 76-90+' 5 %33
AKSİYON HARİTASI1405 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %49
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %52
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %49
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %33
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1405
- Pas903%68
- Top kazanma102%8
- Çalım64%5
- Top teması62%5
- Müdahale52%4
- Uzaklaştırma34%3
- Bloke edilen pas30%2
- Hava topu29%2
- Pas arası29%2
- Korner kazandırma27%2
PİYASA DEĞERİ€7.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ29
DİSİPLİN2kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2016–2025 · 183 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2017-07-01
Aalborg BK
→
Genk
€1.30m
Aalborg BK
→
Genk
€1.30m
2016-07-01
Aalborg BK U19
→
Aalborg BK
-
Aalborg BK U19
→
Aalborg BK
-
2014-07-01
Aalborg BK Yth.
→
Aalborg BK U19
-
Aalborg BK Yth.
→
Aalborg BK U19
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
03.2026
Omuz sakatlığıŞüpheli
1 maç
03.2026
Omuz sakatlığıKadroda yok
14 maç
02.2025
Sarı kart cezasıKadroda yok
2 maç
09.2024
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
4 maç
11.2023
HastalıkŞüpheli
1 maç
02.2023
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
04.2022
SakatlıkŞüpheli
4 maç
04.2022
SakatlıkKadroda yok
1 maç
12.2021
Ayak sakatlığıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Euro Championship2024 · Denmark
2sarı · 4 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1326 dk
İzlemede: Agresif savunma profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU64.5Bundesliga 2025
PERFORMANS62.31326 dk
KARARVeri yetersiz59/100
ROL UYUMU2025
Defansif bek
77.7
Ofansif bek
76.5
Agresif stoper
75.9
Role fit sinyali var ama confidence 94/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 190 oyuncu
Scout skoru
%66
Performans
%62
Dakika
%60
Değer / getiri
%29
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%78
Performans
%69
Dakika
%77
Değer / getiri
%13
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
80
100
Müdahale / 90
2.58
3
86
Performans skoru
62.3
74
84
Pas hacmi / 90
36.04
42
86
İkili mücadele kazanma
49.62
58
86
Pas arası / 90
1.29
1.9
68
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
August WängbergGais · 32
%95
0gol
2asist
62scout
Allsvenskan
Adrien TruffertBournemouth · 24
%81
1gol
5asist
67scout
€25.00M
Premier League
Olivier AertssenPEC Zwolle · 21
%76
0gol
2asist
80scout
€1.50M
Eredivisie
Daijiro ChirinoAlmeria · 23
%63
3gol
1asist
75scout
€1.50M
Segunda División
Nicolás TripichioSan Lorenzo · 29
%62
2gol
0asist
62scout
Liga Profesional Argentina
Mattheo XantippeGrenoble · 24
%61
2gol
1asist
72scout
€1.20M
Ligue 2
Óscar GilOH Leuven · 27
%61
2gol
1asist
65scout
Jupiler Pro League
Josep ChavarríaRayo Vallecano · 27
%60
0gol
1asist
57scout
€10.00M
UEFA Europa Conference League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



