Juan Carlos Martín Corral
Brazil · Midfielder

Juan Carlos Martín Corral

YAŞ33
BOY178 cm
KİLO74 kg
DOĞUM YERİCornélio Procópio
LİGGaúcho - 1
BU SEZON2G · 2A
Gol20.25 / 90
Asist20.25 / 90
Şut111.40 / 90
Kilit pas212.67 / 90
Başarılı dripling101.27 / 90
Kazanılan ikili263.31 / 90
Rating6.79
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist 0.250.00
Şut 1.401.68
Kilit pas 2.671.68
Başarılı dripling 1.270.42
Kazanılan ikili 3.312.94
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆 Pernambucano 1None · Brazil
🏆 Copa do NordesteNone · Brazil
🏆 Copa PaulistaNone · Brazil
🏆 Goiano 1None · Brazil
🏆 Serie CNone · Brazil
🏆 Copa do Nordeste2023 · Brazil
🏆 Pernambucano 12022 · Brazil
🏆 Pernambucano 12021 · Brazil
🏆 Serie C2019 · Brazil
🏆 Goiano 12017 · Brazil
🏆 Copa Paulista2013 · Brazil
🥈 Gaúcho 1None · Brazil · 2nd Place
🥈 Cearense 1None · Brazil · 2nd Place
🥈 Gaúcho 12024 · Brazil · 2nd Place
🥈 Cearense 12023 · Brazil · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 6 G+A
2024 6 2025 0 2026 4
GolAsist
2026/27 17 708 2 2 6.79
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AChapecoense-sc 17 708 2 2 6.79
Şut11%55 isabet
Kilit pas21
Drible10%56 başarı
İkili kazanılan26%42
Müdahale5
Faul55 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11413 yedek
G+A / 900.51
Kart1
2025/26 11 214 0 0 6.61
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AJuventude 11 214 0 0 6.61
Şut4%25 isabet
Kilit pas4
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan7%37
Müdahale3
Faul32 kazanılan
Ofsayt3
İlk 1129 yedek
Kart1
2024/25 26 1.046 4 2 7.01
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AJuventude 26 1.046 4 2 7.01
Şut21%43 isabet
Kilit pas26
Drible9%75 başarı
İkili kazanılan33%45
Müdahale7
Faul149 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111313 yedek
G+A / 900.52
Kart3
TOPLAM GOL4
İLK 111522 yedek girdi
KART4
FORMA20
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 1 46-60' — 1 61-75' — 1 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 31-45'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 1 %25
  • 46-60' 1 %25
  • 61-75' 1 %25
  • 76-90+' 1 %25
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 27 4-4-2 — 5 4-3-3 — 4 5-4-1 — 1 37 maç
  • 4-2-3-127%73
  • 4-4-25%14
  • 4-3-34%11
  • 5-4-11%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
2 JádsonJádson 1 Gabriel TaliariGabriel Taliari Corral 3
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
1 Diego GonçalvesDiego Gonçalves 1 Lucas BarbosaLucas Barbosa Corral 2
MAÇ GEÇMİŞİ54 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
31.05.2026 PalmeirasA 1-0 44 6.7
24.05.2026 CruzeiroA 2-1 9 1 6.7
17.05.2026 RemoH 2-3 23 6.6
10.05.2026 MirassolA 1-1 19 6.6
03.05.2026 RB BragantinoH 1-2 16 1 6.9
26.04.2026 FluminenseA 2-1 70 6.3
18.04.2026 BotafogoH 1-4 22 6.7
12.04.2026 Atletico ParanaenseA 2-0 12 6.3
05.04.2026 VitoriaH 1-1 83 1 6.3
02.04.2026 Atletico-MGH 0-4 70 1 6.3
22.03.2026 InternacionalA 2-0 30 6.7
20.03.2026 CorinthiansH 0-0 45 2 6.9
16.03.2026 GremioH 1-1 38 7.2
12.03.2026 Sao PauloA 2-0 82 6.3
11.02.2026 CoritibaH 3-3 87 1 3 7.2
05.02.2026 Vasco DA GamaA 1-1 21 1 1 7.9
28.01.2026 SantosH 4-2 37 1 1 1 7.9
01.06.2025 GremioH 0-2 26 6.9
26.05.2025 RB BragantinoA 1-0
18.05.2025 FluminenseH 1-1
10.05.2025 Fortaleza ECA 5-0 21 6.3
05.05.2025 Atletico-MGH 0-1 45 1 6.7
26.04.2025 InternacionalA 3-1 9 6.3
20.04.2025 MirassolH 2-2 58 1 6.9
17.04.2025 FlamengoA 6-0 21 6.2
12.04.2025 CearaH 2-1 34 2 7.0
06.04.2025 BotafogoA 2-0
29.03.2025 VitoriaH 2-0
08.12.2024 CruzeiroH 0-1 62 7.2
04.12.2024 Sao PauloA 1-2
27.11.2024 Atletico-MGA 2-3
23.11.2024 CuiabaH 1-1 8 6.9
20.11.2024 GremioA 2-2 22 6.7
09.11.2024 BahiaH 2-1
02.11.2024 Fortaleza ECH 0-3 31 2 7.0
20.10.2024 PalmeirasH 3-5 23 6.5
05.09.2024 CuiabaA 0-0 21 1 6.9
01.09.2024 InternacionalH 1-3 45 6.5
24.08.2024 Atletico GoianienseA 2-1 31 1 3 7.3
18.08.2024 Atletico ParanaenseA 1-2
04.08.2024 CorinthiansA 1-1 22 6.5
27.07.2024 CriciumaH 1-2 55 1 7.0
24.07.2024 CruzeiroA 2-0 90 1 6.6
21.07.2024 Sao PauloH 0-0 81 1 7.0
16.07.2024 Atletico-MGH 1-1 79 1 2 7.3
07.07.2024 GremioH 3-0 76 6.6
04.07.2024 BahiaA 2-0 66 2 7.0
30.06.2024 Fortaleza ECA 2-1 67 2 6.9
26.06.2024 FlamengoH 2-1 30 7.5
23.06.2024 PalmeirasA 3-1 13 1 6.6
19.06.2024 Vasco DA GamaH 2-0 19 1 1 7.5
21.04.2024 BotafogoA 5-1 45 6.6
17.04.2024 CorinthiansH 2-0 70 1 1 3 8.5
13.04.2024 CriciumaA 1-1 90 1 1 7.7
ŞUT18
GOL2
xG1.5
xG FARKI+0.5over performing
DÖNÜŞÜM%11.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
90' · xG 0.02 90' · xG 0.014 90' · xG 0.017 81' · xG 0.031 90' · xG 0.016 54' · xG 0.028 62' · xG 0.124 54' · xG 0.012 80' · xG 0.596 · GOL 90' · xG 0.04 · GOL 71' · xG 0.069 63' · xG 0.018 27' · xG 0.032 4' · xG 0.036 39' · xG 0.101 90' · xG 0.144 25' · xG 0.193 10' · xG 0.027
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 9 (%50) Açık oyun — 4 (%22) Serbest vuruş — 3 (%17) Kontra atak — 2 (%11) 18 şut
  • Asist sonrası9%50
  • Açık oyun4%22
  • Serbest vuruş3%17
  • Kontra atak2%11
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 17 (%94) Kafa — 1 (%6) 18 şut
  • Sol ayak17%94
  • Kafa1%6
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR18 şut
1-15' — 2 16-30' — 2 31-45' — 1 46-60' — 2 61-75' — 3 76-90+' — 8 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 8 76-90+'
  • 1-15' 2 %11
  • 16-30' 2 %11
  • 31-45' 1 %6
  • 46-60' 2 %11
  • 61-75' 3 %17
  • 76-90+' 8 %44
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2010–2026 · 54 maç
Chapecoense-sc 17maç 2026
Juventude 37maç 2024–2025
Ceara 2023
Nautico Recife 2019–2022
Goias 2017
Sao Paulo 2016
São Bernardo 2013–2015
Palmeiras 2010–2011
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-06-30 Chapecoense-sc Nautico Recife
2025-06-10 Juventude Criciuma
2024-01-01 Ceara Juventude
2022-12-12 Nautico Recife Ceara
2019-01-11 São Bernardo Mirassol
2018-04-10 São Bernardo Coritiba
2018-01-02 São Bernardo Novorizontino
2017-01-19 São Bernardo Goias
2016-09-14 Vila Nova Sao Paulo
2016-05-01 São Bernardo Vila Nova
2013-03-06 Palmeiras São Bernardo
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 708 dk

İzlemede: Yaratıcı orta saha

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU53.2Serie A 2026
PERFORMANS67.8708 dk
KARARVeri yetersiz57/100
FORM TRENDİInsufficient_Sample+6.5
ROL UYUMU2026
İleri sekiz 71.6
Numara 10 70.5
Box-to-box orta saha 65.8
Role fit sinyali var ama confidence 80/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 336 oyuncu
Scout skoru %84
Performans %96
Dakika %73
Değer / getiri %2
Tüm ligler · 1512 oyuncu
Scout skoru %77
Performans %93
Dakika %73
Değer / getiri %1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90 2.67 1.8 100
Performans skoru 67.8 76 89
Asist / 90 0.25 0.28 89
Ortalama rating 6.79 7.2 94
Gol / 90 0.25 0.22 100
Başarılı drible / 90 1.27 1.5 85
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM

Trend icin son mac orneklemi sinirli; karar seviyesi dusuk confidence ile okunmali.

BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam