Marcos Llorente
Spain · Defender

Marcos Llorente

YAŞ30
BOY183
KİLO74
DOĞUM YERİMadrid
LİGWorld Cup
BU SEZON0G · 2A
Gol00.00 / 90
Asist10.40 / 90
Şut20.80 / 90
Kilit pas31.21 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili93.62 / 90
Rating6.96
OYUNCU PROFİLİLa Liga 2026 · 74 defanslar
Müdahale — %73 (2.01) Pas arası — %96 (2.41) Blok — %96 (1.21) İkili mücadele — %52 (%56) Pas isabeti — %93 (%94) Faul (az iyi) — %4 (2.41) 69 ORT. % 73 96 96 52 93 4
  • Müdahale 2.01 %73
  • Pas arası 2.41 %96
  • Blok 1.21 %96
  • İkili mücadele %56 %52
  • Pas isabeti %94 %93
  • Faul (az iyi) 2.41 %4
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 224 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥈 La Liga2020 · Atletico Madrid · 37 maç 12gol11. 11asist2.
7. La Liga2026 · Atletico Madrid · 3 maç 1asist7.
7. UEFA Champions League2024 · Atletico Madrid · 8 maç 4asist7.
8. Copa del Rey2022 · Atletico Madrid · 4 maç 1asist8.
42. La Liga2025 · Atletico Madrid · 7 maç 2asist42.
61. UEFA Champions League2025 · Atletico Madrid · 1 maç 2gol61.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 UEFA Nations League2022/2023 · Europe
🏆 La Liga2020/2021 · Spain
🏆 FIFA Intercontinental Cup2018 UAE · World
🏆 FIFA Intercontinental Cup2017 UAE · World
🏆 UEFA Champions League2017/2018 · Europe
🏆 Super Cup2017/2018 · Spain
🏆 UEFA Super Cup2017/2018 · Europe
🏆 UEFA Super Cup2016/2017 · Europe
🏆 UEFA Champions League2015/2016 · Europe
🏆 FIFA Intercontinental Cup2014 Morocco · World
🏆 UEFA Super Cup2014/2015 · Europe
🥈 UEFA Nations League2020/2021 · Europe · 2nd Place
🥈 Super Cup2019/2020 · Spain · 2nd Place
🥈 International Champions Cup2019 · World · 2nd Place
🥈 UEFA Super Cup2018/2019 · Europe · 2nd Place
🥈 UEFA U21 Championship2017 Poland · Europe · 2nd Place
🥈 Copa del Rey2016/2017 · Spain · 2nd Place
🥈 La Liga2015/2016 · Spain · 2nd Place
🥈 Audi Cup2015 · World · 2nd Place
🥈 Super Cup2014/2015 · Spain · 2nd Place
🥈 La Liga2014/2015 · Spain · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 25 G+A
2020 25 2021 2 2022 3 2023 11 2024 12 2025 9 2026 2
GolAsist
2026/27 12 415 0 2 7.16
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaAtletico Madrid 4 224 0 1 6.96
World CupSpain 8 191 0 1 7.39
Şut2%100 isabet
Kilit pas7
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan20%59
Müdahale12
Faul83 kazanılan
İlk 1166 yedek
G+A / 900.43
Kart1
2025/26 47 3.604 4 5 6.95
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaAtletico Madrid 30 2.176 0 4 6.89
UEFA Champions LeagueAtletico Madrid 14 1.158 4 1 6.99
FIFA Club World CupAtletico Madrid 3 270 0 0 7.27
Şut23%57 isabet
Kilit pas33
Drible19%50 başarı
İkili kazanılan144%52
Müdahale98
Faul3916 kazanılan
Ofsayt8
İlk 11416 yedek
G+A / 900.22
Kart91
2024/25 45 3.365 4 8 7.21
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaAtletico Madrid 33 2.522 2 4 7.16
UEFA Champions LeagueAtletico Madrid 8 693 2 4 7.44
World Cup - Qualification EuropeSpain 4 150 0 0 7.03
Şut17%53 isabet
Kilit pas42
Drible20%49 başarı
İkili kazanılan158%60
Müdahale95
Faul3027 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11378 yedek
G+A / 900.32
Kart11
2023/24 47 3.219 6 5 7.01
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaAtletico Madrid 37 2.570 6 4 6.97
UEFA Champions LeagueAtletico Madrid 10 649 0 1 7.18
Şut29%69 isabet
Kilit pas41
Drible16%55 başarı
İkili kazanılan117%47
Müdahale50
Faul3433 kazanılan
Ofsayt20
İlk 113512 yedek
G+A / 900.31
Kart6
2022/23 28 1.923 1 2 6.93
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
World CupSpain 1 0 0 0
La LigaAtletico Madrid 24 1.710 1 2 6.99
UEFA Champions LeagueAtletico Madrid 3 213 0 0 6.43
Şut17%59 isabet
Kilit pas32
Drible13%46 başarı
İkili kazanılan71%44
Müdahale34
Faul3113 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11244 yedek
G+A / 900.14
Kart5
2021/22 38 3.155 0 2 6.88
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaAtletico Madrid 29 2.455 0 2 6.88
UEFA Champions LeagueAtletico Madrid 9 700 0 0 6.90
Şut13%23 isabet
Kilit pas38
Drible24%60 başarı
İkili kazanılan142%52
Müdahale67
Faul4226 kazanılan
Ofsayt12
İlk 11371 yedek
G+A / 900.06
Kart8
2020/21 45 3.617 13 12 7.18
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaAtletico Madrid 37 2.960 12 11 7.20
UEFA Champions LeagueAtletico Madrid 8 657 1 1 7.08
Şut49%51 isabet
Kilit pas53
Drible56%63 başarı
İkili kazanılan209%48
Müdahale87
Faul6547 kazanılan
Ofsayt5
İlk 11414 yedek
G+A / 900.62
Kart8
TOPLAM GOL301 penaltı
İLK 1118636 yedek girdi
KART34
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA14
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR30 gol
1-15' — 2 16-30' — 6 31-45' — 5 46-60' — 4 61-75' — 7 76-90+' — 6 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 7 61-75'
  • 1-15' 2 %7
  • 16-30' 6 %20
  • 31-45' 5 %17
  • 46-60' 4 %13
  • 61-75' 7 %23
  • 76-90+' 6 %20
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-4-2 — 104 5-3-2 — 30 3-5-2 — 22 3-4-2-1 — 16 3-1-4-2 — 15 4-3-3 — 12 199 maç
  • 4-4-2104%52
  • 5-3-230%15
  • 3-5-222%11
  • 3-4-2-116%8
  • 3-1-4-215%8
  • 4-3-312%6
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 Athletic ClubA 3-0 90 2 6.9
29.08.2026 SevillaA 1-3 66 1 7.6
23.08.2026 VillarrealH 2-2 22 6.7
19.08.2026 MalagaH 2-0 46 6.6
19.07.2026 ArgentinaH 1-0 0 0
14.07.2026 FranceA 0-2 6 0 7.3
10.07.2026 NorwayA 2-1
06.07.2026 PortugalA 0-1
02.07.2026 AustriaH 3-0
27.06.2026 UruguayA 0-1 93 1 7.2
21.06.2026 Saudi ArabiaH 4-0
15.06.2026 Cape Verde IslandsH 0-0 92 7.7
24.05.2026 VillarrealA 5-1 83 5.3
12.05.2026 OsasunaA 1-2 79 7.6
09.05.2026 Celta VigoH 0-1 82 1 7.3
05.05.2026 ArsenalA 1-0 92 1 6.9
29.04.2026 ArsenalH 1-1 95 1 6.9
25.04.2026 Athletic ClubH 3-2 63 6.5
14.04.2026 BarcelonaH 1-2 89 1 2 7.7
11.04.2026 SevillaA 2-1
08.04.2026 BarcelonaA 0-2 88 6.6
22.03.2026 Real MadridA 3-2 87 1 6.5
18.03.2026 TottenhamA 3-2 93 6.3
14.03.2026 GetafeH 1-0 22 6.2
10.03.2026 TottenhamH 5-2 69 1 2 7.3
07.03.2026 Real SociedadH 3-2 40 6.7
28.02.2026 OviedoA 0-1 18 6.3
24.02.2026 Club Brugge KVH 4-1 88 7.2
21.02.2026 EspanyolH 4-2 74 1 7.3
18.02.2026 Club Brugge KVA 3-3 89 6.3
15.02.2026 Rayo VallecanoA 3-0 27 6.3
08.02.2026 Real BetisH 0-1 91 6.7
31.01.2026 LevanteA 0-0 59 6.6
28.01.2026 Bodo/GlimtH 1-2 88 7.0
25.01.2026 MallorcaH 3-0 91 1 7.2
21.01.2026 GalatasarayA 1-1 88 6.2
18.01.2026 AlavesH 1-0 90 1 7.3
04.01.2026 Real SociedadA 1-1 90 1 6.7
21.12.2025 GironaA 0-3 78 7.3
23.11.2025 GetafeA 0-1 14 6.9
18.11.2025 TürkiyeH 2-2 90 7.2
15.11.2025 GeorgiaA 0-4 45 7.0
08.11.2025 LevanteH 3-1 90 1 8.0
04.11.2025 Union St. GilloiseH 3-1 9 1 1 7.0
01.11.2025 SevillaH 3-0 90 7.5
27.10.2025 Real BetisA 0-2 90 7.3
21.10.2025 ArsenalA 4-0 90 6.0
18.10.2025 OsasunaH 1-0 90 1 8.2
14.10.2025 BulgariaH 4-0
11.10.2025 GeorgiaH 2-0 15 6.9
05.10.2025 Celta VigoA 1-1 90 6.9
30.09.2025 Eintracht FrankfurtH 5-1 90 7.5
27.09.2025 Real MadridH 5-2 90 5.9
24.09.2025 Rayo VallecanoH 3-2 90 1 1 7.0
21.09.2025 MallorcaA 1-1 90 1 6.3
17.09.2025 LiverpoolA 3-2 90 2 3 8.9
13.09.2025 VillarrealH 2-0 90 1 7.9
30.08.2025 AlavesA 1-1 90 2 6.3
23.08.2025 ElcheH 1-1 98 1 7.5
17.08.2025 EspanyolA 2-1 90 6.3
ŞUT19
GOL0
xG2.0
xG FARKI-2.0under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
71' · xG 0.008 34' · xG 0.1 81' · xG 0.021 9' · xG 0.093 90' · xG 0.088 22' · xG 0.064 9' · xG 0.032 70' · xG 0.06 36' · xG 0.026 67' · xG 0.236 11' · xG 0.072 44' · xG 0.027 53' · xG 0.029 50' · xG 0.097 90' · xG 0.173 39' · xG 0.074 79' · xG 0.185 81' · xG 0.601 80' · xG 0.031
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 8 (%42) Açık oyun — 4 (%21) Duran top — 2 (%11) Korner — 2 (%11) Kontra atak — 2 (%11) Taç sonrası — 1 (%5) 19 şut
  • Asist sonrası8%42
  • Açık oyun4%21
  • Duran top2%11
  • Korner2%11
  • Kontra atak2%11
  • Taç sonrası1%5
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 12 (%63) Sol ayak — 7 (%37) 19 şut
  • Sağ ayak12%63
  • Sol ayak7%37
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR19 şut
1-15' — 3 16-30' — 1 31-45' — 4 46-60' — 2 61-75' — 3 76-90+' — 6 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 6 76-90+'
  • 1-15' 3 %16
  • 16-30' 1 %5
  • 31-45' 4 %21
  • 46-60' 2 %11
  • 61-75' 3 %16
  • 76-90+' 6 %32
AKSİYON HARİTASI3140 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 8 9 9 9 9 9 10 10 10 10 10 10 10 11 11 11 11 11 11 11 12 12 12 12 12 12 13 13 13 13 14 14 15 15 15 15 16 16 16 16 16 16 16 17 17 18 18 19 19 19 19 20 21 22 22 23 23 23 23 24 24 24 24 25 25 26 28 28 28 28 28 30 30 31 33 34 34 34 34 35 35 36 36 39 42 46 46 48 48 49 50 51 55 57 58 59 59 60 61 63 64 67 67 72 81 81
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %51 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 7 8 9 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 11 11 11 11 11 11 11 11 11 12 12 12 12 13 13 13 13 13 13 14 14 14 14 14 14 14 15 15 15 17 20 20 20 20 21 21 22 22 22 23 24 24 25 25 25 26 26 26 28 30 32 32 33 33 34 36 38 38 40 42 43 43 44 44 46 46 49 57 57 57 57 58 58 62 64 65
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %54 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 5 5 6 7 9 9 10 10 10 10 10 11 13 13 14 19 22
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %47 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 5 5 5 5 6 6 7 7 7 8 8 9 10 10 10 10 11 11 11 12 12 12 15 16 16 17 24
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %34 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR3140
Pas 2274 Pas — 2274 (%76) Top kazanma 206 Top kazanma — 206 (%7) Müdah… 140 Müdahale — 140 (%5) Korner kazandırma — 71 (%2) Faul — 66 (%2) Uzaklaştırma — 66 (%2) Top teması — 54 (%2) Çalım — 46 (%2) İkili mücadele — 36 (%1) Hava topu — 33 (%1)
  • Pas2274%76
  • Top kazanma206%7
  • Müdahale140%5
  • Korner kazandırma71%2
  • Faul66%2
  • Uzaklaştırma66%2
  • Top teması54%2
  • Çalım46%2
  • İkili mücadele36%1
  • Hava topu33%1
PİYASA DEĞERİ€22.00M-12.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ45
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2013–2026 · 262 maç
Atletico Madrid 249maç 2020–2026
Spain 13maç 2022–2026
Real Madrid 2014–2018
Spain U21 2017
Spain U19 2014
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2019-07-01 Real Madrid Atletico Madrid € 40M
2017-07-01 Alaves Real Madrid
2017-06-30 Alavés Real Madrid End of loan
2016-08-10 Real Madrid Alavés loan transfer
2016-08-09 Real Madrid Alaves
2016-07-01 RM Castilla Real Madrid -
2014-07-01 Real Madrid U19 RM Castilla -
2013-07-01 Real Madrid U18 Real Madrid U19 -
2012-07-01 Real Madrid U17 Real Madrid U18 -
2011-07-01 R.Madrid Yth. Real Madrid U17 -
2008-07-01 Majad. Youth R.Madrid Yth. free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2026 Kırmızı kart cezasıKadroda yok 2 maç
05.2026 SakatlıkKadroda yok 1 maç
04.2026 Teknik direktör kararıKadroda yok 1 maç
04.2026 Sarı kart cezasıKadroda yok 3 maç
12.2025 Kas sakatlığıKadroda yok 18 maç
11.2024 Kas sakatlığıŞüpheli 1 maç
10.2024 Diz sakatlığıKadroda yok 3 maç
11.2022 Baldır sakatlığıKadroda yok 8 maç
02.2022 Kalça sakatlığıKadroda yok 2 maç
11.2021 Uyluk sakatlığıKadroda yok 5 maç
04.2021 CezalıKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2176 dk

İzlemede: İki yönlü orta saha

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Topla aksiyon değeriTopla yaptığı aksiyonların kalitesi, ayrıntılı olay verisinde olumlu ayrışıyor.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU57.2La Liga 2025
PERFORMANS58.72176 dk
KARARVeri yetersiz54/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Derinden oyun kurucu 83.0
Top kapan ön libero 82.4
Box-to-box orta saha 81.0
Role fit sinyali var ama confidence 98/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 262 oyuncu
Scout skoru %66
Performans %84
Dakika %86
Değer / getiri %8
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %79
Performans %87
Dakika %92
Değer / getiri %4
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90 57.86 72 80
Dakika güvenliği 100 82 100
Performans skoru 58.7 76 77
Ortalama rating 6.89 7.2 96
Müdahale / 90 2.48 2 100
Kilit pas / 90 0.83 1.4 59
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam