LİGWorld Cup
BU SEZON0G · 0A
KUPALAR
🏆
La Liga2020/2021 · Spain
🏆
China Cup2019 · World
🏆
UEFA Super Cup2018/2019 · Europe
🏆
China Cup2018 · World
🏆
UEFA Europa League2017/2018 · Europe
🏆
Audi Cup2017 · World
🏆
Super Cup2014/2015 · Spain
🏆
La Liga2013/2014 · Spain
🥈
Super Cup2019/2020 · Spain · 2nd Place
🥈
International Champions Cup2019 · World · 2nd Place
🥈
La Liga2018/2019 · Spain · 2nd Place
🥈
La Liga2017/2018 · Spain · 2nd Place
🥈
UEFA Champions League2015/2016 · Europe · 2nd Place
🥈
FIFA U20 World Cup2013 Turkey · World · 2nd Place
🥈
Super Cup2013/2014 · Spain · 2nd Place
🥈
UEFA Champions League2013/2014 · Europe · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 3 G+A
GolAsist
2026/27
6
31
0
0
6.30
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan1%25
Faul1
2025/26
32
1.509
1
1
6.99
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%27 isabet
Kilit pas1
Drible2%50 başarı
İkili kazanılan90%53
Müdahale26
Faul2312 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111715 yedek
G+A / 900.12
Kart4
Kaptan1maçta
2024/25
50
3.053
1
2
6.99
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%21 isabet
Kilit pas4
Drible3%43 başarı
İkili kazanılan132%54
Müdahale45
Faul2117 kazanılan
İlk 113020 yedek
G+A / 900.09
Kart10
Kaptan2maçta
2023/24
31
1.804
0
1
6.87
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%22 isabet
Kilit pas4
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan68%48
Müdahale19
Faul244 kazanılan
İlk 112011 yedek
G+A / 900.05
Kart7
2022/23
38
3.009
2
1
7.11
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut25%36 isabet
Kilit pas8
Drible6%55 başarı
İkili kazanılan133%62
Müdahale52
Faul2712 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11335 yedek
G+A / 900.09
Kart11
2021/22
37
2.721
1
1
6.98
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut23%30 isabet
Kilit pas5
Drible10%71 başarı
İkili kazanılan118%65
Müdahale23
Faul1628 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11316 yedek
G+A / 900.07
Kart9
2020/21
30
2.104
1
0
7.04
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut17%35 isabet
Kilit pas4
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan100%59
Müdahale25
Faul2317 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11246 yedek
G+A / 900.04
Kart6
TOPLAM GOL71 penaltı
İLK 1112372 yedek girdi
KART43
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA2
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR7 gol
- 1-15' 1 %14
- 16-30' 2 %29
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 4 %57
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-4-286%50
- 5-3-230%18
- 3-4-2-119%11
- 3-1-4-214%8
- 3-5-213%8
- 4-3-39%5
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar5aldığı asist
Onun asist yaptıkları5verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | SevillaA | 1-3 | 22↑ | – | 6.3 | ||
| 23.08.2026 | VillarrealH | 2-2 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 19.08.2026 | MalagaH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 27.06.2026 | SpainH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.06.2026 | Cape Verde IslandsH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 15.06.2026 | Saudi ArabiaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.05.2026 | Celta VigoH | 0-1 | 20 | – | 6.9 | ||
| 05.05.2026 | ArsenalA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 04.04.2026 | BarcelonaH | 1-2 | 32↑ | – | 6.9 | ||
| 22.03.2026 | Real MadridA | 3-2 | 42↑ | – | 5.2 | ||
| 18.03.2026 | TottenhamA | 3-2 | 6↑ | – | – | ||
| 14.03.2026 | GetafeH | 1-0 | 95 | – | 7.7 | ||
| 10.03.2026 | TottenhamH | 5-2 | –↑ | – | – | ||
| 07.03.2026 | Real SociedadH | 3-2 | 85 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 28.02.2026 | OviedoA | 0-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 24.02.2026 | Club Brugge KVH | 4-1 | 5↑ | – | – | ||
| 21.02.2026 | EspanyolH | 4-2 | –↑ | – | – | ||
| 18.02.2026 | Club Brugge KVA | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 15.02.2026 | Rayo VallecanoA | 3-0 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 08.02.2026 | Real BetisH | 0-1 | 91 | 2 | 6.9 | ||
| 31.01.2026 | LevanteA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 28.01.2026 | Bodo/GlimtH | 1-2 | 57 | – | 7.7 | ||
| 25.01.2026 | MallorcaH | 3-0 | 91 | – | 7.0 | ||
| 21.01.2026 | GalatasarayA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.01.2026 | AlavesH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 04.01.2026 | Real SociedadA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.12.2025 | BarcelonaA | 3-1 | 90 | – | 5.9 | ||
| 29.11.2025 | OviedoH | 2-0 | 3↑ | – | – | ||
| 26.11.2025 | InterHC | 2-1 | 90 | 1 | 2 | 8.5 | |
| 23.11.2025 | GetafeA | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 08.11.2025 | LevanteH | 3-1 | 90 | 3 | 6.9 | ||
| 04.11.2025 | Union St. GilloiseH | 3-1 | 64↑ | 2 | 6.9 | ||
| 01.11.2025 | SevillaH | 3-0 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 27.10.2025 | Real BetisA | 0-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 21.10.2025 | ArsenalA | 4-0 | 63 | – | 6.7 | ||
| 18.10.2025 | OsasunaH | 1-0 | 90 | 2 | 7.7 | ||
| 19.06.2025 | Seattle SoundersA | 1-3 | 45 | – | 6.9 | ||
| 15.06.2025 | Paris Saint GermainA | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.05.2025 | GironaA | 0-4 | –↑ | – | – | ||
| 18.05.2025 | Real BetisH | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.05.2025 | OsasunaA | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 10.05.2025 | Real SociedadH | 4-0 | 90 | – | 7.6 | ||
| 03.05.2025 | AlavesA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.04.2025 | Rayo VallecanoH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.04.2025 | Las PalmasA | 1-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 14.04.2025 | ValladolidH | 4-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 29.03.2025 | EspanyolA | 1-1 | 62↑ | – | 6.7 | ||
| 16.03.2025 | BarcelonaH | 2-4 | 20↑ | – | 6.0 | ||
| 12.03.2025 | Real MadridH | 1-0 | 120 | 1 | 7.6 | ||
| 09.03.2025 | GetafeA | 2-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 04.03.2025 | Real MadridA | 2-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 01.03.2025 | Athletic ClubH | 1-0 | 21↑ | – | 6.3 | ||
| 22.02.2025 | ValenciaA | 0-3 | 22↑ | – | 6.6 | ||
| 15.02.2025 | Celta VigoH | 1-1 | 90 | 1 | – | 8.2 | |
| 08.02.2025 | Real MadridA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 01.02.2025 | MallorcaH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 29.01.2025 | Red Bull SalzburgA | 1-4 | –↑ | – | – | ||
| 25.01.2025 | VillarrealH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.01.2025 | Bayer LeverkusenH | 2-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 21.12.2024 | BarcelonaA | 1-2 | 52 | – | 6.5 |
ŞUT13
GOL0
xG1.7
xG FARKI-1.7under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner11%85
- Taç sonrası1%8
- Duran top1%8
Vücut bölgesine göre
- Kafa12%92
- Sağ ayak1%8
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR13 şut
- 1-15' 3 %23
- 16-30' 2 %15
- 31-45' 2 %15
- 46-60' 2 %15
- 61-75' 2 %15
- 76-90+' 2 %15
AKSİYON HARİTASI1054 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %38
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %37
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %38
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %41
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1054
- Pas704%69
- Hava topu58%6
- Top kazanma56%5
- Uzaklaştırma53%5
- Müdahale39%4
- Faul33%3
- Top teması31%3
- Kurtarış21%2
- Bloke edilen pas13%1
- Korner kazandırma12%1
PİYASA DEĞERİ€12.00M-40.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ65
DİSİPLİN7kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2012–2026 · 224 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2012-11-01
Danubio U19
→
Danubio FC
-
Danubio U19
→
Danubio FC
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2026
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
1 maç
05.2026
SakatlıkKadroda yok
9 maç
05.2026
Kas sakatlığıKadroda yok
23 maç
04.2026
SakatlıkŞüpheli
2 maç
12.2025
Arka adale sakatlığıKadroda yok
1 maç
10.2025
Uyluk sakatlığıKadroda yok
9 maç
09.2025
Thigh problemsKadroda yok
2 maç
08.2025
Injured DoubtfulKadroda yok
2 maç
04.2025
Sarı kart cezasıKadroda yok
5 maç
10.2023
Maç eksiğiKadroda yok
1 maç
08.2023
Diz sakatlığıKadroda yok
4 maç
09.2022
Sırt sakatlığıKadroda yok
3 maç
08.2022
HastalıkKadroda yok
2 maç
04.2021
CezalıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
UEFA Champions League2024 · Atletico Madrid
4sarı · 8 maç
🟨
Copa del Rey2022 · Atletico Madrid
3sarı · 3 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1179 dk
İzlemede: Pas hacmi yüksek savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU63.7La Liga 2025
PERFORMANS66.61179 dk
KARARVeri yetersiz56/100
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper
81.7
Defansif bek
79.4
Klasik stoper
77.5
Role fit sinyali var ama confidence 94/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 245 oyuncu
Scout skoru
%70
Performans
%87
Dakika
%58
Değer / getiri
%12
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%76
Performans
%80
Dakika
%75
Değer / getiri
%4
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
59.47
62
96
Dakika güvenliği
97.2
82
100
Performans skoru
66.6
76
88
İkili mücadele kazanma
49.64
64
78
Müdahale / 90
1.83
2.2
83
Ortalama rating
6.89
7.2
96
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Aaron HickeyBrentford · 23
%95
0gol
0asist
55scout
€16.00M
Premier League
Aritz ElustondoReal Sociedad · 31
%81
0gol
1asist
52scout
€1.80M
La Liga
João Pedro TchocaCorinthians · 22
%76
0gol
1asist
71scout
Serie A
Thiago BalieiroGuimaraes · 22
%72
1gol
0asist
72scout
Primeira Liga
David GugganigWSG Wattens · 28
%66
0gol
0asist
67scout
€300K
Bundesliga
Dani VivianAthletic Club · 26
%62
1gol
0asist
62scout
€25.00M
La Liga
Alfie JonesMiddlesbrough · 28
%61
1gol
1asist
64scout
Championship
Pietro ComuzzoFiorentina · 20
%60
1gol
0asist
72scout
€23.00M
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
