LİGWorld Cup
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Kilit pas22.40 / 90
Kazanılan ikili56.00 / 90
Rating7.20
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.00
Kilit pas
2.400.00
Kazanılan ikili
6.000.00
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Premier League Cup2022/2023 · England
🥈
Scottish Cup2018/2019 · Scotland · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 6 G+A
GolAsist
2026/27
6
130
0
0
7.00
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas2
İkili kazanılan5%45
Faul44 kazanılan
İlk 1124 yedek
Kart1
2025/26
29
710
0
0
6.61
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%20 isabet
İkili kazanılan31%51
Müdahale13
Faul79 kazanılan
İlk 11821 yedek
Kart1
2024/25
6
291
0
0
6.78
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas2
Drible4%67 başarı
İkili kazanılan19%66
Müdahale5
Faul58 kazanılan
İlk 1142 yedek
Kart1
2023/24
9
720
0
0
6.68
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%20 isabet
Kilit pas1
Drible5%50 başarı
İkili kazanılan38%57
Müdahale16
Faul1016 kazanılan
İlk 119
Kart5
2022/23
28
1.930
0
1
6.60
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%29 isabet
Kilit pas6
Drible17%49 başarı
İkili kazanılan105%56
Müdahale39
Faul2035 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11235 yedek
G+A / 900.05
Kart7
2021/22
36
2.834
5
1
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut18%72 isabet
Kilit pas19
Drible30%61 başarı
İkili kazanılan164%57
Müdahale46
Faul3971 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11342 yedek
G+A / 900.19
Kart7
2020/21
19
763
0
0
6.28
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas2
Drible7%44 başarı
İkili kazanılan39%48
Müdahale12
Faul1114 kazanılan
İlk 11109 yedek
Kart31
TOPLAM GOL7
İLK 118037 yedek girdi
KART26
FORMA3
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR7 gol
- 1-15' 1 %14
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 2 %29
- 46-60' 2 %29
- 61-75' 1 %14
- 76-90+' 1 %14
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-137%34
- 4-3-325%23
- 3-5-216%15
- 3-4-2-114%13
- 5-3-214%13
- 3-1-4-23%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar4aldığı asist
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | SunderlandH | 1-1 | 44 | 0 | 7.0 | ||
| 30.08.2026 | LeedsA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.08.2026 | TottenhamH | 3-0 | 11↑ | – | 6.5 | ||
| 24.06.2026 | BrazilH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 19.06.2026 | MoroccoH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.06.2026 | HaitiA | 0-1 | 75 | – | 7.2 | ||
| 24.05.2026 | LiverpoolA | 1-1 | 36↑ | – | 6.7 | ||
| 17.05.2026 | Crystal PalaceH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 09.05.2026 | Manchester CityA | 3-0 | 61 | 1 | 7.0 | ||
| 02.05.2026 | West HamH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 27.04.2026 | Manchester UnitedA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.04.2026 | FulhamH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.02.2026 | BrightonH | 0-2 | 45 | – | 6.9 | ||
| 12.02.2026 | ArsenalH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 07.02.2026 | NewcastleA | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 01.02.2026 | Aston VillaA | 0-1 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 25.01.2026 | Nottingham ForestH | 0-2 | 18↑ | – | 6.5 | ||
| 17.01.2026 | ChelseaA | 2-0 | 8↑ | 1 | 6.5 | ||
| 07.01.2026 | SunderlandH | 3-0 | 14↑ | – | 6.7 | ||
| 04.01.2026 | EvertonA | 2-4 | 76 | – | 6.5 | ||
| 01.01.2026 | TottenhamH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 27.12.2025 | BournemouthH | 4-1 | 13↑ | – | 6.6 | ||
| 20.12.2025 | WolvesA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 14.12.2025 | LeedsH | 1-1 | 61 | – | 6.5 | ||
| 06.12.2025 | TottenhamA | 2-0 | 14↑ | – | 6.7 | ||
| 29.11.2025 | BurnleyH | 3-1 | 74 | 1 | 6.9 | ||
| 22.11.2025 | BrightonA | 2-1 | 10↑ | – | 6.2 | ||
| 18.11.2025 | DenmarkH | 4-2 | 72 | – | 6.5 | ||
| 15.11.2025 | GreeceA | 3-2 | 75 | 1 | 7.0 | ||
| 09.11.2025 | NewcastleH | 3-1 | 70 | 1 | 6.5 | ||
| 09.10.2025 | GreeceH | 3-1 | 58 | – | 6.3 | ||
| 05.10.2025 | Manchester CityH | 0-1 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 27.09.2025 | Manchester UnitedH | 3-1 | 75 | – | 6.7 | ||
| 20.09.2025 | FulhamA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.09.2025 | ChelseaH | 2-2 | 14↑ | – | 6.3 | ||
| 08.09.2025 | BelarusA | 0-2 | 16↑ | – | 6.9 | ||
| 05.09.2025 | DenmarkA | 0-0 | 70 | 2 | 7.2 | ||
| 30.08.2025 | SunderlandA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.08.2025 | Aston VillaH | 1-0 | 12↑ | – | 6.9 | ||
| 17.08.2025 | Nottingham ForestA | 3-1 | 8↑ | – | 6.9 | ||
| 25.05.2025 | WolvesA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.10.2023 | ChelseaA | 0-2 | 84 | – | 7.2 | ||
| 07.10.2023 | Manchester UnitedA | 2-1 | 90 | 2 | 6.2 | ||
| 01.10.2023 | Nottingham ForestA | 1-1 | 69 | – | 6.2 | ||
| 23.09.2023 | EvertonH | 1-3 | 73 | 1 | 6.2 | ||
| 16.09.2023 | NewcastleA | 1-0 | 82 | 1 | 6.9 | ||
| 02.09.2023 | BournemouthH | 2-2 | 82 | 1 | 7.0 | ||
| 26.08.2023 | Crystal PalaceH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 19.08.2023 | FulhamA | 0-3 | 78 | – | 6.9 | ||
| 13.08.2023 | TottenhamH | 2-2 | 72 | – | 6.6 | ||
| 28.05.2023 | Manchester CityH | 1-0 | 70 | – | 6.7 | ||
| 20.05.2023 | TottenhamA | 1-3 | 89 | 1 | – | 6.9 | |
| 14.05.2023 | West HamH | 2-0 | 85 | 1 | 7.0 | ||
| 06.05.2023 | LiverpoolA | 1-0 | 88 | – | 6.3 | ||
| 29.04.2023 | Nottingham ForestH | 2-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 26.04.2023 | ChelseaA | 0-2 | 1↑ | – | – | ||
| 22.04.2023 | Aston VillaH | 1-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 15.04.2023 | WolvesA | 2-0 | 74 | – | 6.3 | ||
| 08.04.2023 | NewcastleH | 1-2 | 74 | – | 6.5 | ||
| 05.04.2023 | Manchester UnitedA | 1-0 | 15↑ | 1 | 6.6 |
ŞUT6
GOL0
xG0.5
xG FARKI-0.5under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Duran top2%33
- Taç sonrası2%33
- Korner1%17
- Açık oyun1%17
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak3%50
- Sağ ayak3%50
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR6 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %17
- 31-45' 1 %17
- 46-60' 2 %33
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 2 %33
AKSİYON HARİTASI482 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %42
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %44
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %42
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %35
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR482
- Pas320%69
- Müdahale32%7
- Top kazanma27%6
- Faul20%4
- Top teması20%4
- Uzaklaştırma13%3
- Pas arası10%2
- Hava topu10%2
- Kurtarış6%1
- Korner kazandırma5%1
PİYASA DEĞERİ€16.00M+60.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ89
DİSİPLİN1kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2018–2026 · 133 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2019-08-01
Hearts FC U18
→
Heart of Midl.
-
Hearts FC U18
→
Heart of Midl.
-
2018-07-01
Celtic U17
→
Hearts FC U18
free transfer
Celtic U17
→
Hearts FC U18
free transfer
2014-07-01
Hearts Youth
→
Celtic U17
free transfer
Hearts Youth
→
Celtic U17
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2026
Arka adale sakatlığıKadroda yok
14 maç
03.2026
SakatlıkKadroda yok
3 maç
02.2026
SakatlıkŞüpheli
1 maç
10.2025
Diz sakatlığıKadroda yok
1 maç
05.2025
Arka adale sakatlığıŞüpheli
1 maç
04.2025
Kadro dışıŞüpheli
1 maç
04.2025
Kadro dışıKadroda yok
2 maç
03.2025
Uyluk sakatlığıKadroda yok
46 maç
10.2023
Sarı kart cezasıKadroda yok
2 maç
01.2023
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
8 maç
01.2022
HastalıkKadroda yok
1 maç
05.2021
Omuz sakatlığıKadroda yok
9 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
World Cup2026 · Scotland
1sarı · 1 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 710 dk
Takip listesi: Dengeli savunmacı
Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU54.9Premier League 2025
PERFORMANS56.1710 dk
KARARİzlemeye değer64/100
ROL UYUMU2025
Defansif bek
62.1
Agresif stoper
61.2
Klasik stoper
60.9
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 211 oyuncu
Scout skoru
%41
Performans
%51
Dakika
%41
Değer / getiri
%81
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%54
Performans
%53
Dakika
%65
Değer / getiri
%90
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru
56.1
74
76
Pas hacmi / 90
35.24
42
84
İkili mücadele kazanma
50.82
58
88
Müdahale / 90
1.65
3
55
Dakika güvenliği
34.7
80
43
Pas arası / 90
1.01
1.9
53
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Facundo GarcésAlaves · 26
%95
0gol
0asist
60scout
€2.00M
La Liga
José María GiménezAtletico Madrid · 30
%77
0gol
1asist
64scout
€12.00M
La Liga
Hans HateboerLyon · 31
%66
0gol
0asist
48scout
Ligue 1
Gabriel XavierBahia · 24
%66
0gol
0asist
67scout
Serie A
Alfie JonesMiddlesbrough · 28
%64
1gol
1asist
64scout
Championship
Pietro ComuzzoFiorentina · 20
%62
1gol
0asist
72scout
€23.00M
Serie A
Diego CarlosComo · 32
%62
1gol
0asist
60scout
Serie A
Rodrigo SchlegelOrlando City SC · 28
%60
0gol
0asist
62scout
Major League Soccer
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


