Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili44.19 / 90
Rating5.64
LİG SIRALAMALARINDA
9.
Allsvenskan2025 · Djurgardens IF · 28 maç
5asist9.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
AFC U17 Asian Cup2023 Thailand · Asia
🥈
Svenska Cupen2023/2024 · Sweden · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 5 G+A
GolAsist
2026/27
1
86
0
0
5.64
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan4%57
İlk 111
2025/26
35
2.349
0
5
7.22
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%44 isabet
Kilit pas47
Drible23%36 başarı
İkili kazanılan158%50
Müdahale62
Faul3347 kazanılan
İlk 11278 yedek
G+A / 900.19
Kart4
2024/25
39
2.020
3
1
7.04
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%78 isabet
Kilit pas18
Drible16%47 başarı
İkili kazanılan126%53
Müdahale47
Faul3034 kazanılan
Ofsayt3
İlk 112316 yedek
G+A / 900.18
Kart3
TOPLAM GOL4
İLK 115625 yedek girdi
KART8
FORMA26
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %25
- 61-75' 2 %50
- 76-90+' 1 %25
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-162%77
- 4-3-38%10
- 3-4-2-16%7
- 4-4-23%4
- 3-4-31%1
- 5-4-11%1
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları7verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Union BerlinA | 3-3 | 86 | 0 | 5.6 | ||
| 21.02.2026 | Bayern MünchenA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 14.02.2026 | Borussia MönchengladbachH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 06.02.2026 | Union BerlinA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 31.01.2026 | Bayer LeverkusenH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 24.01.2026 | 1899 HoffenheimH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 13.01.2026 | VfB StuttgartA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 09.01.2026 | Borussia DortmundH | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 09.11.2025 | Osters IFA | 1-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 02.11.2025 | IFK GoteborgH | 0-0 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 25.10.2025 | IFK VarnamoH | 6-2 | 45 | – | 6.9 | ||
| 19.10.2025 | GaisA | 3-2 | 90 | 1 | – | 6.5 | |
| 20.09.2025 | Malmo FFA | 0-1 | 90 | 1 | – | 7.2 | |
| 14.09.2025 | Hammarby FFH | 3-3 | 90 | 1 | – | 7.3 | |
| 31.08.2025 | IFK NorrkopingA | 0-4 | 69 | 1 | 7.9 | ||
| 24.08.2025 | IF BrommapojkarnaH | 1-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 17.08.2025 | Mjallby AIFA | 1-1 | 90 | – | 7.6 | ||
| 10.08.2025 | AIK StockholmA | 0-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 03.08.2025 | HalmstadH | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 27.07.2025 | BK HackenA | 1-6 | 68 | 1 | – | 7.5 | |
| 19.07.2025 | IF ElfsborgH | 1-0 | 90 | – | 8.0 | ||
| 13.07.2025 | IFK VarnamoA | 1-0 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 06.07.2025 | Degerfors IFH | 5-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 30.06.2025 | IFK NorrkopingH | 1-1 | 90 | 1 | – | 7.3 | |
| 01.06.2025 | HalmstadA | 1-0 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 29.05.2025 | IF BrommapojkarnaA | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 25.05.2025 | BK HackenH | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 19.05.2025 | IF ElfsborgA | 4-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 15.05.2025 | Mjallby AIFH | 1-3 | 90 | – | 6.5 | ||
| 12.05.2025 | IFK GoteborgA | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 08.05.2025 | ChelseaA | 1-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 04.05.2025 | AIK StockholmH | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 01.05.2025 | ChelseaH | 1-4 | 80 | – | 6.3 | ||
| 24.04.2025 | Osters IFH | 1-0 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 21.04.2025 | GaisH | 0-0 | 11↑ | 1 | 7.2 | ||
| 17.04.2025 | Rapid ViennaA | 1-4 | 99 | 1 | 1 | 8.6 | |
| 13.04.2025 | Hammarby FFA | 2-0 | 86 | – | 7.0 | ||
| 10.04.2025 | Rapid ViennaH | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 05.04.2025 | SiriusA | 0-1 | 90 | – | 8.0 | ||
| 29.03.2025 | Malmo FFH | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 13.03.2025 | PafosH | 3-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 06.03.2025 | PafosA | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 19.12.2024 | Legia WarszawaH | 3-1 | 90 | – | 7.9 | ||
| 12.12.2024 | Vikingur ReykjavikA | 1-2 | 90 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 28.11.2024 | The New SaintsA | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 10.11.2024 | IFK NorrkopingH | 3-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 07.11.2024 | PanathinaikosH | 2-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 03.11.2024 | HalmstadA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 28.10.2024 | Vasteras SK FKH | 2-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 24.10.2024 | GuimaraesH | 1-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 21.10.2024 | Hammarby FFA | 2-0 | 76 | – | 6.3 | ||
| 06.10.2024 | Kalmar FFH | 1-1 | 90 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 03.10.2024 | Lask LinzA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 29.09.2024 | IFK VarnamoA | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 25.09.2024 | IF BrommapojkarnaH | 2-1 | 85 | – | 7.5 | ||
| 22.09.2024 | GaisA | 3-0 | 65 | – | 6.0 | ||
| 19.09.2024 | BK HackenA | 1-2 | 60 | 1 | 6.7 | ||
| 15.09.2024 | Mjallby AIFH | 1-1 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 01.09.2024 | Malmo FFA | 4-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 25.08.2024 | SiriusA | 0-1 | –↑ | – | – |
PİYASA DEĞERİ€5.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ2
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2024–2026 · 75 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-03-22
Bellmare U18
→
Djurgården
?
Bellmare U18
→
Djurgården
?
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
01.2026
Kadro dışıKadroda yok
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAggregated only · 2349 dk
İzlemede: Agresif savunma profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU75.8Allsvenskan 2025
PERFORMANS63.02349 dk
KARARVeri yetersiz22/100
◆ KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde.
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper
0
Klasik stoper
0
Agresif stoper
0
Role fit sinyali var ama confidence 24/100 ve risk 80/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 155 oyuncu
Scout skoru
%94
Performans
%51
Dakika
%92
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%97
Performans
%71
Dakika
%91
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
0
62
0
İkili mücadele kazanma
0
64
0
Pas arası / 90
0
1.8
0
Ortalama rating
0
7.2
0
Blok / 90
0
1.5
0
Müdahale / 90
0
2.2
0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Pedro PorroTottenham · 26
%95
1gol
2asist
59scout
€40.00M
Premier League
Arne SickerArminia Bielefeld · 29
%78
0gol
2asist
65scout
€300K
2. Bundesliga
Mats RotsTwente · 19
%73
4gol
4asist
74scout
€10.00M
Eredivisie
Felix KeidelSV Elversberg · 22
%73
1gol
2asist
74scout
€1.20M
2. Bundesliga
Norlan GillotRAAL La Louvière · 23
%72
2gol
3asist
66scout
Jupiler Pro League
Nicholas IoannouSampdoria · 30
%68
2gol
1asist
54scout
Serie B
Kassoum OuattaraMonaco · 21
%67
0gol
3asist
69scout
€12.00M
Ligue 1
Miro MuheimHamburger SV · 27
%60
0gol
4asist
65scout
€5.00M
Bundesliga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

