LİGDFB Pokal
BU SEZON1G · 0A
Gol10.51 / 90
Asist00.00 / 90
Şut21.01 / 90
Kilit pas10.51 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili21.01 / 90
Rating6.77
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.510.07
Asist
0.000.14
Şut
1.010.75
Kilit pas
0.511.70
Başarılı dripling
0.000.88
Kazanılan ikili
1.014.28
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
🥇
DFB Pokal2026 · SV Elversberg · 1 maç
2asist1.
28.
DFB Pokal2025 · SV Elversberg · 1 maç
1gol28.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
2026/27
2
178
1
0
6.77
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas1
İkili kazanılan2%20
Müdahale2
Faul3
İlk 112
G+A / 900.51
2025/26
31
1.353
2
2
6.82
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%29 isabet
Kilit pas26
Drible13%52 başarı
İkili kazanılan63%44
Müdahale28
Faul2014 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111318 yedek
G+A / 900.27
Kart3
TOPLAM GOL3
İLK 1132 yedek girdi
KART1
FORMA43
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %33
- 76-90+' 2 %67
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ33 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Borussia MönchengladbachA | 3-4 | 88 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 29.08.2026 | Bayer LeverkusenH | 3-2 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 17.05.2026 | Preußen MünsterH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.04.2026 | SV Darmstadt 98A | 3-3 | 64 | 1 | 6.3 | ||
| 12.04.2026 | FC Schalke 04H | 1-2 | 29 | – | 6.3 | ||
| 05.04.2026 | Hannover 96A | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.03.2026 | Arminia BielefeldH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.03.2026 | SpVgg Greuther FürthA | 2-0 | 19↑ | – | 6.2 | ||
| 06.03.2026 | 1. FC MagdeburgH | 1-0 | 8↑ | – | 6.6 | ||
| 28.02.2026 | Holstein KielA | 1-1 | 17↑ | – | 6.9 | ||
| 21.02.2026 | Eintracht BraunschweigH | 3-1 | 11↑ | – | 6.9 | ||
| 14.02.2026 | Dynamo DresdenA | 1-2 | 89 | 1 | 6.6 | ||
| 31.01.2026 | 1. FC KaiserslauternA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 25.01.2026 | VfL BochumH | 1-1 | 16↑ | – | 6.9 | ||
| 17.01.2026 | 1. FC NürnbergA | 3-2 | 72 | – | 6.2 | ||
| 21.12.2025 | Preußen MünsterA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.12.2025 | Fortuna DüsseldorfH | 1-0 | 65 | 1 | 6.9 | ||
| 06.12.2025 | SC Paderborn 07A | 1-2 | 45↑ | – | 6.2 | ||
| 30.11.2025 | SV Darmstadt 98H | 0-0 | 33↑ | – | 6.7 | ||
| 23.11.2025 | Karlsruher SCA | 2-3 | 27↑ | 1 | 3 | 7.6 | |
| 08.11.2025 | FC Schalke 04A | 1-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 31.10.2025 | Hannover 96H | 2-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 25.10.2025 | Arminia BielefeldA | 2-0 | 90 | 2 | 5.9 | ||
| 19.10.2025 | SpVgg Greuther FürthH | 6-0 | 90 | 1 | – | 9.7 | |
| 05.10.2025 | 1. FC MagdeburgA | 0-4 | 90 | – | 7.5 | ||
| 27.09.2025 | Holstein KielH | 1-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 20.09.2025 | Eintracht BraunschweigA | 1-4 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 14.09.2025 | Dynamo DresdenH | 2-2 | 27↑ | 1 | 6.9 | ||
| 29.08.2025 | Hertha BSCA | 0-2 | 27↑ | – | 6.5 | ||
| 22.08.2025 | 1. FC KaiserslauternH | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 17.08.2025 | SSV Ulm 1846A | 0-1 | 28↑ | 1 | 3 | 8.2 | |
| 10.08.2025 | VfL BochumA | 2-0 | 22↑ | – | 6.5 | ||
| 02.08.2025 | 1. FC NürnbergH | 1-0 | 34↑ | 1 | 1 | 7.3 |
ŞUT15
GOL1
xG0.9
xG FARKI+0.1over performing
DÖNÜŞÜM%6.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası8%53
- Açık oyun2%13
- Duran top1%7
- Korner1%7
- Serbest vuruş1%7
- Taç sonrası1%7
- Diğer1%7
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak12%80
- Sol ayak2%13
- Kafa1%7
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR15 şut
- 1-15' 4 %27
- 16-30' 1 %7
- 31-45' 1 %7
- 46-60' 3 %20
- 61-75' 2 %13
- 76-90+' 4 %27
PİYASA DEĞERİ€1.20M
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2026 · 33 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-07-01
FC Ingolstadt
→
SV Elversberg
€400k
FC Ingolstadt
→
SV Elversberg
€400k
2022-07-01
Ingolstadt U19
→
FC Ingolstadt
-
Ingolstadt U19
→
FC Ingolstadt
-
2020-07-01
Ingolstadt U17
→
Ingolstadt U19
-
Ingolstadt U17
→
Ingolstadt U19
-
2019-07-01
Ingolstadt Yth.
→
Ingolstadt U17
-
Ingolstadt Yth.
→
Ingolstadt U17
-
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1325 dk
Takip listesi: Dengeli savunmacı
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU73.62. Bundesliga 2025
PERFORMANS58.11325 dk
KARARİzlemeye değer68/100
◆ KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde.
ROL UYUMU2025
Ofansif bek
83.3
Ayağı iyi stoper
76.9
Defansif bek
76.3
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 157 oyuncu
Scout skoru
%80
Performans
%43
Dakika
%60
Değer / getiri
%32
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%95
Performans
%58
Dakika
%77
Değer / getiri
%15
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90
1.7
1.4
100
Pas hacmi / 90
50.06
48
100
Dakika güvenliği
100
78
100
Müdahale / 90
1.9
2.5
76
Performans skoru
58.1
74
78
Başarılı drible / 90
0.88
1.1
80
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Iván MorenoLeon · 27
%95
1gol
5asist
61scout
Liga MX
Yan CoutoBorussia Dortmund · 23
%90
1gol
2asist
58scout
€17.00M
Bundesliga
Norlan GillotRAAL La Louvière · 23
%89
2gol
3asist
66scout
Jupiler Pro League
Anthony OyonoFrosinone · 24
%81
1gol
4asist
68scout
€1.40M
Serie B
Mats RotsTwente · 19
%70
4gol
4asist
74scout
€10.00M
Eredivisie
Nolan GalvesRodez · 22
%65
0gol
7asist
68scout
€1.80M
Ligue 2
Keita KosugiDjurgardens IF · 19
%62
0gol
5asist
76scout
Allsvenskan
Jordi LiongolaRAAL La Louvière · 25
%60
2gol
6asist
65scout
Jupiler Pro League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum