Gol20.07 / 90
Asist60.21 / 90
Şut230.80 / 90
Kilit pas381.32 / 90
Başarılı dripling250.87 / 90
Kazanılan ikili1746.05 / 90
Rating6.95
OYUNCU PROFİLİJupiler Pro League 2025 · 88 orta sahalar
- Kilit pas 1.32 %70
- Asist 0.21 %87
- Drible 0.87 %69
- Pas isabeti %67 %1
- Top kapma 3.02 %60
- İkili mücadele %47 %36
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2589 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
13.
Jupiler Pro League2025 · RAAL La Louvière · 31 maç
6asist13.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Division 1None · Belgium
🏆
Division 12023/2024 · Belgium
🥈
Challenger Pro LeagueNone · Belgium · 2nd Place
🥈
Challenger Pro League2024/2025 · Belgium · 2nd Place
2025/26
31
2.589
2
6
6.95
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut23%26 isabet
Kilit pas38
Drible25%33 başarı
İkili kazanılan174%47
Müdahale55
Faul4649 kazanılan
Ofsayt1
Penaltı1
İlk 11301 yedek
G+A / 900.28
Kart8
TOPLAM GOL21 penaltı
İLK 11301 yedek girdi
KART8
FORMA11
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 1 %50
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-1-212%44
- 5-3-26%22
- 3-1-4-24%15
- 3-5-23%11
- 3-4-32%7
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları4verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ31 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.05.2026 | Cercle BruggeH | 4-1 | 81 | 1 | 2 | 1 | 9.9 |
| 03.05.2026 | DenderA | 2-1 | 72 | – | 6.3 | ||
| 26.04.2026 | Zulte WaregemA | 4-0 | 86 | 1 | 6.9 | ||
| 19.04.2026 | Zulte WaregemH | 0-2 | 97 | 1 | 5.9 | ||
| 22.03.2026 | GenkH | 5-5 | 85 | – | 5.9 | ||
| 15.03.2026 | Cercle BruggeA | 1-3 | 92 | – | 7.5 | ||
| 06.03.2026 | AntwerpH | 0-0 | 93 | 2 | 7.5 | ||
| 27.02.2026 | Standard LiegeA | 1-1 | 84 | 1 | – | 7.7 | |
| 22.02.2026 | KV MechelenH | 0-2 | 75 | – | 6.3 | ||
| 15.02.2026 | AnderlechtA | 0-0 | 92 | 1 | 6.9 | ||
| 08.02.2026 | Union St. GilloiseA | 2-1 | 88 | 1 | 6.7 | ||
| 30.01.2026 | GentH | 1-1 | 93 | 1 | 7.2 | ||
| 24.01.2026 | St. TruidenH | 1-2 | 92 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 16.01.2026 | Club Brugge KVA | 2-3 | 95 | 1 | – | 7.5 | |
| 27.12.2025 | OH LeuvenH | 0-0 | 17↑ | 1 | 6.9 | ||
| 05.12.2025 | DenderH | 1-2 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 29.11.2025 | CharleroiA | 0-0 | 63 | 1 | 6.2 | ||
| 23.11.2025 | AnderlechtH | 0-1 | 90 | 3 | 7.2 | ||
| 02.11.2025 | Cercle BruggeH | 2-1 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 26.10.2025 | GenkA | 1-1 | 98 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 18.10.2025 | KVC WesterloH | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 04.10.2025 | Zulte WaregemH | 0-0 | 94 | – | 6.3 | ||
| 28.09.2025 | DenderA | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 20.09.2025 | OH LeuvenA | 1-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 13.09.2025 | Club Brugge KVH | 1-0 | 84 | – | 6.9 | ||
| 30.08.2025 | KV MechelenA | 3-2 | 89 | – | 7.2 | ||
| 24.08.2025 | Union St. GilloiseH | 0-0 | 48 | – | 6.5 | ||
| 17.08.2025 | St. TruidenA | 2-1 | 61 | 2 | 6.9 | ||
| 10.08.2025 | CharleroiH | 1-0 | 90 | 2 | 7.5 | ||
| 02.08.2025 | GentA | 1-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 26.07.2025 | Standard LiegeH | 0-2 | 90 | 1 | 6.2 |
ŞUT29
GOL2
xG3.3
xG FARKI-1.3under performing
DÖNÜŞÜM%6.9
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası11%38
- Açık oyun5%17
- Korner4%14
- Taç sonrası3%10
- Duran top3%10
- Serbest vuruş2%7
- Diğer1%3
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak14%48
- Sol ayak8%28
- Kafa7%24
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR29 şut
- 1-15' 1 %3
- 16-30' 12 %41
- 31-45' 5 %17
- 46-60' 3 %10
- 61-75' 3 %10
- 76-90+' 5 %17
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2025 · 31 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2022-07-01
KSK Lierse Kem.
→
La Louvière
free transfer
KSK Lierse Kem.
→
La Louvière
free transfer
2021-07-19
Without Club
→
KSK Lierse Kem.
-
Without Club
→
KSK Lierse Kem.
-
2020-07-01
Antwerp U21
→
Without Club
-
Antwerp U21
→
Without Club
-
2019-07-01
Standard U21
→
Antwerp U21
free transfer
Standard U21
→
Antwerp U21
free transfer
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2589 dk
İzlemede: Dengeli savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU64.8Jupiler Pro League 2025
PERFORMANS53.82589 dk
KARARİzlemeye değer66/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Ofansif bek
83.1
Agresif stoper
76.2
Defansif bek
74.1
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 195 oyuncu
Scout skoru
%55
Performans
%37
Dakika
%88
Değer / getiri
%3
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%79
Performans
%47
Dakika
%94
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90
1.32
1.4
94
Dakika güvenliği
100
78
100
Asist / 90
0.21
0.22
96
Müdahale / 90
1.91
2.5
76
Performans skoru
53.8
74
73
Başarılı drible / 90
0.87
1.1
79
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Alexis SotoDefensa Y Justicia · 32
%95
0gol
6asist
62scout
Liga Profesional Argentina
Mees de WitAZ Alkmaar · 27
%92
2gol
4asist
67scout
€4.50M
UEFA Europa Conference League
Gastón MartirenaRacing Club · 25
%90
3gol
4asist
66scout
Liga Profesional Argentina
Lucas CalodatLe Mans · 23
%86
2gol
4asist
68scout
€2.50M
Ligue 2
Hugo BuenoWolves · 23
%75
1gol
2asist
72scout
€4.00M
Premier League
Iván MorenoLeon · 27
%73
1gol
5asist
61scout
Liga MX
Anton EkerothHam-Kam · 24
%63
2gol
6asist
64scout
Eliteserien
Eros MancusoFortaleza EC · 26
%60
1gol
3asist
62scout
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
