LİGLeague Cup
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas10.45 / 90
Başarılı dripling10.45 / 90
Kazanılan ikili73.17 / 90
Rating6.72
OYUNCU PROFİLİChampionship 2026 · 104 orta sahalar
- Kilit pas 0.45 %21
- Asist 0.00 %0
- Drible 0.45 %45
- Pas isabeti %91 %92
- Top kapma 0.90 %9
- İkili mücadele %39 %24
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 199 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Premier League 2 Division Two2022/2023 · England
🏆
Premier League 2 Division Two2020/2021 · England
🏆
Championship2019/2020 · England
🥈
Queensland Champions Cup2022 · World · 2nd Place
🥈
Championship2015/2016 · England · 2nd Place
🥈
League One2013/2014 · England · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 2 G+A
GolAsist
2026/27
5
199
0
0
6.72
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan7%39
Müdahale2
Faul33 kazanılan
İlk 1141 yedek
Kart2
2025/26
28
1.121
1
0
6.85
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%60 isabet
Kilit pas6
Drible5%71 başarı
İkili kazanılan61%62
Müdahale32
Faul1013 kazanılan
İlk 111414 yedek
G+A / 900.08
Kart3
2024/25
42
1.271
1
0
6.60
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%50 isabet
Kilit pas7
Drible5%56 başarı
İkili kazanılan79%59
Müdahale39
Faul2126 kazanılan
İlk 111230 yedek
G+A / 900.07
Kart71
2023/24
28
840
0
2
6.77
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3
Kilit pas12
Drible6%55 başarı
İkili kazanılan44%45
Müdahale22
Faul1413 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111018 yedek
G+A / 900.21
Kart3
2022/23
16
484
0
0
6.62
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas8
Drible8%73 başarı
İkili kazanılan27%45
Müdahale12
Faul65 kazanılan
İlk 11511 yedek
2021/22
26
1.538
0
1
6.74
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%40 isabet
Kilit pas13
Drible12%63 başarı
İkili kazanılan91%51
Müdahale53
Faul2615 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11179 yedek
G+A / 900.06
Kart5
TOPLAM GOL2
İLK 115265 yedek girdi
KART18
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA4
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %50
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %50
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-161%56
- 3-4-2-116%15
- 3-4-1-213%12
- 4-1-4-18%7
- 3-3-3-16%6
- 3-4-34%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | PrestonA | 2-1 | 64 | 0 | 6.4 | ||
| 01.09.2026 | LincolnA | 0-0 | 23 | 0 | 7.0 | ||
| 29.08.2026 | QPRH | 1-2 | 57 | 0 | 7.0 | ||
| 22.08.2026 | MiddlesbroughH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.08.2026 | WolvesA | 2-2 | 55 | – | 6.5 | ||
| 02.05.2026 | LeicesterH | 0-1 | 71 | 2 | 7.0 | ||
| 22.04.2026 | Sheffield UtdA | 1-3 | 83 | – | 6.3 | ||
| 17.04.2026 | CoventryH | 1-1 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 11.04.2026 | Stoke CityA | 1-1 | 77 | 1 | 1 | 8.2 | |
| 06.04.2026 | West BromH | 0-0 | 88 | – | 7.2 | ||
| 03.04.2026 | BirminghamA | 0-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 21.03.2026 | MiddlesbroughH | 0-0 | 78 | – | 6.7 | ||
| 14.03.2026 | MillwallA | 1-2 | 76 | – | 6.9 | ||
| 11.03.2026 | Oxford UnitedA | 1-0 | 79 | – | 6.9 | ||
| 07.03.2026 | PortsmouthH | 1-1 | 62 | – | 7.0 | ||
| 28.02.2026 | DerbyA | 3-1 | 56 | – | 7.3 | ||
| 24.02.2026 | Bristol CityH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 20.02.2026 | PrestonH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.02.2026 | QPRA | 1-3 | 3↑ | – | – | ||
| 31.01.2026 | Hull CityH | 0-1 | 57 | 1 | 7.0 | ||
| 24.01.2026 | WatfordH | 1-1 | 61 | – | 6.6 | ||
| 20.01.2026 | SwanseaA | 3-1 | 14↑ | – | 6.3 | ||
| 17.01.2026 | IpswichA | 3-0 | 6↑ | – | – | ||
| 02.12.2025 | IpswichH | 1-1 | 57 | – | 7.0 | ||
| 29.11.2025 | WrexhamA | 1-1 | 87 | 1 | 6.9 | ||
| 26.11.2025 | QPRH | 0-1 | 17↑ | – | 6.7 | ||
| 21.11.2025 | PrestonA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 08.11.2025 | DerbyH | 1-2 | 11↑ | – | 6.9 | ||
| 04.11.2025 | Bristol CityA | 0-1 | 28↑ | – | 6.6 | ||
| 01.11.2025 | LeicesterA | 0-2 | 10↑ | – | 6.6 | ||
| 25.10.2025 | SouthamptonH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.10.2025 | Sheffield UtdH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 18.10.2025 | CoventryA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.05.2025 | Sheffield UtdA | 1-1 | 12↑ | – | 6.7 | ||
| 26.04.2025 | WatfordH | 2-1 | 12↑ | 1 | 6.9 | ||
| 21.04.2025 | SunderlandA | 0-1 | 15↑ | – | 6.6 | ||
| 18.04.2025 | MillwallH | 4-1 | 25↑ | – | 6.9 | ||
| 12.04.2025 | LutonA | 0-1 | 24↑ | – | 6.3 | ||
| 08.04.2025 | Sheffield WednesdayH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 04.04.2025 | MiddlesbroughH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 29.03.2025 | PortsmouthA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 15.03.2025 | CardiffH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 12.03.2025 | Stoke CityA | 1-0 | 64 | – | 6.6 | ||
| 08.03.2025 | DerbyA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.03.2025 | NorwichH | 1-1 | 61 | – | 6.6 | ||
| 22.02.2025 | SwanseaA | 3-0 | 57 | – | 7.0 | ||
| 15.02.2025 | PlymouthH | 2-0 | 85 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 12.02.2025 | West BromA | 0-2 | 9↑ | – | 6.6 | ||
| 04.02.2025 | QPRA | 2-1 | 8↑ | – | 6.7 | ||
| 31.01.2025 | PrestonH | 2-1 | 9↑ | – | 6.2 | ||
| 25.01.2025 | Bristol CityA | 2-1 | 84 | – | 6.3 | ||
| 21.01.2025 | CoventryH | 0-2 | 45↑ | – | 6.6 | ||
| 18.01.2025 | Oxford UnitedA | 1-0 | 61↑ | 1 | 6.6 | ||
| 15.01.2025 | PortsmouthH | 3-0 | 13↑ | – | 6.7 | ||
| 04.01.2025 | Stoke CityA | 0-0 | 20↑ | – | 6.6 | ||
| 01.01.2025 | Bristol CityH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 26.12.2024 | CoventryA | 4-0 | 35↑ | – | 6.3 | ||
| 14.12.2024 | Sheffield UtdA | 2-0 | 15↑ | – | 6.5 | ||
| 10.12.2024 | SwanseaH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 30.11.2024 | Bristol CityA | 4-0 | 90 | 1 | 6.2 |
ŞUT11
GOL1
xG0.5
xG FARKI+0.5over performing
DÖNÜŞÜM%9.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner4%36
- Asist sonrası3%27
- Serbest vuruş2%18
- Duran top1%9
- Açık oyun1%9
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak9%82
- Sol ayak2%18
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR11 şut
- 1-15' 2 %18
- 16-30' 2 %18
- 31-45' 4 %36
- 46-60' 1 %9
- 61-75' 1 %9
- 76-90+' 1 %9
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2009–2026 · 145 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-08-26
Leeds
→
Norwich
free transfer
Leeds
→
Norwich
free transfer
2015-01-28
Wigan
→
Middlesbrough
€2.67m
Wigan
→
Middlesbrough
€2.67m
2009-07-01
Everton U18
→
Everton Res.
-
Everton U18
→
Everton Res.
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2023
Kas sakatlığıKadroda yok
11 maç
01.2023
Kas sakatlığıŞüpheli
2 maç
11.2022
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
7 maç
10.2022
Ayak bileği sakatlığıŞüpheli
1 maç
08.2022
Diz sakatlığıKadroda yok
7 maç
01.2022
Uyluk sakatlığıKadroda yok
1 maç
05.2021
Kalça sakatlığıKadroda yok
6 maç
04.2021
Kasık sakatlığıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Championship2026 · Blackburn
1sarı · 2 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1121 dk
İzlemede: İki yönlü orta saha
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU47.9Championship 2025
PERFORMANS40.71121 dk
KARARVeri yetersiz56/100
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
78.5
Derinden oyun kurucu
67.2
Box-to-box orta saha
65.6
Role fit sinyali var ama confidence 84/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 362 oyuncu
Scout skoru
%46
Performans
%58
Dakika
%62
Değer / getiri
%10
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%60
Performans
%59
Dakika
%79
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
89.5
82
100
Ortalama rating
6.85
7.1
96
Müdahale / 90
2.57
3.2
80
İkili mücadele kazanma
62.24
58
100
Performans skoru
40.7
75
54
Pas arası / 90
1.2
2.3
52
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Jonathan VaraneQPR · 24
%95
1gol
2asist
59scout
Championship
Amadou OnanaAston Villa · 24
%85
2gol
0asist
49scout
€45.00M
Premier League
Youri RegeerAjax · 22
%81
0gol
2asist
66scout
€5.00M
Eredivisie
Hasan YesilyurtSarıyer · 25
%78
0gol
1asist
58scout
1. Lig
Andrey SantosChelsea · 21
%76
1gol
0asist
63scout
Premier League
Derek Mazou-SackoMillwall · 21
%62
1gol
1asist
61scout
Championship
Haris BelkeblaAngers · 31
%61
0gol
0asist
51scout
€1.20M
Ligue 1
Vinícius SouzaVfL Wolfsburg · 26
%60
0gol
0asist
52scout
€7.00M
Bundesliga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum





