LİGPrimeira Liga
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas20.54 / 90
Başarılı dripling10.27 / 90
Kazanılan ikili92.42 / 90
Rating6.97
OYUNCU PROFİLİPrimeira Liga 2026 · 66 defanslar
- Müdahale 1.07 %42
- Pas arası 1.61 %83
- Blok 0.54 %74
- İkili mücadele %47 %17
- Pas isabeti %95 %100
- Faul (az iyi) 0.27 %91
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 335 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
FIFA Intercontinental Cup2018 UAE · World
🥈
Segunda División2023/2024 · Spain · 2nd Place
🥈
Segunda División2021/2022 · Spain · 2nd Place
🥈
UEFA Super Cup2018/2019 · Europe · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 2 G+A
GolAsist
2026/27
4
335
0
0
6.97
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas2
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan9%47
Müdahale4
Faul1
İlk 114
Kart1
2025/26
31
1.289
0
1
6.82
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%20 isabet
Kilit pas6
İkili kazanılan40%56
Müdahale17
Faul105 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111615 yedek
G+A / 900.07
Kart6
Kaptan1maçta
2024/25
26
2.031
2
0
6.76
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%50 isabet
Kilit pas6
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan65%54
Müdahale26
Faul193 kazanılan
İlk 11251 yedek
G+A / 900.09
Kart6
Kaptan25maçta
2022/23
34
2.394
1
0
6.77
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%29 isabet
Kilit pas4
Drible7%100 başarı
İkili kazanılan106%54
Müdahale43
Faul349 kazanılan
İlk 11286 yedek
G+A / 900.04
Kart11
2020/21
22
925
0
0
6.71
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3
Kilit pas4
Drible3%100 başarı
İkili kazanılan33%53
Müdahale15
Faul62 kazanılan
İlk 111111 yedek
Kart3
TOPLAM GOL3
İLK 117913 yedek girdi
KART28
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA5
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %33
- 46-60' 2 %67
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-130%38
- 4-3-320%25
- 4-1-4-114%18
- 4-4-28%10
- 3-5-24%5
- 5-3-24%5
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | MaritimoH | 2-1 | 90 | 0 | 7.0 | ||
| 23.08.2026 | FC PortoA | 2-0 | 94 | – | 6.3 | ||
| 16.08.2026 | MoreirenseH | 4-0 | 78 | – | 6.9 | ||
| 08.08.2026 | GuimaraesA | 0-1 | 73 | – | 7.7 | ||
| 16.05.2026 | TondelaH | 3-1 | 89 | – | 6.7 | ||
| 11.05.2026 | GIL VicenteA | 1-3 | 87 | 1 | 1 | 8.0 | |
| 02.05.2026 | Santa ClaraH | 2-2 | 45 | – | 6.6 | ||
| 19.04.2026 | EstrelaH | 1-0 | 87 | – | 6.6 | ||
| 12.04.2026 | SC BragaA | 1-0 | 93 | 1 | 6.6 | ||
| 06.04.2026 | EstorilH | 3-2 | 97 | – | 6.6 | ||
| 21.03.2026 | MoreirenseA | 0-1 | 89 | – | 6.9 | ||
| 14.03.2026 | BenficaH | 1-2 | 79 | – | 6.2 | ||
| 27.02.2026 | FC PortoA | 3-1 | 45 | – | 6.3 | ||
| 21.02.2026 | NacionalH | 3-0 | 89 | – | 7.9 | ||
| 14.02.2026 | Casa PiaA | 3-2 | 94 | – | 5.9 | ||
| 07.02.2026 | GuimaraesH | 3-2 | 82 | – | 7.0 | ||
| 31.01.2026 | Rio AveA | 0-3 | 68 | – | 7.2 | ||
| 24.01.2026 | Sporting CPH | 1-2 | 96 | – | 6.9 | ||
| 17.01.2026 | AVSA | 0-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 19.12.2025 | EibarA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 13.12.2025 | FC AndorraH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.12.2025 | HuescaA | 1-4 | –↑ | – | – | ||
| 29.11.2025 | MalagaH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.11.2025 | Real Sociedad IIA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.11.2025 | Las PalmasH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.11.2025 | CadizA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.11.2025 | Granada CFHC | 2-1 | 45 | 2 | 6.7 | ||
| 26.10.2025 | Deportivo La CorunaA | 1-1 | 14↑ | – | 6.2 | ||
| 19.10.2025 | Sporting GijonH | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 12.10.2025 | BurgosA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.10.2025 | MirandesH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.09.2025 | Cultural LeonesaH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.09.2025 | AlbaceteA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 13.09.2025 | AlmeriaH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.09.2025 | ZaragozaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.04.2025 | Real BetisAC | 5-1 | 8 | – | 6.7 | ||
| 20.04.2025 | OsasunaHC | 2-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 14.04.2025 | Atletico MadridAC | 4-2 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 29.03.2025 | Real SociedadAC | 2-1 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 15.03.2025 | Celta VigoHC | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 08.03.2025 | ValenciaAC | 2-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 28.02.2025 | Las PalmasHC | 1-1 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 23.02.2025 | Athletic ClubAC | 7-1 | 90 | – | 5.9 | ||
| 07.02.2025 | Rayo VallecanoAC | 1-0 | 58 | 1 | 6.9 | ||
| 01.02.2025 | VillarrealAC | 5-1 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 25.01.2025 | Real MadridHC | 0-3 | 90 | – | 6.6 | ||
| 17.01.2025 | EspanyolAC | 2-1 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 11.01.2025 | Real BetisHC | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 20.12.2024 | GironaAC | 3-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 13.12.2024 | ValenciaHC | 1-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 07.12.2024 | Las PalmasAC | 2-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 30.11.2024 | Atletico MadridHC | 0-5 | 45 | – | 6.3 | ||
| 22.11.2024 | GetafeAC | 2-0 | 74 | – | 6.2 | ||
| 10.11.2024 | Athletic ClubHC | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 02.11.2024 | OsasunaAC | 1-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 26.10.2024 | VillarrealHC | 1-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 18.10.2024 | AlavesAC | 2-3 | 74 | 1 | 6.9 | ||
| 31.08.2024 | BarcelonaAC | 7-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 28.08.2024 | LeganesHC | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 25.08.2024 | Real MadridA | 3-0 | –↑ | – | – |
ŞUT8
GOL0
xG0.2
xG FARKI-0.2under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Duran top4%50
- Korner3%38
- Açık oyun1%12
Vücut bölgesine göre
- Kafa5%62
- Sol ayak2%25
- Diğer1%12
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR8 şut
- 1-15' 1 %12
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 2 %25
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 2 %25
- 76-90+' 3 %38
PİYASA DEĞERİ€800K-46.7%
KAÇIRDIĞI MAÇ16
DİSİPLİN13kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2014–2026 · 117 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2016-07-01
Real Madrid U19
→
RM Castilla
-
Real Madrid U19
→
RM Castilla
-
2014-07-01
Real Madrid U18
→
Real Madrid U19
-
Real Madrid U18
→
Real Madrid U19
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2025
Kas sakatlığıKadroda yok
10 maç
04.2025
Sarı kart cezasıKadroda yok
3 maç
11.2022
SakatlıkKadroda yok
1 maç
04.2021
Kasık sakatlığıKadroda yok
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Primeira Liga2026 · Arouca
2sarı · 4 maç
🟨
La Liga2022 · Valladolid
11sarı · 32 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1230 dk
İzlemede: Pas hacmi yüksek savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU69.8Primeira Liga 2025
PERFORMANS64.31230 dk
KARARİzlemeye değer65/100
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper
80.4
Klasik stoper
76.4
Defansif bek
75.0
Ayağı iyi stoper
57.9
Klasik stoper
52.2
Defansif bek
52.0
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 203 oyuncu
Scout skoru
%79
Performans
%75
Dakika
%60
Değer / getiri
%88
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%90
Performans
%74
Dakika
%76
Değer / getiri
%90
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
64.76
62
100
Dakika güvenliği
100
82
100
Performans skoru
64.3
76
85
İkili mücadele kazanma
55.07
64
86
Blok / 90
1.24
1.5
83
Ortalama rating
6.84
7.2
95
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Dennis HadžikadunićSampdoria · 27
%95
0gol
1asist
65scout
€1.30M
Serie B
Marco KomendaHolstein Kiel · 29
%82
0gol
0asist
67scout
€800K
2. Bundesliga
Lukas BoederDynamo Dresden · 28
%74
0gol
1asist
63scout
€400K
2. Bundesliga
Rúben SemedoAVS · 31
%73
0gol
0asist
44scout
Primeira Liga
Iker RecioCadiz · 24
%73
0gol
1asist
71scout
€800K
Segunda División
Eivind HellandBrann · 20
%61
0gol
1asist
72scout
Eliteserien
Jansen MillerSporting Kansas City · 23
%61
0gol
1asist
72scout
Major League Soccer
Pablo InsuaZaragoza · 32
%60
0gol
0asist
65scout
€400K
Segunda División
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

