LİGLeague Cup
BU SEZON0G · 1A
Gol00.00 / 90
Asist10.28 / 90
Şut51.41 / 90
Kilit pas51.41 / 90
Başarılı dripling10.28 / 90
Kazanılan ikili123.38 / 90
Rating6.55
OYUNCU PROFİLİChampionship 2026 · 103 orta sahalar
- Kilit pas 1.41 %62
- Asist 0.28 %75
- Drible 0.28 %29
- Pas isabeti %76 %21
- Top kapma 1.12 %16
- İkili mücadele %55 %75
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 320 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
4.
League Cup2020 · Stoke City · 5 maç
2asist4.
21.
Championship2026 · Preston · 2 maç
1gol21.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 4 G+A
GolAsist
2026/27
5
320
0
1
6.55
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%20 isabet
Kilit pas5
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan12%55
Müdahale2
Faul87 kazanılan
İlk 1141 yedek
G+A / 900.28
Kart2
2025/26
29
1.044
0
3
6.68
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%50 isabet
Kilit pas12
İkili kazanılan48%53
Müdahale14
Faul1724 kazanılan
İlk 111019 yedek
G+A / 900.26
Kart6
2024/25
30
1.355
0
1
6.62
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4
Kilit pas4
Drible2%40 başarı
İkili kazanılan47%53
Müdahale16
Faul1917 kazanılan
İlk 111317 yedek
G+A / 900.07
Kart7
2023/24
43
2.210
2
2
6.76
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%20 isabet
Kilit pas25
Drible6%32 başarı
İkili kazanılan96%48
Müdahale59
Faul4124 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112320 yedek
G+A / 900.16
Kart151
2022/23
43
1.821
0
0
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%12 isabet
Kilit pas25
Drible4%50 başarı
İkili kazanılan102%56
Müdahale43
Faul3533 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111924 yedek
Kart7
2021/22
28
1.008
0
0
6.73
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%17 isabet
Kilit pas10
Drible5%71 başarı
İkili kazanılan54%57
Müdahale13
Faul727 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111216 yedek
Kart4
2020/21
39
2.035
1
2
6.81
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%36 isabet
Kilit pas31
Drible9%60 başarı
İkili kazanılan94%51
Müdahale24
Faul3342 kazanılan
İlk 112415 yedek
G+A / 900.13
Kart5
TOPLAM GOL1
İLK 112641 yedek girdi
KART16
FORMA15
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-125%42
- 3-5-213%22
- 3-4-1-27%12
- 3-1-4-25%8
- 4-4-25%8
- 3-4-2-14%7
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları4verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | BlackburnH | 2-1 | 90 | 1 | 2 | 6.5 | |
| 01.09.2026 | Bristol CityH | 1-3 | 90 | 2 | 6.5 | ||
| 29.08.2026 | CharltonA | 1-0 | 77 | 1 | 6.3 | ||
| 22.08.2026 | WolvesH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 15.08.2026 | BoltonA | 2-1 | 63 | – | 6.9 | ||
| 02.05.2026 | SouthamptonH | 1-3 | 29↑ | – | 6.7 | ||
| 25.04.2026 | Sheffield UtdA | 2-3 | 87 | 1 | – | 7.2 | |
| 22.04.2026 | BirminghamA | 2-1 | 91 | – | 7.2 | ||
| 18.04.2026 | West BromH | 0-2 | 77↑ | – | 6.9 | ||
| 11.04.2026 | CharltonA | 1-2 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 14.03.2026 | NorwichA | 2-0 | 65 | – | 6.2 | ||
| 11.03.2026 | CoventryA | 3-0 | 45↑ | – | 6.3 | ||
| 06.03.2026 | Oxford UnitedH | 1-3 | 82 | 1 | 6.9 | ||
| 28.02.2026 | MillwallH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 20.02.2026 | BlackburnA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.02.2026 | WatfordH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 07.02.2026 | PortsmouthH | 1-0 | 19↑ | – | 6.7 | ||
| 31.01.2026 | IpswichA | 1-1 | 96 | 1 | 6.3 | ||
| 24.01.2026 | MiddlesbroughA | 4-0 | 31↑ | – | 6.3 | ||
| 20.01.2026 | Hull CityH | 0-3 | 74 | 4 | 7.2 | ||
| 17.01.2026 | DerbyH | 0-1 | 18↑ | – | 6.3 | ||
| 04.01.2026 | Bristol CityA | 0-2 | 73 | 1 | – | 6.9 | |
| 01.01.2026 | Sheffield WednesdayH | 3-0 | 13↑ | – | 6.7 | ||
| 29.12.2025 | WrexhamA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.12.2025 | Stoke CityA | 0-0 | 23↑ | – | 6.9 | ||
| 20.12.2025 | NorwichH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.12.2025 | Oxford UnitedA | 1-2 | 28↑ | – | 6.9 | ||
| 09.12.2025 | CoventryH | 1-1 | 75 | – | 6.9 | ||
| 06.12.2025 | WrexhamH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.11.2025 | Sheffield WednesdayA | 2-3 | 45 | 1 | – | 6.6 | |
| 25.11.2025 | WatfordA | 1-1 | 62 | – | 6.2 | ||
| 21.11.2025 | BlackburnH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 08.11.2025 | MillwallA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.11.2025 | SwanseaH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.04.2025 | Sheffield WednesdayH | 2-0 | 39↑ | 1 | 1 | 7.0 | |
| 12.04.2025 | CardiffA | 0-1 | 84 | – | 6.7 | ||
| 08.04.2025 | LutonH | 1-1 | 62 | – | 6.7 | ||
| 05.04.2025 | PrestonA | 1-1 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 29.03.2025 | QPRH | 3-1 | 21↑ | 1 | 6.5 | ||
| 15.03.2025 | MillwallA | 1-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 12.03.2025 | BlackburnH | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 08.03.2025 | CoventryA | 3-2 | 71↑ | 1 | 6.5 | ||
| 01.03.2025 | WatfordH | 0-0 | 75 | – | 6.6 | ||
| 25.02.2025 | MiddlesbroughH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 22.02.2025 | NorwichA | 4-2 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 15.02.2025 | SwanseaH | 3-1 | 87 | – | 6.7 | ||
| 12.02.2025 | Bristol CityA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 07.12.2024 | SunderlandA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.11.2024 | BurnleyH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 23.11.2024 | QPRA | 1-1 | 15↑ | – | 6.6 | ||
| 09.11.2024 | MillwallH | 1-1 | 1↑ | – | – | ||
| 06.11.2024 | BlackburnA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 02.11.2024 | DerbyH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.10.2024 | Sheffield UtdA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.10.2024 | Bristol CityH | 2-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 19.10.2024 | NorwichH | 1-1 | 45↑ | – | 7.0 | ||
| 05.10.2024 | SwanseaA | 0-0 | 36↑ | – | 6.9 | ||
| 02.10.2024 | PortsmouthH | 6-1 | 25↑ | – | 6.7 | ||
| 28.09.2024 | MiddlesbroughA | 2-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 20.09.2024 | Hull CityH | 1-3 | 81 | – | 6.3 |
ŞUT16
GOL1
xG0.8
xG FARKI+0.2over performing
DÖNÜŞÜM%6.2
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner4%25
- Taç sonrası4%25
- Asist sonrası4%25
- Serbest vuruş3%19
- Kontra atak1%6
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak15%94
- Sağ ayak1%6
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR16 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 3 %19
- 31-45' 6 %38
- 46-60' 1 %6
- 61-75' 3 %19
- 76-90+' 3 %19
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 217 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2018-05-21
Livingston FC
→
Rangers
End of loan
Livingston FC
→
Rangers
End of loan
2018-01-05
Rangers
→
Livingston FC
loan transfer
Rangers
→
Livingston FC
loan transfer
2017-05-14
Raith Rovers
→
Rangers
End of loan
Raith Rovers
→
Rangers
End of loan
2016-08-05
Rangers
→
Raith Rovers
loan transfer
Rangers
→
Raith Rovers
loan transfer
2016-05-01
Airdrieonians
→
Rangers
End of loan
Airdrieonians
→
Rangers
End of loan
2016-02-23
Rangers
→
Airdrieonians
loan transfer
Rangers
→
Airdrieonians
loan transfer
2015-07-14
Man Utd U18
→
Rangers
free transfer
Man Utd U18
→
Rangers
free transfer
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Championship2026 · Preston
1sarı · 2 maç
🟨
Championship2023 · Stoke City
14sarı · 32 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1044 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU53.3Championship 2025
PERFORMANS49.01044 dk
KARARVeri yetersiz57/100
ROL UYUMU2025
Derinden oyun kurucu
70.2
Top kapan ön libero
66.3
Box-to-box orta saha
63.6
Role fit sinyali var ama confidence 84/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 362 oyuncu
Scout skoru
%59
Performans
%76
Dakika
%60
Değer / getiri
%10
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%71
Performans
%74
Dakika
%78
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
79.2
82
97
Pas hacmi / 90
38.62
72
54
Performans skoru
49
76
64
Ortalama rating
6.68
7.2
93
Kilit pas / 90
1.03
1.4
74
Asist / 90
0.26
0.2
100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Sebastian JungKarlsruher SC · 35
%95
1gol
2asist
52scout
€300K
2. Bundesliga
Lorenzo IgnacchitiEmpoli · 21
%85
0gol
2asist
64scout
Serie B
Jordan HendersonBrentford · 35
%80
1gol
3asist
56scout
€1.00M
Premier League
Yaimar MedinaGenk · 21
%78
0gol
3asist
67scout
Jupiler Pro League
Toma BašićLazio · 29
%77
2gol
3asist
57scout
€2.50M
Serie A
Andreas PyndtFC Fredericia · 24
%69
0gol
4asist
64scout
Superliga
Marten de RoonAtalanta · 34
%62
0gol
2asist
49scout
€3.50M
UEFA Champions League
Diego SánchezSporting Gijon
%60
0gol
2asist
56scout
€1.00M
Segunda División
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
