LİGSerie A
BU SEZON0G · 0A
Kilit pas31.88 / 90
Başarılı dripling10.62 / 90
Kazanılan ikili53.12 / 90
Rating6.75
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Kilit pas
1.881.13
Başarılı dripling
0.620.05
Kazanılan ikili
3.123.09
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🥈
Serie A2022/2023 · Italy · 2nd Place
🥈
Cup2017/2018 · Croatia · 2nd Place
🥈
Cup2016/2017 · Croatia · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 5 G+A
GolAsist
2026/27
2
144
0
0
6.75
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas3
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan5%45
Müdahale2
Faul11 kazanılan
İlk 112
2025/26
26
1.745
2
3
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut25%52 isabet
Kilit pas22
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan60%51
Müdahale20
Faul1919 kazanılan
İlk 11233 yedek
G+A / 900.26
Kart1
2023/24
31
1.171
0
0
6.91
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%12 isabet
Kilit pas16
Drible10%67 başarı
İkili kazanılan54%51
Müdahale20
Faul1416 kazanılan
İlk 111417 yedek
Kart5
2022/23
48
911
1
0
6.62
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%38 isabet
Kilit pas11
Drible7%54 başarı
İkili kazanılan60%55
Müdahale14
Faul1520 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11939 yedek
G+A / 900.1
Kart2
2021/22
47
1.611
1
3
6.66
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut22%59 isabet
Kilit pas15
Drible10%43 başarı
İkili kazanılan53%40
Müdahale19
Faul2411 kazanılan
İlk 111730 yedek
G+A / 900.22
Kart3
2020/21
35
2.610
4
1
6.79
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut34%50 isabet
Kilit pas26
Drible23%74 başarı
İkili kazanılan112%44
Müdahale33
Faul4231 kazanılan
İlk 11323 yedek
G+A / 900.17
Kart7
TOPLAM GOL7
İLK 1165102 yedek girdi
KART17
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA26
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR7 gol
- 1-15' 1 %14
- 16-30' 2 %29
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %14
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 3 %43
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-3117%74
- 4-2-3-120%13
- 3-4-2-19%6
- 5-3-26%4
- 4-4-24%3
- 4-3-1-23%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar6aldığı asist
Onun asist yaptıkları6verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | AC MilanA | 2-0 | 65 | – | 6.6 | ||
| 23.08.2026 | LecceH | 0-2 | 79 | – | 6.9 | ||
| 23.05.2026 | PisaH | 2-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 17.05.2026 | AS RomaA | 2-0 | 85 | – | 7.3 | ||
| 09.05.2026 | InterH | 0-3 | 89 | 1 | 6.5 | ||
| 04.05.2026 | CremoneseA | 1-2 | 92 | – | 6.5 | ||
| 27.04.2026 | UdineseH | 3-3 | 90 | 1 | – | 7.3 | |
| 18.04.2026 | NapoliA | 0-2 | 71 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 13.04.2026 | FiorentinaA | 1-0 | 45 | – | 6.2 | ||
| 04.04.2026 | ParmaH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.02.2026 | JuventusA | 2-2 | 45 | 1 | 6.9 | ||
| 30.01.2026 | GenoaH | 3-2 | 95 | 3 | 6.2 | ||
| 24.01.2026 | LecceA | 0-0 | 88 | – | 6.3 | ||
| 07.01.2026 | FiorentinaH | 2-2 | 30 | 1 | 6.3 | ||
| 04.01.2026 | NapoliH | 0-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 13.12.2025 | ParmaA | 0-1 | 77 | 2 | 6.7 | ||
| 07.12.2025 | BolognaH | 1-1 | 80 | 1 | 7.3 | ||
| 29.11.2025 | AC MilanA | 1-0 | 85 | 1 | 6.6 | ||
| 23.11.2025 | LecceH | 2-0 | 90 | 1 | 3 | 7.7 | |
| 09.11.2025 | InterA | 2-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 03.11.2025 | CagliariH | 2-0 | 61 | 1 | 6.3 | ||
| 30.10.2025 | PisaA | 0-0 | 58 | 3 | 6.9 | ||
| 26.10.2025 | JuventusH | 1-0 | 68 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 19.10.2025 | AtalantaA | 0-0 | 75 | 1 | 7.3 | ||
| 04.10.2025 | TorinoH | 3-3 | 67 | 1 | 2 | 6.9 | |
| 29.09.2025 | GenoaA | 0-3 | 84 | – | 6.9 | ||
| 31.08.2025 | VeronaH | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.08.2025 | ComoA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.05.2025 | InterA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 10.05.2025 | JuventusH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.05.2025 | EmpoliA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.04.2025 | ParmaH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 23.04.2025 | GenoaA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 13.04.2025 | AS RomaH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.04.2025 | AtalantaA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 31.03.2025 | TorinoH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 16.03.2025 | BolognaA | 5-0 | –↑ | – | – | ||
| 10.03.2025 | UdineseH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.02.2025 | NapoliH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 09.02.2025 | MonzaH | 5-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.01.2025 | FiorentinaH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 19.01.2025 | VeronaA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 10.01.2025 | ComoH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.01.2025 | AS RomaA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 20.05.2024 | VeronaH | 1-2 | 90 | – | 5.9 | ||
| 12.05.2024 | JuventusA | 1-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 06.05.2024 | AtalantaH | 1-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 26.04.2024 | FrosinoneA | 3-0 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 21.04.2024 | FiorentinaH | 0-2 | 84 | 1 | 6.5 | ||
| 01.04.2024 | BolognaA | 3-0 | 66 | – | 7.0 | ||
| 16.03.2024 | LecceH | 0-1 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 09.03.2024 | CagliariA | 4-2 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 02.03.2024 | UdineseA | 1-1 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 24.02.2024 | MonzaH | 0-2 | 73 | – | 7.0 | ||
| 16.02.2024 | InterA | 4-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 09.02.2024 | EmpoliH | 1-3 | 90 | – | 7.2 | ||
| 04.02.2024 | TorinoA | 0-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 29.01.2024 | AS RomaH | 1-2 | 62 | – | 6.9 | ||
| 21.01.2024 | GenoaH | 1-2 | 68 | – | 7.0 | ||
| 14.01.2024 | LecceH | 1-0 | –↑ | – | – |
ŞUT30
GOL2
xG1.4
xG FARKI+0.6over performing
DÖNÜŞÜM%6.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası19%63
- Açık oyun4%13
- Korner3%10
- Serbest vuruş2%7
- Kontra atak1%3
- Duran top1%3
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak27%90
- Sağ ayak2%7
- Kafa1%3
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR30 şut
- 1-15' 5 %17
- 16-30' 6 %20
- 31-45' 9 %30
- 46-60' 4 %13
- 61-75' 3 %10
- 76-90+' 3 %10
AKSİYON HARİTASI1630 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %51
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %52
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %48
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %40
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1630
- Pas1223%78
- Top kazanma84%5
- Top teması59%4
- Faul47%3
- Hava topu44%3
- Uzaklaştırma38%2
- Müdahale24%2
- İkili mücadele16%1
- Bloke edilen pas15%1
- Kurtarılan şut14%1
PİYASA DEĞERİ€2.50M+212.5%
KAÇIRDIĞI MAÇ14
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2014–2026 · 205 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2018-08-08
Hajduk Split
→
G. Bordeaux
€3.80m
Hajduk Split
→
G. Bordeaux
€3.80m
2015-06-30
NK Rudes
→
Hajduk Split
End of loan
NK Rudes
→
Hajduk Split
End of loan
2014-08-09
Hajduk U19
→
NK Rudes
loan transfer
Hajduk U19
→
NK Rudes
loan transfer
2014-08-08
NK Zagreb U19
→
Hajduk U19
?
NK Zagreb U19
→
Hajduk U19
?
2013-07-01
NK Zagreb U17
→
NK Zagreb U19
-
NK Zagreb U17
→
NK Zagreb U19
-
2011-07-01
NK Zagreb Yth.
→
NK Zagreb U17
-
NK Zagreb Yth.
→
NK Zagreb U17
-
2007-08-24
Dubrava Tk Jgd.
→
NK Zagreb Yth.
?
Dubrava Tk Jgd.
→
NK Zagreb Yth.
?
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
09.2026
Ayak sakatlığıKadroda yok
1 maç
03.2026
SakatlıkKadroda yok
8 maç
03.2026
SakatlıkŞüpheli
2 maç
12.2025
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
2 maç
05.2024
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1745 dk
Takip listesi: Dengeli orta saha profili
Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU57.3Serie A 2025
PERFORMANS42.91745 dk
KARARVeri yetersiz61/100
ROL UYUMU2025
Derinden oyun kurucu
75.6
Box-to-box orta saha
72.2
Top kapan ön libero
71.2
Role fit sinyali var ama confidence 98/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 270 oyuncu
Scout skoru
%75
Performans
%62
Dakika
%77
Değer / getiri
%80
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%79
Performans
%63
Dakika
%87
Değer / getiri
%91
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
82
100
Pas hacmi / 90
44.3
72
62
Ortalama rating
6.83
7.2
95
Kilit pas / 90
1.13
1.4
81
Performans skoru
42.9
76
56
Asist / 90
0.15
0.2
75
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Oğulcan ÜlgünGençlerbirliği S.K. · 27
%95
4gol
3asist
55scout
Süper Lig
Yaimar MedinaGenk · 21
%90
0gol
3asist
67scout
Jupiler Pro League
Jordan ThompsonPreston · 28
%75
0gol
3asist
53scout
Championship
Iver FossumRosenborg · 29
%71
2gol
3asist
56scout
Eliteserien
Emanuele ZuelliCarrarese · 24
%69
1gol
5asist
64scout
€1.50M
Serie B
Barış AlıcıBoluspor · 28
%65
1gol
1asist
42scout
1. Lig
Diego de BuenNecaxa · 34
%62
1gol
1asist
45scout
Liga MX
Brad PottsPreston · 31
%60
2gol
1asist
38scout
Championship
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum





Salernitana
G. Bordeaux