LİGCoppa Italia
BU SEZON1G · 5A
Gol10.03 / 90
Asist50.14 / 90
Şut421.21 / 90
Kilit pas391.13 / 90
Başarılı dripling140.40 / 90
Kazanılan ikili942.71 / 90
Rating6.92
OYUNCU PROFİLİSerie B 2025 · 109 orta sahalar
- Kilit pas 1.13 %51
- Asist 0.14 %76
- Drible 0.40 %24
- Pas isabeti %85 %79
- Top kapma 1.50 %10
- İkili mücadele %52 %58
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 3118 dakika oynadı.
KUPALAR
🥈
Coppa ItaliaNone · Italy · 2nd Place
🥈
Super CupNone · Italy · 2nd Place
🥈
Super Cup2022 · Italy · 2nd Place
🥈
Coppa Italia2021/2022 · Italy · 2nd Place
2025/26
39
3.208
1
5
6.92
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut43%51 isabet
Kilit pas39
Drible14%54 başarı
İkili kazanılan95%51
Müdahale31
Faul2036 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11363 yedek
G+A / 900.17
Kart4
Kaptan2maçta
TOPLAM GOL0
İLK 1122 yedek girdi
FORMA17
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-2-13%75
- 4-4-21%25
MAÇ GEÇMİŞİ40 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.05.2026 | Virtus EntellaA | 2-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 01.05.2026 | CesenaH | 0-0 | 45↑ | 4 | 7.0 | ||
| 25.04.2026 | FrosinoneA | 3-0 | 32↑ | – | 6.2 | ||
| 19.04.2026 | PescaraH | 2-2 | 69 | 2 | 7.2 | ||
| 12.04.2026 | ReggianaAC | 2-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 06.04.2026 | SpeziaHC | 3-1 | 90 | 1 | – | 7.3 | |
| 22.03.2026 | BariA | 0-3 | 83 | 1 | 6.9 | ||
| 18.03.2026 | SampdoriaH | 2-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 14.03.2026 | Juve StabiaA | 1-1 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 08.03.2026 | PalermoH | 0-1 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 04.03.2026 | CatanzaroH | 3-3 | 90 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 01.03.2026 | MantovaA | 1-1 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 21.02.2026 | MonzaH | 0-1 | 90 | 2 | 7.5 | ||
| 14.02.2026 | ModenaA | 2-0 | 90 | 2 | 6.3 | ||
| 10.02.2026 | PadovaA | 1-0 | 60 | – | 6.5 | ||
| 07.02.2026 | SudtirolH | 0-0 | 89 | 3 | 7.2 | ||
| 31.01.2026 | VeneziaA | 2-1 | 85 | – | 6.2 | ||
| 23.01.2026 | EmpoliH | 3-0 | 90 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 17.01.2026 | AvellinoA | 1-2 | 86 | 1 | 6.3 | ||
| 10.01.2026 | BariH | 1-0 | 84 | 3 | 7.5 | ||
| 27.12.2025 | MantovaH | 0-0 | 79 | – | 6.9 | ||
| 20.12.2025 | MonzaA | 4-1 | 90 | 2 | 5.6 | ||
| 14.12.2025 | Virtus EntellaH | 3-1 | 75↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 07.12.2025 | SampdoriaA | 3-2 | 84 | – | 6.2 | ||
| 29.11.2025 | PalermoA | 5-0 | 51 | – | 6.2 | ||
| 22.11.2025 | ReggianaH | 0-0 | 72 | 1 | 6.9 | ||
| 08.11.2025 | SudtirolA | 1-1 | 89 | 1 | 6.9 | ||
| 01.11.2025 | FrosinoneH | 0-2 | 84 | 2 | 5.9 | ||
| 28.10.2025 | CesenaA | 2-1 | 90 | 3 | 7.0 | ||
| 25.10.2025 | VeneziaH | 3-2 | 90 | 1 | 1 | 8.0 | |
| 18.10.2025 | PescaraA | 2-2 | 81 | – | 7.7 | ||
| 05.10.2025 | Juve StabiaH | 3-0 | 68 | 1 | 7.5 | ||
| 01.10.2025 | ModenaH | 0-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 28.09.2025 | EmpoliA | 2-2 | 90 | 1 | 1 | 6.3 | |
| 21.09.2025 | AvellinoH | 3-4 | 90 | – | 6.6 | ||
| 13.09.2025 | CatanzaroA | 1-1 | 85 | – | 6.5 | ||
| 31.08.2025 | PadovaH | 0-0 | 97 | 1 | 6.9 | ||
| 24.08.2025 | SpeziaA | 0-2 | 90 | 2 | 7.5 | ||
| 18.08.2025 | UdineseA | 2-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 25.04.2022 | SassuoloA | 1-2 | –↑ | – | – |
ŞUT58
GOL1
xG2.8
xG FARKI-1.8under performing
DÖNÜŞÜM%1.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası33%57
- Açık oyun10%17
- Korner8%14
- Kontra atak3%5
- Duran top2%3
- Taç sonrası1%2
- Diğer1%2
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak46%79
- Sol ayak12%21
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR58 şut
- 1-15' 6 %10
- 16-30' 7 %12
- 31-45' 14 %24
- 46-60' 10 %17
- 61-75' 14 %24
- 76-90+' 7 %12
PİYASA DEĞERİ€1.50M
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2025 · 40 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-17
Pisa
→
Carrarese
?
Pisa
→
Carrarese
?
2024-06-30
Carrarese
→
Pisa
End of loan
Carrarese
→
Pisa
End of loan
2023-08-23
Pisa
→
Carrarese
loan transfer
Pisa
→
Carrarese
loan transfer
2023-01-31
Juve Next Gen
→
Pisa
?
Juve Next Gen
→
Pisa
?
2021-08-09
Chievo Verona
→
Juventus U23
free transfer
Chievo Verona
→
Juventus U23
free transfer
2020-01-23
Chievo U19
→
Chievo Verona
-
Chievo U19
→
Chievo Verona
-
2018-07-01
Chievo U17
→
Chievo U19
-
Chievo U17
→
Chievo U19
-
2017-07-01
Chievo Youth
→
Chievo U17
-
Chievo Youth
→
Chievo U17
-
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 3118 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU64.4Serie B 2025
PERFORMANS45.13118 dk
KARARVeri yetersiz57/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Derinden oyun kurucu
77.1
Top kapan ön libero
72.5
Box-to-box orta saha
71.9
Role fit sinyali var ama confidence 88/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 351 oyuncu
Scout skoru
%80
Performans
%67
Dakika
%98
Değer / getiri
%18
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%91
Performans
%68
Dakika
%99
Değer / getiri
%9
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
82
100
Pas hacmi / 90
48.95
72
68
Ortalama rating
6.92
7.2
96
Kilit pas / 90
1.13
1.4
81
Performans skoru
45.1
76
59
Asist / 90
0.14
0.2
70
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Griffin DorseyHouston Dynamo · 26
%95
2gol
4asist
56scout
Major League Soccer
Mário BalbúrdiaBoluspor · 28
%94
2gol
4asist
58scout
1. Lig
Mattéo GuendouziLazio · 26
%89
2gol
1asist
50scout
€28.00M
Serie A
Cheick SouaréPlzen · 23
%77
1gol
0asist
48scout
UEFA Europa League
Pierre-Emile HøjbjergMarseille · 30
%67
4gol
5asist
57scout
€18.00M
Ligue 1
Paul SeguinHertha BSC · 30
%67
1gol
1asist
51scout
2. Bundesliga
Myles Lewis-SkellyArsenal · 19
%66
0gol
2asist
53scout
€35.00M
UEFA Champions League
Giulio FavalePadova · 28
%60
0gol
1asist
50scout
€250K
Serie B
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
