Ecuador · Defender
Jesús Manuel Medina Maldonado
LİGWorld Cup
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut11.80 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili00.00 / 90
Rating6.50
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Kazanılan ikili
0.005.62
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
CONMEBOL RecopaNone · South America
🏆
Copa EcuadorNone · Ecuador
🏆
CONMEBOL SudamericanaNone · South America
🏆
Liga ProNone · Ecuador
🏆
Supercopa de EcuadorNone · Ecuador
🏆
Supercopa de Ecuador2023 · Ecuador
🏆
CONMEBOL Recopa2023 · South America
🏆
CONMEBOL Sudamericana2022 · South America
🏆
Copa Ecuador2022 · Ecuador
🏆
Liga Pro2021 · Ecuador
🥈
UEFA/CONMEBOL Club ChallengeNone · World · 2nd Place
🥈
Liga ProNone · Ecuador · 2nd Place
🥈
Liga Pro Serie BNone · Ecuador · 2nd Place
🥈
Copa EcuadorNone · Ecuador · 2nd Place
🥈
CONMEBOL Libertadores U20None · South America · 2nd Place
🥈
Liga Pro2024 · Ecuador · 2nd Place
🥈
Copa Ecuador2024 · Ecuador · 2nd Place
🥈
Liga Pro2023 · Ecuador · 2nd Place
🥈
CONMEBOL Libertadores U202023 · South America · 2nd Place
🥈
UEFA/CONMEBOL Club Challenge2023 · World · 2nd Place
🥈
CONMEBOL Libertadores U202022 · South America · 2nd Place
🥈
Liga Pro Serie B2022 · Ecuador · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 4 G+A
GolAsist
2026/27
8
66
0
0
6.43
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
İkili kazanılan1%33
Müdahale1
Faul1
İlk 1117 yedek
2025/26
46
2.102
1
3
6.68
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut29%48 isabet
Kilit pas21
Drible2%25 başarı
İkili kazanılan89%52
Müdahale29
Faul2938 kazanılan
Ofsayt2
İlk 112422 yedek
G+A / 900.17
Kart6
2024/25
15
120
0
0
6.93
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas1
İkili kazanılan9%64
Müdahale5
Faul23 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11114 yedek
TOPLAM GOL0
İLK 112749 yedek girdi
KART5
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA26
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-142%60
- 4-3-39%13
- 4-4-28%11
- 4-1-4-16%9
- 3-4-33%4
- 3-4-2-12%3
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları4verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | SK BeverenH | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.08.2026 | AntwerpA | 4-4 | –↑ | – | – | ||
| 15.08.2026 | KVC WesterloH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 09.08.2026 | Zulte WaregemA | 2-1 | 16↑ | – | 6.2 | ||
| 01.07.2026 | MexicoA | 2-0 | 50↑ | 1 | 6.5 | ||
| 25.06.2026 | GermanyH | 2-1 | 0 | 0 | – | ||
| 21.06.2026 | CuraçaoH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.06.2026 | Ivory CoastA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.05.2026 | OH LeuvenA | 0-2 | 84 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 19.05.2026 | AntwerpH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.04.2026 | Standard LiegeH | 1-1 | 69 | – | 6.9 | ||
| 21.04.2026 | CharleroiH | 1-1 | 63 | 2 | 6.9 | ||
| 18.04.2026 | KVC WesterloA | 1-2 | 70 | – | 6.6 | ||
| 12.04.2026 | OH LeuvenH | 0-0 | 40↑ | 1 | 6.6 | ||
| 03.04.2026 | AntwerpA | 1-2 | 59 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 19.03.2026 | SC FreiburgA | 5-1 | 23↑ | – | 6.5 | ||
| 15.03.2026 | St. TruidenH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 12.03.2026 | SC FreiburgH | 1-0 | 16↑ | – | 6.5 | ||
| 07.03.2026 | Union St. GilloiseA | 2-1 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 01.03.2026 | GentH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.02.2026 | Dinamo ZagrebH | 3-3 | 32↑ | 1 | 6.5 | ||
| 22.02.2026 | Standard LiegeH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 19.02.2026 | Dinamo ZagrebA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 13.02.2026 | KV MechelenA | 2-3 | 62 | – | 6.7 | ||
| 08.02.2026 | AnderlechtH | 2-0 | 64 | 1 | 7.3 | ||
| 01.02.2026 | DenderA | 1-2 | 92 | 1 | 6.2 | ||
| 29.01.2026 | Malmo FFH | 2-1 | 62 | 1 | 6.3 | ||
| 25.01.2026 | Cercle BruggeH | 1-1 | 91 | 1 | 7.2 | ||
| 22.01.2026 | UtrechtA | 0-2 | 88 | 1 | 7.3 | ||
| 17.01.2026 | Zulte WaregemA | 2-1 | 85 | – | 6.9 | ||
| 26.12.2025 | Club Brugge KVH | 3-5 | 72 | 1 | 6.2 | ||
| 19.12.2025 | CharleroiA | 2-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 14.12.2025 | KVC WesterloH | 1-1 | 77 | 2 | 6.3 | ||
| 11.12.2025 | FC MidtjyllandA | 1-0 | 71 | – | 6.3 | ||
| 07.12.2025 | AntwerpA | 3-0 | 45 | – | 6.2 | ||
| 30.11.2025 | OH LeuvenH | 2-1 | 89 | 3 | 6.5 | ||
| 27.11.2025 | FC Basel 1893H | 2-1 | 89 | – | 6.3 | ||
| 23.11.2025 | KV MechelenH | 0-1 | 72 | 2 | 6.3 | ||
| 09.11.2025 | GentA | 1-1 | 74 | – | 6.7 | ||
| 06.11.2025 | SC BragaA | 3-4 | 26↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 02.11.2025 | KVC WesterloA | 0-1 | 18↑ | – | 6.7 | ||
| 23.10.2025 | Real BetisH | 0-0 | 66 | – | 6.5 | ||
| 19.10.2025 | Cercle BruggeA | 2-2 | 45↑ | 1 | 3 | 6.3 | |
| 05.10.2025 | DenderH | 2-1 | 97 | 2 | 6.3 | ||
| 02.10.2025 | Ferencvarosi TCH | 0-1 | 25↑ | – | 6.9 | ||
| 25.09.2025 | RangersA | 0-1 | 64 | 2 | 7.2 | ||
| 21.09.2025 | Union St. GilloiseH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 17.09.2025 | CharleroiH | 0-1 | 17↑ | – | 6.6 | ||
| 14.09.2025 | AnderlechtA | 1-1 | 9↑ | 1 | 6.9 | ||
| 31.08.2025 | Zulte WaregemH | 3-2 | 13↑ | – | 6.6 | ||
| 15.08.2025 | OH LeuvenA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 10.08.2025 | Standard LiegeA | 2-1 | 24↑ | 1 | 7.0 | ||
| 03.08.2025 | AntwerpH | 1-1 | 8↑ | – | 6.9 | ||
| 27.07.2025 | Club Brugge KVA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.05.2025 | AnderlechtH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.05.2025 | GentA | 1-4 | 71 | 2 | 6.9 | ||
| 11.05.2025 | Club Brugge KVH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 03.05.2025 | Union St. GilloiseA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 27.04.2025 | AntwerpH | 0-1 | 26↑ | – | 7.0 | ||
| 23.04.2025 | AntwerpA | 1-1 | –↑ | – | – |
ŞUT27
GOL0
xG1.4
xG FARKI-1.4under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası15%56
- Korner8%30
- Açık oyun2%7
- Duran top1%4
- Serbest vuruş1%4
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak26%96
- Sağ ayak1%4
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR27 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 4 %15
- 31-45' 6 %22
- 46-60' 8 %30
- 61-75' 4 %15
- 76-90+' 5 %19
AKSİYON HARİTASI57 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %46
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %50
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %50
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %22
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR57
- Pas41%72
- Pas arası3%5
- Uzaklaştırma3%5
- Faul2%4
- Top kazanma2%4
- Top teması2%4
- Çalım1%2
- İkili mücadele1%2
- İsabetsiz şut1%2
- Hava topu1%2
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1540 dk
Takip listesi: Dengeli orta saha profili
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU66.6Jupiler Pro League 2025
PERFORMANS47.81540 dk
KARARİzlemeye değer67/100
ROL UYUMU2025
Derinden oyun kurucu
78.0
Top kapan ön libero
73.3
Box-to-box orta saha
70.4
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 228 oyuncu
Scout skoru
%90
Performans
%69
Dakika
%74
Değer / getiri
%3
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%94
Performans
%72
Dakika
%85
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
52.71
72
73
Dakika güvenliği
100
82
100
Performans skoru
47.8
76
63
Ortalama rating
6.69
7.2
93
Kilit pas / 90
1.05
1.4
75
Asist / 90
0.18
0.2
90
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Danilo CataldiLazio · 31
%95
2gol
3asist
54scout
€3.50M
Serie A
Toma BašićLazio · 29
%91
2gol
3asist
57scout
€2.50M
Serie A
Lorenzo IgnacchitiEmpoli · 21
%84
0gol
2asist
64scout
Serie B
Tomoki IwataBirmingham · 28
%77
3gol
1asist
51scout
Championship
Jordan ThompsonPreston · 28
%73
0gol
3asist
53scout
Championship
Finn PorathFC Schalke 04 · 28
%65
1gol
1asist
47scout
€800K
2. Bundesliga
Mathis ServaisKV Mechelen · 21
%63
2gol
3asist
63scout
Jupiler Pro League
Oğulcan ÜlgünGençlerbirliği S.K. · 27
%60
4gol
3asist
55scout
Süper Lig
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum