LİGAllsvenskan
BU SEZON0G · 4A
Asist40.20 / 90
Şut50.25 / 90
Kilit pas211.07 / 90
Başarılı dripling20.10 / 90
Kazanılan ikili371.88 / 90
Rating6.76
OYUNCU PROFİLİSuperliga 2025 · 74 orta sahalar
- Kilit pas 1.07 %53
- Asist 0.20 %79
- Drible 0.10 %4
- Pas isabeti %87 %84
- Top kapma 2.70 %44
- İkili mücadele %50 %51
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1768 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
31.
Superliga2025 · FC Fredericia · 12 maç
3asist31.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
SuperligaNone · Denmark
🏆
Superliga2020/2021 · Denmark
🥈
DBU PokalenNone · Denmark · 2nd Place
🥈
1. DivisionNone · Denmark · 2nd Place
🥈
1. Division2022/2023 · Denmark · 2nd Place
🥈
DBU Pokalen2018/2019 · Denmark · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 4 G+A
GolAsist
2025/26
43
1.832
0
4
6.77
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%29 isabet
Kilit pas21
Drible2%18 başarı
İkili kazanılan39%49
Müdahale32
Faul85 kazanılan
İlk 112122 yedek
G+A / 900.2
Kart2
2024/25
21
1.101
0
0
7.14
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%44 isabet
Kilit pas15
Drible7%58 başarı
İkili kazanılan45%57
Müdahale25
Faul613 kazanılan
İlk 11129 yedek
Kart2
TOPLAM GOL1
İLK 113538 yedek girdi
KART4
FORMA8
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 1 %100
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-140%57
- 4-3-317%24
- 4-3-2-17%10
- 4-4-23%4
- 4-2-2-22%3
- 4-3-1-21%1
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları4verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.05.2026 | SilkeborgH | 4-1 | 56 | 1 | – | 7.9 | |
| 10.05.2026 | VejleA | 2-0 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 03.05.2026 | FC CopenhagenH | 3-3 | 90 | – | 6.5 | ||
| 26.04.2026 | OdenseH | 0-2 | 67 | 1 | 6.3 | ||
| 23.04.2026 | Randers FCA | 2-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 19.04.2026 | SilkeborgA | 2-2 | 18↑ | – | 6.7 | ||
| 06.04.2026 | OdenseA | 1-0 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 22.03.2026 | FC CopenhagenA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 13.03.2026 | Randers FCH | 0-3 | 45↑ | – | 7.0 | ||
| 01.03.2026 | SilkeborgH | 2-1 | 59↑ | – | 7.7 | ||
| 22.02.2026 | Randers FCA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 15.02.2026 | AarhusH | 1-1 | 32↑ | – | 6.9 | ||
| 09.02.2026 | VejleA | 2-3 | 20↑ | – | 6.3 | ||
| 05.12.2025 | OdenseH | 1-3 | 90 | – | 7.0 | ||
| 01.12.2025 | BrondbyA | 1-3 | 83 | – | 6.6 | ||
| 23.11.2025 | FC NordsjaellandA | 5-0 | –↑ | – | – | ||
| 09.11.2025 | ViborgH | 0-3 | 61 | 1 | 6.3 | ||
| 01.11.2025 | FC CopenhagenA | 3-2 | 67 | – | 6.9 | ||
| 26.10.2025 | FC MidtjyllandH | 0-4 | 74 | – | 5.9 | ||
| 20.10.2025 | SonderjyskeA | 3-0 | 45 | – | 6.2 | ||
| 05.10.2025 | BrondbyH | 0-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 28.09.2025 | ViborgA | 2-1 | 74 | – | 6.3 | ||
| 19.09.2025 | OdenseA | 3-2 | 90 | 2 | – | 7.6 | |
| 31.08.2025 | AarhusA | 4-1 | 76 | – | 6.3 | ||
| 24.08.2025 | Randers FCH | 1-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 15.08.2025 | SonderjyskeH | 3-2 | 97 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 10.08.2025 | FC MidtjyllandA | 3-3 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 01.08.2025 | FC CopenhagenH | 0-2 | 76 | – | 6.2 | ||
| 27.07.2025 | SilkeborgA | 0-2 | 61 | – | 7.2 | ||
| 20.07.2025 | FC NordsjaellandH | 2-3 | 24↑ | – | 6.9 | ||
| 28.06.2025 | Osters IFA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 01.06.2025 | AIK StockholmH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.05.2025 | GaisA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.05.2025 | IFK NorrkopingH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 14.05.2025 | Hammarby FFA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 10.05.2025 | BK HackenH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.05.2025 | Degerfors IFA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 27.04.2025 | HalmstadH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.04.2025 | IF ElfsborgA | 4-3 | –↑ | – | – | ||
| 18.04.2025 | Malmo FFA | 1-1 | 63 | 1 | 6.9 | ||
| 13.04.2025 | IF BrommapojkarnaH | 0-3 | 1↑ | 1 | – | ||
| 05.04.2025 | Djurgardens IFH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 31.03.2025 | IFK VarnamoA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 10.11.2024 | GaisA | 2-1 | 67 | – | 7.5 | ||
| 03.11.2024 | Mjallby AIFH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 26.10.2024 | Hammarby FFH | 0-3 | 9↑ | – | 6.6 | ||
| 19.10.2024 | HalmstadA | 3-1 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 06.10.2024 | IF ElfsborgH | 4-1 | 2↑ | – | – | ||
| 03.10.2024 | IFK NorrkopingA | 0-2 | 14↑ | – | 7.0 | ||
| 29.09.2024 | BK HackenA | 2-0 | 62 | – | 7.0 | ||
| 25.09.2024 | AIK StockholmH | 0-1 | 20↑ | 1 | 6.9 | ||
| 15.09.2024 | IF BrommapojkarnaH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 31.08.2024 | Vasteras SK FKA | 1-2 | 2↑ | – | – | ||
| 25.08.2024 | Djurgardens IFH | 0-1 | 30↑ | – | 6.7 | ||
| 01.06.2024 | IF ElfsborgH | 1-0 | 35↑ | – | 6.7 | ||
| 16.05.2024 | SiriusA | 2-2 | 45 | 1 | 7.3 | ||
| 13.05.2024 | Malmo FFH | 0-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 06.05.2024 | GaisA | 2-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 29.04.2024 | IF BrommapojkarnaA | 0-3 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 24.04.2024 | BK HackenH | 0-1 | 90 | 1 | 7.5 |
ŞUT7
GOL0
xG0.3
xG FARKI-0.3under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Açık oyun2%29
- Serbest vuruş2%29
- Asist sonrası2%29
- Taç sonrası1%14
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak6%86
- Sol ayak1%14
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR7 şut
- 1-15' 5 %71
- 16-30' 1 %14
- 31-45' 1 %14
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2025 · 67 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-08-19
Silkeborg IF
→
Sirius
€335k
Silkeborg IF
→
Sirius
€335k
2024-06-30
IFK Göteborg
→
Silkeborg IF
End of loan
IFK Göteborg
→
Silkeborg IF
End of loan
2024-02-08
Silkeborg IF
→
IFK Göteborg
loan transfer
Silkeborg IF
→
IFK Göteborg
loan transfer
2023-07-01
Bröndby IF
→
Silkeborg IF
free transfer
Bröndby IF
→
Silkeborg IF
free transfer
2023-06-30
Hvidovre
→
Bröndby IF
End of loan
Hvidovre
→
Bröndby IF
End of loan
2022-06-30
B.93
→
Bröndby IF
End of loan
B.93
→
Bröndby IF
End of loan
2022-01-31
Bröndby IF
→
B.93
loan transfer
Bröndby IF
→
B.93
loan transfer
2021-07-01
Bröndby IF U19
→
Bröndby IF
-
Bröndby IF U19
→
Bröndby IF
-
2018-01-01
Bröndby IF U17
→
Bröndby IF U19
-
Bröndby IF U17
→
Bröndby IF U19
-
2016-07-01
Bröndby Youth
→
Bröndby IF U17
-
Bröndby Youth
→
Bröndby IF U17
-
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1768 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU64.3Superliga 2025
PERFORMANS52.81768 dk
KARARİzlemeye değer67/100
ROL UYUMU2025
Derinden oyun kurucu
84.7
Top kapan ön libero
78.7
Box-to-box orta saha
74.5
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 166 oyuncu
Scout skoru
%81
Performans
%72
Dakika
%86
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%91
Performans
%80
Dakika
%87
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
54.93
72
76
Dakika güvenliği
100
82
100
Performans skoru
52.8
76
70
Ortalama rating
6.76
7.2
94
Kilit pas / 90
1.07
1.4
76
Pas arası / 90
1.17
1.6
73
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Dominik FrieserGrazer AK · 32
%95
0gol
1asist
54scout
€250K
Bundesliga
Carlos GruezoLDU de Quito · 30
%84
0gol
1asist
42scout
CONMEBOL Libertadores
Pablo MonjeDeportivo Riestra · 28
%82
0gol
4asist
57scout
Liga Profesional Argentina
Mathias DelorgeGent · 21
%76
0gol
3asist
72scout
Jupiler Pro League
Marten de RoonAtalanta · 34
%73
0gol
2asist
49scout
€3.50M
UEFA Champions League
Mateusz KlichAtlanta United FC · 35
%70
0gol
1asist
48scout
Major League Soccer
Ozan TufanTrabzonspor · 30
%62
1gol
2asist
55scout
Süper Lig
Nicolai PoulsenAarhus · 32
%60
1gol
2asist
54scout
Superliga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




