LİGSuperliga
BU SEZON4G · 1A
Gol40.52 / 90
Asist10.13 / 90
Şut222.84 / 90
Kilit pas131.68 / 90
Başarılı dripling212.71 / 90
Kazanılan ikili344.39 / 90
Rating6.98
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Başarılı dripling
2.710.33
Kazanılan ikili
4.392.30
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
18.
Eliteserien2021 · Kristiansund BK · 26 maç
5asist18.
27.
Superliga2025 · FC Fredericia · 14 maç
4gol27.
1asist48.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
1. DivisionNone · Denmark
🏆
1. Division2017/2018 · Denmark
🥈
1. DivisionNone · Denmark · 2nd Place
🥈
1. Division2024/2025 · Denmark · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 9 G+A
GolAsist
2025/26
17
697
4
1
6.98
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut22%59 isabet
Kilit pas13
Drible21%62 başarı
İkili kazanılan34%42
Müdahale9
Faul54 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11512 yedek
G+A / 900.65
Kart1
2023/24
8
274
0
0
6.10
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Drible1%20 başarı
İkili kazanılan7%25
Müdahale5
Faul51 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1144 yedek
2022/23
10
422
1
1
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%50 isabet
Kilit pas8
Drible7%50 başarı
İkili kazanılan14%38
Müdahale4
Faul23 kazanılan
Ofsayt4
İlk 1155 yedek
G+A / 900.43
2021/22
30
1.406
4
5
6.94
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut37%59 isabet
Kilit pas32
Drible29%48 başarı
İkili kazanılan58%37
Müdahale19
Faul1710 kazanılan
Ofsayt5
İlk 111614 yedek
G+A / 900.58
Kart3
TOPLAM GOL4
İLK 11512 yedek girdi
KART1
FORMA98
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 2 %50
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 2 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-111%69
- 4-3-33%19
- 4-4-21%6
- 5-3-21%6
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar4aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.12.2025 | OdenseH | 1-3 | 10↑ | 1 | 6.7 | ||
| 01.12.2025 | BrondbyA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 23.11.2025 | FC NordsjaellandA | 5-0 | 21↑ | 1 | 6.3 | ||
| 01.11.2025 | FC CopenhagenA | 3-2 | 23↑ | – | 6.2 | ||
| 26.10.2025 | FC MidtjyllandH | 0-4 | 45↑ | 1 | 7.2 | ||
| 20.10.2025 | SonderjyskeA | 3-0 | 29↑ | – | 6.9 | ||
| 05.10.2025 | BrondbyH | 0-2 | 32↑ | 1 | 7.0 | ||
| 28.09.2025 | ViborgA | 2-1 | 86 | 2 | 6.3 | ||
| 19.09.2025 | OdenseA | 3-2 | 90 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 15.09.2025 | VejleH | 1-1 | 77 | 1 | 6.3 | ||
| 31.08.2025 | AarhusA | 4-1 | 90 | 1 | 4 | 7.9 | |
| 24.08.2025 | Randers FCH | 1-0 | 72 | – | 6.3 | ||
| 15.08.2025 | SonderjyskeH | 3-2 | 52↑ | 2 | 5 | 9.3 | |
| 10.08.2025 | FC MidtjyllandA | 3-3 | 30↑ | 1 | 6.9 | ||
| 01.08.2025 | FC CopenhagenH | 0-2 | 15↑ | 2 | 6.7 | ||
| 27.07.2025 | SilkeborgA | 0-2 | 13↑ | – | 6.6 | ||
| 20.07.2025 | FC NordsjaellandH | 2-3 | 12↑ | 1 | 1 | 7.9 | |
| 06.11.2023 | IFK NorrkopingA | 4-3 | –↑ | – | – | ||
| 28.10.2023 | Degerfors IFH | 1-1 | 2↑ | – | – | ||
| 22.10.2023 | Malmo FFA | 5-0 | –↑ | – | – | ||
| 08.10.2023 | Djurgardens IFH | 0-1 | 18↑ | – | 6.3 | ||
| 02.10.2023 | IF ElfsborgA | 2-1 | 54 | – | 5.9 | ||
| 24.09.2023 | Hammarby FFH | 0-1 | 65 | – | 6.2 | ||
| 16.09.2023 | SiriusA | 7-0 | 45 | – | 5.9 | ||
| 03.09.2023 | IF BrommapojkarnaH | 4-3 | 90 | – | 6.2 | ||
| 03.07.2022 | LillestromH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 25.06.2022 | RosenborgA | 3-1 | 23↑ | 3 | 6.9 | ||
| 18.06.2022 | Bodo/GlimtH | 0-2 | 14↑ | 1 | 6.9 | ||
| 21.05.2022 | MoldeA | 2-1 | 19↑ | – | 7.0 | ||
| 16.05.2022 | StromsgodsetH | 0-3 | 45 | – | 6.0 | ||
| 08.05.2022 | HaugesundA | 2-0 | 66 | 1 | 6.3 | ||
| 24.04.2022 | Ham-KamH | 2-2 | 65 | 1 | – | 7.0 | |
| 18.04.2022 | jervA | 1-0 | 24↑ | – | 6.7 | ||
| 10.04.2022 | Sarpsborg 08 FFH | 2-3 | 90 | 1 | 2 | 6.9 | |
| 03.04.2022 | AalesundA | 1-0 | 76 | 1 | 6.6 | ||
| 12.12.2021 | ValerengaH | 2-1 | 63 | 2 | 6.3 | ||
| 05.12.2021 | SandefjordA | 3-2 | 24↑ | 1 | 4 | 7.3 | |
| 28.11.2021 | VikingH | 2-3 | 62 | 1 | – | 6.9 | |
| 21.11.2021 | StabaekA | 3-0 | 82 | 3 | 5.6 | ||
| 07.11.2021 | ODD BallklubbA | 2-4 | 70 | 1 | 6.9 | ||
| 30.10.2021 | TromsoH | 1-1 | 74 | 1 | 6.9 | ||
| 27.10.2021 | MjondalenA | 5-0 | 22↑ | 1 | 6.9 | ||
| 24.10.2021 | Sarpsborg 08 FFH | 1-3 | 90 | 2 | 6.7 | ||
| 16.10.2021 | LillestromA | 0-0 | 72 | 3 | 7.5 | ||
| 03.10.2021 | RosenborgH | 1-0 | 87 | 1 | 4 | 8.2 | |
| 26.09.2021 | BrannA | 3-1 | 90 | 2 | 6.5 | ||
| 18.09.2021 | HaugesundH | 3-2 | 89 | 1 | – | 6.9 | |
| 12.09.2021 | StromsgodsetA | 1-2 | 88 | – | 7.0 | ||
| 29.08.2021 | MoldeH | 2-0 | 70 | 1 | 3 | 7.3 | |
| 22.08.2021 | Bodo/GlimtA | 3-0 | 60 | – | 6.3 | ||
| 14.08.2021 | StabaekH | 5-1 | 90 | 1 | 1 | 3 | 9.3 |
| 08.08.2021 | VikingA | 3-2 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 18.07.2021 | SandefjordH | 2-0 | 59 | – | 7.2 | ||
| 10.07.2021 | RosenborgA | 1-0 | 19↑ | – | 6.7 | ||
| 05.07.2021 | BrannH | 3-2 | 71 | 1 | 3 | 7.3 | |
| 30.06.2021 | TromsoA | 0-0 | 11↑ | 1 | 6.2 | ||
| 24.06.2021 | MjondalenH | 1-1 | 11↑ | – | 6.6 | ||
| 20.06.2021 | HaugesundA | 3-0 | 15↑ | – | 6.2 | ||
| 12.06.2021 | ODD BallklubbH | 2-0 | 16↑ | 1 | 2 | 7.3 | |
| 30.05.2021 | LillestromH | 1-0 | 14↑ | 2 | 6.9 |
ŞUT25
GOL4
xG2.5
xG FARKI+1.5over performing
DÖNÜŞÜM%16.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası14%56
- Açık oyun4%16
- Duran top2%8
- Korner2%8
- Kontra atak2%8
- Serbest vuruş1%4
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak20%80
- Sol ayak5%20
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR25 şut
- 1-15' 1 %4
- 16-30' 2 %8
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 4 %16
- 61-75' 8 %32
- 76-90+' 10 %40
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2025 · 65 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-11-30
Varbergs BoIS
→
Odense BK
End of loan
Varbergs BoIS
→
Odense BK
End of loan
2023-08-30
Odense BK
→
Varbergs BoIS
loan transfer
Odense BK
→
Varbergs BoIS
loan transfer
2021-01-26
FC Fredericia
→
Kristiansund BK
?
FC Fredericia
→
Kristiansund BK
?
2019-02-18
Vejle BK II
→
FC Fredericia
?
Vejle BK II
→
FC Fredericia
?
2018-07-01
Vejle BK
→
Vejle BK II
-
Vejle BK
→
Vejle BK II
-
2017-01-01
Vejle BK U19
→
Vejle BK
-
Vejle BK U19
→
Vejle BK
-
2015-07-01
Vejle BK Youth
→
Vejle BK U19
-
Vejle BK Youth
→
Vejle BK U19
-
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 697 dk
Takip listesi: Skor tehdidi yüksek hücumcu
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Hücum tehdidiGol, şut ve ceza sahası aksiyonları öne çıkıyor.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU67.5Superliga 2025
PERFORMANS84.5697 dk
KARARİzlemeye değer67/100
◆ Yüksek üretimGol ve asist katkısı emsallerinin üstünde.
ROL UYUMU2025
İçe kat eden kanat
78.7
Pivot forvet
75.4
Bitirici
74.9
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 104 oyuncu
Scout skoru
%75
Performans
%98
Dakika
%57
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%90
Performans
%98
Dakika
%72
Değer / getiri
%19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru
84.5
76
100
Gol / 90
0.52
0.5
100
İsabetli şut / 90
1.68
1.6
100
Tahmini xG / 90
0.323
0.35
92
Şut / 90
2.84
3.4
84
Şut isabeti
59.09
44
100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Prince Amoako JuniorFC Nordsjaelland · 18
%95
8gol
5asist
80scout
Superliga
Luis DíazBayern München · 28
%82
6gol
2asist
71scout
€7.00M
UEFA Champions League
Ángel AlarcónUtrecht · 21
%79
3gol
3asist
75scout
Eredivisie
Khvicha KvaratskheliaParis Saint Germain · 24
%72
7gol
4asist
75scout
€90.00M
Ligue 1
Vinícius JúniorReal Madrid · 25
%72
16gol
5asist
73scout
€150.00M
La Liga
Gaoussou DiakiteLausanne · 20
%70
4gol
0asist
72scout
UEFA Europa Conference League
Charly NouckViborg · 21
%67
6gol
3asist
80scout
Superliga
Exequiel ZeballosBoca Juniors · 23
%60
5gol
3asist
76scout
Liga Profesional Argentina
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



