LİGWorld Cup
BU SEZON0G · 0A
Şut10.24 / 90
Kilit pas20.47 / 90
Başarılı dripling51.18 / 90
Kazanılan ikili143.31 / 90
Rating7.32
OYUNCU PROFİLİWorld Cup 2026 · 133 orta sahalar
- Kilit pas 0.47 %21
- Asist 0.00 %0
- Drible 1.18 %73
- Pas isabeti %95 %98
- Top kapma 0.94 %12
- İkili mücadele %56 %70
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 381 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥇
Trophée des Champions2025 · Paris Saint Germain · 1 maç
1asist1.
🥇
UEFA Super Cup2025 · Paris Saint Germain · 1 maç
1asist1.
🥉
Ligue 12025 · Paris Saint Germain · 29 maç
7asist3.
4.
UEFA Nations League2024 · Portugal · 6 maç
3asist4.
5.
Ligue 12026 · Paris Saint Germain · 2 maç
1gol9.
1asist5.
20.
UEFA Champions League2025 · Paris Saint Germain · 17 maç
6gol20.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
UEFA Champions League2024/2025 · Europe
🏆
Coupe de France2024/2025 · France
🏆
Ligue 12024/2025 · France
🏆
Trophée des Champions2024/2025 · France
🏆
Ligue 12023/2024 · France
🏆
Coupe de France2023/2024 · France
🏆
Trophée des Champions2023/2024 · France
🏆
Ligue 12022/2023 · France
🏆
Trophée des Champions2022/2023 · France
🏆
Primeira Liga2021/2022 · Portugal
🏆
Taça de Portugal2021/2022 · Portugal
🏆
Primeira Liga2019/2020 · Portugal
🏆
Taça de Portugal2019/2020 · Portugal
🏆
UEFA Youth League2018/2019 · Europe
🏆
Júniores U192018/2019 · Portugal
🥈
UEFA U21 Championship2021 Hungary/Sloveni · Europe · 2nd Place
🥈
UEFA U19 Championship2019 Armenia · Europe · 2nd Place
🥈
Taça da Liga2019/2020 · Portugal · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 18 G+A
GolAsist
2026/27
8
630
0
0
7.40
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%29 isabet
Kilit pas6
Drible8%73 başarı
İkili kazanılan22%56
Müdahale7
Faul55 kazanılan
İlk 118
2025/26
56
4.377
8
10
7.52
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut53%45 isabet
Kilit pas67
Drible22%65 başarı
İkili kazanılan118%52
Müdahale56
Faul2734 kazanılan
Penaltı11 kaçan
İlk 11497 yedek
G+A / 900.37
Kart2
Kaptan8maçta
2024/25
56
4.125
7
3
7.51
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut41%56 isabet
Kilit pas64
Drible52%70 başarı
İkili kazanılan149%56
Müdahale65
Faul1528 kazanılan
Penaltı31 kaçan
İlk 114313 yedek
G+A / 900.22
Kart1
2023/24
43
3.043
9
5
7.48
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut51%49 isabet
Kilit pas57
Drible43%63 başarı
İkili kazanılan123%47
Müdahale54
Faul3219 kazanılan
Ofsayt2
İlk 113310 yedek
G+A / 900.41
Kart2
2022/23
48
3.128
2
3
6.82
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut31%52 isabet
Kilit pas30
Drible39%65 başarı
İkili kazanılan140%45
Müdahale67
Faul3627 kazanılan
İlk 113711 yedek
G+A / 900.14
Kart3
2021/22
43
2.705
2
3
7.36
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut51%59 isabet
Kilit pas48
Drible61%73 başarı
İkili kazanılan148%52
Müdahale57
Faul4115 kazanılan
Ofsayt2
İlk 113013 yedek
G+A / 900.17
Kart5
2020/21
34
537
0
1
6.65
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%67 isabet
Kilit pas12
Drible8%67 başarı
İkili kazanılan20%50
Müdahale7
Faul85 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11529 yedek
G+A / 900.17
TOPLAM GOL299 penaltı
İLK 1117152 yedek girdi
KART7
FORMA17
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR29 gol
- 1-15' 4 %14
- 16-30' 2 %7
- 31-45' 6 %21
- 46-60' 5 %17
- 61-75' 5 %17
- 76-90+' 7 %24
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-3134%65
- 4-2-3-125%12
- 3-4-2-113%6
- 3-4-313%6
- 3-5-212%6
- 4-3-1-28%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar13aldığı asist
Onun asist yaptıkları14verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | MonacoH | 1-2 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 28.08.2026 | LilleA | 2-2 | 90 | 4 | 7.2 | ||
| 23.08.2026 | RennesH | 2-2 | 69 | – | 8.2 | ||
| 06.07.2026 | SpainH | 0-1 | 83 | – | 6.7 | ||
| 02.07.2026 | CroatiaH | 2-1 | 62 | – | 7.2 | ||
| 27.06.2026 | ColombiaA | 0-0 | 70 | – | 7.5 | ||
| 23.06.2026 | UzbekistanH | 5-0 | 83 | 1 | 7.7 | ||
| 17.06.2026 | Congo DRH | 1-1 | 83 | – | 7.5 | ||
| 30.05.2026 | ArsenalH | 1-1 | 105 | 2 | 7.0 | ||
| 17.05.2026 | Paris FCA | 2-1 | 68 | 2 | 6.9 | ||
| 13.05.2026 | LensA | 0-2 | 40↑ | – | 6.9 | ||
| 10.05.2026 | Stade Brestois 29H | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 06.05.2026 | Bayern MünchenA | 1-1 | 91 | – | 6.3 | ||
| 28.04.2026 | Bayern MünchenH | 5-4 | 91 | – | 7.2 | ||
| 19.04.2026 | LyonH | 1-2 | 39 | – | 6.5 | ||
| 14.04.2026 | LiverpoolA | 0-2 | 89 | 1 | 6.7 | ||
| 08.04.2026 | LiverpoolH | 2-0 | 82 | – | 7.7 | ||
| 03.04.2026 | ToulouseH | 3-1 | 23↑ | – | 7.3 | ||
| 21.03.2026 | NiceAC | 0-4 | 92 | – | 8.2 | ||
| 17.03.2026 | ChelseaA | 0-3 | 89 | 1 | 6.9 | ||
| 11.03.2026 | ChelseaH | 5-2 | 89 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 06.03.2026 | MonacoH | 1-3 | 85 | 2 | 7.5 | ||
| 28.02.2026 | Le HavreA | 0-1 | 95 | – | 7.3 | ||
| 25.02.2026 | MonacoH | 2-2 | 89 | – | 7.6 | ||
| 21.02.2026 | MetzH | 3-0 | 28↑ | – | 6.9 | ||
| 17.02.2026 | MonacoA | 2-3 | 83 | 1 | 7.0 | ||
| 13.02.2026 | RennesA | 3-1 | 81 | – | 7.2 | ||
| 08.02.2026 | MarseilleH | 5-0 | 91 | – | 7.2 | ||
| 01.02.2026 | StrasbourgA | 1-2 | 95 | – | 7.2 | ||
| 28.01.2026 | NewcastleH | 1-1 | 82 | 1 | 4 | 8.5 | |
| 23.01.2026 | AuxerreAC | 0-1 | 93 | – | 7.6 | ||
| 20.01.2026 | Sporting CPA | 2-1 | 90 | 3 | 7.7 | ||
| 16.01.2026 | LilleH | 3-0 | 90 | 1 | – | 7.6 | |
| 04.01.2026 | Paris FCHC | 2-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 13.12.2025 | MetzAC | 2-3 | 90 | – | 7.5 | ||
| 10.12.2025 | Athletic ClubA | 0-0 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 06.12.2025 | RennesH | 5-0 | 71 | 1 | 7.3 | ||
| 29.11.2025 | MonacoA | 1-0 | 90 | 2 | 7.6 | ||
| 26.11.2025 | TottenhamH | 5-3 | 89 | 3 | 3 | 9.9 | |
| 22.11.2025 | Le HavreHC | 3-0 | 71 | – | 6.9 | ||
| 16.11.2025 | ArmeniaH | 9-1 | 67 | 1 | 7.2 | ||
| 13.11.2025 | Rep. Of IrelandA | 2-0 | 90 | 2 | 8.3 | ||
| 09.11.2025 | LyonAC | 2-3 | 90 | 2 | 1 | 8.2 | |
| 04.11.2025 | Bayern MünchenH | 1-2 | 90 | 3 | 7.5 | ||
| 01.11.2025 | NiceH | 1-0 | 90 | 2 | 8.3 | ||
| 29.10.2025 | LorientA | 1-1 | 45↑ | 2 | 7.2 | ||
| 25.10.2025 | Stade Brestois 29A | 0-3 | 97 | 1 | 1 | 8.3 | |
| 21.10.2025 | Bayer LeverkusenA | 2-7 | 90 | 1 | 1 | 1 | 9.2 |
| 17.10.2025 | StrasbourgH | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 14.10.2025 | HungaryH | 2-2 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 11.10.2025 | Rep. Of IrelandH | 1-0 | 61 | 2 | 7.5 | ||
| 05.10.2025 | LilleA | 1-1 | 31↑ | – | 6.9 | ||
| 01.10.2025 | BarcelonaA | 1-2 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 27.09.2025 | AuxerreHC | 2-0 | 36 | 1 | – | 7.9 | |
| 22.09.2025 | MarseilleA | 1-0 | 90 | 4 | 7.3 | ||
| 17.09.2025 | AtalantaH | 4-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 14.09.2025 | LensH | 2-0 | 90 | 2 | – | 9.2 | |
| 09.09.2025 | HungaryA | 2-3 | 87 | – | 8.0 | ||
| 06.09.2025 | ArmeniaA | 0-5 | 90 | – | 7.9 | ||
| 30.08.2025 | ToulouseA | 3-6 | 45 | – | 7.3 |
ŞUT43
GOL2
xG1.4
xG FARKI+0.6over performing
DÖNÜŞÜM%4.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası24%56
- Korner8%19
- Açık oyun6%14
- Serbest vuruş4%9
- Kontra atak1%2
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak40%93
- Sol ayak3%7
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR43 şut
- 1-15' 4 %9
- 16-30' 5 %12
- 31-45' 8 %19
- 46-60' 7 %16
- 61-75' 8 %19
- 76-90+' 11 %26
AKSİYON HARİTASI3652 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %49
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %50
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %45
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %35
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR3652
- Pas3100%87
- Top kazanma142%4
- Faul63%2
- İkili mücadele53%1
- Uzaklaştırma45%1
- Top teması42%1
- Müdahale38%1
- Pas arası33%1
- Korner kazandırma32%1
- Kurtarılan şut26%1
PİYASA DEĞERİ€110.00M+37.5%
KAÇIRDIĞI MAÇ5
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2017–2026 · 288 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2019-07-01
FC Porto U19
→
FC Porto B
-
FC Porto U19
→
FC Porto B
-
2017-07-01
FC Porto U17
→
FC Porto U19
-
FC Porto U17
→
FC Porto U19
-
2016-07-01
Padroense U17
→
FC Porto U17
-
Padroense U17
→
FC Porto U17
-
2015-07-01
FC Porto U15
→
Padroense U17
-
FC Porto U15
→
Padroense U17
-
2013-07-01
FC Porto Youth
→
FC Porto U15
-
FC Porto Youth
→
FC Porto U15
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2026
Heel InjuryKadroda yok
2 maç
05.2025
DinlenmeKadroda yok
1 maç
09.2024
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
1 maç
08.2022
CezalıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2131 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Topla aksiyon değeriTopla yaptığı aksiyonların kalitesi, ayrıntılı olay verisinde olumlu ayrışıyor.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU64.5Ligue 1 2025
PERFORMANS66.32131 dk
KARARVeri yetersiz61/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Derinden oyun kurucu
92.2
Box-to-box orta saha
82.3
İleri sekiz
80.3
Role fit sinyali var ama confidence 98/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 263 oyuncu
Scout skoru
%84
Performans
%93
Dakika
%86
Değer / getiri
%0
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%91
Performans
%93
Dakika
%91
Değer / getiri
%0
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
114.5
72
100
Dakika güvenliği
100
82
100
Performans skoru
66.3
76
87
Kilit pas / 90
1.35
1.4
96
Ortalama rating
7.51
7.2
100
Asist / 90
0.3
0.2
100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Samuele RicciAC Milan · 24
%95
1gol
3asist
60scout
€25.00M
Serie A
İlkay GündoğanGalatasaray · 35
%75
2gol
3asist
53scout
€32.00M
Süper Lig
Federico ArtioliBari · 24
%72
1gol
1asist
52scout
Serie B
Federico ValverdeReal Madrid · 27
%71
5gol
8asist
62scout
€120.00M
La Liga
Matthias VerrethBari · 27
%69
2gol
2asist
56scout
Serie B
Maximilian ArnoldVfL Wolfsburg · 31
%67
1gol
4asist
56scout
€3.00M
Bundesliga
Max EjdumOdense · 21
%63
1gol
5asist
72scout
Superliga
Tobias KainzTSV Hartberg
%60
1gol
5asist
63scout
€225K
Bundesliga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


