LİGCONCACAF Champions League
BU SEZON1G · 0A
Gol10.24 / 90
Asist00.00 / 90
Şut10.24 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling10.24 / 90
Kazanılan ikili215.09 / 90
Rating6.86
OYUNCU PROFİLİLiga MX 2026 · 93 orta sahalar
- Kilit pas 0.00 %0
- Asist 0.00 %0
- Drible 0.24 %16
- Pas isabeti %90 %86
- Top kapma 5.34 %99
- İkili mücadele %58 %85
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 371 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Copa ArgentinaNone · Argentina
🏆
Copa Argentina2023 · Argentina
🥈
Liga MXNone · Mexico · 2nd Place
🥈
Liga MX2024 · Mexico · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 8 G+A
GolAsist
2026/27
6
371
1
0
6.86
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan21%58
Müdahale12
Faul75 kazanılan
İlk 1142 yedek
G+A / 900.24
2025/26
33
2.271
1
0
6.94
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%29 isabet
Kilit pas14
Drible3%75 başarı
İkili kazanılan117%57
Müdahale56
Faul4733 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11276 yedek
G+A / 900.04
Kart82
2024/25
41
3.284
1
0
7.08
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut17%24 isabet
Kilit pas27
Drible11%79 başarı
İkili kazanılan176%57
Müdahale107
Faul4918 kazanılan
İlk 11383 yedek
G+A / 900.03
Kart7
2023/24
45
3.738
2
6
7.07
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%31 isabet
Kilit pas36
Drible23%70 başarı
İkili kazanılan225%58
Müdahale105
Faul4625 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11423 yedek
G+A / 900.19
Kart41
2022/23
37
2.958
0
2
7.03
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%55 isabet
Kilit pas21
Drible18%72 başarı
İkili kazanılan218%61
Müdahale92
Faul4232 kazanılan
İlk 11316 yedek
G+A / 900.06
Kart6
2021/22
26
2.278
0
1
7.08
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%30 isabet
Kilit pas8
Drible19%83 başarı
İkili kazanılan170%65
Müdahale59
Faul3435 kazanılan
İlk 11251 yedek
G+A / 900.04
Kart4
2020/21
11
1.005
0
0
7.15
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%20 isabet
Kilit pas13
Drible4%67 başarı
İkili kazanılan62%66
Müdahale21
Faul129 kazanılan
İlk 1111
Kart2
Kaptan1maçta
TOPLAM GOL3
İLK 116710 yedek girdi
KART17
FORMA30
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %33
- 31-45' 2 %67
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-136%55
- 4-1-4-19%14
- 4-3-1-26%9
- 4-3-36%9
- 3-5-24%6
- 4-4-24%6
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | Atletico San LuisH | 1-3 | 46 | 0 | 6.3 | ||
| 22.08.2026 | LeonA | 2-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 16.08.2026 | FC JuarezH | 6-1 | 53↑ | 1 | 1 | 8.2 | |
| 02.08.2026 | AtlasA | 0-2 | 17↑ | – | 6.3 | ||
| 26.07.2026 | NecaxaA | 2-1 | 89 | 0 | 5.7 | ||
| 19.07.2026 | Santos LagunaH | 3-2 | 76 | – | 7.3 | ||
| 04.04.2026 | Atletico San LuisH | 1-2 | 22 | 1 | 6.7 | ||
| 22.03.2026 | Guadalajara ChivasH | 2-3 | 96 | – | 6.9 | ||
| 14.03.2026 | FC JuarezA | 2-2 | 98 | 1 | 7.3 | ||
| 08.03.2026 | Tigres UANLA | 1-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 05.03.2026 | Club QueretaroH | 4-0 | 60 | – | 7.2 | ||
| 15.02.2026 | LeonH | 1-0 | 23↑ | – | 6.3 | ||
| 08.02.2026 | Club AmericaA | 1-0 | 45 | – | 6.6 | ||
| 01.02.2026 | Club TijuanaH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 17.01.2026 | MazatlánA | 1-5 | 90 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 14.01.2026 | NecaxaA | 0-2 | 18↑ | – | 6.6 | ||
| 11.01.2026 | TolucaH | 0-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 07.12.2025 | TolucaA | 3-2 | 78 | 1 | 6.9 | ||
| 29.11.2025 | Club AmericaA | 2-1 | 84 | 1 | 6.9 | ||
| 27.11.2025 | Club AmericaH | 2-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 02.11.2025 | Tigres UANLH | 1-1 | 32 | – | 5.7 | ||
| 26.10.2025 | Cruz AzulA | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 22.10.2025 | FC JuarezH | 4-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 19.10.2025 | U.N.A.M. - PumasH | 1-1 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 06.10.2025 | Club TijuanaA | 2-2 | 90 | 3 | 6.6 | ||
| 28.09.2025 | Santos LagunaH | 1-0 | 18↑ | – | 6.7 | ||
| 25.09.2025 | TolucaA | 6-2 | 90 | – | 7.9 | ||
| 21.09.2025 | Club AmericaH | 2-2 | 86 | – | 7.2 | ||
| 14.09.2025 | Club QueretaroA | 0-1 | 73 | – | 6.9 | ||
| 30.08.2025 | PueblaA | 2-4 | 52↑ | 1 | 6.3 | ||
| 24.08.2025 | NecaxaH | 3-0 | 45 | – | 6.6 | ||
| 18.08.2025 | MazatlánH | 3-2 | 96 | – | 7.6 | ||
| 12.08.2025 | LeonA | 1-3 | 90 | – | 7.0 | ||
| 27.07.2025 | AtlasH | 3-1 | 68 | 1 | 7.3 | ||
| 19.07.2025 | Atletico San LuisA | 0-1 | 90 | 2 | 7.7 | ||
| 13.07.2025 | PachucaA | 3-0 | 73 | – | 7.5 | ||
| 02.07.2025 | Borussia DortmundA | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 22.06.2025 | River PlateA | 0-0 | 79 | – | 6.9 | ||
| 18.06.2025 | InterH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 11.05.2025 | TolucaA | 2-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 08.05.2025 | TolucaH | 3-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 05.05.2025 | U.N.A.M. - PumasH | 2-0 | 75 | 2 | 6.9 | ||
| 28.04.2025 | PachucaH | 1-2 | 72 | 1 | 7.3 | ||
| 21.04.2025 | LeonA | 0-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 17.04.2025 | Club AmericaH | 1-0 | 77 | – | 7.2 | ||
| 13.04.2025 | Tigres UANLA | 2-1 | 101 | – | 7.0 | ||
| 06.04.2025 | Guadalajara ChivasH | 3-1 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 30.03.2025 | Club TijuanaH | 1-2 | 40 | – | 6.6 | ||
| 17.03.2025 | U.N.A.M. - PumasA | 1-3 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 09.03.2025 | Cruz AzulA | 1-1 | 82 | 1 | 6.6 | ||
| 03.03.2025 | Santos LagunaH | 4-2 | 79 | 1 | 7.5 | ||
| 26.02.2025 | MazatlánA | 1-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 23.02.2025 | Atletico San LuisH | 3-1 | 87 | – | 7.3 | ||
| 16.02.2025 | Club QueretaroA | 2-4 | 80 | 1 | 7.2 | ||
| 09.02.2025 | FC JuarezA | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 02.02.2025 | NecaxaH | 1-0 | 97 | – | 7.3 | ||
| 30.01.2025 | AtlasA | 3-3 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 26.01.2025 | PachucaH | 2-3 | 90 | – | 7.2 | ||
| 19.01.2025 | TolucaA | 1-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 13.01.2025 | PueblaH | 1-1 | 90 | 1 | 3 | 8.2 |
ŞUT7
GOL2
xG0.2
xG FARKI+1.8over performing
DÖNÜŞÜM%28.6
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Açık oyun2%29
- Korner2%29
- Taç sonrası1%14
- Asist sonrası1%14
- Duran top1%14
Vücut bölgesine göre
- Kafa3%43
- Sağ ayak2%29
- Sol ayak2%29
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR7 şut
- 1-15' 2 %29
- 16-30' 1 %14
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 2 %29
- 76-90+' 2 %29
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 199 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-01-05
Estudiantes LP
→
Monterrey
€3.29m
Estudiantes LP
→
Monterrey
€3.29m
2021-02-03
Banfield
→
Estudiantes LP
€2.08m
Banfield
→
Estudiantes LP
€2.08m
2014-07-01
CA Banfield U20
→
Banfield
-
CA Banfield U20
→
Banfield
-
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2012 dk
İzlemede: İki yönlü orta saha
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıProxy full sezon degil; xG/90 yalniz secili sezon parcasinin dakikalariyla hesaplandi.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU50.1Liga MX 2025
PERFORMANS36.42012 dk
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 297 oyuncu
Scout skoru
%55
Performans
%47
Dakika
%84
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%64
Performans
%51
Dakika
%90
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Modestas Vorobjovasİstanbulspor · 30
%95
0gol
0asist
50scout
1. Lig
Thijs KraaijeveldFeyenoord · 18
%86
0gol
0asist
50scout
€10.00M
Eredivisie
Yunus KonakOxford United · 19
%76
0gol
0asist
54scout
€4.00M
Championship
Facundo CáseresGIL Vicente · 24
%67
0gol
0asist
54scout
Primeira Liga
Noel CaliskanReal Salt Lake · 25
%65
1gol
1asist
58scout
Major League Soccer
Yago FelipeMirassol · 30
%63
0gol
1asist
44scout
Serie A
Ousmane DiakitéWest Brom · 25
%63
1gol
0asist
54scout
Championship
Ron SchallenbergFC Schalke 04
%60
0gol
1asist
55scout
€1.80M
2. Bundesliga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

