Luca Andrada
Argentina · Goalkeeper

Luca Andrada

YAŞ34
BOY193
KİLO83
KULÜPMonterrey
DOĞUM YERİMendoza
LİGFIFA Club World Cup
BU SEZON0G · 0A
Gol0
Asist0
Şut0
Kilit pas0
Başarılı dripling0
Kazanılan ikili0
OYUNCU PROFİLİSegunda División 2025 · 27 kaleciler
Kurtarış — %81 (3.22) Yenen gol (az iyi) — %58 (1.30) Pas isabeti — %42 (%66) Pas hacmi — %69 (33.0) 62 ORT. % 81 58 42 69
  • Kurtarış 3.22 %81
  • Yenen gol (az iyi) 1.30 %58
  • Pas isabeti %66 %42
  • Pas hacmi 33.0 %69
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2430 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 Super CopaNone · Argentina
🏆 Concacaf Champions CupNone · N/C America
🏆 CONMEBOL SudamericanaNone · South America
🏆 Liga Profesional ArgentinaNone · Argentina
🏆 Concacaf Champions Cup2021 · N/C America
🏆 Liga Profesional Argentina2019/2020 · Argentina
🏆 Super Copa2019 · Argentina
🏆 Super Copa2017 · Argentina
🏆 Liga Profesional Argentina2016 · Argentina
🏆 CONMEBOL Sudamericana2013 · South America
🥈 Pan American GamesNone · World · 2nd Place
🥈 CONMEBOL LibertadoresNone · South America · 2nd Place
🥈 Liga Profesional ArgentinaNone · Argentina · 2nd Place
🥈 Trofeo Joan GamperNone · World · 2nd Place
🥈 Liga MXNone · Mexico · 2nd Place
🥈 Liga MX2024 · Mexico · 2nd Place
🥈 CONMEBOL Libertadores2018 · South America · 2nd Place
🥈 Trofeo Joan Gamper2018 · World · 2nd Place
🥈 CONMEBOL Libertadores2017 · South America · 2nd Place
🥈 Liga Profesional Argentina2013 · Argentina · 2nd Place
🥈 Pan American Games2011 · World · 2nd Place
🥈 Liga Profesional Argentina2011 · Argentina · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 1 G+A
2020 0 2021 1 2022 0 2023 0 2024 0 2025 0 2026 0
GolAsist
2026/27 1 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXMonterrey 1 0 0 0
İlk 111
2025/26 37 2.790 0 0 7.24
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Segunda DivisiónZaragoza 33 2.430 0 0 7.23
FIFA Club World CupMonterrey 4 360 0 0 7.28
Kilit pas2
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan30%91
Müdahale1
Faul111 kazanılan
İlk 11316 yedek
Kart101
2024/25 37 2.539 0 0 7.08
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXMonterrey 37 2.539 0 0 7.08
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan18%82
Müdahale1
İlk 11289 yedek
Kart4
2023/24 37 3.372 0 0 7.31
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXMonterrey 37 3.372 0 0 7.31
Şut1
Kilit pas3
Drible3%50 başarı
İkili kazanılan39%87
Müdahale4
İlk 1137
Kart9
2022/23 35 2.991 0 0 7.11
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXMonterrey 35 2.991 0 0 7.11
Kilit pas4
İkili kazanılan18%95
Faul18 kazanılan
İlk 11332 yedek
Kart61
2021/22 48 4.024 0 1 6.92
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXMonterrey 38 3.195 0 1 6.95
Liga Profesional ArgentinaBoca Juniors 10 829 0 0 6.84
Kilit pas3
İkili kazanılan13%76
Müdahale2
Faul23 kazanılan
İlk 11444 yedek
G+A / 900.02
Kart5
2020/21 5 476 0 0 6.54
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga Profesional ArgentinaBoca Juniors 5 476 0 0 6.54
İkili kazanılan1%100
İlk 115
TOPLAM GOL0
İLK 11339 yedek girdi
KART4
FORMA1
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 14 4-1-4-1 — 7 4-3-1-2 — 6 4-3-3 — 6 4-4-2 — 4 3-5-2 — 2 39 maç
  • 4-2-3-114%36
  • 4-1-4-17%18
  • 4-3-1-26%15
  • 4-3-36%15
  • 4-4-24%10
  • 3-5-22%5
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
31.08.2026 Atletico San LuisH 1-3 0 0
26.04.2026 HuescaA 1-0 90 8.7
18.04.2026 AD Ceuta FCH 2-2 90 6.3
11.04.2026 CordobaA 1-0 90 7.9
05.04.2026 MirandesH 1-2 90 6.7
02.04.2026 LeganesA 1-1 90 6.9
29.03.2026 Racing SantanderH 2-0 90 7.2
21.03.2026 Deportivo La CorunaA 2-1 90 6.9
14.03.2026 AlmeriaH 2-0 90 7.2
06.03.2026 CadizA 0-1 90 8.6
28.02.2026 BurgosH 0-1 90 7.2
22.02.2026 FC AndorraA 2-1 90 7.2
14.02.2026 Cultural LeonesaA 0-0 90 7.6
07.02.2026 EibarH 1-1 90 7.2
31.01.2026 AlbaceteA 2-0 90 6.7
25.01.2026 CastellónH 0-0 90 7.9
17.01.2026 Real Sociedad IIH 1-1 90 7.2
10.01.2026 Racing SantanderA 2-3 90 6.9
04.01.2026 Las PalmasH 1-2 90 5.9
21.12.2025 BurgosA 1-1 90 7.3
08.12.2025 MalagaA 1-1 90 8.2
30.11.2025 LeganesH 3-2 90 6.2
22.11.2025 EibarA 1-2 90 8.7
16.11.2025 HuescaH 1-0 90 7.2
09.11.2025 Granada CFA 3-1
02.11.2025 Deportivo La CorunaH 0-2
26.10.2025 Sporting GijonA 1-0
18.10.2025 Cultural LeonesaH 0-5 90 5.2
11.10.2025 AlmeriaA 4-2 90 8.0
05.10.2025 CordobaH 0-1 90 7.2
26.09.2025 MirandesA 0-1 90 7.0
21.09.2025 AD Ceuta FCA 1-0
15.09.2025 AlbaceteH 0-0
06.09.2025 ValladolidH 1-1
02.07.2025 Borussia DortmundA 2-1 90 6.6
26.06.2025 UrawaA 0-4 90 7.3
22.06.2025 River PlateA 0-0 90 8.0
18.06.2025 InterH 1-1 90 7.2
11.05.2025 TolucaA 2-1 90 6.6
08.05.2025 TolucaH 3-2 90 6.3
05.05.2025 U.N.A.M. - PumasH 2-0 90 7.2
28.04.2025 PachucaH 1-2 90 7.2
21.04.2025 LeonA 0-2 90 8.0
17.04.2025 Club AmericaH 1-0 90 7.2
13.04.2025 Tigres UANLA 2-1 101 6.9
06.04.2025 Guadalajara ChivasH 3-1 90 7.2
30.03.2025 Club TijuanaH 1-2
17.03.2025 U.N.A.M. - PumasA 1-3
09.03.2025 Cruz AzulA 1-1
03.03.2025 Santos LagunaH 4-2
26.02.2025 MazatlánA 1-0
23.02.2025 Atletico San LuisH 3-1
16.02.2025 Club QueretaroA 2-4
09.02.2025 FC JuarezA 2-1
02.02.2025 NecaxaH 1-0
30.01.2025 AtlasA 3-3 90 6.3
26.01.2025 PachucaH 2-3 90 5.9
19.01.2025 TolucaA 1-1 90 7.2
13.01.2025 PueblaH 1-1 90 7.2
03.11.2024 AtlasH 4-0 90 7.2
PİYASA DEĞERİ€400K
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 200 maç
Monterrey 152maç 2021–2026
Zaragoza 33maç 2025
Boca Juniors 15maç 2020–2021
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-06-30 Real Zaragoza CF Monterrey Kiralıktan geri döndü30 Haz 2026
2026-06-29 Zaragoza Monterrey
2025-09-01 Monterrey Zaragoza
2021-07-04 Boca Juniors Monterrey €5.00m
2021-07-01 Boca Juniors Monterrey
2018-08-06 Lanús Boca Juniors €5.00m
2018-08-02 Lanus Boca Juniors € 4M
2016-01-01 Arsenal Sarandi Lanus
2015-12-31 Arsenal Sarandí Lanús End of loan
2014-07-01 Lanus Arsenal Sarandi
2012-07-01 Lanús II Lanús -
2009-01-01 Lanús U20 Lanús II -
SCOUT RAPORUHeatmap proxy · 2430 dk

İzlemede: Kurtarış ağırlıklı kaleci

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Soru işaretleri
Belirgin bir kırmızı bayrak yokMVP metrikleriyle belirgin risk cikmadi; coverage sinirlari yine kontrol edilmeli.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU67.6Segunda División 2025
PERFORMANS65.62430 dk
KARARVeri yetersiz59/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Libero kaleci 86.9
Kurtarıcı kaleci 80.3
Role fit sinyali var ama confidence 70/100 ve risk 18/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 40 oyuncu
Scout skoru %59
Performans %90
Dakika %72
Değer / getiri %44
Tüm ligler · 2899 oyuncu
Scout skoru %92
Performans %85
Dakika %90
Değer / getiri %16
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 80 100
Pas hacmi / 90 33 38 87
Performans skoru 65.6 76 86
Ortalama rating 7.23 7.2 100
Kurtarış / 90 3.22 3.2 100
Yenen gol / 90 1.3 1.3 0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam