Argentina · Goalkeeper
Nelson Federico Insfrán
LİGLiga Profesional Argentina
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili20.09 / 90
Rating6.92
OYUNCU PROFİLİLiga Profesional Argentina 2026 · 30 kaleciler
- Kurtarış 3.09 %66
- Yenen gol (az iyi) 1.09 %28
- Pas isabeti %60 %34
- Pas hacmi 21.4 %28
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2067 dakika oynadı.
KUPALAR
🥈
Copa ArgentinaNone · Argentina · 2nd Place
🥈
Copa Argentina2018 · Argentina · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 0 G+A
GolAsist
2026/27
24
2.067
0
0
6.92
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan2%50
İlk 1124
Kart2
Kaptan2maçta
2025/26
35
2.810
0
0
7.23
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan17%89
Müdahale1
İlk 11323 yedek
Kart4
Kaptan7maçta
2024/25
25
825
0
0
7.03
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan6%86
Faul12 kazanılan
İlk 11916 yedek
Kart11
2023/24
27
90
0
0
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İlk 11126 yedek
2022/23
23
0
0
0
–
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
2021/22
14
90
0
0
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan1%100
Müdahale1
İlk 11113 yedek
TOPLAM GOL0
İLK 114919 yedek girdi
KART6
FORMA23
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-132%50
- 4-3-316%25
- 3-4-35%8
- 4-3-1-24%6
- 4-4-24%6
- 5-3-23%5
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | TigreH | 2-1 | 88 | 0 | 6.1 | ||
| 29.08.2026 | Rosario CentralA | 1-2 | 83 | – | 7.5 | ||
| 22.08.2026 | Gimnasia M.H | 2-3 | 46 | – | 6.2 | ||
| 15.08.2026 | Estudiantes L.P.A | 4-0 | 86 | – | 6.9 | ||
| 09.08.2026 | Barracas CentralH | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 02.08.2026 | AldosiviA | 1-2 | 87 | – | 7.3 | ||
| 29.07.2026 | River PlateH | 1-0 | 89 | – | 6.9 | ||
| 24.07.2026 | Racing ClubA | 2-1 | 95 | – | 6.6 | ||
| 14.05.2026 | River PlateA | 2-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 11.05.2026 | Velez SarsfieldA | 0-1 | 90 | – | 7.6 | ||
| 03.05.2026 | Argentinos JRSH | 2-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 26.04.2026 | Belgrano CordobaA | 0-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 18.04.2026 | Estudiantes de Rio CuartoHC | 1-0 | 90 | – | 7.6 | ||
| 13.04.2026 | Sarmiento JuninA | 1-2 | 95 | – | 6.3 | ||
| 05.04.2026 | HuracanH | 0-3 | 90 | – | 6.0 | ||
| 11.03.2026 | BanfieldA | 1-2 | 28 | – | 6.7 | ||
| 02.03.2026 | TigreA | 2-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 25.02.2026 | Rosario CentralH | 1-2 | 97 | – | 6.2 | ||
| 21.02.2026 | Gimnasia M.A | 0-1 | 98 | – | 9.0 | ||
| 15.02.2026 | Estudiantes L.P.H | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 09.02.2026 | Barracas CentralA | 2-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 02.02.2026 | AldosiviHC | 3-1 | 95 | – | 6.3 | ||
| 28.01.2026 | River PlateA | 2-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 24.01.2026 | Racing ClubH | 2-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 08.12.2025 | Estudiantes L.P.HC | 0-1 | 11 | – | 6.7 | ||
| 01.12.2025 | Barracas CentralAC | 0-2 | 90 | – | 8.9 | ||
| 25.11.2025 | Union Santa FeAC | 1-2 | 90 | – | 8.2 | ||
| 17.11.2025 | PlatenseAC | 0-3 | 94 | – | 7.2 | ||
| 10.11.2025 | Velez SarsfieldHC | 2-0 | 96 | – | 7.0 | ||
| 02.11.2025 | River PlateAC | 0-1 | 106 | – | 6.6 | ||
| 19.10.2025 | Estudiantes L.P.AC | 2-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 11.10.2025 | Talleres CordobaH | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 04.10.2025 | Sarmiento JuninA | 0-1 | 90 | – | 8.3 | ||
| 27.09.2025 | Rosario CentralH | 0-3 | 90 | – | 7.7 | ||
| 19.09.2025 | Deportivo RiestraA | 1-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 14.09.2025 | Union Santa FeH | 1-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 01.09.2025 | Atletico TucumanH | 1-0 | 99 | – | 7.2 | ||
| 23.08.2025 | San Martin S.J.A | 1-0 | 19 | – | 6.3 | ||
| 17.08.2025 | LanusH | 1-2 | 95 | – | 6.6 | ||
| 07.08.2025 | Godoy CruzA | 1-2 | 96 | – | 6.6 | ||
| 27.07.2025 | IndependienteH | 1-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 19.07.2025 | San LorenzoA | 0-0 | 90 | – | 8.0 | ||
| 12.07.2025 | Instituto CordobaH | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 04.05.2025 | PlatenseH | 1-0 | 90 | – | 8.0 | ||
| 29.04.2025 | Velez SarsfieldA | 1-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 18.04.2025 | River PlateH | 0-3 | 95 | – | 6.9 | ||
| 13.04.2025 | Estudiantes L.P.H | 1-1 | 90 | – | 8.0 | ||
| 05.04.2025 | Talleres CordobaA | 2-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 30.03.2025 | Sarmiento JuninH | 0-0 | 94 | – | 6.9 | ||
| 15.03.2025 | Rosario CentralA | 2-1 | 95 | – | 6.9 | ||
| 10.03.2025 | Deportivo RiestraH | 1-1 | 96 | – | 7.2 | ||
| 02.03.2025 | Union Santa FeA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 24.02.2025 | Atletico TucumanA | 0-1 | 98 | – | 7.7 | ||
| 17.02.2025 | San Martin S.J.H | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 13.02.2025 | LanusA | 0-0 | 90 | – | 8.9 | ||
| 09.02.2025 | Godoy CruzH | 3-0 | 96 | – | 6.7 | ||
| 03.02.2025 | IndependienteA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 29.01.2025 | San LorenzoH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 25.01.2025 | Instituto CordobaA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 15.12.2024 | PlatenseA | 1-0 | –↑ | – | – |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 159 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUHeatmap proxy · 1403 dk
İzlemede: Dengeli kaleci profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Soru işaretleri
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU65.1Liga Profesional Argentina 2026
PERFORMANS66.41403 dk
KARARVeri yetersiz58/100
FORM TRENDİDüşüşte-8.4
ROL UYUMU2026
Libero kaleci
74.1
Kurtarıcı kaleci
73.0
Role fit sinyali var ama confidence 66/100 ve risk 26/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 75 oyuncu
Scout skoru
%80
Performans
%78
Dakika
%74
Değer / getiri
%0
Tüm ligler · 287 oyuncu
Scout skoru
%87
Performans
%82
Dakika
%89
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
80
100
Performans skoru
66.4
76
87
Ortalama rating
6.98
7.2
97
Pas hacmi / 90
20.21
38
53
Kurtarış / 90
2.89
3.2
90
Yenen gol / 90
1.03
1.3
21
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form onceki pencereye gore dususte; trend skoru -8.4.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Patrick SchulteColumbus Crew · 24
%95
0gol
0asist
63scout
Major League Soccer
Brian SchwakeNashville SC · 24
%82
0gol
0asist
73scout
Major League Soccer
Dayne St. ClairInter Miami · 28
%82
0gol
0asist
57scout
Major League Soccer
NetoBotafogo · 36
%73
0gol
0asist
54scout
Serie A
WalterMirassol · 38
%73
0gol
0asist
59scout
Serie A
Maxime CrépeauOrlando City SC · 31
%64
0gol
0asist
61scout
Major League Soccer
Léo JardimVasco DA Gama · 30
%60
0gol
0asist
60scout
Serie A
Robin WallinderMjallby AIF · 26
%60
0gol
0asist
66scout
Allsvenskan
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
