LİGFriendlies
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili30.14 / 90
Rating6.77
OYUNCU PROFİLİMajor League Soccer 2026 · 35 kaleciler
- Kurtarış 2.89 %47
- Yenen gol (az iyi) 1.63 %35
- Pas isabeti %81 %79
- Pas hacmi 35.0 %94
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1990 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Concacaf Nations LeagueNone · N/C America
🏆
MLSNone · USA
🏆
Leagues CupNone · N/C America
🏆
MLS Next ProNone · USA
🏆
Leagues Cup2024 · N/C America
🏆
Concacaf Nations League2023/2024 · N/C America
🏆
MLS2023 · USA
🏆
MLS Next Pro2022 · USA
🥈
Campeones CupNone · N/C America · 2nd Place
🥈
Carolina Challenge CupNone · USA · 2nd Place
🥈
Concacaf Champions CupNone · N/C America · 2nd Place
🥈
Concacaf Champions Cup2024 · N/C America · 2nd Place
🥈
Campeones Cup2024 · N/C America · 2nd Place
🥈
Carolina Challenge Cup2022 · USA · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 1 G+A
GolAsist
2026/27
22
1.990
0
0
6.77
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan3%60
İlk 1122
Kart1
Kaptan1maçta
2025/26
29
2.512
0
0
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas5
İkili kazanılan5%83
İlk 11281 yedek
Kart3
2024/25
30
2.687
0
0
6.98
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan11%69
Müdahale2
Faul12 kazanılan
İlk 11291 yedek
Kart3
2023/24
39
3.364
0
1
6.85
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan8%57
Faul2
İlk 11372 yedek
G+A / 900.03
Kart3
TOPLAM GOL0
İLK 11632 yedek girdi
KART8
FORMA28
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-2-137%63
- 3-4-38%14
- 4-4-27%12
- 3-4-1-23%5
- 3-5-1-12%3
- 5-3-22%3
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Colorado RapidsH | 3-0 | 90 | 0 | 6.7 | ||
| 30.08.2026 | New England RevolutionH | 1-3 | 94 | – | 6.3 | ||
| 23.08.2026 | Nashville SCA | 3-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 19.08.2026 | CF MontrealH | 1-2 | 77 | – | 7.2 | ||
| 15.08.2026 | CharlotteA | 3-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 25.07.2026 | FC CincinnatiH | 2-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 22.07.2026 | New York City FCH | 1-2 | 97 | – | 6.9 | ||
| 24.05.2026 | Atlanta United FCH | 2-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 16.05.2026 | Philadelphia UnionA | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 13.05.2026 | New York Red BullsA | 3-2 | 90 | – | 5.9 | ||
| 10.05.2026 | New York City FCA | 3-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 02.05.2026 | Minnesota United FCH | 2-3 | 90 | – | 6.6 | ||
| 25.04.2026 | Philadelphia UnionH | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 22.04.2026 | Los Angeles GalaxyH | 2-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 18.04.2026 | New England RevolutionA | 2-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 12.04.2026 | Orlando City SCH | 1-1 | 102 | – | 6.5 | ||
| 04.04.2026 | Atlanta United FCA | 1-3 | 90 | – | 7.6 | ||
| 21.03.2026 | Toronto FCA | 2-1 | 90 | – | 7.7 | ||
| 14.03.2026 | Nashville SCH | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 08.03.2026 | Chicago FireH | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 01.03.2026 | Sporting Kansas CityA | 2-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 22.02.2026 | Portland TimbersAC | 3-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 08.11.2025 | FC CincinnatiA | 2-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 02.11.2025 | FC CincinnatiH | 4-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 27.10.2025 | FC CincinnatiA | 1-0 | 97 | – | 7.7 | ||
| 18.10.2025 | New York Red BullsH | 3-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 04.10.2025 | Orlando City SCA | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 28.09.2025 | Chicago FireA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 20.09.2025 | Toronto FCH | 1-1 | 99 | – | 6.9 | ||
| 17.09.2025 | New York City FCA | 3-2 | 96 | – | 6.9 | ||
| 13.09.2025 | Atlanta United FCA | 4-5 | 90 | – | 7.0 | ||
| 30.08.2025 | New York Red BullsA | 0-0 | 96 | – | 8.2 | ||
| 23.08.2025 | New England RevolutionH | 1-2 | 54 | – | 6.9 | ||
| 16.08.2025 | Toronto FCA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 25.07.2025 | Orlando City SCH | 1-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 19.07.2025 | DC UnitedH | 2-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 17.07.2025 | Nashville SCA | 3-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 12.07.2025 | FC CincinnatiA | 2-4 | 90 | – | 6.2 | ||
| 17.05.2025 | FC CincinnatiH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 14.05.2025 | CF MontrealA | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 10.05.2025 | Philadelphia UnionA | 2-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 03.05.2025 | CharlotteH | 4-2 | 90 | – | 6.0 | ||
| 26.04.2025 | San Jose EarthquakesH | 2-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 19.04.2025 | Inter MiamiH | 0-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 13.04.2025 | St. Louis CityA | 1-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 05.04.2025 | CF MontrealH | 2-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 29.03.2025 | DC UnitedA | 1-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 16.03.2025 | San DiegoA | 1-1 | 90 | – | 8.0 | ||
| 08.03.2025 | Houston DynamoH | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 02.03.2025 | New England RevolutionA | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 23.02.2025 | Chicago FireH | 4-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 03.11.2024 | New York Red BullsA | 2-2 | 104 | – | 8.0 | ||
| 29.10.2024 | New York Red BullsH | 0-1 | 100 | – | 6.6 | ||
| 20.10.2024 | New York Red BullsA | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 05.10.2024 | Philadelphia UnionH | 3-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 02.10.2024 | Inter MiamiH | 2-3 | 90 | – | 6.0 | ||
| 28.09.2024 | DC UnitedA | 2-2 | 98 | – | 7.2 | ||
| 21.09.2024 | Orlando City SCH | 4-3 | 90 | – | 5.7 | ||
| 18.09.2024 | Toronto FCA | 0-2 | 90 | – | 7.6 | ||
| 14.09.2024 | FC CincinnatiA | 0-0 | 98 | – | 6.7 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2023–2026 · 120 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2022-01-11
SLU Billikens
→
Columbus
draft
SLU Billikens
→
Columbus
draft
2021-08-01
St. Louis SG
→
SLU Billikens
End of loan
St. Louis SG
→
SLU Billikens
End of loan
2021-05-01
SLU Billikens
→
St. Louis SG
loan transfer
SLU Billikens
→
St. Louis SG
loan transfer
2019-08-01
STLFC Academy
→
SLU Billikens
free transfer
STLFC Academy
→
SLU Billikens
free transfer
2019-07-31
St. Louis FC
→
STLFC Academy
End of loan
St. Louis FC
→
STLFC Academy
End of loan
2019-01-26
STLFC Academy
→
St. Louis FC
loan transfer
STLFC Academy
→
St. Louis FC
loan transfer
2017-09-01
St. Louis SG
→
STLFC Academy
?
St. Louis SG
→
STLFC Academy
?
SCOUT RAPORUHeatmap proxy · 1362 dk
İzlemede: Dengeli kaleci profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU63.1Major League Soccer 2026
PERFORMANS50.51362 dk
KARARVeri yetersiz59/100
FORM TRENDİStabil+4.5
ROL UYUMU2026
Libero kaleci
73.8
Kurtarıcı kaleci
65.5
Role fit sinyali var ama confidence 66/100 ve risk 26/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 80 oyuncu
Scout skoru
%81
Performans
%56
Dakika
%94
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 287 oyuncu
Scout skoru
%82
Performans
%49
Dakika
%86
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
80
100
Pas hacmi / 90
32.51
38
86
Ortalama rating
6.75
7.2
94
Performans skoru
50.5
76
66
Kurtarış / 90
2.38
3.2
74
Yenen gol / 90
1.52
1.3
0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta +0.28. Dakika delta -3.2.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Nelson InsfránGimnasia L.P. · 30
%95
0gol
0asist
65scout
Liga Profesional Argentina
Brian SchwakeNashville SC · 24
%82
0gol
0asist
73scout
Major League Soccer
Dayne St. ClairInter Miami · 28
%82
0gol
0asist
57scout
Major League Soccer
NetoBotafogo · 36
%73
0gol
0asist
54scout
Serie A
WalterMirassol · 38
%73
0gol
0asist
59scout
Serie A
Maxime CrépeauOrlando City SC · 31
%64
0gol
0asist
61scout
Major League Soccer
Léo JardimVasco DA Gama · 30
%60
0gol
0asist
60scout
Serie A
Robin WallinderMjallby AIF · 26
%60
0gol
0asist
66scout
Allsvenskan
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum