LİGWorld Cup
BU SEZON0G · 0A
Şut12.31 / 90
Kilit pas49.23 / 90
Kazanılan ikili24.62 / 90
Rating6.90
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Şut
2.310.00
Kilit pas
9.230.00
Kazanılan ikili
4.626.67
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
19.
Ligue 12025 · Lille · 28 maç
8gol21.
5asist19.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
2026/27
7
66
0
0
6.74
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas4
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan4%50
Müdahale2
Faul11 kazanılan
İlk 1116 yedek
2025/26
42
2.935
7
6
6.87
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut49%69 isabet
Kilit pas45
Drible40%45 başarı
İkili kazanılan108%39
Müdahale22
Faul2143 kazanılan
Ofsayt18
Penaltı2
İlk 113210 yedek
G+A / 900.4
Kart6
TOPLAM GOL142 penaltı
İLK 114943 yedek girdi
KART4
FORMA19
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR14 gol
- 1-15' 1 %7
- 16-30' 5 %36
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 3 %21
- 61-75' 3 %21
- 76-90+' 2 %14
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-163%76
- 4-4-28%10
- 4-1-4-14%5
- 4-3-34%5
- 3-4-2-12%2
- 4-2-1-32%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar7aldığı asist
Onun asist yaptıkları7verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ49 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | BournemouthH | 2-2 | 27 | 0 | 6.5 | ||
| 10.07.2026 | NorwayA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 07.07.2026 | USAA | 1-4 | –↑ | – | – | ||
| 01.07.2026 | SenegalH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 27.06.2026 | New ZealandA | 1-5 | 33↑ | 1 | 6.9 | ||
| 21.06.2026 | IranH | 0-0 | 4↑ | – | – | ||
| 15.06.2026 | EgyptH | 1-1 | 2↑ | – | – | ||
| 17.05.2026 | AuxerreH | 0-2 | 83 | 2 | 7.0 | ||
| 10.05.2026 | MonacoA | 0-1 | 90 | 1 | 5.3 | ||
| 03.05.2026 | Le HavreH | 1-1 | 92 | 1 | 6.3 | ||
| 26.04.2026 | Paris FCA | 0-1 | 83 | 1 | 2 | 6.9 | |
| 18.04.2026 | NiceH | 0-0 | 91 | 1 | 6.6 | ||
| 12.04.2026 | ToulouseA | 0-4 | 84 | 1 | 3 | 7.9 | |
| 04.04.2026 | LensH | 3-0 | 80 | 1 | 1 | 4 | 8.5 |
| 22.03.2026 | MarseilleA | 1-2 | 84 | 1 | 6.2 | ||
| 19.03.2026 | Aston VillaA | 2-0 | 21↑ | – | 6.5 | ||
| 15.03.2026 | RennesA | 1-2 | 90 | 1 | 1 | 1 | 8.3 |
| 12.03.2026 | Aston VillaH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.03.2026 | LorientH | 1-1 | 87 | 1 | 2 | 7.6 | |
| 01.03.2026 | NantesH | 1-0 | 89 | 1 | 7.0 | ||
| 26.02.2026 | FK Crvena ZvezdaA | 0-1 | 84 | 2 | 6.0 | ||
| 22.02.2026 | AngersA | 0-1 | 90 | 2 | 6.2 | ||
| 19.02.2026 | FK Crvena ZvezdaH | 0-1 | 77 | – | 6.2 | ||
| 14.02.2026 | Stade Brestois 29H | 1-1 | 88 | 2 | 6.5 | ||
| 06.02.2026 | MetzA | 0-0 | 96 | – | 6.5 | ||
| 01.02.2026 | LyonA | 1-0 | 88 | 1 | 6.0 | ||
| 29.01.2026 | SC FreiburgH | 1-0 | 84 | 1 | 6.9 | ||
| 25.01.2026 | StrasbourgH | 1-4 | 92 | 1 | 6.2 | ||
| 22.01.2026 | Celta VigoA | 2-1 | 49↑ | – | 6.3 | ||
| 03.01.2026 | RennesH | 0-2 | 70 | 2 | 6.3 | ||
| 05.12.2025 | MarseilleH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 30.11.2025 | Le HavreA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 27.11.2025 | Dinamo ZagrebH | 4-0 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 09.11.2025 | StrasbourgA | 2-0 | 64 | – | 6.2 | ||
| 06.11.2025 | FK Crvena ZvezdaA | 1-0 | 23↑ | – | 6.5 | ||
| 02.11.2025 | AngersH | 1-0 | 78 | – | 6.9 | ||
| 29.10.2025 | NiceA | 2-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 26.10.2025 | MetzH | 6-1 | 68 | 2 | 2 | 8.5 | |
| 23.10.2025 | PAOKH | 3-4 | 90 | 2 | 6.6 | ||
| 19.10.2025 | NantesA | 0-2 | 89 | 3 | 6.6 | ||
| 05.10.2025 | Paris Saint GermainH | 1-1 | 81 | 1 | 7.0 | ||
| 02.10.2025 | AS RomaA | 0-1 | 27↑ | 2 | 6.7 | ||
| 28.09.2025 | LyonH | 0-1 | 90 | 1 | 8.2 | ||
| 25.09.2025 | BrannH | 2-1 | 93 | 1 | 3 | 7.9 | |
| 20.09.2025 | LensA | 3-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 14.09.2025 | ToulouseH | 2-1 | 80 | – | 6.5 | ||
| 30.08.2025 | LorientA | 1-7 | 85 | 2 | 4 | 8.6 | |
| 24.08.2025 | MonacoH | 1-0 | 31↑ | 1 | – | 7.2 | |
| 17.08.2025 | Stade Brestois 29A | 3-3 | 54↑ | – | 6.7 |
AKSİYON HARİTASI1511 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %74
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %73
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %75
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %66
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1511
- Pas730%52
- Top teması160%11
- Çalım134%10
- Faul84%6
- Top kaptırma58%4
- Top kazanma55%4
- Korner kazandırma51%4
- Hava topu41%3
- İkili mücadele41%3
- Kurtarılan şut39%3
PİYASA DEĞERİ€75K
KAÇIRDIĞI MAÇ15
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2022–2026 · 49 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-09-03
Reggina
→
Locri
free transfer
Reggina
→
Locri
free transfer
2023-09-22
Reggina U19
→
Reggio Calabria
-
Reggina U19
→
Reggio Calabria
-
2021-07-01
Reggina U17
→
Reggina U19
-
Reggina U17
→
Reggina U19
-
2020-09-01
Reggina Yth.
→
Reggina U17
-
Reggina Yth.
→
Reggina U17
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
09.2026
Transfer negotiationsKadroda yok
3 maç
08.2026
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
01.2026
Kadro dışıKadroda yok
3 maç
02.2025
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
8 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2377 dk
Takip listesi: Dengeli hücum profili
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU79.0Ligue 1 2025
PERFORMANS61.22377 dk
KARARTransfer edilebilir81/100
◆ KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde.
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Bağlantı kuran forvet
84.8
Baskıcı forvet
82.5
İçe kat eden kanat
80.0
Role fit, performans ve confidence birlikte transfer aksiyonu icin yeterli.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 187 oyuncu
Scout skoru
%98
Performans
%74
Dakika
%96
Değer / getiri
%100
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%99
Performans
%78
Dakika
%96
Değer / getiri
%100
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
76
100
Ortalama rating
6.94
7.2
96
Performans skoru
61.2
76
80
Kilit pas / 90
1.25
1.6
78
Asist / 90
0.19
0.32
59
Gol / 90
0.27
0.38
71
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Nathan BroadheadWrexham · 27
%95
7gol
4asist
68scout
€4.00M
Championship
Stanislas KieltGuingamp · 24
%72
4gol
1asist
71scout
€700K
Ligue 2
Kyliane DongPAU · 21
%69
6gol
3asist
78scout
€400K
Ligue 2
Mousa TamariRennes · 28
%64
6gol
6asist
65scout
Ligue 1
Karlan GrantWest Brom · 28
%62
4gol
0asist
54scout
Championship
Lewis DobbinPreston · 22
%61
10gol
8asist
80scout
€2.50M
Championship
Kristoffer PetersonFortuna Sittard · 31
%61
3gol
2asist
53scout
Eredivisie
Adrián KaprálikHolstein Kiel · 23
%60
4gol
3asist
68scout
€1.20M
2. Bundesliga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


