Gol40.28 / 90
Asist10.07 / 90
Şut221.55 / 90
Kilit pas181.27 / 90
Başarılı dripling211.48 / 90
Kazanılan ikili694.85 / 90
Rating6.73
OYUNCU PROFİLİLigue 2 2025 · 97 orta sahalar
- Kilit pas 1.27 %68
- Asist 0.07 %39
- Drible 1.48 %92
- Pas isabeti %81 %45
- Top kapma 1.20 %3
- İkili mücadele %43 %19
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1280 dakika oynadı.
2025/26
29
1.280
4
1
6.73
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut22%64 isabet
Kilit pas18
Drible21%51 başarı
İkili kazanılan69%43
Müdahale13
Faul1521 kazanılan
Ofsayt2
Penaltı1
İlk 111316 yedek
G+A / 900.35
TOPLAM GOL1
İLK 1130 yedek girdi
FORMA9
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 1 %100
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
MAÇ GEÇMİŞİ29 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.05.2026 | Clermont FootA | 1-0 | 90 | 3 | 6.7 | ||
| 02.05.2026 | BastiaH | 0-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 24.04.2026 | RED Star FC 93A | 3-2 | 63 | – | 6.5 | ||
| 17.04.2026 | PAUA | 2-1 | 62 | 1 | – | 7.2 | |
| 10.04.2026 | GrenobleH | 1-1 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 03.04.2026 | AnnecyA | 1-0 | 90 | 4 | 6.7 | ||
| 21.03.2026 | ReimsH | 0-2 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 13.03.2026 | AmiensH | 1-0 | 64 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 06.03.2026 | LavalA | 2-2 | 67 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 28.02.2026 | RodezH | 0-0 | 23↑ | – | 6.6 | ||
| 23.02.2026 | Le MansA | 1-1 | 24↑ | – | 6.7 | ||
| 14.02.2026 | Saint EtienneH | 1-2 | 15↑ | – | 6.2 | ||
| 06.02.2026 | DunkerqueA | 0-0 | 15↑ | 1 | 6.6 | ||
| 19.01.2026 | NancyA | 0-3 | 10↑ | – | 6.5 | ||
| 03.01.2026 | BoulogneH | 3-0 | 8↑ | – | 6.7 | ||
| 12.12.2025 | RodezA | 2-1 | 22↑ | 1 | 2 | 6.9 | |
| 05.12.2025 | AnnecyH | 0-3 | 67 | – | 6.5 | ||
| 22.11.2025 | AmiensA | 1-2 | 81 | – | 6.6 | ||
| 08.11.2025 | PAUH | 2-2 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 31.10.2025 | LavalH | 2-0 | 22↑ | 1 | 6.3 | ||
| 28.10.2025 | GrenobleA | 0-0 | 66 | 1 | 6.3 | ||
| 24.10.2025 | Clermont FootH | 0-1 | 37↑ | – | 6.3 | ||
| 17.10.2025 | BoulogneA | 2-2 | 13↑ | – | 6.5 | ||
| 03.10.2025 | NancyH | 2-2 | 79 | – | 6.5 | ||
| 27.09.2025 | Saint EtienneA | 2-3 | 12↑ | 1 | 6.3 | ||
| 23.09.2025 | DunkerqueH | 2-1 | 17↑ | – | 6.5 | ||
| 20.09.2025 | Estac TroyesA | 5-2 | 29↑ | 1 | 1 | 7.7 | |
| 15.09.2025 | MontpellierH | 1-0 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 30.08.2025 | BastiaA | 1-3 | 13↑ | 1 | 6.7 |
PİYASA DEĞERİ€700K
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2025 · 29 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-08-27
Concarneau
→
Guingamp
€200k
Concarneau
→
Guingamp
€200k
2024-07-01
Cannes
→
Concarneau
free transfer
Cannes
→
Concarneau
free transfer
2021-07-01
Without Club
→
Cannes
-
Without Club
→
Cannes
-
2020-07-01
Boavista Y19
→
Without Club
-
Boavista Y19
→
Without Club
-
2018-07-01
ACBB U17
→
Boavista Y19
free transfer
ACBB U17
→
Boavista Y19
free transfer
2017-07-01
ACBB Youth
→
ACBB U17
-
ACBB Youth
→
ACBB U17
-
2016-07-01
AS Cannes Yth.
→
ACBB Youth
?
AS Cannes Yth.
→
ACBB Youth
?
SCOUT RAPORUAggregated only · 1280 dk
İzlemede: Dengeli hücum profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU71.2Ligue 2 2025
PERFORMANS55.11280 dk
KARARVeri yetersiz52/100
ROL UYUMU2025
Bağlantı kuran forvet
70.5
Baskıcı forvet
70.4
Çizgi kanadı
67.2
Role fit sinyali var ama confidence 44/100 ve risk 44/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 123 oyuncu
Scout skoru
%84
Performans
%64
Dakika
%73
Değer / getiri
%24
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%94
Performans
%72
Dakika
%84
Değer / getiri
%15
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
76
100
Ortalama rating
6.73
7.2
94
Performans skoru
55.1
76
72
Kilit pas / 90
1.27
1.6
79
Gol / 90
0.28
0.38
74
Başarılı drible / 90
1.48
1.1
100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
FigueiredoAlverca · 24
%95
6gol
2asist
67scout
Primeira Liga
Dani GómezZaragoza · 27
%91
9gol
0asist
68scout
€800K
Segunda División
Anthony GordonNewcastle · 24
%91
6gol
2asist
62scout
€60.00M
Premier League
Nathan BroadheadWrexham · 27
%90
7gol
4asist
68scout
€4.00M
Championship
Leo SauerFeyenoord · 20
%86
3gol
2asist
71scout
€7.00M
Eredivisie
Matías Fernández-PardoLille · 20
%82
7gol
5asist
79scout
€75K
Ligue 1
Adrián KaprálikHolstein Kiel · 23
%68
4gol
3asist
68scout
€1.20M
2. Bundesliga
Shunsuke MitoSparta Rotterdam · 23
%60
6gol
2asist
70scout
Eredivisie
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
