LİGFriendlies
BU SEZON9G · 2A
Gol51.05 / 90
Asist10.21 / 90
Şut183.79 / 90
Kilit pas40.84 / 90
Başarılı dripling132.73 / 90
Kazanılan ikili326.73 / 90
Rating6.94
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
1.051.12
Asist
0.210.28
Şut
3.794.47
Kilit pas
0.841.40
Başarılı dripling
2.731.96
Kazanılan ikili
6.737.27
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
30.
Ligue 12025 · Lille · 13 maç
5gol30.
39.
UEFA Europa League2025 · Lille · 5 maç
4gol39.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
CAF U23 Cup of NationsNone · Africa
🏆
CupNone · Morocco
🏆
Botola ProNone · Morocco
🏆
CAF U23 Cup of Nations2023 · Africa
🏆
Botola Pro2022/2023 · Morocco
🏆
Cup2020/2022 · Morocco
🥈
Botola ProNone · Morocco · 2nd Place
🥈
PremiershipNone · Scotland · 2nd Place
🥈
CupNone · Morocco · 2nd Place
🥈
League CupNone · Scotland · 2nd Place
🥈
Premiership2024/2025 · Scotland · 2nd Place
🥈
League Cup2024 · Scotland · 2nd Place
🥈
Cup2024 · Morocco · 2nd Place
🥈
Botola Pro2023/2024 · Morocco · 2nd Place
2025/26
24
840
9
2
7.04
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut37%51 isabet
Kilit pas9
Drible23%42 başarı
İkili kazanılan68%41
Müdahale17
Faul1711 kazanılan
Ofsayt7
İlk 11816 yedek
G+A / 901.18
Kart3
2024/25
11
481
4
1
7.02
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%70 isabet
Kilit pas8
Drible17%49 başarı
İkili kazanılan48%43
Müdahale2
Faul107 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1147 yedek
G+A / 900.94
Kart2
TOPLAM GOL10
İLK 111223 yedek girdi
KART6
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA29
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR10 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %10
- 46-60' 4 %40
- 61-75' 2 %20
- 76-90+' 3 %30
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-120%57
- 4-3-36%17
- 4-4-23%9
- 3-4-2-12%6
- 3-4-32%6
- 4-1-4-12%6
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar7aldığı asist
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ35 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.01.2026 | SenegalA | 0-3 | 8↑ | – | 6.5 | ||
| 14.01.2026 | NigeriaA | 0-0 | 36↑ | 2 | 5.9 | ||
| 09.01.2026 | CameroonA | 0-2 | 1↑ | – | – | ||
| 04.01.2026 | TanzaniaH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 05.12.2025 | MarseilleH | 1-0 | 26 | – | 6.7 | ||
| 30.11.2025 | Le HavreA | 0-1 | 33↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 27.11.2025 | Dinamo ZagrebH | 4-0 | 70 | 1 | 1 | 4 | 7.6 |
| 23.11.2025 | Paris FCH | 4-2 | 61 | 3 | 6.3 | ||
| 09.11.2025 | StrasbourgA | 2-0 | 26↑ | – | 6.3 | ||
| 06.11.2025 | FK Crvena ZvezdaA | 1-0 | 67 | 3 | 6.3 | ||
| 02.11.2025 | AngersH | 1-0 | 19↑ | 1 | 7.0 | ||
| 29.10.2025 | NiceA | 2-0 | 70 | 3 | 6.3 | ||
| 26.10.2025 | MetzH | 6-1 | 68 | 1 | 3 | 8.0 | |
| 23.10.2025 | PAOKH | 3-4 | 90 | 2 | 6 | 8.9 | |
| 19.10.2025 | NantesA | 0-2 | 14↑ | 1 | 2 | 8.0 | |
| 05.10.2025 | Paris Saint GermainH | 1-1 | 14↑ | 1 | – | 6.9 | |
| 02.10.2025 | AS RomaA | 0-1 | 28↑ | – | 6.9 | ||
| 28.09.2025 | LyonH | 0-1 | 11↑ | 1 | 6.3 | ||
| 25.09.2025 | BrannH | 2-1 | 67 | 1 | 3 | 7.3 | |
| 20.09.2025 | LensA | 3-0 | 12↑ | 1 | 6.5 | ||
| 14.09.2025 | ToulouseH | 2-1 | 29↑ | – | 6.2 | ||
| 30.08.2025 | LorientA | 1-7 | 45↑ | 2 | 3 | 8.5 | |
| 19.08.2025 | Club Brugge KVH | 1-3 | 30↑ | – | 6.3 | ||
| 22.07.2025 | PanathinaikosH | 2-0 | 15↑ | 1 | 6.3 | ||
| 17.04.2025 | Athletic ClubA | 2-0 | 40↑ | 1 | 6.2 | ||
| 10.04.2025 | Athletic ClubH | 0-0 | 18↑ | – | 6.9 | ||
| 13.03.2025 | FenerbahceH | 0-2 | 52↑ | 1 | 6.3 | ||
| 06.03.2025 | FenerbahceA | 1-3 | 8↑ | – | 6.6 | ||
| 30.01.2025 | Union St. GilloiseH | 2-1 | 80 | 2 | 6.7 | ||
| 23.01.2025 | Manchester UnitedA | 2-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 12.12.2024 | TottenhamH | 1-1 | 80 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 28.11.2024 | NiceA | 1-4 | 69 | 2 | 1 | 2 | 8.9 |
| 07.11.2024 | Olympiakos PiraeusA | 1-1 | 11↑ | – | 6.5 | ||
| 24.10.2024 | FCSBH | 4-0 | 33↑ | 1 | 2 | 7.3 | |
| 03.10.2024 | LyonH | 1-4 | –↑ | – | – |
ŞUT23
GOL5
xG3.6
xG FARKI+1.4over performing
DÖNÜŞÜM%21.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası13%57
- Korner4%17
- Açık oyun3%13
- Kontra atak2%9
- Duran top1%4
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak13%57
- Sol ayak5%22
- Kafa5%22
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR23 şut
- 1-15' 2 %9
- 16-30' 5 %22
- 31-45' 4 %17
- 46-60' 1 %4
- 61-75' 1 %4
- 76-90+' 10 %43
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2025 · 35 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
09.2026
Diz sakatlığıKadroda yok
25 maç
01.2026
Milli takım göreviKadroda yok
2 maç
12.2025
SakatlıkKadroda yok
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 428 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Hücum tehdidiGol, şut ve ceza sahası aksiyonları öne çıkıyor.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU54.4Ligue 1 2025
PERFORMANS57.4428 dk
KARARVeri yetersiz56/100
ROL UYUMU2025
İleri sekiz
56.4
Box-to-box orta saha
55.8
Numara 10
50.6
Role fit sinyali var ama confidence 76/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 263 oyuncu
Scout skoru
%64
Performans
%84
Dakika
%50
Değer / getiri
%29
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%73
Performans
%85
Dakika
%62
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru
57.4
76
76
Ortalama rating
6.94
7.2
96
Gol / 90
1.05
0.22
100
Başarılı drible / 90
2.73
1.5
100
Asist / 90
0.21
0.28
75
Müdahale / 90
1.47
1.8
82
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Javier RuizNecaxa · 21
%95
4gol
1asist
55scout
Liga MX
Said El Mala1.FC Köln · 19
%91
13gol
4asist
70scout
€45.00M
Bundesliga
Lukas PetkovSV Elversberg · 25
%90
13gol
6asist
72scout
€2.50M
2. Bundesliga
Sofus JohannesenFC Fredericia · 18
%80
6gol
2asist
72scout
Superliga
Oskar PietuszewskiFC Porto · 17
%75
3gol
2asist
67scout
Primeira Liga
Rodrigo ZalazarSC Braga · 26
%75
15gol
5asist
76scout
€250K
Primeira Liga
Gelson MartinsOlympiakos Piraeus · 30
%60
3gol
0asist
39scout
UEFA Champions League
Toni FrukHNK Rijeka · 24
%60
5gol
0asist
52scout
UEFA Europa Conference League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

