LİGLigue 1
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut31.44 / 90
Kilit pas41.91 / 90
Başarılı dripling41.91 / 90
Kazanılan ikili104.79 / 90
Rating7.06
OYUNCU PROFİLİLigue 1 2026 · 52 orta sahalar
- Kilit pas 1.91 %65
- Asist 0.00 %0
- Drible 1.91 %90
- Pas isabeti %87 %69
- Top kapma 1.44 %16
- İkili mücadele %53 %71
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 188 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Ligue 12023/2024 · France
🏆
Coupe de France2023/2024 · France
🏆
Trophée des Champions2023/2024 · France
🏆
Championnat National U192023/2024 · France
🏆
Ligue 12022/2023 · France
🥈
Championnat National U192022/2023 · France · 2nd Place
🥈
ICC Futures Boys2019 · World · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 4 G+A
GolAsist
2026/27
3
188
0
0
7.06
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%100 isabet
Kilit pas4
Drible4%44 başarı
İkili kazanılan10%53
Müdahale2
Faul14 kazanılan
İlk 113
2025/26
20
596
3
1
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%75 isabet
Kilit pas14
Drible8%35 başarı
İkili kazanılan28%41
Müdahale14
Faul76 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11416 yedek
G+A / 900.6
Kart1
2024/25
19
328
0
0
6.76
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%57 isabet
Kilit pas7
Drible6%50 başarı
İkili kazanılan19%43
Müdahale10
Faul62 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11217 yedek
Kart3
2023/24
13
46
0
0
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
İkili kazanılan1%25
Faul11 kazanılan
TOPLAM GOL52 penaltı
İLK 111046 yedek girdi
KART4
FORMA29
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR5 gol
- 1-15' 1 %20
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 4 %80
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-127%53
- 4-3-311%22
- 3-4-2-14%8
- 4-4-24%8
- 5-4-13%6
- 4-2-2-22%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ55 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.09.2026 | ToulouseA | 0-1 | 57 | 1 | 7.0 | ||
| 28.08.2026 | Paris Saint GermainH | 2-2 | 68 | 1 | 7.2 | ||
| 23.08.2026 | AngersA | 0-2 | 63 | 1 | 7.0 | ||
| 17.05.2026 | AuxerreH | 0-2 | 38↑ | – | 6.9 | ||
| 10.05.2026 | MonacoA | 0-1 | 28↑ | – | 6.9 | ||
| 03.05.2026 | Le HavreH | 1-1 | 26↑ | – | 6.6 | ||
| 26.04.2026 | Paris FCA | 0-1 | 6↑ | – | – | ||
| 18.04.2026 | NiceH | 0-0 | 37↑ | – | 6.7 | ||
| 12.04.2026 | ToulouseA | 0-4 | 13↑ | 1 | 6.6 | ||
| 04.04.2026 | LensH | 3-0 | 10↑ | – | 6.5 | ||
| 25.01.2026 | StrasbourgH | 1-4 | 87 | 3 | 6.9 | ||
| 16.01.2026 | Paris Saint GermainA | 3-0 | 77 | 2 | 6.3 | ||
| 14.12.2025 | AuxerreA | 3-4 | 84 | – | 6.7 | ||
| 11.12.2025 | BSC Young BoysA | 1-0 | 22↑ | – | 6.3 | ||
| 05.12.2025 | MarseilleH | 1-0 | 69 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 30.11.2025 | Le HavreA | 0-1 | 33↑ | 1 | 1 | 6.6 | |
| 27.11.2025 | Dinamo ZagrebH | 4-0 | 20↑ | 2 | 7.2 | ||
| 23.11.2025 | Paris FCH | 4-2 | 12↑ | – | 6.7 | ||
| 19.10.2025 | NantesA | 0-2 | 1↑ | – | – | ||
| 05.10.2025 | Paris Saint GermainH | 1-1 | 9↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 28.09.2025 | LyonH | 0-1 | 1↑ | – | – | ||
| 20.09.2025 | LensA | 3-0 | 13↑ | – | 6.7 | ||
| 14.09.2025 | ToulouseH | 2-1 | 10↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 27.04.2025 | AngersA | 0-2 | 5↑ | – | – | ||
| 20.04.2025 | AuxerreH | 3-1 | 10↑ | – | 6.5 | ||
| 12.04.2025 | ToulouseA | 1-2 | 12↑ | 1 | 6.2 | ||
| 12.03.2025 | Borussia DortmundH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 04.03.2025 | Borussia DortmundA | 1-1 | 71 | 1 | 7.2 | ||
| 01.03.2025 | Paris Saint GermainA | 4-1 | 45↑ | 2 | 6.9 | ||
| 22.02.2025 | MonacoH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.02.2025 | Le HavreH | 1-2 | 45↑ | – | 7.3 | ||
| 01.02.2025 | Saint EtienneH | 4-1 | 26↑ | 1 | 7.2 | ||
| 29.01.2025 | FeyenoordH | 6-1 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 25.01.2025 | StrasbourgA | 2-1 | 12↑ | – | 6.9 | ||
| 21.01.2025 | LiverpoolA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.09.2024 | Le HavreA | 0-3 | 11↑ | 1 | 6.3 | ||
| 28.08.2024 | Slavia PrahaA | 2-1 | 9↑ | – | 6.6 | ||
| 24.08.2024 | AngersH | 2-0 | 68 | 1 | 6.5 | ||
| 20.08.2024 | Slavia PrahaH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.08.2024 | ReimsA | 0-2 | 3↑ | – | – | ||
| 13.08.2024 | FenerbahceA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.08.2024 | FenerbahceH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.05.2024 | MetzA | 0-2 | 28↑ | – | 6.7 | ||
| 15.05.2024 | NiceA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 24.04.2024 | LorientA | 1-4 | 17↑ | 1 | 6.7 | ||
| 06.04.2024 | Clermont FootH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.02.2024 | Real SociedadH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 02.02.2024 | StrasbourgA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 28.01.2024 | Stade Brestois 29H | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 14.01.2024 | LensA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 20.12.2023 | MetzH | 3-1 | 1↑ | – | – | ||
| 17.12.2023 | LilleA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.11.2023 | ReimsA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 29.10.2023 | Stade Brestois 29A | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 15.09.2023 | NiceH | 2-3 | –↑ | – | – |
ŞUT19
GOL3
xG2.2
xG FARKI+0.8over performing
DÖNÜŞÜM%15.8
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası16%84
- Açık oyun2%11
- Serbest vuruş1%5
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak16%84
- Sağ ayak3%16
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR19 şut
- 1-15' 6 %32
- 16-30' 2 %11
- 31-45' 3 %16
- 46-60' 2 %11
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 6 %32
AKSİYON HARİTASI699 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %64
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %67
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %69
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %45
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR699
- Pas454%68
- Müdahale37%6
- Top teması32%5
- Top kazanma31%5
- Faul30%5
- Çalım29%4
- Bloke edilen pas18%3
- Pas arası15%2
- Uzaklaştırma10%2
- Kurtarılan şut9%1
PİYASA DEĞERİ€50K
KAÇIRDIĞI MAÇ49
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2023–2026 · 55 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-17
Tritium
→
UC AlbinoLeffe
?
Tritium
→
UC AlbinoLeffe
?
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
03.2026
Uyluk sakatlığıKadroda yok
11 maç
01.2026
Kadro dışıKadroda yok
8 maç
01.2026
SakatlıkKadroda yok
3 maç
09.2025
Arka adale sakatlığıKadroda yok
1 maç
08.2025
injuredKadroda yok
3 maç
05.2025
Kas sakatlığıKadroda yok
19 maç
04.2025
HastalıkKadroda yok
3 maç
01.2025
Kas sakatlığıŞüpheli
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 188 dk
Veri yetersiz: Yaratıcı orta saha
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU52.7Ligue 1 2026
PERFORMANS49.0188 dk
KARARİzlemeye değer77/100
ROL UYUMU2026
İleri sekiz
69.0
Box-to-box orta saha
67.9
Numara 10
62.0
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 161 oyuncu
Scout skoru
%85
Performans
%75
Dakika
%98
Değer / getiri
%14
Tüm ligler · 2489 oyuncu
Scout skoru
%81
Performans
%76
Dakika
%61
Değer / getiri
%10
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90
2.11
1.8
100
Performans skoru
68.9
76
91
Müdahale / 90
2.27
1.8
100
Ortalama rating
6.84
7.2
95
Gol / 90
0.49
0.22
100
Asist / 90
0.16
0.28
57
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Franco ZapiolaPlatense · 24
%95
2gol
0asist
62scout
Liga Profesional Argentina
Iván JaimeCF Montreal · 25
%79
1gol
1asist
56scout
€11.00M
Major League Soccer
Miguel AlmirónAtlanta United FC · 31
%76
0gol
2asist
55scout
Major League Soccer
Lucas ZelarayánBelgrano Cordoba · 33
%74
4gol
2asist
60scout
Liga Profesional Argentina
ReinierAtletico-MG · 23
%72
1gol
1asist
60scout
Serie A
Sander Hestetun KilenKristiansund BK · 20
%72
0gol
1asist
63scout
Eliteserien
Tomás ArandaBoca Juniors
%65
1gol
2asist
61scout
Liga Profesional Argentina
Facundo JainikoskiArgentinos JRS
%60
1gol
2asist
56scout
Liga Profesional Argentina
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
