LİGWorld Cup - Qualification South America
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili113.99 / 90
Rating7.17
OYUNCU PROFİLİLigue 1 2026 · 34 defanslar
- Müdahale 1.45 %48
- Pas arası 0.36 %15
- Blok 0.73 %88
- İkili mücadele %61 %64
- Pas isabeti %91 %70
- Faul (az iyi) 0.73 %48
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 248 dakika oynadı.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 3 G+A
GolAsist
2026/27
3
248
0
0
7.17
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan11%61
Müdahale4
Faul22 kazanılan
İlk 113
2025/26
24
640
0
0
6.64
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%25 isabet
Kilit pas1
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan42%63
Müdahale13
Faul108 kazanılan
İlk 11915 yedek
Kart1
2024/25
45
3.990
1
2
7.19
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut25%28 isabet
Kilit pas16
Drible12%63 başarı
İkili kazanılan208%65
Müdahale48
Faul3553 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11441 yedek
G+A / 900.07
Kart13
2023/24
44
2.920
0
0
7.01
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut21%24 isabet
Kilit pas7
Drible7%70 başarı
İkili kazanılan156%66
Müdahale41
Faul3044 kazanılan
Ofsayt1
İlk 113014 yedek
Kart61
2022/23
36
1.613
3
0
6.94
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%50 isabet
Kilit pas2
Drible14%70 başarı
İkili kazanılan98%60
Müdahale32
Faul1820 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111620 yedek
G+A / 900.17
Kart4
2021/22
2
180
0
0
7.20
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
İkili kazanılan9%75
İlk 112
TOPLAM GOL93 penaltı
İLK 119845 yedek girdi
KART27
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA4
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR9 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 2 %22
- 31-45' 1 %11
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 6 %67
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-1103%77
- 4-3-310%8
- 4-4-27%5
- 3-4-2-15%4
- 5-4-15%4
- 3-4-33%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar4aldığı asist
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.09.2026 | ToulouseA | 0-1 | 88 | 0 | 7.6 | ||
| 28.08.2026 | Paris Saint GermainH | 2-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 23.08.2026 | AngersA | 0-2 | 70 | – | 7.3 | ||
| 17.05.2026 | AuxerreH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 10.05.2026 | MonacoA | 0-1 | 1↑ | – | – | ||
| 03.05.2026 | Le HavreH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.04.2026 | Paris FCA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.04.2026 | NiceH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 12.04.2026 | ToulouseA | 0-4 | –↑ | – | – | ||
| 04.04.2026 | LensH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.03.2026 | MarseilleA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 19.03.2026 | Aston VillaA | 2-0 | 73 | 1 | 7.5 | ||
| 15.03.2026 | RennesA | 1-2 | 1↑ | – | – | ||
| 12.03.2026 | Aston VillaH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.03.2026 | LorientH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.02.2026 | Stade Brestois 29H | 1-1 | 88 | 3 | 7.2 | ||
| 06.02.2026 | MetzA | 0-0 | 96 | 1 | 7.3 | ||
| 01.02.2026 | LyonA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 29.01.2026 | SC FreiburgH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.01.2026 | StrasbourgH | 1-4 | –↑ | – | – | ||
| 22.01.2026 | Celta VigoA | 2-1 | 45 | – | 5.9 | ||
| 16.01.2026 | Paris Saint GermainA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.01.2026 | RennesH | 0-2 | 13 | – | 3.7 | ||
| 14.09.2025 | ToulouseH | 2-1 | 44 | 1 | 7.5 | ||
| 30.08.2025 | LorientA | 1-7 | 90 | 2 | 6.6 | ||
| 24.08.2025 | MonacoH | 1-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 17.08.2025 | Stade Brestois 29A | 3-3 | 99 | – | 6.2 | ||
| 17.05.2025 | ReimsH | 2-1 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 10.05.2025 | Stade Brestois 29A | 2-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 04.05.2025 | MarseilleH | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 27.04.2025 | AngersA | 0-2 | 90 | 1 | 1 | 8.3 | |
| 20.04.2025 | AuxerreH | 3-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 12.04.2025 | ToulouseA | 1-2 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 05.04.2025 | LyonA | 2-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 15.03.2025 | NantesA | 1-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 12.03.2025 | Borussia DortmundH | 1-2 | 90 | 1 | 7.9 | ||
| 08.03.2025 | MontpellierH | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 04.03.2025 | Borussia DortmundA | 1-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 01.03.2025 | Paris Saint GermainA | 4-1 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 22.02.2025 | MonacoH | 2-1 | 90 | – | 7.7 | ||
| 16.02.2025 | RennesA | 0-2 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 08.02.2025 | Le HavreH | 1-2 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 01.02.2025 | Saint EtienneH | 4-1 | 90 | 3 | 7.9 | ||
| 29.01.2025 | FeyenoordH | 6-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 21.01.2025 | LiverpoolA | 2-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 17.01.2025 | NiceH | 2-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 10.01.2025 | AuxerreA | 0-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 04.01.2025 | NantesH | 1-1 | 90 | – | 7.7 | ||
| 14.12.2024 | MarseilleA | 1-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 11.12.2024 | Sturm GrazH | 3-2 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 06.12.2024 | Stade Brestois 29H | 3-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 01.12.2024 | MontpellierA | 2-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 27.11.2024 | BolognaA | 1-2 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 24.11.2024 | RennesH | 1-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 10.11.2024 | NiceA | 2-2 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 05.11.2024 | JuventusH | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 26.10.2024 | LensA | 0-2 | 90 | – | 7.9 | ||
| 23.10.2024 | Atletico MadridA | 1-3 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 18.10.2024 | MonacoA | 0-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 05.10.2024 | ToulouseH | 2-1 | 90 | – | 7.0 |
ŞUT7
GOL0
xG0.4
xG FARKI-0.4under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Vücut bölgesine göre
- Kafa5%71
- Sağ ayak1%14
- Sol ayak1%14
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR7 şut
- 1-15' 1 %14
- 16-30' 1 %14
- 31-45' 3 %43
- 46-60' 1 %14
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %14
AKSİYON HARİTASI543 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %30
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %32
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %35
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %24
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR543
- Pas373%70
- Uzaklaştırma42%8
- Top kazanma24%5
- Hava topu23%4
- Müdahale20%4
- Faul12%2
- Offsideprovoked11%2
- Top teması11%2
- Pas arası10%2
- Kurtarış6%1
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2018–2026 · 154 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
03.2026
Baldır sakatlığıKadroda yok
4 maç
12.2025
Uyluk sakatlığıKadroda yok
18 maç
03.2025
Sarı kart cezasıKadroda yok
5 maç
08.2023
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Ligue 12024 · Lille
10sarı · 30 maç
🟥
Ligue 12023 · Lille
1kırmızı · 29 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 248 dk
Veri yetersiz: Dengeli savunmacı
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU47.8Ligue 1 2026
PERFORMANS55.0248 dk
KARARİzlemeye değer64/100
ROL UYUMU2026
Ayağı iyi stoper
71.7
Defansif bek
66.5
Agresif stoper
64.8
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 120 oyuncu
Scout skoru
%51
Performans
%59
Dakika
%98
Değer / getiri
%20
Tüm ligler · 1738 oyuncu
Scout skoru
%44
Performans
%52
Dakika
%60
Değer / getiri
%12
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
77.07
62
100
Performans skoru
76.8
76
100
İkili mücadele kazanma
64.41
64
100
Pas arası / 90
1.72
1.8
96
Müdahale / 90
1.9
2.2
86
Ortalama rating
6.63
7.2
92
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Håkon RøstenRosenborg · 20
%95
0gol
0asist
60scout
Eliteserien
Aaron Kiil OlsenValerenga · 24
%81
0gol
0asist
60scout
Eliteserien
Luan PeresSantos · 31
%78
0gol
0asist
61scout
Serie A
Victor WernerssonVasteras SK FK · 30
%76
0gol
0asist
47scout
Allsvenskan
Thomas IsherwoodIF Elfsborg · 27
%65
0gol
1asist
62scout
Allsvenskan
Lisandro MagallánVelez Sarsfield · 32
%64
0gol
1asist
56scout
Liga Profesional Argentina
Nick HagglundFC Cincinnati · 33
%60
1gol
0asist
50scout
Major League Soccer
David BrekaloOrlando City SC · 27
%60
0gol
0asist
60scout
Major League Soccer
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

