Algeria · Midfielder
Dimitris Sounas
BU SEZON1G · 1A
Gol10.21 / 90
Şut71.49 / 90
Kilit pas132.76 / 90
Başarılı dripling163.40 / 90
Kazanılan ikili388.07 / 90
Rating6.85
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Şut
1.490.54
Kilit pas
2.762.14
Başarılı dripling
3.405.36
Kazanılan ikili
8.079.11
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Stars League2024/2025 · Qatar
🏆
CAF Africa Cup of Nations2019 Egypt · Africa
🥈
UAE-Qatar Super Shield2025 · Asia · 2nd Place
🥈
Serie A2018/2019 · Italy · 2nd Place
🥈
Serie A2017/2018 · Italy · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 7 G+A
GolAsist
2023/24
26
693
1
1
7.00
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%70 isabet
Kilit pas21
Drible31%69 başarı
İkili kazanılan66%57
Müdahale10
Faul319 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11620 yedek
G+A / 900.26
2022/23
23
1.089
1
1
6.97
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut21%43 isabet
Kilit pas27
Drible38%55 başarı
İkili kazanılan93%52
Müdahale20
Faul1529 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111211 yedek
G+A / 900.17
Kart2
2021/22
27
470
2
0
6.87
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%33 isabet
Kilit pas17
Drible31%78 başarı
İkili kazanılan62%57
Müdahale11
Faul1318 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11225 yedek
G+A / 900.38
Kart1
TOPLAM GOL6
İLK 112947 yedek girdi
KART4
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA7
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR6 gol
- 1-15' 1 %17
- 16-30' 1 %17
- 31-45' 1 %17
- 46-60' 1 %17
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 2 %33
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-141%57
- 4-3-314%19
- 3-5-29%12
- 3-4-2-13%4
- 3-4-33%4
- 3-5-1-12%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar5aldığı asist
Onun asist yaptıkları4verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.04.2024 | Aston VillaH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.04.2024 | MarseilleH | 3-1 | 11↑ | – | 6.2 | ||
| 29.03.2024 | LensH | 2-1 | 9↑ | – | 6.6 | ||
| 17.03.2024 | Stade Brestois 29A | 1-1 | 10↑ | – | 6.6 | ||
| 25.02.2024 | ToulouseA | 3-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 17.02.2024 | Le HavreH | 3-0 | 66 | – | 7.7 | ||
| 10.02.2024 | Paris Saint GermainA | 3-1 | 23↑ | 1 | 6.6 | ||
| 04.02.2024 | Clermont FootH | 4-0 | 65 | 1 | 7.5 | ||
| 28.01.2024 | MontpellierA | 0-0 | 14↑ | 1 | 7.2 | ||
| 23.01.2024 | MauritaniaA | 1-0 | 62 | 2 | 7.7 | ||
| 20.01.2024 | Burkina FasoH | 2-2 | 16↑ | 1 | – | 6.6 | |
| 15.01.2024 | AngolaH | 1-1 | 23↑ | – | 6.5 | ||
| 20.12.2023 | StrasbourgA | 2-1 | 9↑ | – | 6.6 | ||
| 17.12.2023 | Paris Saint GermainH | 1-1 | 1↑ | 1 | – | ||
| 14.12.2023 | KI KlaksvikH | 3-0 | 67 | 1 | 7.7 | ||
| 03.12.2023 | MetzH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.11.2023 | LyonA | 0-2 | 10↑ | – | 6.6 | ||
| 12.11.2023 | ToulouseH | 1-1 | 14↑ | – | 7.2 | ||
| 09.11.2023 | Slovan BratislavaA | 1-1 | 21↑ | – | 7.0 | ||
| 04.11.2023 | MarseilleA | 0-0 | 19↑ | – | 6.2 | ||
| 29.10.2023 | MonacoH | 2-0 | 18↑ | – | 6.5 | ||
| 26.10.2023 | Slovan BratislavaH | 2-1 | 66 | – | 7.7 | ||
| 22.10.2023 | Stade Brestois 29H | 1-0 | 24↑ | – | 6.7 | ||
| 08.10.2023 | LensA | 1-1 | 21↑ | – | 6.9 | ||
| 24.08.2023 | HNK RijekaH | 2-1 | 14↑ | – | 7.2 | ||
| 20.08.2023 | NantesH | 2-0 | 20↑ | 1 | 2 | 7.9 | |
| 03.06.2023 | Estac TroyesA | 1-1 | 73 | – | 6.9 | ||
| 27.05.2023 | NantesH | 2-1 | 45↑ | 1 | 6.9 | ||
| 20.05.2023 | MarseilleH | 2-1 | 9↑ | – | 6.7 | ||
| 14.05.2023 | MonacoA | 0-0 | 25↑ | – | 7.0 | ||
| 29.04.2023 | AjaccioH | 3-0 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 02.04.2023 | LorientH | 3-1 | 30 | 1 | 6.6 | ||
| 18.03.2023 | ToulouseA | 0-2 | 70 | 2 | 7.3 | ||
| 10.03.2023 | LyonH | 3-3 | 16↑ | – | 6.2 | ||
| 15.01.2023 | Estac TroyesH | 5-1 | 8 | 1 | 6.7 | ||
| 11.01.2023 | Stade Brestois 29A | 0-0 | 83 | 1 | 8.3 | ||
| 02.01.2023 | ReimsH | 1-1 | 31↑ | – | 7.0 | ||
| 13.11.2022 | AngersH | 1-0 | 77 | 2 | 6.5 | ||
| 06.11.2022 | RennesH | 1-1 | 46↑ | 1 | 7.7 | ||
| 30.10.2022 | LyonA | 1-0 | 20↑ | – | 5.9 | ||
| 23.10.2022 | MonacoH | 4-3 | 66 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 14.10.2022 | StrasbourgA | 0-3 | 65 | 1 | 6.9 | ||
| 09.10.2022 | LensH | 1-0 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 02.10.2022 | LorientA | 2-1 | 90 | 2 | 7.6 | ||
| 17.09.2022 | ToulouseH | 2-1 | 78 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 10.09.2022 | MarseilleA | 2-1 | 78 | 1 | 6.9 | ||
| 04.09.2022 | MontpellierA | 1-3 | 54↑ | 2 | 7.3 | ||
| 21.08.2022 | MonzaH | 4-0 | 12↑ | – | 6.9 | ||
| 15.08.2022 | VeronaA | 2-5 | 12↑ | – | 6.6 | ||
| 15.05.2022 | GenoaH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 07.05.2022 | TorinoA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.04.2022 | EmpoliA | 3-2 | 12↑ | – | 6.3 | ||
| 18.04.2022 | AS RomaH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.03.2022 | VeronaA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 06.03.2022 | AC MilanH | 0-1 | 23↑ | 1 | 7.2 | ||
| 27.02.2022 | LazioA | 1-2 | 15↑ | – | 6.7 | ||
| 24.02.2022 | BarcelonaH | 2-4 | 16↑ | – | 6.5 | ||
| 21.02.2022 | CagliariA | 1-1 | 23↑ | – | 6.3 | ||
| 17.02.2022 | BarcelonaA | 1-1 | 18↑ | – | 7.0 | ||
| 12.02.2022 | InterH | 1-1 | 12↑ | – | 6.6 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2013–2025 · 100 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2024
SakatlıkKadroda yok
6 maç
01.2024
Milli takımKadroda yok
5 maç
10.2023
Kas sakatlığıKadroda yok
10 maç
03.2023
Bacak sakatlığıKadroda yok
7 maç
12.2022
HastalıkKadroda yok
2 maç
08.2022
SakatlıkŞüpheli
7 maç
05.2022
Kas sakatlığıŞüpheli
1 maç
11.2021
Uyluk sakatlığıKadroda yok
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum





