V. Wernersson
Sweden · Defender

V. Wernersson

YAŞ30
BOY180 cm
KİLO69 kg
DOĞUM YERİMalmö
LİGAllsvenskan
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas30.31 / 90
Başarılı dripling10.10 / 90
Kazanılan ikili404.19 / 90
Rating6.71
OYUNCU PROFİLİAllsvenskan 2026 · 81 defanslar
Müdahale — %84 (2.20) Pas arası — %8 (0.63) Blok — %50 (0.63) İkili mücadele — %48 (%57) Pas isabeti — %36 (%83) Faul (az iyi) — %38 (1.05) 44 ORT. % 84 8 50 48 36 38
  • Müdahale 2.20 %84
  • Pas arası 0.63 %8
  • Blok 0.63 %50
  • İkili mücadele %57 %48
  • Pas isabeti %83 %36
  • Faul (az iyi) 1.05 %38
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 859 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 Svenska Cupen2019/2020 · Sweden
🥈 1. Division2022 · Norway · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 2 G+A
2020 0 2021 1 2023 2 2024 0 2026 0
GolAsist
2026/27 19 859 0 0 6.71
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
AllsvenskanVasteras SK FK 19 859 0 0 6.71
Kilit pas3
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan40%57
Müdahale21
Faul106 kazanılan
İlk 11109 yedek
Kart3
2024/25 8 91 0 0 6.68
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
AllsvenskanVasteras SK FK 8 91 0 0 6.68
Kilit pas2
İkili kazanılan6%46
Müdahale3
2023/24 6 24 0 2 8.30
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieNAC Breda 6 24 0 2 8.30
Kilit pas2
İkili kazanılan4%80
Müdahale3
Faul11 kazanılan
G+A / 907.5
2021/22 13 914 0 1 6.68
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EliteserienStabaek 13 914 0 1 6.68
Şut4%50 isabet
Kilit pas11
Drible4%29 başarı
İkili kazanılan39%51
Müdahale17
Faul910 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11103 yedek
G+A / 900.1
Kart2
2020/21 24 1.440 0 0 6.63
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
AllsvenskanIFK Goteborg 18 1.395 0 0 6.64
Jupiler Pro LeagueKV Mechelen 6 45 0 0 6.20
Şut8%12 isabet
Kilit pas12
Drible10%59 başarı
İkili kazanılan44%45
Müdahale29
Faul2019 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11177 yedek
Kart1
TOPLAM GOL0
İLK 11113 yedek girdi
KART1
FORMA21
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-4-3 — 11 3-3-1-3 — 1 3-4-2-1 — 1 4-3-3 — 1 14 maç
  • 3-4-311%79
  • 3-3-1-31%7
  • 3-4-2-11%7
  • 4-3-31%7
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 SiriusH 0-1 0 0
23.08.2026 Kalmar FFH 0-0 45 6.6
14.08.2026 IF ElfsborgA 3-0
10.08.2026 Djurgardens IFH 1-0 26 6.7
03.08.2026 Djurgardens IFA 6-0 26 6.6
24.07.2026 Orgryte ISH 2-0 20 6.6
17.07.2026 Mjallby AIFA 0-0 16 6.9
12.07.2026 Degerfors IFH 2-0 27 7.0
04.07.2026 HalmstadA 1-3 90 7.9
31.05.2026 IFK GoteborgH 4-5 76 5.9
24.05.2026 Malmo FFA 2-3 77 6.5
17.05.2026 AIK StockholmH 1-1 69 6.6
09.05.2026 GaisH 0-1 72 6.3
03.05.2026 Hammarby FFA 3-0 11 6.7
26.04.2026 IF BrommapojkarnaA 1-2
22.04.2026 BK HackenH 3-3 45 6.7
18.04.2026 SiriusA 4-1 89 6.5
11.04.2026 IF ElfsborgH 2-2 84 6.6
05.04.2026 Kalmar FFA 0-1 86 7.3
02.11.2024 IF ElfsborgA 1-0 18 6.7
19.10.2024 Malmo FFH 1-1 13 6.3
30.09.2024 IF BrommapojkarnaA 2-1 12 6.9
26.09.2024 IFK GoteborgH 1-1 11 6.7
31.08.2024 SiriusH 1-2
17.08.2024 Kalmar FFH 2-1 26 6.9
10.08.2024 IFK NorrkopingA 2-1
03.08.2024 AIK StockholmH 1-2 11 6.6
02.06.2024 ExcelsiorA 4-1 1
28.05.2024 ExcelsiorH 6-2
25.05.2024 EmmenA 0-3
21.05.2024 EmmenH 1-1
17.05.2024 RodaA 0-5 23 2 8.3
13.05.2024 RodaH 3-1
12.12.2021 ODD BallklubbA 3-1 90 7.0
05.12.2021 RosenborgH 1-3 90 6.9
28.11.2021 TromsoA 0-0 90 1 6.9
21.11.2021 Kristiansund BKH 3-0 90 1 7.3
06.11.2021 Sarpsborg 08 FFA 4-1 90 6.2
31.10.2021 HaugesundH 2-1 15 6.5
27.10.2021 LillestromA 3-0 90 6.5
23.10.2021 MoldeH 0-3 90 2 6.2
17.10.2021 BrannA 1-1 65 1 6.9
03.10.2021 Bodo/GlimtH 0-3 20 6.7
29.09.2021 StromsgodsetH 0-0 10 6.7
14.08.2021 Kristiansund BKA 5-1 84 6.5
08.08.2021 Sarpsborg 08 FFH 3-1 90 6.6
09.05.2021 OostendeH 5-3
18.04.2021 KortrijkA 1-4
03.04.2021 St. TruidenA 2-1 45 6.2
21.03.2021 OH LeuvenH 2-2
07.03.2021 AnderlechtA 1-1
14.02.2021 Beerschot WilrijkA 1-2
30.08.2020 Mjallby AIFA 1-1 80 0 6.9
22.08.2020 Djurgardens IFA 2-2 74 0 6.5
17.08.2020 IFK NorrkopingH 1-3 62 1 6.5
13.08.2020 Kalmar FFA 1-1 90 0 7.3
09.08.2020 Orebro SKA 1-1 81 0 6.7
06.08.2020 Ostersunds FKH 2-2 85 0 6.6
02.08.2020 Malmo FFH 0-3 85 2 6.2
26.07.2020 BK HackenA 0-0 90 1 6.3
ŞUT1
GOL0
xG0.0
xG FARKI+0.0over performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
77' · xG 0.0
GolŞutKale yukarıda
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR1 şut
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %100
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 70 maç
Vasteras SK FK 27maç 2024–2026
NAC Breda 6maç 2023
Stabaek 13maç 2021
IFK Goteborg 18maç 2020
KV Mechelen 6maç 2020
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-25 NAC Breda Västerås SK free transfer
2023-01-23 KV Mechelen NAC Breda free transfer
2022-12-31 Stabæk KV Mechelen End of loan
2022-03-03 KV Mechelen Stabæk loan transfer
2021-12-31 Stabæk KV Mechelen End of loan
2021-08-04 KV Mechelen Stabæk loan transfer
2020-09-01 IFK Göteborg KV Mechelen ?
2018-01-04 Vejle BK IFK Göteborg ?
2017-07-09 Syrianska FC Vejle BK ?
2015-01-01 Malmö FF U19 Syrianska FC free transfer
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 609 dk

Veri yetersiz: Dengeli savunmacı

Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU47.2Allsvenskan 2026
PERFORMANS54.3609 dk
KARARVeri yetersiz52/100
FORM TRENDİInsufficient_Sample-5.3
ROL UYUMU2026
Ayağı iyi stoper 56.4
Klasik stoper 53.5
Defansif bek 53.2
Role fit sinyali var ama confidence 80/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 106 oyuncu
Scout skoru %28
Performans %34
Dakika %55
Değer / getiri %0
Tüm ligler · 912 oyuncu
Scout skoru %30
Performans %38
Dakika %53
Değer / getiri %1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90 53.2 62 86
Performans skoru 54.3 76 71
İkili mücadele kazanma 57.14 64 89
Müdahale / 90 1.63 2.2 74
Ortalama rating 6.57 7.2 91
Blok / 90 0.59 1.5 39
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM

Trend icin son mac orneklemi sinirli; karar seviyesi dusuk confidence ile okunmali.

BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam