Mexico · Attacker
Onel Lázaro Hernández Mayea
LİGCONCACAF Champions League
BU SEZON1G · 0A
Gol10.65 / 90
Asist00.00 / 90
Şut85.18 / 90
Kilit pas21.29 / 90
Kazanılan ikili74.53 / 90
Rating6.54
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.650.09
Asist
0.000.09
Şut
5.181.44
Kilit pas
1.290.63
Kazanılan ikili
4.532.80
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
4.
Major League Soccer2021 · Los Angeles Galaxy · 21 maç
17gol4.
5.
Major League Soccer2022 · Los Angeles Galaxy · 34 maç
18gol5.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Liga MXNone · Mexico
🏆
FIFA Intercontinental CupNone · World
🏆
Concacaf Gold CupNone · N/C America
🏆
MLS All-StarNone · World
🏆
Community ShieldNone · England
🏆
Premier LeagueNone · England
🏆
MLS All-Star2022 · World
🏆
FIFA Intercontinental Cup2014 · World
🏆
Community Shield2013 · England
🏆
Premier League2012/2013 · England
🏆
Community Shield2011/2012 · England
🏆
Concacaf Gold Cup2011 · N/C America
🏆
Premier League2010/2011 · England
🏆
Community Shield2010 · England
🏆
Liga MX2006 · Mexico
🥈
Premier LeagueNone · England · 2nd Place
🥈
La LigaNone · Spain · 2nd Place
🥈
Mobile Mini Sun CupNone · USA · 2nd Place
🥈
UEFA Champions LeagueNone · Europe · 2nd Place
🥈
Mobile Mini Sun Cup2021 · USA · 2nd Place
🥈
La Liga2014/2015 · Spain · 2nd Place
🥈
Premier League2011/2012 · England · 2nd Place
🥈
UEFA Champions League2010/2011 · Europe · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 20 G+A
GolAsist
2025/26
11
139
1
0
6.54
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%12 isabet
Kilit pas2
İkili kazanılan7%58
Faul26 kazanılan
Ofsayt2
G+A / 900.65
2024/25
22
998
1
1
6.67
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%44 isabet
Kilit pas7
Drible5%56 başarı
İkili kazanılan31%48
Müdahale8
Faul510 kazanılan
Ofsayt17
İlk 111210 yedek
G+A / 900.18
Kart1
Kaptan7maçta
2023/24
19
1.052
2
1
6.59
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut26%54 isabet
Kilit pas14
Drible10%59 başarı
İkili kazanılan45%47
Müdahale3
Faul1121 kazanılan
Ofsayt19
İlk 11118 yedek
G+A / 900.26
Kart51
Kaptan10maçta
2022/23
34
2.805
18
2
7.08
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut74%51 isabet
Kilit pas27
Drible9%45 başarı
İkili kazanılan104%50
Müdahale10
Faul3165 kazanılan
Ofsayt19
Penaltı33 kaçan
İlk 11331 yedek
G+A / 900.64
Kart8
Kaptan33maçta
2021/22
21
1.742
17
2
7.40
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut49%65 isabet
Kilit pas20
Drible15%48 başarı
İkili kazanılan94%51
Müdahale15
Faul2947 kazanılan
Ofsayt10
Penaltı11 kaçan
İlk 11201 yedek
G+A / 900.98
Kart4
Kaptan2maçta
2020/21
12
758
2
0
6.62
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%47 isabet
Kilit pas5
Drible6%55 başarı
İkili kazanılan21%47
Müdahale1
Faul214 kazanılan
Ofsayt3
İlk 1175 yedek
G+A / 900.24
Kaptan2maçta
TOPLAM GOL2
İLK 111221 yedek girdi
KART1
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA14
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %50
- 76-90+' 1 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-2-19%35
- 4-2-3-18%31
- 5-3-23%12
- 3-4-32%8
- 4-3-32%8
- 4-4-22%8
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.12.2025 | Cruz AzulA | 3-2 | 14↑ | 1 | 5.6 | ||
| 28.11.2025 | Cruz AzulH | 0-0 | 12↑ | – | 6.7 | ||
| 08.11.2025 | MonterreyH | 4-2 | 9↑ | 1 | 1 | 7.7 | |
| 03.11.2025 | PachucaA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.10.2025 | MazatlánH | 2-0 | 18↑ | – | 6.3 | ||
| 06.10.2025 | U.N.A.M. - PumasA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 21.09.2025 | TolucaH | 0-3 | 45↑ | 5 | 6.5 | ||
| 18.09.2025 | Tigres UANLH | 0-0 | 22↑ | – | 6.7 | ||
| 14.09.2025 | Club AmericaA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 31.08.2025 | Cruz AzulH | 1-2 | 19↑ | 1 | 6.3 | ||
| 20.07.2025 | LeonA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 20.04.2025 | AtlasA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 16.04.2025 | PueblaH | 1-0 | 27↑ | – | 6.6 | ||
| 06.04.2025 | MonterreyA | 3-1 | 67 | – | 6.3 | ||
| 30.03.2025 | Cruz AzulH | 0-1 | 77 | 2 | 6.6 | ||
| 16.03.2025 | FC JuarezA | 1-1 | 89 | 1 | 6.9 | ||
| 09.03.2025 | Club AmericaH | 0-0 | 82 | 2 | 6.9 | ||
| 02.03.2025 | U.N.A.M. - PumasAC | 0-1 | 71 | 2 | 7.2 | ||
| 27.02.2025 | Atletico San LuisA | 3-1 | 22↑ | 1 | 2 | 7.7 | |
| 23.02.2025 | PachucaH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 16.02.2025 | TolucaA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 10.02.2025 | Club TijuanaH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.02.2025 | Club QueretaroHC | 1-1 | 57 | 2 | 6.9 | ||
| 29.01.2025 | LeonA | 2-1 | 15↑ | – | 6.9 | ||
| 26.01.2025 | Tigres UANLH | 1-1 | 18↑ | – | 6.3 | ||
| 18.01.2025 | NecaxaAC | 3-2 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 22.11.2024 | AtlasH | 1-2 | 65 | 1 | 6.2 | ||
| 09.11.2024 | Atletico San LuisH | 0-1 | 25↑ | – | 6.3 | ||
| 19.09.2024 | LeonH | 2-0 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 20.07.2024 | MazatlánHC | 2-0 | 68 | 1 | 6.9 | ||
| 17.07.2024 | Club QueretaroAC | 0-2 | 64 | 1 | – | 7.0 | |
| 13.07.2024 | Club TijuanaAC | 4-2 | 88 | – | 6.9 | ||
| 07.07.2024 | TolucaHC | 0-0 | 62 | 2 | 5.9 | ||
| 19.05.2024 | Club AmericaA | 1-0 | 31↑ | 1 | 6.6 | ||
| 16.05.2024 | Club AmericaH | 0-0 | 10↑ | – | 6.5 | ||
| 12.05.2024 | TolucaA | 0-0 | 21↑ | 1 | 6.3 | ||
| 09.05.2024 | TolucaHC | 1-0 | 69 | – | 6.6 | ||
| 28.04.2024 | AtlasA | 0-1 | 26↑ | – | 6.7 | ||
| 07.04.2024 | PueblaHC | 3-2 | 56 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 17.03.2024 | Club AmericaHC | 0-0 | 70 | 2 | 7.2 | ||
| 09.03.2024 | LeonH | 1-2 | 61 | 1 | 6.9 | ||
| 03.03.2024 | Cruz AzulA | 3-0 | 14↑ | – | 6.5 | ||
| 25.02.2024 | U.N.A.M. - PumasH | 3-1 | 7↑ | – | – | ||
| 28.05.2023 | CharlotteHC | 0-1 | 85 | 4 | 6.0 | ||
| 20.05.2023 | DC UnitedAC | 3-0 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 17.05.2023 | Columbus CrewA | 2-0 | 29↑ | 2 | 6.9 | ||
| 15.05.2023 | San Jose EarthquakesHC | 2-1 | 89 | 4 | 5.3 | ||
| 07.05.2023 | Colorado RapidsHC | 1-3 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 29.04.2023 | Orlando City SCAC | 2-0 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 23.04.2023 | AustinHC | 2-0 | 89 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 16.04.2023 | Los Angeles FCHC | 2-3 | 90 | 1 | 3 | 6.0 | |
| 09.04.2023 | Houston DynamoA | 3-0 | 35↑ | – | 6.3 | ||
| 21.10.2022 | Los Angeles FCAC | 3-2 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 15.10.2022 | Nashville SCHC | 1-0 | 88 | 1 | 6.3 | ||
| 09.10.2022 | Houston DynamoAC | 1-3 | 66 | 1 | 4 | 7.0 | |
| 02.10.2022 | Real Salt LakeHC | 1-1 | 86 | 1 | 7.0 | ||
| 25.09.2022 | San Jose EarthquakesAC | 2-3 | 84 | 2 | 3 | 8.7 | |
| 18.09.2022 | Colorado RapidsHC | 4-1 | 69 | 1 | 4 | 7.9 | |
| 15.09.2022 | Vancouver WhitecapsAC | 3-0 | 80 | 2 | 6.9 | ||
| 10.09.2022 | Nashville SCAC | 1-1 | 90 | 2 | 6.9 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2025 · 119 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUAggregated only · 139 dk
Veri yetersiz: Skor tehdidi yüksek hücumcu
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU44.8Liga MX 2025
PERFORMANS61.5139 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 165 oyuncu
Scout skoru
%40
Performans
%78
Dakika
%22
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%51
Performans
%79
Dakika
%42
Değer / getiri
%19
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Victor OsimhenGalatasaray · 27
%95
14gol
5asist
74scout
€75.00M
Süper Lig
Dušan VlahovićJuventus · 25
%94
7gol
1asist
66scout
€35.00M
Serie A
Christian BentekeDC United · 35
%76
9gol
3asist
65scout
Major League Soccer
Jhonder CádizPachuca · 30
%69
3gol
3asist
60scout
Liga MX
Ivan Prtajin1. FC Kaiserslautern · 29
%69
11gol
1asist
72scout
€1.50M
2. Bundesliga
Robert LewandowskiBarcelona · 37
%68
4gol
0asist
49scout
€8.00M
UEFA Champions League
Erling HaalandManchester City · 25
%64
8gol
0asist
59scout
€40.00M
UEFA Champions League
Ayase UedaFeyenoord · 27
%60
25gol
1asist
70scout
€15.00M
Eredivisie
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
