France · Defender
Sacha Boey
LİGSuper Cup
BU SEZON3G · 1A
Gol10.16 / 90
Şut30.49 / 90
Kilit pas20.33 / 90
Başarılı dripling40.65 / 90
Kazanılan ikili284.56 / 90
Rating6.58
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Şut
0.490.38
Kilit pas
0.330.77
Başarılı dripling
0.650.19
Kazanılan ikili
4.563.65
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Bundesliga2024/2025 · Germany
🏆
Süper Lig2022/2023 · Turkey
🏆
Coupe de France2018/2019 · France
🥈
Trophée des Champions2019/2020 · France · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 5 G+A
GolAsist
2025/26
43
1.394
3
1
6.77
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%40 isabet
Kilit pas12
Drible10%42 başarı
İkili kazanılan82%54
Müdahale38
Faul2119 kazanılan
Ofsayt3
İlk 111429 yedek
G+A / 900.26
Kart1
2024/25
31
701
0
2
6.82
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%67 isabet
Kilit pas4
Drible6%32 başarı
İkili kazanılan46%50
Müdahale24
Faul89 kazanılan
İlk 11724 yedek
G+A / 900.26
Kart1
2023/24
35
2.809
2
0
7.07
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%55 isabet
Kilit pas24
Drible27%45 başarı
İkili kazanılan185%51
Müdahale74
Faul5739 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11314 yedek
G+A / 900.06
Kart8
2022/23
31
2.714
1
4
7.16
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut20%45 isabet
Kilit pas33
Drible33%46 başarı
İkili kazanılan212%56
Müdahale85
Faul4827 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1131
G+A / 900.17
Kart81
2021/22
23
1.314
0
0
6.78
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%67 isabet
Kilit pas11
Drible9%41 başarı
İkili kazanılan81%52
Müdahale43
Faul2114 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11158 yedek
Kart4
TOPLAM GOL3
İLK 113062 yedek girdi
KART5
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA2
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %33
- 31-45' 1 %33
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %33
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-175%85
- 5-3-25%6
- 4-4-23%3
- 3-4-1-22%2
- 4-1-4-12%2
- 3-4-2-11%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
Onun asist yaptıkları4verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.05.2026 | KasimpasaA | 1-0 | 78 | – | 6.3 | ||
| 09.05.2026 | AntalyasporH | 4-2 | –↑ | – | – | ||
| 02.05.2026 | SamsunsporA | 4-1 | 4↑ | 1 | – | ||
| 26.04.2026 | FenerbahceH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.04.2026 | GenclerbirligiA | 1-2 | 20↑ | – | 6.2 | ||
| 12.04.2026 | KocaelisporH | 1-1 | 67 | – | 7.0 | ||
| 08.04.2026 | GoztepeA | 1-3 | 86 | – | 7.5 | ||
| 04.04.2026 | TrabzonsporA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.03.2026 | LiverpoolA | 4-0 | 45 | – | 7.6 | ||
| 14.03.2026 | Istanbul BasaksehirH | 3-0 | 14↑ | – | 6.3 | ||
| 10.03.2026 | LiverpoolH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 07.03.2026 | BesiktasA | 0-1 | 31↑ | – | 6.6 | ||
| 28.02.2026 | AlanyasporH | 3-1 | 88 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 25.02.2026 | JuventusA | 3-2 | 32↑ | – | 6.5 | ||
| 21.02.2026 | KonyasporA | 2-0 | 76 | 1 | 6.5 | ||
| 17.02.2026 | JuventusH | 5-2 | 5↑ | 1 | 1 | 7.6 | |
| 13.02.2026 | EyüpsporH | 5-1 | 74 | – | 5.9 | ||
| 08.02.2026 | RizesporA | 0-3 | 15↑ | – | 6.3 | ||
| 31.01.2026 | Hamburger SVA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 28.01.2026 | PSV EindhovenA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 29.11.2025 | FC St. PauliH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.11.2025 | ArsenalA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.11.2025 | SC FreiburgH | 6-2 | –↑ | – | – | ||
| 08.11.2025 | Union BerlinA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 04.11.2025 | Paris Saint GermainA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 01.11.2025 | Bayer LeverkusenH | 3-0 | 15↑ | – | 6.2 | ||
| 25.10.2025 | Borussia MönchengladbachA | 0-3 | 45 | – | 6.7 | ||
| 22.10.2025 | Club Brugge KVH | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.10.2025 | Borussia DortmundH | 2-1 | 84 | 1 | 6.2 | ||
| 04.10.2025 | Eintracht FrankfurtA | 0-3 | 88 | – | 6.2 | ||
| 30.09.2025 | PafosA | 1-5 | 26↑ | – | 6.6 | ||
| 26.09.2025 | Werder BremenH | 4-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 20.09.2025 | 1899 HoffenheimA | 1-4 | 86 | – | 6.3 | ||
| 17.09.2025 | ChelseaH | 3-1 | 39↑ | – | 7.0 | ||
| 13.09.2025 | Hamburger SVH | 5-0 | 14↑ | – | 6.3 | ||
| 30.08.2025 | FC AugsburgA | 2-3 | 19↑ | 1 | 6.2 | ||
| 22.08.2025 | RB LeipzigH | 6-0 | 27↑ | – | 6.9 | ||
| 16.08.2025 | VfB StuttgartA | 1-2 | 19↑ | – | 6.3 | ||
| 05.07.2025 | Paris Saint GermainA | 2-0 | 54↑ | 1 | 7.0 | ||
| 29.06.2025 | FlamengoA | 2-4 | 1↑ | – | – | ||
| 24.06.2025 | BenficaA | 1-0 | 62 | – | 7.0 | ||
| 21.06.2025 | Boca JuniorsH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.06.2025 | Auckland CityH | 10-0 | 90 | 1 | 1 | 3 | 9.5 |
| 17.05.2025 | 1899 HoffenheimA | 0-4 | 23↑ | 1 | – | 7.2 | |
| 10.05.2025 | Borussia MönchengladbachH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.05.2025 | RB LeipzigA | 3-3 | 61 | – | 6.3 | ||
| 26.04.2025 | FSV Mainz 05H | 3-0 | 45↑ | – | 6.6 | ||
| 19.04.2025 | 1. FC HeidenheimA | 0-4 | 45↑ | – | 7.2 | ||
| 16.04.2025 | InterA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 12.04.2025 | Borussia DortmundH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 08.04.2025 | InterH | 1-2 | 15↑ | 1 | 6.7 | ||
| 04.04.2025 | FC AugsburgA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 29.03.2025 | FC St. PauliH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 15.03.2025 | Union BerlinA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.03.2025 | Bayer LeverkusenA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 08.03.2025 | VfL BochumH | 2-3 | 63 | – | 6.3 | ||
| 05.03.2025 | Bayer LeverkusenH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.02.2025 | Eintracht FrankfurtH | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.02.2025 | CelticH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.02.2025 | Bayer LeverkusenA | 0-0 | 9↑ | – | 6.3 |
ŞUT10
GOL1
xG0.6
xG FARKI+0.4over performing
DÖNÜŞÜM%10.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası8%80
- Açık oyun1%10
- Kontra atak1%10
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak6%60
- Sol ayak3%30
- Kafa1%10
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR10 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 4 %40
- 46-60' 2 %20
- 61-75' 1 %10
- 76-90+' 3 %30
AKSİYON HARİTASI947 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %51
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %54
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %42
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %41
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR947
- Pas687%75
- Top teması47%5
- Top kazanma45%5
- Uzaklaştırma26%3
- Faul24%3
- Hava topu22%2
- Çalım18%2
- Korner kazandırma16%2
- Müdahale15%2
- Kurtarılan şut13%1
PİYASA DEĞERİ€15.00M-16.7%
KAÇIRDIĞI MAÇ61
DİSİPLİN13kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2017–2025 · 193 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2018-01-01
Rennes U19
→
Rennes B
-
Rennes U19
→
Rennes B
-
2017-07-01
Rennes U17
→
Rennes U19
-
Rennes U17
→
Rennes U19
-
2015-07-01
Rennes Jugend
→
Rennes U17
-
Rennes Jugend
→
Rennes U17
-
2014-07-01
Red Star Jugend
→
Rennes Jugend
free transfer
Red Star Jugend
→
Rennes Jugend
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
01.2026
HastalıkKadroda yok
5 maç
01.2025
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
5 maç
11.2024
Diz sakatlığıKadroda yok
13 maç
05.2024
Kas sakatlığıKadroda yok
33 maç
01.2024
Kas sakatlığıŞüpheli
2 maç
05.2023
Sarı kart cezasıKadroda yok
2 maç
10.2022
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Bundesliga2025 · Bayern München
1sarı · 3 maç
🟨
UEFA Champions League2023 · Galatasaray
3sarı · 12 maç
🟨
Süper Lig2022 · Galatasaray
8sarı · 31 maç
🟥
Süper Lig2022 · Galatasaray
1kırmızı · 31 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 553 dk
İzlemede: Agresif savunma profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU53.3Süper Lig 2025
PERFORMANS58.8553 dk
KARARUygun değil47/100
ROL UYUMU2025
Defansif bek
58.1
Ayağı iyi stoper
56.3
Agresif stoper
55.6
Ayağı iyi stoper
51.1
Klasik stoper
45.6
Defansif bek
44.0
Role fit veya performans sinyali aktif liste icin yeterli degil.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 219 oyuncu
Scout skoru
%38
Performans
%60
Dakika
%45
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%50
Performans
%59
Dakika
%60
Değer / getiri
%0
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Müdahale / 90
2.6
3
87
Pas hacmi / 90
45.9
42
100
Performans skoru
58.8
74
80
İkili mücadele kazanma
58.33
58
100
Dakika güvenliği
13.7
80
17
Blok / 90
0.33
1
33
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Kyle Walker-PetersWest Ham · 28
%95
1gol
0asist
62scout
Premier League
Hugo RincónGirona · 22
%80
1gol
1asist
68scout
La Liga
QuaresmaSporting CP · 23
%77
2gol
2asist
73scout
€15.00M
Primeira Liga
Maximiliano OliveraPenarol · 33
%74
1gol
0asist
52scout
CONMEBOL Libertadores
Vetle Winger DragsnesBrann · 31
%66
0gol
0asist
42scout
UEFA Europa League
Juan IglesiasGetafe · 27
%64
1gol
2asist
68scout
€5.00M
La Liga
Ignace Van der BremptComo · 23
%63
0gol
1asist
63scout
Serie A
Rasmus KristensenEintracht Frankfurt · 28
%60
2gol
0asist
64scout
€10.00M
Bundesliga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




Dijon