LİGEliteserien
BU SEZON1G · 0A
Gol10.08 / 90
Asist00.00 / 90
Şut20.16 / 90
Kilit pas60.48 / 90
Başarılı dripling40.32 / 90
Kazanılan ikili433.45 / 90
Rating6.88
OYUNCU PROFİLİEliteserien 2026 · 87 defanslar
- Müdahale 1.36 %41
- Pas arası 0.48 %7
- Blok 0.32 %29
- İkili mücadele %59 %69
- Pas isabeti %87 %72
- Faul (az iyi) 0.24 %98
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1121 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
48.
Jupiler Pro League2025 · Charleroi · 2 maç
1gol48.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🥈
NM Cupen2022/2023 · Norway · 2nd Place
🥈
1. Division2018 · Norway · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 10 G+A
GolAsist
2026/27
20
1.168
1
0
6.88
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%100 isabet
Kilit pas6
Drible4%33 başarı
İkili kazanılan45%58
Müdahale17
Faul310 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11137 yedek
G+A / 900.08
Kart1
2025/26
26
1.456
1
0
6.71
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%58 isabet
Kilit pas8
Drible11%46 başarı
İkili kazanılan52%51
Müdahale23
Faul99 kazanılan
Ofsayt3
İlk 111610 yedek
G+A / 900.06
2024/25
41
2.587
0
1
6.89
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%40 isabet
Kilit pas32
Drible20%50 başarı
İkili kazanılan104%51
Müdahale49
Faul1912 kazanılan
Ofsayt4
İlk 112912 yedek
G+A / 900.03
Kart2
2023/24
49
4.001
4
6
6.91
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut20%50 isabet
Kilit pas41
Drible38%56 başarı
İkili kazanılan166%53
Müdahale68
Faul1324 kazanılan
Ofsayt11
İlk 11454 yedek
G+A / 900.22
Kart1
2022/23
31
2.790
5
3
7.05
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%62 isabet
Kilit pas29
Drible17%47 başarı
İkili kazanılan86%52
Müdahale33
Faul1016 kazanılan
Ofsayt10
İlk 1131
G+A / 900.26
Kart2
2021/22
30
2.673
2
3
6.92
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%19 isabet
Kilit pas32
Drible9%32 başarı
İkili kazanılan76%45
Müdahale33
Faul2211 kazanılan
Ofsayt14
İlk 1130
G+A / 900.17
Kart2
Kaptan1maçta
2020/21
31
2.788
2
2
6.75
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%23 isabet
Kilit pas16
Drible22%52 başarı
İkili kazanılan109%58
Müdahale49
Faul1520 kazanılan
Ofsayt6
İlk 1131
G+A / 900.13
Kart1
TOPLAM GOL1
İLK 114832 yedek girdi
KART3
FORMA20
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-144%55
- 4-3-332%40
- 4-4-22%2
- 4-1-3-21%1
- 5-3-21%1
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | LillestromH | 1-2 | 90 | 0 | 6.5 | ||
| 30.08.2026 | SandefjordA | 0-0 | 87 | – | 7.3 | ||
| 20.08.2026 | PAOKA | 1-1 | 47 | – | 7.0 | ||
| 16.08.2026 | Ham-KamH | 3-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 02.08.2026 | RosenborgH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 26.07.2026 | ValerengaH | 2-3 | 42↑ | – | 6.6 | ||
| 18.07.2026 | MoldeA | 1-2 | 24↑ | – | 6.7 | ||
| 12.07.2026 | StartH | 2-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 29.05.2026 | Sarpsborg 08 FFH | 1-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 24.05.2026 | Bodo/GlimtA | 3-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 20.05.2026 | AalesundA | 2-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 16.05.2026 | KFUM OsloH | 2-1 | 82 | 1 | 2 | 8.3 | |
| 02.05.2026 | FredrikstadH | 3-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 29.04.2026 | TromsoA | 0-5 | 90 | – | 7.0 | ||
| 25.04.2026 | RosenborgA | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 18.04.2026 | VikingA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 12.04.2026 | SandefjordH | 0-1 | 76 | – | 6.7 | ||
| 06.04.2026 | Ham-KamA | 1-5 | –↑ | – | – | ||
| 22.03.2026 | TromsoH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 15.03.2026 | Kristiansund BKA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 26.02.2026 | BolognaA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.02.2026 | BolognaH | 0-1 | 5↑ | – | – | ||
| 29.01.2026 | Sturm GrazA | 1-0 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 22.01.2026 | FC MidtjyllandH | 3-3 | 76 | 1 | 6.7 | ||
| 11.12.2025 | FenerbahceH | 0-4 | 90 | – | 5.3 | ||
| 30.11.2025 | Ham-KamH | 3-1 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 27.11.2025 | PAOKA | 1-1 | 87 | 1 | 6.2 | ||
| 22.11.2025 | MoldeA | 4-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 09.11.2025 | KFUM OsloH | 1-1 | 9↑ | – | 6.5 | ||
| 06.11.2025 | BolognaA | 0-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 02.11.2025 | BryneA | 2-1 | 69 | 1 | 6.9 | ||
| 29.10.2025 | Bodo/GlimtH | 1-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 26.10.2025 | RosenborgA | 2-3 | 1↑ | – | – | ||
| 23.10.2025 | RangersH | 3-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 18.10.2025 | HaugesundH | 4-1 | 25↑ | – | 6.5 | ||
| 05.10.2025 | VikingA | 3-0 | 77 | 1 | 6.2 | ||
| 02.10.2025 | UtrechtH | 1-0 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 28.09.2025 | FredrikstadH | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 25.09.2025 | LilleA | 2-1 | 93 | – | 6.2 | ||
| 20.09.2025 | SandefjordA | 0-3 | 90 | – | 7.9 | ||
| 13.09.2025 | ValerengaH | 3-2 | 11↑ | – | 7.0 | ||
| 31.08.2025 | Kristiansund BKA | 2-2 | 84 | – | 6.6 | ||
| 17.08.2025 | AntwerpH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 10.08.2025 | RAAL La LouvièreA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.08.2025 | St. TruidenH | 1-1 | 11↑ | – | 6.9 | ||
| 27.07.2025 | OH LeuvenA | 2-2 | 90 | 1 | 3 | 7.5 | |
| 29.05.2025 | AntwerpA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 24.05.2025 | OH LeuvenH | 2-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 18.05.2025 | KV MechelenA | 1-1 | 9↑ | – | 6.9 | ||
| 09.05.2025 | KVC WesterloH | 4-3 | 1↑ | – | – | ||
| 04.05.2025 | Standard LiegeA | 0-1 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 26.04.2025 | DenderH | 4-1 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 22.04.2025 | DenderA | 2-1 | 28↑ | – | 6.7 | ||
| 19.04.2025 | KV MechelenH | 3-0 | 9↑ | – | 6.7 | ||
| 11.04.2025 | KVC WesterloA | 2-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 06.04.2025 | Standard LiegeH | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 28.03.2025 | OH LeuvenA | 0-0 | 89 | – | 7.2 | ||
| 16.03.2025 | Club Brugge KVA | 4-2 | 90 | – | 6.0 | ||
| 08.03.2025 | KV MechelenH | 0-1 | 29↑ | – | 6.9 | ||
| 28.02.2025 | GenkH | 1-1 | 8↑ | – | 7.3 |
ŞUT7
GOL2
xG0.7
xG FARKI+1.3over performing
DÖNÜŞÜM%28.6
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası4%57
- Korner2%29
- Açık oyun1%14
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak6%86
- Sağ ayak1%14
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR7 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 2 %29
- 46-60' 3 %43
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 2 %29
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2014–2026 · 228 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 698 dk
Veri yetersiz: Pas hacmi yüksek savunmacı
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU47.8Eliteserien 2026
PERFORMANS57.4698 dk
KARARVeri yetersiz52/100
FORM TRENDİDüşüşte-16.8
ROL UYUMU2026
Ayağı iyi stoper
61.9
Klasik stoper
58.3
Defansif bek
57.2
Role fit sinyali var ama confidence 80/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 116 oyuncu
Scout skoru
%30
Performans
%40
Dakika
%71
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 315 oyuncu
Scout skoru
%34
Performans
%49
Dakika
%63
Değer / getiri
%2
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
55.7
62
90
Performans skoru
57.4
76
76
İkili mücadele kazanma
62.26
64
97
Müdahale / 90
1.68
2.2
76
Ortalama rating
7
7.2
97
Dakika güvenliği
33.1
82
40
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form onceki pencereye gore dususte; trend skoru -16.8.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Erlend Dahl ReitanStart · 28
%95
1gol
0asist
58scout
Eliteserien
Nicolás SansotreDeportivo Riestra · 32
%73
0gol
0asist
52scout
Liga Profesional Argentina
Bruno MeloCoritiba · 33
%69
1gol
1asist
53scout
Serie A
Frederik FlexKristiansund BK · 21
%65
0gol
0asist
67scout
Eliteserien
Miguel NavarroColorado Rapids · 26
%63
0gol
1asist
54scout
Major League Soccer
Luca BombinoSan Diego · 19
%61
1gol
1asist
72scout
Major League Soccer
Willian MachadoMirassol · 29
%60
1gol
1asist
66scout
Serie A
William SandsNew England Revolution · 25
%60
1gol
0asist
67scout
Major League Soccer
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


