LİGEliteserien
BU SEZON3G · 2A
Gol30.30 / 90
Asist20.20 / 90
Şut121.18 / 90
Kilit pas121.18 / 90
Başarılı dripling20.20 / 90
Kazanılan ikili474.62 / 90
Rating6.54
OYUNCU PROFİLİEliteserien 2026 · 90 orta sahalar
- Kilit pas 1.08 %46
- Asist 0.17 %76
- Drible 0.25 %15
- Pas isabeti %76 %15
- Top kapma 1.91 %27
- İkili mücadele %41 %11
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1081 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥇
Eliteserien2024 · Molde · 28 maç
14gol1.
5asist10.
19.
Eliteserien2026 · Brann · 16 maç
3asist19.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
NM Cupen2023 · Norway
🏆
Eliteserien2022 · Norway
🏆
1. Division2021 · Norway
🥈
NM Cupen2024 · Norway · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 21 G+A
GolAsist
2026/27
19
1.128
3
2
6.50
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%33 isabet
Kilit pas13
Drible3%43 başarı
İkili kazanılan57%41
Müdahale14
Faul2812 kazanılan
İlk 11136 yedek
G+A / 900.4
Kart3
2025/26
14
905
3
0
6.94
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%47 isabet
Kilit pas8
İkili kazanılan57%48
Müdahale14
Faul178 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11104 yedek
G+A / 900.3
Kart2
2024/25
38
3.259
15
6
7.23
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut68%57 isabet
Kilit pas35
Drible9%41 başarı
İkili kazanılan189%43
Müdahale42
Faul6345 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11353 yedek
G+A / 900.58
Kart91
Kaptan1maçta
2023/24
41
2.739
8
5
6.85
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut47%47 isabet
Kilit pas41
Drible14%36 başarı
İkili kazanılan144%41
Müdahale35
Faul5528 kazanılan
Ofsayt2
İlk 112813 yedek
G+A / 900.43
Kart6
2022/23
37
2.663
7
9
6.95
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut47%47 isabet
Kilit pas44
Drible20%38 başarı
İkili kazanılan164%42
Müdahale32
Faul6027 kazanılan
Ofsayt6
İlk 112710 yedek
G+A / 900.54
Kart5
Kaptan2maçta
TOPLAM GOL24
İLK 11589 yedek girdi
KART14
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA20
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR24 gol
- 1-15' 4 %17
- 16-30' 3 %12
- 31-45' 5 %21
- 46-60' 6 %25
- 61-75' 2 %8
- 76-90+' 4 %17
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-5-218%29
- 3-1-4-213%21
- 4-4-211%17
- 4-3-310%16
- 5-3-26%10
- 4-2-3-15%8
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar10aldığı asist
Onun asist yaptıkları9verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | SandefjordA | 0-0 | 87 | – | 6.3 | ||
| 20.08.2026 | PAOKA | 1-1 | 47 | 1 | 6.3 | ||
| 16.08.2026 | Ham-KamH | 3-0 | 90 | 1 | 5.9 | ||
| 02.08.2026 | RosenborgH | 3-2 | 17↑ | 1 | – | 6.6 | |
| 26.07.2026 | ValerengaH | 2-3 | 45 | – | 6.3 | ||
| 18.07.2026 | MoldeA | 1-2 | 87 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 12.07.2026 | StartH | 2-1 | 90 | 1 | 3 | 6.9 | |
| 29.05.2026 | Sarpsborg 08 FFH | 1-2 | 59 | – | 6.7 | ||
| 24.05.2026 | Bodo/GlimtA | 3-1 | 32↑ | – | 6.5 | ||
| 20.05.2026 | AalesundA | 2-1 | 90 | 1 | 5.9 | ||
| 16.05.2026 | KFUM OsloH | 2-1 | 8↑ | – | 6.6 | ||
| 02.05.2026 | FredrikstadH | 3-1 | 25↑ | – | 6.3 | ||
| 29.04.2026 | TromsoA | 0-5 | 90 | 1 | 5.6 | ||
| 25.04.2026 | RosenborgA | 1-1 | 21↑ | – | 6.6 | ||
| 18.04.2026 | VikingA | 3-2 | 71 | – | 5.9 | ||
| 12.04.2026 | SandefjordH | 0-1 | 76 | 2 | 7.0 | ||
| 06.04.2026 | Ham-KamA | 1-5 | 27↑ | 1 | 1 | 2 | 7.9 |
| 21.03.2026 | VikingA | 4-1 | 77 | 1 | 5.7 | ||
| 14.03.2026 | RosenborgH | 2-0 | 89 | 1 | 6.9 | ||
| 30.11.2025 | Sarpsborg 08 FFA | 1-0 | 12↑ | 1 | 6.9 | ||
| 01.11.2025 | RosenborgH | 4-2 | 45↑ | 1 | 7.2 | ||
| 26.10.2025 | Bodo/GlimtA | 4-1 | 72 | – | 6.2 | ||
| 19.10.2025 | SandefjordH | 1-3 | 24↑ | – | 6.3 | ||
| 09.08.2025 | Ham-KamH | 1-0 | 8↑ | – | 6.5 | ||
| 01.06.2025 | VikingH | 0-1 | 58 | 1 | 6.7 | ||
| 29.05.2025 | BrannA | 0-3 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 25.05.2025 | Ham-KamA | 2-1 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 16.05.2025 | Kristiansund BKH | 0-1 | 81 | 1 | 6.9 | ||
| 11.05.2025 | BryneA | 0-3 | 90 | 1 | 3 | 8.3 | |
| 04.05.2025 | HaugesundH | 2-1 | 89 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 27.04.2025 | RosenborgA | 0-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 06.04.2025 | SandefjordA | 3-0 | 66 | 3 | 7.3 | ||
| 30.03.2025 | Sarpsborg 08 FFH | 0-2 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 13.03.2025 | Legia WarszawaA | 2-0 | 117 | 1 | 6.9 | ||
| 06.03.2025 | Legia WarszawaH | 3-2 | 90 | 1 | 3 | 7.7 | |
| 20.02.2025 | Shamrock RoversA | 0-1 | 120 | 1 | 6.7 | ||
| 13.02.2025 | Shamrock RoversH | 0-1 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 19.12.2024 | Mlada BoleslavH | 4-3 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 12.12.2024 | HJK helsinkiA | 2-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 01.12.2024 | StromsgodsetA | 1-0 | 90 | 2 | 7.7 | ||
| 28.11.2024 | Apoel NicosiaHC | 0-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 23.11.2024 | BrannH | 2-1 | 90 | 1 | 3 | 8.0 | |
| 10.11.2024 | Sarpsborg 08 FFA | 2-2 | 88 | 1 | 3 | 7.2 | |
| 07.11.2024 | JagielloniaA | 3-0 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 03.11.2024 | Bodo/GlimtH | 3-3 | 90 | 3 | 7.3 | ||
| 27.10.2024 | HaugesundA | 0-3 | 90 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 24.10.2024 | GentA | 2-1 | 21↑ | 1 | 6.6 | ||
| 19.10.2024 | SandefjordH | 0-1 | 63 | 1 | 6.7 | ||
| 03.10.2024 | LarneH | 3-0 | 45↑ | 1 | – | 7.3 | |
| 28.09.2024 | TromsoH | 5-3 | 90 | 2 | 5 | 9.0 | |
| 23.09.2024 | KFUM OsloA | 1-1 | 90 | 2 | 6.6 | ||
| 18.09.2024 | Kristiansund BKA | 0-4 | 90 | 1 | 1 | 2 | 8.7 |
| 01.09.2024 | RosenborgA | 2-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 25.08.2024 | Ham-KamH | 3-0 | 90 | 2 | 6.3 | ||
| 11.08.2024 | LillestromA | 1-2 | 90 | 1 | 1 | 3 | 7.9 |
| 28.07.2024 | VikingA | 1-0 | 65 | – | 6.7 | ||
| 13.07.2024 | FredrikstadA | 0-0 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 07.07.2024 | LillestromH | 3-0 | 89 | 1 | 3 | 6.6 | |
| 28.06.2024 | TromsoA | 0-2 | 90 | 1 | 3 | 8.2 | |
| 02.06.2024 | VikingH | 2-2 | 90 | 1 | 4 | 7.3 |
ŞUT23
GOL4
xG3.9
xG FARKI+0.1over performing
DÖNÜŞÜM%17.4
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası11%48
- Korner5%22
- Açık oyun3%13
- Taç sonrası2%9
- Kontra atak1%4
- Duran top1%4
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak10%43
- Sol ayak8%35
- Kafa5%22
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR23 şut
- 1-15' 3 %13
- 16-30' 2 %9
- 31-45' 3 %13
- 46-60' 3 %13
- 61-75' 3 %13
- 76-90+' 9 %39
SCOUT RAPORUAggregated only · 905 dk
Veri yetersiz: Dengeli orta saha profili
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU38.8Eliteserien 2025
PERFORMANS25.5905 dk
KARARUygun değil47/100
FORM TRENDİInsufficient_Sample+0.0
ROL UYUMU2025
İleri sekiz
49.2
Box-to-box orta saha
49.0
Derinden oyun kurucu
48.3
Top kapan ön libero
31.0
Derinden oyun kurucu
27.2
Box-to-box orta saha
23.8
Role fit veya performans sinyali aktif liste icin yeterli degil.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 192 oyuncu
Scout skoru
%22
Performans
%22
Dakika
%56
Değer / getiri
%0
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%41
Performans
%34
Dakika
%75
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90
1.44
1.8
80
Ortalama rating
6.5
7.2
90
Performans skoru
44.4
76
58
Gol / 90
0.18
0.22
82
Asist / 90
0.18
0.28
64
Müdahale / 90
0.72
1.8
40
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Trend icin son mac orneklemi sinirli; karar seviyesi dusuk confidence ile okunmali.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Brad PottsPreston · 31
%95
2gol
1asist
38scout
Championship
Sverre Halseth NypanRosenborg · 19
%70
1gol
0asist
49scout
Eliteserien
Grischa Prömel1899 Hoffenheim · 30
%65
7gol
2asist
55scout
€3.50M
Bundesliga
Nicklas StrunckBryne · 26
%64
2gol
1asist
51scout
Eliteserien
Mattias SvanbergVfL Wolfsburg · 26
%63
3gol
1asist
44scout
€8.00M
Bundesliga
Dani De WitUtrecht · 27
%61
7gol
3asist
60scout
€2.50M
Eredivisie
Diego de BuenNecaxa · 34
%60
1gol
1asist
45scout
Liga MX
Jens StageWerder Bremen · 29
%60
10gol
2asist
50scout
€14.00M
Bundesliga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum