D. de Wit
Netherlands · Midfielder

D. de Wit

YAŞ27
BOY184
KİLO76
KULÜPUtrecht
DOĞUM YERİHoorn
LİGEredivisie
BU SEZON1G · 0A
Gol10.31 / 90
Asist00.00 / 90
Şut61.85 / 90
Kilit pas30.92 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili247.40 / 90
Rating6.76
OYUNCU PROFİLİEredivisie 2026 · 69 orta sahalar
Kilit pas — %28 (0.92) Asist — %0 (0.00) Drible — %0 (0.00) Pas isabeti — %19 (%79) Top kapma — %65 (2.47) İkili mücadele — %34 (%44) 24 ORT. % 28 0 0 19 65 34
  • Kilit pas 0.92 %28
  • Asist 0.00 %0
  • Drible 0.00 %0
  • Pas isabeti %79 %19
  • Top kapma 2.47 %65
  • İkili mücadele %44 %34
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 292 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
4. UEFA Europa Conference League2022 · AZ Alkmaar · 13 maç 7gol4.
15. Eredivisie2021 · AZ Alkmaar · 37 maç 10gol15.
17. Eredivisie2023 · AZ Alkmaar · 32 maç 10gol17.
41. Eredivisie2025 · Utrecht · 2 maç 2gol41.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Super Cup2019/2020 · Holland
🏆 KNVB Beker2018/2019 · Holland
🏆 Eredivisie2018/2019 · Holland
🏆 Eerste Divisie2017/2018 · Holland
🏆 U19 Divisie 12016/2017 · Holland
🏆 Jeugdcup U192016/2017 · Holland
🏆 U19 Divisie 12015/2016 · Holland
🥈 Florida Cup2019 · World · 2nd Place
🥈 U19 Divisie 12017/2018 · Holland · 2nd Place
🥈 Eredivisie2017/2018 · Holland · 2nd Place
🥈 Eerste Divisie2016/2017 · Holland · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 16 G+A
2020 8 2021 14 2022 14 2023 16 2024 3 2025 11 2026 1
GolAsist
2026/27 5 292 1 0 6.76
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieUtrecht 5 292 1 0 6.76
Şut6%83 isabet
Kilit pas3
İkili kazanılan24%44
Müdahale7
Faul114 kazanılan
Ofsayt3
İlk 115
G+A / 900.31
Kart2
Kaptan3maçta
2025/26 35 2.812 8 3 6.84
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieUtrecht 29 2.376 7 3 6.87
UEFA Europa LeagueUtrecht 6 436 1 0 6.67
Şut31%48 isabet
Kilit pas23
Drible4%31 başarı
İkili kazanılan235%55
Müdahale61
Faul7239 kazanılan
Ofsayt10
İlk 11314 yedek
G+A / 900.35
Kart7
Kaptan1maçta
2024/25 33 1.175 2 1 6.68
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaVfL Bochum 33 1.175 2 1 6.68
Şut15%47 isabet
Kilit pas10
Drible1%14 başarı
İkili kazanılan83%48
Müdahale29
Faul2412 kazanılan
Ofsayt8
İlk 111122 yedek
G+A / 900.23
Kart1
2023/24 43 3.292 11 5 6.90
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieAZ Alkmaar 33 2.520 10 3 6.92
UEFA Europa Conference LeagueAZ Alkmaar 10 772 1 2 6.81
Şut40%48 isabet
Kilit pas30
Drible6%24 başarı
İkili kazanılan236%46
Müdahale61
Faul9641 kazanılan
Ofsayt11
Penaltı1
İlk 11385 yedek
G+A / 900.44
Kart91
Kaptan5maçta
2022/23 28 2.189 12 2 7.06
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieAZ Alkmaar 15 1.126 5 0 6.93
UEFA Europa Conference LeagueAZ Alkmaar 13 1.063 7 2 7.19
Şut39%59 isabet
Kilit pas27
Drible8%62 başarı
İkili kazanılan163%50
Müdahale53
Faul6528 kazanılan
Ofsayt8
Penaltı2
İlk 11271 yedek
G+A / 900.58
Kart61
2021/22 46 3.812 10 4 6.96
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieAZ Alkmaar 38 3.186 10 4 7.01
UEFA Europa Conference LeagueAZ Alkmaar 8 626 0 0 6.67
Şut48%46 isabet
Kilit pas36
Drible12%55 başarı
İkili kazanılan305%52
Müdahale103
Faul9256 kazanılan
Ofsayt21
İlk 11451 yedek
G+A / 900.33
Kart7
2020/21 28 1.869 5 3 6.81
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieAZ Alkmaar 20 1.209 4 3 6.87
UEFA Europa LeagueAZ Alkmaar 6 450 1 0 6.78
UEFA Champions LeagueAZ Alkmaar 2 210 0 0 6.55
Şut30%37 isabet
Kilit pas17
Drible6%40 başarı
İkili kazanılan155%42
Müdahale32
Faul6043 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11199 yedek
G+A / 900.39
Kart5
TOPLAM GOL10
İLK 114730 yedek girdi
KART9
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA10
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR10 gol
1-15' — 0 16-30' — 1 31-45' — 3 46-60' — 0 61-75' — 3 76-90+' — 3 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 31-45'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 1 %10
  • 31-45' 3 %30
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 3 %30
  • 76-90+' 3 %30
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 22 4-3-3 — 14 3-5-2 — 9 4-4-2 — 6 3-4-3 — 5 3-4-2-1 — 4 60 maç
  • 4-2-3-122%37
  • 4-3-314%23
  • 3-5-29%15
  • 4-4-26%10
  • 3-4-35%8
  • 3-4-2-14%7
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 GO Ahead EaglesH 1-3 0 1 4 8.1
30.08.2026 PSV EindhovenHC 1-6 88 6.2
22.08.2026 Sparta RotterdamAC 3-3 60 6.7
15.08.2026 AZ AlkmaarHC 1-4 55 6.2
09.08.2026 GroningenA 2-1 89 2 6.6
24.05.2026 AjaxA 0-0 120 7.2
21.05.2026 HeerenveenH 3-2 91 1 6.6
17.05.2026 Fortuna SittardH 2-0 82 1 3 7.3
10.05.2026 AjaxA 1-2 88 7.2
02.05.2026 NAC BredaH 2-0 89 1 1 7.7
26.04.2026 ExcelsiorA 5-0 85 1 6.5
11.04.2026 TelstarH 4-1 85 1 1 2 7.3
22.03.2026 GO Ahead EaglesH 2-0 91 2 6.7
15.03.2026 TwenteA 0-2 91 1 6.2
06.03.2026 HeraclesA 0-0 88 7.2
01.03.2026 AZ AlkmaarH 2-0 92 1 6.9
22.02.2026 PEC ZwolleH 1-1 88 1 1 6.3
14.02.2026 GroningenA 1-2 91 1 1 7.9
11.02.2026 NEC NijmegenA 1-3 94 6.6
08.02.2026 FeyenoordH 0-1 95 6.3
01.02.2026 HeerenveenA 1-1 90 1 6.5
29.01.2026 CelticA 4-2 82 1 1 7.2
25.01.2026 Sparta RotterdamH 0-1 95 2 7.3
22.01.2026 GenkHC 0-2 88 1 6.3
18.01.2026 FC VolendamA 2-1 51 6.7
21.12.2025 PSV EindhovenH 1-2 90 2 7.3
14.12.2025 NAC BredaA 1-1 68 1 1 7.3
11.12.2025 Nottingham ForestH 1-2 90 6.5
07.12.2025 TwenteH 1-1 83 6.9
30.11.2025 GO Ahead EaglesA 2-2 86 1 6.3
27.11.2025 Real BetisA 2-1 90 1 6.5
23.11.2025 TelstarA 1-1 90 1 6.0
09.11.2025 AjaxH 2-1 85 6.7
06.11.2025 FC PortoH 1-1 62 6.6
02.11.2025 NEC NijmegenH 1-0 90 2 7.3
26.10.2025 AZ AlkmaarA 4-1 63 5.6
23.10.2025 SC FreiburgA 2-0 24 6.9
18.10.2025 FC VolendamH 3-1 8 6.3
17.08.2025 Sparta RotterdamA 2-1 90 1 4 7.3
10.08.2025 HeraclesH 4-0 17 1 1 7.9
17.05.2025 FC St. PauliA 0-2 13 6.6
10.05.2025 FSV Mainz 05H 1-4 45 1 7.0
02.05.2025 1. FC HeidenheimA 0-0 8 6.3
27.04.2025 Union BerlinH 1-1 29 2 7.2
19.04.2025 Werder BremenA 1-0
12.04.2025 FC AugsburgH 1-2
05.04.2025 VfB StuttgartH 0-4 8 6.5
28.03.2025 Bayer LeverkusenA 3-1 11 1 6.5
16.03.2025 Eintracht FrankfurtH 1-3 57 1 6.3
08.03.2025 Bayern MünchenA 2-3
01.03.2025 1899 HoffenheimH 0-1 10 1 6.3
22.02.2025 VfL WolfsburgA 1-1
15.02.2025 Borussia DortmundH 2-0 2
09.02.2025 Holstein KielA 2-2 1
01.02.2025 SC FreiburgH 0-1 63 6.3
25.01.2025 Borussia MönchengladbachA 3-0 90 1 6.9
18.01.2025 RB LeipzigH 3-3 89 1 7.3
15.01.2025 FC St. PauliH 1-0 10 6.9
11.01.2025 FSV Mainz 05A 2-0 45 1 6.6
22.12.2024 1. FC HeidenheimH 2-0 13 6.7
ŞUT36
GOL7
xG5.4
xG FARKI+1.6over performing
DÖNÜŞÜM%19.4
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
39' · xG 0.167 · GOL 29' · xG 0.115 16' · xG 0.124 73' · xG 0.058 72' · xG 0.762 · GOL 35' · xG 0.037 28' · xG 0.067 21' · xG 0.026 86' · xG 0.677 · GOL 90' · xG 0.25 13' · xG 0.051 50' · xG 0.069 30' · xG 0.105 79' · xG 0.375 · GOL 22' · xG 0.116 26' · xG 0.045 90' · xG 0.209 6' · xG 0.077 26' · xG 0.127 90' · xG 0.174 41' · xG 0.041 36' · xG 0.234 49' · xG 0.06 44' · xG 0.113 52' · xG 0.019 26' · xG 0.048 · GOL 75' · xG 0.176 75' · xG 0.347 79' · xG 0.04 · GOL 77' · xG 0.222 74' · xG 0.152 67' · xG 0.041 63' · xG 0.178 · GOL 13' · xG 0.047 45' · xG 0.018 36' · xG 0.074
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 20 (%56) Açık oyun — 5 (%14) Korner — 5 (%14) Duran top — 3 (%8) Taç sonrası — 2 (%6) Kontra atak — 1 (%3) 36 şut
  • Asist sonrası20%56
  • Açık oyun5%14
  • Korner5%14
  • Duran top3%8
  • Taç sonrası2%6
  • Kontra atak1%3
Vücut bölgesine göre
Kafa — 17 (%47) Sağ ayak — 14 (%39) Sol ayak — 4 (%11) Diğer — 1 (%3) 36 şut
  • Kafa17%47
  • Sağ ayak14%39
  • Sol ayak4%11
  • Diğer1%3
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR36 şut
1-15' — 3 16-30' — 9 31-45' — 7 46-60' — 3 61-75' — 7 76-90+' — 7 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 9 16-30'
  • 1-15' 3 %8
  • 16-30' 9 %25
  • 31-45' 7 %19
  • 46-60' 3 %8
  • 61-75' 7 %19
  • 76-90+' 7 %19
PİYASA DEĞERİ€2.50M
KAÇIRDIĞI MAÇ25
DİSİPLİN9kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2026 · 218 maç
Utrecht 40maç 2025–2026
VfL Bochum 33maç 2024
AZ Alkmaar 145maç 2020–2023
Netherlands U21 2019–2023
Ajax 2017–2018
Jong Ajax 2016
Ajax U19 2015
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-06-23 VfL Bochum Utrecht
2025-06-16 VfL Bochum Utrecht
2024-07-03 AZ Alkmaar VfL Bochum
2019-08-30 Ajax AZ Alkmaar € 2M
2019-01-01 Ajax U21 Ajax -
2017-07-01 Ajax U19 Ajax U21 -
2015-07-01 Ajax U17 Ajax U19 -
2014-07-01 Ajax Youth Ajax U17 -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
08.2026 SakatlıkŞüpheli 1 maç
04.2026 Sarı kart cezasıKadroda yok 2 maç
10.2025 Ayak sakatlığıKadroda yok 5 maç
08.2025 Ayak sakatlığıKadroda yok 1 maç
05.2023 Bacak sakatlığıŞüpheli 10 maç
02.2023 Bacak sakatlığıKadroda yok 4 maç
01.2023 Kırmızı kart cezasıKadroda yok 2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 Eredivisie2023 · AZ Alkmaar 7sarı · 32 maç
🟥 Eredivisie2023 · AZ Alkmaar 1kırmızı · 32 maç
🟥 Eredivisie2022 · AZ Alkmaar 1kırmızı · 18 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2376 dk

İzlemede: Dengeli orta saha profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU59.5Eredivisie 2025
PERFORMANS40.62376 dk
KARARVeri yetersiz57/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero 75.6
Box-to-box orta saha 74.7
Derinden oyun kurucu 72.4
Role fit sinyali var ama confidence 88/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 283 oyuncu
Scout skoru %71
Performans %52
Dakika %91
Değer / getiri %18
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %83
Performans %59
Dakika %94
Değer / getiri %14
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 82 100
Ortalama rating 6.87 7.1 97
Müdahale / 90 1.86 3.2 58
İkili mücadele kazanma 55.07 58 95
Performans skoru 40.6 75 54
Pas arası / 90 0.8 2.3 35
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam