Matisse Didden
Belgium · Defender

Matisse Didden

YAŞ24
BOY198 cm
KİLO91 kg
KULÜPUtrecht
LİGEredivisie
BU SEZON1G · 0A
Gol10.86 / 90
Asist00.00 / 90
Şut21.71 / 90
Kilit pas10.86 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili1311.14 / 90
Rating6.67
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol 0.860.09
Asist 0.000.00
Şut 1.710.52
Kilit pas 0.860.33
Başarılı dripling 0.000.19
Kazanılan ikili 11.144.51
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆 CupNone · Belgium
🏆 Cup2020/2021 · Belgium
🥈 First Division ANone · Belgium · 2nd Place
🥈 Super CupNone · Belgium · 2nd Place
🥈 First Division A2022/2023 · Belgium · 2nd Place
🥈 Super Cup2021 · Belgium · 2nd Place
🥈 First Division A2020/2021 · Belgium · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 2 G+A
2022 0 2023 0 2024 0 2025 2 2026 1
GolAsist
2026/27 3 105 1 0 6.67
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieUtrecht 3 105 1 0 6.67
Şut2%50 isabet
Kilit pas1
İkili kazanılan13%52
Müdahale3
Faul52 kazanılan
İlk 1121 yedek
G+A / 900.86
2025/26 38 2.168 2 0 6.83
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieUtrecht 30 1.915 2 0 6.84
UEFA Europa LeagueUtrecht 8 253 0 0 6.75
Şut11%45 isabet
Kilit pas8
Drible4%67 başarı
İkili kazanılan104%58
Müdahale29
Faul2810 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112414 yedek
G+A / 900.08
Kart51
2024/25 29 528 0 0 6.70
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieUtrecht 29 528 0 0 6.70
Şut3%33 isabet
Kilit pas1
İkili kazanılan27%51
Müdahale4
Faul31 kazanılan
İlk 11425 yedek
Kart1
2023/24 2 157 0 0 6.45
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieRoda 2 157 0 0 6.45
Kilit pas1
İkili kazanılan15%75
Müdahale5
Faul2
İlk 112
Kart1
2022/23 12 3 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueGenk 12 3 0 0
TOPLAM GOL2
İLK 113046 yedek girdi
KART7
FORMA3
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
1-15' — 1 16-30' — 1 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 1-15'
  • 1-15' 1 %50
  • 16-30' 1 %50
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 42 4-3-3 — 19 4-4-2 — 5 4-3-1-2 — 4 3-4-3 — 3 3-4-2-1 — 1 74 maç
  • 4-2-3-142%57
  • 4-3-319%26
  • 4-4-25%7
  • 4-3-1-24%5
  • 3-4-33%4
  • 3-4-2-11%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
1 D. de WitD. de Wit 1 Y. CathlineY. Cathline Didden 2
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 GO Ahead EaglesH 1-3 0 0 6.4
22.08.2026 Sparta RotterdamA 3-3 60 1 1 7.6
15.08.2026 AZ AlkmaarH 1-4 45 1 6.0
26.04.2026 ExcelsiorA 5-0 31 5.0
11.04.2026 TelstarH 4-1 85 1 2 7.6
04.04.2026 PSV EindhovenA 4-3 92 6.3
22.03.2026 GO Ahead EaglesH 2-0 91 7.2
15.03.2026 TwenteA 0-2 91 1 7.9
06.03.2026 HeraclesA 0-0 88 6.9
01.03.2026 AZ AlkmaarH 2-0 92 7.3
22.02.2026 PEC ZwolleH 1-1 88 6.2
14.02.2026 GroningenA 1-2 91 6.7
11.02.2026 NEC NijmegenA 1-3 94 6.9
08.02.2026 FeyenoordH 0-1 95 6.9
01.02.2026 HeerenveenA 1-1 90 1 7.2
29.01.2026 CelticA 4-2
25.01.2026 Sparta RotterdamH 0-1 95 1 6.2
22.01.2026 GenkH 0-2 88 7.2
18.01.2026 FC VolendamA 2-1 96 2 7.2
21.12.2025 PSV EindhovenH 1-2 14 6.6
11.12.2025 Nottingham ForestH 1-2 63 6.6
07.12.2025 TwenteH 1-1
30.11.2025 GO Ahead EaglesA 2-2 90 2 6.6
27.11.2025 Real BetisA 2-1 12 6.6
23.11.2025 TelstarA 1-1 90 7.3
09.11.2025 AjaxH 2-1 90 1 1 8.2
06.11.2025 FC PortoH 1-1 90 6.6
02.11.2025 NEC NijmegenH 1-0 90 6.2
26.10.2025 AZ AlkmaarA 4-1 33 6.5
23.10.2025 SC FreiburgA 2-0
18.10.2025 FC VolendamH 3-1
05.10.2025 FeyenoordA 3-2 90 6.6
02.10.2025 BrannA 1-0
28.09.2025 HeerenveenH 2-2 22 6.2
25.09.2025 LyonH 0-1
20.09.2025 Fortuna SittardA 1-0
14.09.2025 GroningenH 0-1
31.08.2025 PEC ZwolleA 0-2 84 7.5
24.08.2025 ExcelsiorH 4-1 93 1 6.9
17.08.2025 Sparta RotterdamA 2-1
10.08.2025 HeraclesH 4-0
18.05.2025 Fortuna SittardA 0-0 90 2 7.9
14.05.2025 Sparta RotterdamH 1-1
11.05.2025 TwenteA 2-0 11 6.9
25.04.2025 WaalwijkA 0-4 26 6.6
20.04.2025 AjaxH 4-0 11 6.5
13.04.2025 GroningenH 3-1 31 6.7
06.04.2025 GO Ahead EaglesA 2-2
30.03.2025 HeerenveenH 2-0
15.03.2025 NEC NijmegenH 0-1 90 1 7.2
09.03.2025 Willem IIA 2-3 10 6.3
15.02.2025 PSV EindhovenA 2-2
09.02.2025 Almere City FCH 0-1
01.02.2025 PEC ZwolleA 3-3 73 6.0
24.01.2025 HeraclesA 1-1
18.01.2025 AZ AlkmaarH 0-0
12.01.2025 FeyenoordA 1-2 11 6.2
01.12.2024 PSV EindhovenH 2-5 64 6.7
24.11.2024 NEC NijmegenA 1-2 1
08.11.2024 HeraclesH 1-0 73 7.0
ŞUT14
GOL3
xG1.5
xG FARKI+1.5over performing
DÖNÜŞÜM%21.4
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
16' · xG 0.217 · GOL 49' · xG 0.06 10' · xG 0.1 · GOL 35' · xG 0.013 62' · xG 0.078 45' · xG 0.091 41' · xG 0.042 59' · xG 0.376 31' · xG 0.096 36' · xG 0.091 20' · xG 0.05 45' · xG 0.223 · GOL 45' · xG 0.051 57' · xG 0.058
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Korner — 10 (%71) Duran top — 4 (%29) 14 şut
  • Korner10%71
  • Duran top4%29
Vücut bölgesine göre
Kafa — 7 (%50) Sağ ayak — 6 (%43) Sol ayak — 1 (%7) 14 şut
  • Kafa7%50
  • Sağ ayak6%43
  • Sol ayak1%7
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR14 şut
1-15' — 1 16-30' — 2 31-45' — 7 46-60' — 3 61-75' — 1 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 7 31-45'
  • 1-15' 1 %7
  • 16-30' 2 %14
  • 31-45' 7 %50
  • 46-60' 3 %21
  • 61-75' 1 %7
  • 76-90+' 0 %0
PİYASA DEĞERİ€3.00M+200.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ10
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2017–2026 · 84 maç
Utrecht 70maç 2024–2026
Roda 2maç 2023
Genk 12maç 2022
Genk U19 2019
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-01 Roda JC Utrecht ?
2023-07-04 Genk Roda JC ?
2022-07-01 Jong Genk Genk -
2019-07-01 KRC Genk U18 KRC Genk U21 -
2018-07-01 Patro Eisden KRC Genk U18 ?
2018-02-24 Patro Eis. U21 Patro Eisden -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2026 Kadro dışıKadroda yok 4 maç
05.2026 Kırmızı kart cezasıKadroda yok 1 maç
12.2025 SakatlıkŞüpheli 1 maç
12.2024 SakatlıkKadroda yok 4 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1915 dk

Takip listesi: Dengeli savunmacı

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU75.2Eredivisie 2025
PERFORMANS66.81915 dk
KARARİzlemeye değer71/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper 86.0
Defansif bek 85.8
Klasik stoper 84.7
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 233 oyuncu
Scout skoru %92
Performans %78
Dakika %77
Değer / getiri %17
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %97
Performans %80
Dakika %86
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90 51.27 62 83
Dakika güvenliği 100 82 100
Performans skoru 66.8 76 88
İkili mücadele kazanma 57.49 64 90
Ortalama rating 6.84 7.2 95
Pas arası / 90 1.27 1.8 71
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam