LİGLa Liga
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili54.84 / 90
Rating6.30
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.000.05
Asist
0.000.05
Şut
0.000.35
Kilit pas
0.000.46
Başarılı dripling
0.000.51
Kazanılan ikili
4.846.27
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Copa del ReyNone · Spain
🏆
Copa del Rey2023/2024 · Spain
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 2 G+A
GolAsist
2026/27
4
93
0
0
6.30
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan5%56
Müdahale1
Faul13 kazanılan
İlk 1122 yedek
2025/26
38
1.779
1
1
6.68
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%43 isabet
Kilit pas9
Drible10%59 başarı
İkili kazanılan124%59
Müdahale44
Faul3251 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111622 yedek
G+A / 900.1
Kart3
TOPLAM GOL1
İLK 112036 yedek girdi
KART5
FORMA2
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 1 %100
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-126%53
- 4-3-39%18
- 4-5-17%14
- 4-1-4-13%6
- 4-3-2-12%4
- 4-4-1-12%4
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ53 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Atletico MadridH | 3-0 | 0 | 0 | – | ||
| 30.08.2026 | Celta VigoA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 27.08.2026 | BarcelonaA | 2-0 | 93 | – | 6.3 | ||
| 22.08.2026 | SevillaH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 23.05.2026 | ElcheH | 1-1 | 34↑ | 1 | 7.3 | ||
| 17.05.2026 | Atletico MadridA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.05.2026 | Real SociedadH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.05.2026 | Rayo VallecanoA | 1-1 | 20↑ | – | 6.5 | ||
| 01.05.2026 | MallorcaH | 0-1 | 6↑ | – | – | ||
| 25.04.2026 | ValenciaA | 2-1 | 23↑ | – | 6.9 | ||
| 21.04.2026 | Real BetisH | 2-3 | 10↑ | – | 6.5 | ||
| 10.04.2026 | Real MadridA | 1-1 | 24↑ | – | 6.5 | ||
| 06.04.2026 | VillarrealH | 1-0 | 2↑ | – | – | ||
| 21.03.2026 | OsasunaA | 1-0 | 95 | – | 6.9 | ||
| 14.03.2026 | Athletic ClubH | 3-0 | 92 | 1 | 1 | 8.2 | |
| 07.03.2026 | LevanteA | 1-1 | 54 | – | 6.5 | ||
| 01.03.2026 | Celta VigoH | 1-2 | 81 | 1 | 7.2 | ||
| 23.02.2026 | AlavesA | 2-2 | 93 | – | 6.2 | ||
| 16.02.2026 | BarcelonaH | 2-1 | 96 | – | 6.6 | ||
| 08.02.2026 | SevillaA | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 31.01.2026 | OviedoA | 1-0 | 17↑ | – | 6.5 | ||
| 26.01.2026 | GetafeH | 1-1 | 82 | – | 6.9 | ||
| 16.01.2026 | EspanyolA | 0-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 10.01.2026 | OsasunaH | 1-0 | 80 | – | 7.7 | ||
| 04.01.2026 | MallorcaA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 21.12.2025 | Atletico MadridH | 0-3 | 32↑ | 1 | 6.2 | ||
| 12.12.2025 | Real SociedadA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 07.12.2025 | ElcheA | 3-0 | 18↑ | – | 6.6 | ||
| 30.11.2025 | Real MadridH | 1-1 | 72 | – | 6.2 | ||
| 23.11.2025 | Real BetisA | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 08.11.2025 | AlavesH | 1-0 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 31.10.2025 | GetafeA | 2-1 | 14↑ | – | 6.5 | ||
| 25.10.2025 | OviedoH | 3-3 | 40↑ | – | 6.5 | ||
| 18.10.2025 | BarcelonaA | 2-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 04.10.2025 | ValenciaH | 2-1 | 67↑ | – | 6.9 | ||
| 26.09.2025 | EspanyolH | 0-0 | 69 | – | 7.3 | ||
| 23.09.2025 | Athletic ClubA | 1-1 | 86 | – | 6.2 | ||
| 20.09.2025 | LevanteH | 0-4 | 45↑ | – | 6.2 | ||
| 14.09.2025 | Celta VigoA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.08.2025 | SevillaH | 0-2 | 26↑ | 2 | 6.6 | ||
| 24.08.2025 | VillarrealA | 5-0 | 90 | – | 5.3 | ||
| 15.08.2025 | Rayo VallecanoH | 1-3 | 40↑ | – | 6.6 | ||
| 25.05.2024 | Rayo VallecanoA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.05.2024 | Celta VigoA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.05.2024 | OsasunaH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 03.05.2024 | GetafeA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 27.04.2024 | Atletico MadridA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.03.2024 | BarcelonaH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.02.2024 | Real BetisA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.01.2024 | ValenciaA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 20.12.2023 | Las PalmasH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.12.2023 | Atletico MadridH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 05.11.2023 | VillarrealA | 2-3 | –↑ | – | – |
ŞUT7
GOL1
xG0.9
xG FARKI+0.1over performing
DÖNÜŞÜM%14.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası2%29
- Duran top2%29
- Korner2%29
- Açık oyun1%14
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak5%71
- Kafa2%29
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR7 şut
- 1-15' 1 %14
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 2 %29
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 4 %57
AKSİYON HARİTASI1161 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %49
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %55
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %39
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %34
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1161
- Pas768%69
- Faul71%6
- Top teması61%5
- Top kazanma44%4
- Uzaklaştırma42%4
- Müdahale42%4
- Hava topu37%3
- Korner kazandırma24%2
- Çalım15%1
- Top kaptırma13%1
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2023–2026 · 53 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2022-07-01
CD Basconia
→
Bilbao Athletic
-
CD Basconia
→
Bilbao Athletic
-
2020-07-01
Bilbao U19
→
CD Basconia
-
Bilbao U19
→
CD Basconia
-
2020-07-01
Bilbao U18
→
Bilbao U19
-
Bilbao U18
→
Bilbao U19
-
2019-07-01
Bilbao Youth
→
Bilbao U18
-
Bilbao Youth
→
Bilbao U18
-
2018-07-01
CA Osasuna Yout
→
Bilbao Youth
free transfer
CA Osasuna Yout
→
Bilbao Youth
free transfer
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1779 dk
Takip listesi: Agresif savunma profili
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU68.3La Liga 2025
PERFORMANS55.21779 dk
KARARİzlemeye değer68/100
◆ KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde.
ROL UYUMU2025
Defansif bek
77.7
Klasik stoper
76.5
Ayağı iyi stoper
75.1
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 245 oyuncu
Scout skoru
%84
Performans
%52
Dakika
%71
Değer / getiri
%34
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%87
Performans
%50
Dakika
%84
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
80
100
Pas hacmi / 90
37.99
42
90
Performans skoru
55.2
74
75
Müdahale / 90
2.23
3
74
İkili mücadele kazanma
58.77
58
100
Blok / 90
0.4
1
40
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Thomas GundelundVejle · 24
%95
0gol
2asist
66scout
Superliga
Tim OermannSturm Graz · 22
%82
0gol
1asist
68scout
Bundesliga
Kenneth SchmidtFortuna Düsseldorf · 23
%67
1gol
0asist
75scout
€800K
2. Bundesliga
Nathaniel ClyneCrystal Palace · 34
%64
0gol
1asist
51scout
€500K
Premier League
Kenneth PaalAntalyaspor · 28
%62
0gol
0asist
58scout
Süper Lig
Ignace Van der BremptComo · 23
%62
0gol
1asist
63scout
Serie A
Fabrizio AngileriCorinthians · 31
%60
0gol
0asist
59scout
Serie A
Vetle Winger DragsnesBrann · 31
%60
0gol
0asist
42scout
UEFA Europa League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

CD Mirandés