LİGSüper Lig
BU SEZON0G · 0A
KUPALAR
🏆
Super Cup2024/2025 · Turkey
🏆
U21 Süper Lig2017/2018 · Turkey
🏆
U21 Super Cup2017/2018 · Turkey
🥈
1. Lig2021/2022 · Turkey · 2nd Place
🥈
U21 Süper Lig2018/2019 · Turkey · 2nd Place
🥈
U19 Elit A Ligi2018/2019 · Turkey · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 9 G+A
GolAsist
2025/26
32
605
0
1
6.92
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%29 isabet
Kilit pas7
Drible4%36 başarı
İkili kazanılan32%48
Müdahale14
Faul137 kazanılan
İlk 11527 yedek
G+A / 900.15
Kart2
2024/25
34
2.828
3
6
7.15
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut29%55 isabet
Kilit pas52
Drible10%31 başarı
İkili kazanılan119%45
Müdahale60
Faul4932 kazanılan
Ofsayt2
Penaltı1
İlk 11322 yedek
G+A / 900.29
Kart10
2023/24
37
2.409
0
2
6.82
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%11 isabet
Kilit pas25
Drible11%61 başarı
İkili kazanılan86%45
Müdahale46
Faul3621 kazanılan
İlk 112710 yedek
G+A / 900.07
Kart81
2022/23
27
1.554
0
2
6.97
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%43 isabet
Kilit pas36
Drible5%36 başarı
İkili kazanılan73%52
Müdahale34
Faul1620 kazanılan
İlk 111611 yedek
G+A / 900.12
Kart3
2021/22
32
2.515
1
7
7.22
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%38 isabet
Kilit pas60
Drible16%62 başarı
İkili kazanılan128%47
Müdahale58
Faul3833 kazanılan
İlk 11284 yedek
G+A / 900.29
Kart12
TOPLAM GOL52 penaltı
İLK 114139 yedek girdi
KART14
FORMA8
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR5 gol
- 1-15' 1 %20
- 16-30' 2 %40
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 2 %40
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-148%63
- 4-1-4-121%28
- 5-3-24%5
- 3-4-2-11%1
- 4-3-2-11%1
- 4-3-31%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
Onun asist yaptıkları7verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | Çorum FKH | 6-2 | –↑ | – | – | ||
| 23.08.2026 | AlanyasporA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.08.2026 | EyüpsporH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 10.04.2026 | AntalyasporH | 4-2 | 76 | 1 | 7.2 | ||
| 05.04.2026 | FenerbahceA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.03.2026 | KasimpasaH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.03.2026 | GenclerbirligiA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 07.03.2026 | GalatasarayH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.02.2026 | KocaelisporA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.02.2026 | GoztepeH | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 15.02.2026 | Istanbul BasaksehirA | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 08.02.2026 | AlanyasporH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 31.01.2026 | KonyasporH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.01.2026 | EyüpsporA | 2-2 | 95 | – | 6.7 | ||
| 19.01.2026 | KayserisporH | 1-0 | 79 | 2 | 7.6 | ||
| 20.12.2025 | RizesporH | 1-0 | 85 | 1 | – | 7.3 | |
| 14.12.2025 | TrabzonsporA | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 08.12.2025 | Gazişehir GaziantepH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 30.11.2025 | Fatih KaragümrükA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 23.11.2025 | SamsunsporH | 1-1 | 8↑ | – | 6.6 | ||
| 08.11.2025 | AntalyasporA | 1-3 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 26.10.2025 | KasimpasaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.10.2025 | KonyasporA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 18.10.2025 | GenclerbirligiH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 04.10.2025 | GalatasarayA | 1-1 | 9↑ | – | 6.7 | ||
| 29.09.2025 | KocaelisporH | 3-1 | 12↑ | – | 6.9 | ||
| 24.09.2025 | KayserisporA | 0-4 | 24↑ | – | 6.9 | ||
| 19.09.2025 | GoztepeA | 3-0 | 19↑ | – | 6.5 | ||
| 13.09.2025 | Istanbul BasaksehirH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 31.08.2025 | AlanyasporA | 2-0 | 75 | 2 | 6.3 | ||
| 28.08.2025 | LausanneH | 0-1 | 11↑ | – | 6.5 | ||
| 21.08.2025 | LausanneA | 1-1 | 14↑ | – | 6.3 | ||
| 17.08.2025 | EyüpsporH | 2-1 | 14↑ | – | 6.9 | ||
| 14.08.2025 | St Patrick's Athl.H | 3-2 | 24↑ | 1 | 6.9 | ||
| 07.08.2025 | St Patrick's Athl.A | 1-4 | 15↑ | 1 | 6.9 | ||
| 01.06.2025 | SamsunsporA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.05.2025 | BB BodrumsporH | 1-1 | 89 | – | 7.0 | ||
| 18.05.2025 | GalatasarayA | 3-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 12.05.2025 | AntalyasporH | 3-1 | 90 | 1 | – | 7.2 | |
| 03.05.2025 | AlanyasporA | 1-1 | 80 | – | 6.9 | ||
| 27.04.2025 | RizesporH | 1-0 | 86 | 1 | 7.2 | ||
| 13.04.2025 | KasimpasaH | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 04.04.2025 | Adana DemirsporA | 0-2 | 89 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 28.03.2025 | HataysporH | 5-0 | 90 | 1 | 7.9 | ||
| 15.03.2025 | Gazişehir GaziantepA | 1-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 08.03.2025 | Istanbul BasaksehirH | 3-1 | 82 | 1 | 7.3 | ||
| 01.03.2025 | BesiktasA | 2-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 23.02.2025 | GoztepeH | 1-0 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 16.02.2025 | EyüpsporA | 1-1 | 90 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 08.02.2025 | KonyasporH | 3-2 | 90 | 3 | 7.3 | ||
| 01.02.2025 | TrabzonsporH | 0-0 | 90 | 1 | 7.9 | ||
| 25.01.2025 | SivassporA | 5-2 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 11.01.2025 | SamsunsporH | 0-1 | 86 | – | 7.3 | ||
| 05.01.2025 | BB BodrumsporA | 1-1 | 86 | 2 | 7.3 | ||
| 22.12.2024 | GalatasarayH | 1-5 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 08.12.2024 | AlanyasporH | 2-0 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 01.12.2024 | RizesporA | 3-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 23.11.2024 | FenerbahceH | 2-6 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 08.11.2024 | KasimpasaA | 1-2 | 87 | 1 | 2 | 7.0 | |
| 02.11.2024 | Adana DemirsporH | 0-0 | 73 | – | 6.7 |
ŞUT7
GOL0
xG0.3
xG FARKI-0.3under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Açık oyun3%43
- Asist sonrası3%43
- Korner1%14
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR7 şut
- 1-15' 1 %14
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %14
- 46-60' 2 %29
- 61-75' 2 %29
- 76-90+' 1 %14
AKSİYON HARİTASI399 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %50
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %52
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %44
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %39
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR399
- Pas303%78
- Top kazanma23%6
- Hava topu13%3
- Faul10%3
- Müdahale9%2
- Top teması8%2
- Uzaklaştırma7%2
- İkili mücadele5%1
- Pas arası5%1
- Çalım4%1
PİYASA DEĞERİ€2.50M-3.9%
KAÇIRDIĞI MAÇ10
DİSİPLİN11kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2016–2026 · 196 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2019-07-01
Besiktas U21
→
Besiktas U19
-
Besiktas U21
→
Besiktas U19
-
2018-02-01
Besiktas U19
→
Besiktas U21
-
Besiktas U19
→
Besiktas U21
-
2017-07-01
Besiktas U17
→
Besiktas U19
-
Besiktas U17
→
Besiktas U19
-
2016-07-01
Besiktas U16
→
Besiktas U17
-
Besiktas U16
→
Besiktas U17
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2026
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
2 maç
05.2026
Kadro dışıKadroda yok
3 maç
12.2024
Sarı kart cezasıKadroda yok
2 maç
04.2024
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
12.2023
Kas sakatlığıKadroda yok
1 maç
05.2023
SakatlıkŞüpheli
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
1. Lig2021 · Ümraniyespor
11sarı · 30 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 0 dk
Veri yetersiz: Dengeli orta saha profili
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU22.9Süper Lig 2026
PERFORMANS00 dk
KARARVeri yetersiz55/100
ROL UYUMU2026
Derinden oyun kurucu
70.8
Top kapan ön libero
63.9
Box-to-box orta saha
61.9
Role fit sinyali var ama confidence 90/100 ve risk 14/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 164 oyuncu
Scout skoru
%6
Performans
%0
Dakika
%0
Değer / getiri
%34
Tüm ligler · 2078 oyuncu
Scout skoru
%16
Performans
%0
Dakika
%0
Değer / getiri
%10
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
73.53
72
100
Performans skoru
61.4
76
81
Ortalama rating
6.88
7.2
96
Müdahale / 90
2.16
2
100
Pas arası / 90
1.16
1.6
72
Kilit pas / 90
0.83
1.4
59
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
ShaylonMirassol · 28
%95
1gol
1asist
44scout
Serie A
Rafael CarvalheiraChapecoense-sc
%91
2gol
0asist
38scout
Serie A
Cooper SanchezAtlanta United FC · 17
%90
0gol
1asist
58scout
Major League Soccer
Jordan SimpsonIF Brommapojkarna
%83
0gol
0asist
34scout
Allsvenskan
Evertton AraujoFlamengo · 22
%76
0gol
1asist
55scout
Serie A
Daniel PaulsonOrgryte IS · 30
%66
1gol
0asist
37scout
Allsvenskan
Juan NardoniGremio · 23
%63
1gol
1asist
50scout
Serie A
Federico GinoAldosivi · 32
%60
2gol
0asist
39scout
Liga Profesional Argentina
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


Ümraniyespor