LİG1. Lig
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling10.45 / 90
Kazanılan ikili52.27 / 90
Rating6.61
OYUNCU PROFİLİ1. Lig 2026 · 85 defanslar
- Müdahale 0.45 %10
- Pas arası 0.91 %40
- Blok 0.45 %64
- İkili mücadele %50 %26
- Pas isabeti %91 %85
- Faul (az iyi) 0.00 %98
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 198 dakika oynadı.
KUPALAR
🥈
Süper LigNone · Türkiye · 2nd Place
🥈
CupNone · Türkiye · 2nd Place
🥈
Cup2021/2022 · Türkiye · 2nd Place
🥈
Süper Lig2018/2019 · Türkiye · 2nd Place
🥈
Süper Lig2016/2017 · Türkiye · 2nd Place
🥈
Cup2016/2017 · Türkiye · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 3 G+A
GolAsist
2026/27
3
198
0
0
6.61
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan5%50
Müdahale1
İlk 113
2025/26
41
2.614
0
1
7.02
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%20 isabet
Kilit pas7
İkili kazanılan80%61
Müdahale35
Faul1423 kazanılan
İlk 112912 yedek
G+A / 900.03
Kart4
2024/25
33
2.697
1
0
6.86
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%27 isabet
Kilit pas3
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan109%60
Müdahale44
Faul1823 kazanılan
İlk 11303 yedek
G+A / 900.03
Kart72
2023/24
38
2.171
1
0
6.76
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%29 isabet
Kilit pas3
Drible1%25 başarı
İkili kazanılan66%51
Müdahale23
Faul912 kazanılan
İlk 112414 yedek
G+A / 900.04
Kart3
Kaptan2maçta
2022/23
13
646
0
0
6.68
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Kilit pas1
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan29%66
Müdahale10
Faul214 kazanılan
İlk 1176 yedek
Kart1
2021/22
34
2.057
2
1
6.69
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%44 isabet
Kilit pas6
Drible9%69 başarı
İkili kazanılan74%52
Müdahale35
Faul1715 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112113 yedek
G+A / 900.13
Kart2
2020/21
35
2.290
0
0
6.75
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%11 isabet
Kilit pas9
Drible11%69 başarı
İkili kazanılan81%51
Müdahale35
Faul1918 kazanılan
İlk 112510 yedek
Kart3
TOPLAM GOL31 penaltı
İLK 116017 yedek girdi
KART18
FORMA3
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
- 1-15' 1 %33
- 16-30' 1 %33
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %33
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-1-4-143%59
- 4-2-3-122%30
- 5-3-23%4
- 4-3-32%3
- 4-4-22%3
- 3-4-2-11%1
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | KeçiörengücüA | 3-0 | 30 | 0 | 5.8 | ||
| 23.08.2026 | Batman PetrolsporH | 1-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 14.08.2026 | Esenler EroksporA | 1-1 | 78 | – | 6.7 | ||
| 24.05.2026 | Esenler EroksporA | 0-2 | 84 | – | 7.2 | ||
| 15.05.2026 | Bodrum FKH | 1-0 | 120 | 1 | 7.2 | ||
| 11.05.2026 | Bodrum FKA | 1-0 | 93 | – | 6.7 | ||
| 07.05.2026 | KeçiörengücüH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 02.05.2026 | Erzurum BBH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.04.2026 | SakaryasporA | 0-4 | –↑ | – | – | ||
| 19.04.2026 | SivassporH | 3-1 | 53 | 1 | 7.0 | ||
| 11.04.2026 | PendiksporA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 07.04.2026 | BB BodrumsporH | 1-1 | 82 | – | 6.7 | ||
| 03.04.2026 | BandırmasporH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.03.2026 | 76 Iğdır BelediyesporA | 0-2 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 16.03.2026 | EroksporH | 2-1 | 94 | – | 6.3 | ||
| 12.03.2026 | BolusporA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 07.03.2026 | HataysporH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.03.2026 | Manisa BBSKA | 0-1 | 89 | 1 | 6.9 | ||
| 22.02.2026 | ÜmraniyesporH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.02.2026 | Serik BelediyesporA | 2-3 | 4↑ | – | – | ||
| 13.02.2026 | İstanbulsporH | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 07.02.2026 | Van BBA | 3-1 | 95 | – | 6.5 | ||
| 31.01.2026 | KeçiörengücüH | 1-0 | 96 | – | 7.2 | ||
| 16.01.2026 | Adana DemirsporH | 4-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 09.01.2026 | AmedA | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 28.12.2025 | Erzurum BBA | 1-0 | 62 | – | 6.7 | ||
| 21.12.2025 | SakaryasporH | 2-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 13.12.2025 | SivassporA | 1-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 08.12.2025 | PendiksporH | 2-0 | 90 | 1 | – | 7.9 | |
| 30.11.2025 | BB BodrumsporA | 4-0 | 90 | – | 6.0 | ||
| 22.11.2025 | BandırmasporA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 09.11.2025 | 76 Iğdır BelediyesporH | 3-1 | 8↑ | – | 6.7 | ||
| 03.11.2025 | EroksporA | 3-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 26.10.2025 | BolusporH | 0-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 18.10.2025 | HataysporA | 1-4 | 90 | – | 7.3 | ||
| 03.10.2025 | Manisa BBSKH | 3-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 27.09.2025 | ÜmraniyesporA | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 23.09.2025 | Serik BelediyesporH | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 19.09.2025 | İstanbulsporA | 3-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 13.09.2025 | Van BBH | 0-0 | 90 | 1 | 7.9 | ||
| 31.08.2025 | KeçiörengücüA | 1-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 22.08.2025 | SarıyerH | 2-1 | 101 | – | 6.9 | ||
| 16.08.2025 | Adana DemirsporA | 0-3 | 90 | – | 7.2 | ||
| 10.08.2025 | AmedH | 2-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 01.06.2025 | SamsunsporA | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 25.05.2025 | BB BodrumsporH | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 18.05.2025 | GalatasarayA | 3-0 | 75 | – | 6.9 | ||
| 12.05.2025 | AntalyasporH | 3-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 03.05.2025 | AlanyasporA | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 27.04.2025 | RizesporH | 1-0 | 90 | 1 | 7.9 | ||
| 20.04.2025 | FenerbahceA | 3-3 | 90 | – | 7.2 | ||
| 13.04.2025 | KasimpasaH | 1-0 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 04.04.2025 | Adana DemirsporA | 0-2 | 73 | 1 | 7.0 | ||
| 28.03.2025 | HataysporH | 5-0 | 90 | – | 7.6 | ||
| 15.03.2025 | Gazişehir GaziantepA | 1-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 08.03.2025 | Istanbul BasaksehirH | 3-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 01.03.2025 | BesiktasA | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 23.02.2025 | GoztepeH | 1-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 16.02.2025 | EyüpsporA | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 08.02.2025 | KonyasporH | 3-2 | 45↑ | – | 6.6 |
ŞUT7
GOL0
xG0.0
xG FARKI+0.0over performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Vücut bölgesine göre
- Kafa5%71
- Sağ ayak2%29
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR7 şut
- 1-15' 1 %14
- 16-30' 1 %14
- 31-45' 3 %43
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 2 %29
- 76-90+' 0 %0
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 197 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2014-08-19
Tema Youth
→
Adana Demirspor
?
Tema Youth
→
Adana Demirspor
?
2012-07-01
Tema Youth Yth
→
Tema Youth
-
Tema Youth Yth
→
Tema Youth
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
02.2025
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
2 maç
04.2023
Kas sakatlığıŞüpheli
1 maç
03.2023
Kas sakatlığıKadroda yok
1 maç
11.2022
SakatlıkKadroda yok
7 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2614 dk
İzlemede: Pas hacmi yüksek savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU57.31. Lig 2025
PERFORMANS56.52614 dk
KARARVeri yetersiz60/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper
81.3
Klasik stoper
77.9
Defansif bek
75.9
Role fit sinyali var ama confidence 88/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 240 oyuncu
Scout skoru
%49
Performans
%52
Dakika
%91
Değer / getiri
%3
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%60
Performans
%54
Dakika
%94
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
59.29
62
96
Dakika güvenliği
100
82
100
Performans skoru
56.5
76
74
İkili mücadele kazanma
60.61
64
95
Ortalama rating
7.01
7.2
97
Müdahale / 90
1.21
2.2
55
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Hayden MatthewsPortsmouth · 21
%95
0gol
0asist
62scout
Championship
Iván VillalbaIndepend. Rivadavia · 30
%82
1gol
1asist
60scout
Liga Profesional Argentina
Danilo QuarantaReggiana · 28
%77
0gol
1asist
61scout
€150K
Serie B
Marius LodeBK Hacken · 32
%76
0gol
1asist
60scout
Allsvenskan
Nicholas OpokuKasımpaşa · 28
%68
0gol
0asist
63scout
€1.50M
Süper Lig
Pau CubarsíBarcelona · 18
%67
1gol
0asist
68scout
€80.00M
La Liga
Koni De WinterAC Milan · 23
%66
1gol
1asist
69scout
Serie A
Massimiliano MangravitiCesena · 27
%60
1gol
0asist
68scout
€1.40M
Serie B
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

