LİGCoppa Italia
BU SEZON1G · 0A
Gol10.04 / 90
Asist00.00 / 90
Şut90.34 / 90
Kilit pas70.26 / 90
Başarılı dripling20.07 / 90
Kazanılan ikili1053.93 / 90
Rating6.83
OYUNCU PROFİLİSerie B 2025 · 98 defanslar
- Müdahale 1.31 %30
- Pas arası 0.67 %15
- Blok 0.71 %61
- İkili mücadele %58 %57
- Pas isabeti %89 %96
- Faul (az iyi) 1.05 %80
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2403 dakika oynadı.
2025/26
35
2.482
1
0
6.82
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%44 isabet
Kilit pas7
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan105%57
Müdahale35
Faul3016 kazanılan
İlk 11296 yedek
G+A / 900.04
Kart10
TOPLAM GOL0
İLK 1142 yedek girdi
FORMA24
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-2-12%33
- 3-4-1-21%17
- 3-4-31%17
- 3-5-21%17
- 4-3-31%17
MAÇ GEÇMİŞİ35 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.05.2026 | PadovaH | 3-4 | 90 | 2 | 5.9 | ||
| 01.05.2026 | CarrareseA | 0-0 | 85 | – | 7.5 | ||
| 25.04.2026 | SampdoriaH | 0-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 18.04.2026 | PalermoA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 11.04.2026 | Juve StabiaA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 06.04.2026 | SudtirolH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 07.03.2026 | ModenaA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.03.2026 | MonzaH | 1-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 28.02.2026 | EmpoliA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.02.2026 | SpeziaH | 2-3 | 45 | – | 6.3 | ||
| 14.02.2026 | VeneziaH | 0-4 | 76 | 1 | 6.3 | ||
| 10.02.2026 | Virtus EntellaA | 3-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 06.02.2026 | PescaraH | 2-0 | 45 | – | 6.9 | ||
| 24.01.2026 | BariH | 1-2 | 81 | 2 | 6.6 | ||
| 17.01.2026 | ReggianaA | 1-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 10.01.2026 | EmpoliH | 0-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 27.12.2025 | CatanzaroA | 2-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 20.12.2025 | Juve StabiaH | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 13.12.2025 | MantovaH | 3-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 08.12.2025 | PadovaA | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 28.11.2025 | ModenaH | 1-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 23.11.2025 | MonzaA | 1-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 09.11.2025 | AvellinoH | 3-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 02.11.2025 | BariA | 1-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 28.10.2025 | CarrareseH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.10.2025 | SudtirolA | 0-1 | 90 | – | 7.6 | ||
| 18.10.2025 | SpeziaA | 1-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 04.10.2025 | ReggianaH | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 30.09.2025 | FrosinoneA | 3-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 27.09.2025 | PalermoH | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 20.09.2025 | VeneziaA | 1-2 | 84 | 1 | 2 | 6.6 | |
| 13.09.2025 | SampdoriaA | 1-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 30.08.2025 | Virtus EntellaH | 1-1 | 97 | 1 | 7.7 | ||
| 22.08.2025 | PescaraA | 1-3 | 90 | – | 6.6 | ||
| 17.08.2025 | PisaA | 0-0 | 79 | – | 6.6 |
ŞUT11
GOL1
xG1.0
xG FARKI-0.0over performing
DÖNÜŞÜM%9.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner8%73
- Açık oyun1%9
- Duran top1%9
- Asist sonrası1%9
Vücut bölgesine göre
- Kafa7%64
- Sol ayak3%27
- Sağ ayak1%9
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR11 şut
- 1-15' 1 %9
- 16-30' 3 %27
- 31-45' 2 %18
- 46-60' 1 %9
- 61-75' 3 %27
- 76-90+' 1 %9
PİYASA DEĞERİ€1.40M
DİSİPLİN10kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2025 · 35 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-09
Brescia
→
Cesena
€300k
Brescia
→
Cesena
€300k
2019-06-30
Gozzano
→
Brescia
End of loan
Gozzano
→
Brescia
End of loan
2019-01-22
Brescia
→
Gozzano
loan transfer
Brescia
→
Gozzano
loan transfer
2019-01-03
Pro Piacenza
→
Brescia
End of loan
Pro Piacenza
→
Brescia
End of loan
2018-07-22
Brescia
→
Pro Piacenza
loan transfer
Brescia
→
Pro Piacenza
loan transfer
2018-06-30
Racing Fondi
→
Brescia
End of loan
Racing Fondi
→
Brescia
End of loan
2018-01-31
Brescia
→
Racing Fondi
loan transfer
Brescia
→
Racing Fondi
loan transfer
2016-07-01
Brescia U19
→
Brescia
-
Brescia U19
→
Brescia
-
2015-07-01
Brescia U17
→
Brescia U19
-
Brescia U17
→
Brescia U19
-
2014-07-01
Brescia Youth
→
Brescia U17
-
Brescia Youth
→
Brescia U17
-
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Serie B2025 · Cesena
10sarı · 28 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2403 dk
Takip listesi: Dengeli savunmacı
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU68.2Serie B 2025
PERFORMANS58.02403 dk
KARARVeri yetersiz61/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper
81.7
Klasik stoper
79.9
Defansif bek
79.2
Role fit sinyali var ama confidence 88/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 212 oyuncu
Scout skoru
%69
Performans
%56
Dakika
%81
Değer / getiri
%21
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%87
Performans
%57
Dakika
%92
Değer / getiri
%12
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
54.42
62
88
Dakika güvenliği
100
82
100
Performans skoru
58
76
76
İkili mücadele kazanma
58.01
64
91
Ortalama rating
6.83
7.2
95
Müdahale / 90
1.31
2.2
60
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Koni De WinterAC Milan · 23
%95
1gol
1asist
69scout
Serie A
Philipp StrompfVfL Bochum · 27
%81
0gol
0asist
70scout
€800K
2. Bundesliga
Simone CanestrelliPisa · 25
%77
1gol
0asist
64scout
Serie A
Joel OrdóñezClub Brugge KV · 21
%71
2gol
0asist
73scout
Jupiler Pro League
Jansen MillerSporting Kansas City · 23
%66
0gol
1asist
72scout
Major League Soccer
Alessandro MarcandalliGenoa · 23
%63
0gol
1asist
67scout
€7.00M
Serie A
Eivind HellandBrann · 20
%61
0gol
1asist
72scout
Eliteserien
Joseph AttamahYeni Çorumspor · 31
%60
0gol
1asist
57scout
1. Lig
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum