LİG1. Lig
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut10.49 / 90
Kilit pas20.98 / 90
Başarılı dripling10.49 / 90
Kazanılan ikili115.38 / 90
Rating6.79
OYUNCU PROFİLİ1. Lig 2026 · 85 defanslar
- Müdahale 2.93 %95
- Pas arası 1.47 %74
- Blok 0.00 %0
- İkili mücadele %58 %58
- Pas isabeti %85 %38
- Faul (az iyi) 0.49 %82
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 184 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
20.
Cup2021 · Kayserispor · 7 maç
2gol20.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Super CupNone · Türkiye
🏆
Super Cup2014 · Türkiye
🥈
CupNone · Türkiye · 2nd Place
🥈
Süper LigNone · Türkiye · 2nd Place
🥈
Cup2021/2022 · Türkiye · 2nd Place
🥈
Cup2015/2016 · Türkiye · 2nd Place
🥈
Süper Lig2015/2016 · Türkiye · 2nd Place
🥈
Süper Lig2014/2015 · Türkiye · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 6 G+A
GolAsist
2026/27
3
184
0
0
6.79
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas2
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan11%58
Müdahale6
Faul13 kazanılan
İlk 113
2025/26
31
2.136
0
2
6.49
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%11 isabet
Kilit pas18
Drible7%32 başarı
İkili kazanılan86%42
Müdahale35
Faul3035 kazanılan
Ofsayt5
İlk 11256 yedek
G+A / 900.08
Kart7
2024/25
35
1.389
3
3
6.71
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%55 isabet
Kilit pas16
Drible6%22 başarı
İkili kazanılan59%43
Müdahale24
Faul1322 kazanılan
Ofsayt4
İlk 111718 yedek
G+A / 900.39
Kart6
2023/24
37
1.750
0
2
6.66
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%50 isabet
Kilit pas26
Drible12%32 başarı
İkili kazanılan68%40
Müdahale26
Faul1825 kazanılan
Ofsayt3
İlk 112017 yedek
G+A / 900.1
Kart4
2022/23
34
1.175
2
2
6.64
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%50 isabet
Kilit pas23
Drible13%48 başarı
İkili kazanılan45%38
Müdahale23
Faul118 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111222 yedek
G+A / 900.31
Kart2
2021/22
35
1.073
0
2
6.60
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%40 isabet
Kilit pas16
Drible12%57 başarı
İkili kazanılan53%44
Müdahale25
Faul1414 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111223 yedek
G+A / 900.17
Kart2
TOPLAM GOL4
İLK 114525 yedek girdi
KART14
FORMA28
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
- 1-15' 1 %25
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 2 %50
- 61-75' 1 %25
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-138%58
- 4-1-4-118%27
- 5-3-24%6
- 4-3-2-12%3
- 4-4-22%3
- 5-4-12%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
Onun asist yaptıkları4verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | KayserisporH | 1-1 | 90 | 0 | 6.8 | ||
| 29.08.2026 | İstanbulsporA | 1-1 | 7 | 1 | 6.4 | ||
| 09.08.2026 | Iğdır FKA | 2-0 | 87 | – | 7.2 | ||
| 09.05.2026 | AlanyasporA | 3-1 | 55 | – | 6.5 | ||
| 03.05.2026 | EyüpsporH | 1-1 | 46↑ | – | 6.6 | ||
| 20.04.2026 | Gazişehir GaziantepA | 3-0 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 11.04.2026 | FenerbahceH | 0-4 | 44↑ | 1 | 6.5 | ||
| 04.04.2026 | KasimpasaA | 2-0 | 77 | 1 | 6.5 | ||
| 19.03.2026 | Fatih KaragümrükH | 1-0 | 75 | – | 6.7 | ||
| 15.03.2026 | SamsunsporA | 2-1 | 82 | 1 | 6.9 | ||
| 09.03.2026 | TrabzonsporH | 1-3 | 87 | 2 | 6.3 | ||
| 01.03.2026 | GenclerbirligiA | 0-0 | 87 | – | 6.7 | ||
| 22.02.2026 | AntalyasporH | 1-0 | 60↑ | – | 6.9 | ||
| 15.02.2026 | GoztepeA | 0-0 | 66 | – | 6.6 | ||
| 09.02.2026 | KocaelisporH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 01.02.2026 | GalatasarayA | 4-0 | 45 | – | 6.3 | ||
| 24.01.2026 | Istanbul BasaksehirH | 0-3 | 84 | – | 6.3 | ||
| 19.01.2026 | BesiktasA | 1-0 | 77 | – | 7.7 | ||
| 20.12.2025 | KonyasporA | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 13.12.2025 | AlanyasporH | 0-0 | 80 | – | 6.6 | ||
| 29.11.2025 | RizesporA | 0-1 | 90 | 1 | – | 6.9 | |
| 22.11.2025 | Gazişehir GaziantepH | 0-3 | 90 | 2 | 6.2 | ||
| 09.11.2025 | FenerbahceA | 4-2 | 60 | – | 6.0 | ||
| 02.11.2025 | KasimpasaH | 3-2 | 85 | 1 | – | 6.7 | |
| 24.10.2025 | Fatih KaragümrükA | 2-2 | 90 | – | 6.0 | ||
| 19.10.2025 | SamsunsporH | 1-3 | 45 | – | 6.3 | ||
| 03.10.2025 | TrabzonsporA | 4-0 | 78 | – | 6.0 | ||
| 28.09.2025 | GenclerbirligiH | 1-1 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 24.09.2025 | BesiktasH | 0-4 | 90 | – | 5.6 | ||
| 20.09.2025 | AntalyasporA | 1-1 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 14.09.2025 | GoztepeH | 1-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 30.08.2025 | KocaelisporA | 1-1 | 75 | – | 6.3 | ||
| 24.08.2025 | GalatasarayH | 0-4 | 69 | – | 7.0 | ||
| 17.08.2025 | Istanbul BasaksehirA | 1-1 | 28↑ | – | 6.6 | ||
| 01.06.2025 | SamsunsporA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.05.2025 | BB BodrumsporH | 1-1 | 69 | 1 | 6.7 | ||
| 18.05.2025 | GalatasarayA | 3-0 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 12.05.2025 | AntalyasporH | 3-1 | 73 | 1 | 3 | 7.3 | |
| 03.05.2025 | AlanyasporA | 1-1 | 80 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 27.04.2025 | RizesporH | 1-0 | 73 | – | 6.3 | ||
| 20.04.2025 | FenerbahceA | 3-3 | 90 | 1 | 1 | 6.5 | |
| 13.04.2025 | KasimpasaH | 1-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 04.04.2025 | Adana DemirsporA | 0-2 | 79 | 1 | – | 7.5 | |
| 28.03.2025 | HataysporH | 5-0 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 15.03.2025 | Gazişehir GaziantepA | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 08.03.2025 | Istanbul BasaksehirH | 3-1 | 82 | 1 | – | 6.9 | |
| 01.03.2025 | BesiktasA | 2-0 | 45↑ | – | 6.7 | ||
| 16.02.2025 | EyüpsporA | 1-1 | 81 | – | 6.5 | ||
| 08.02.2025 | KonyasporH | 3-2 | 13↑ | – | 6.9 | ||
| 01.02.2025 | TrabzonsporH | 0-0 | 19↑ | 1 | 6.9 | ||
| 25.01.2025 | SivassporA | 5-2 | 45 | 1 | 6.3 | ||
| 11.01.2025 | SamsunsporH | 0-1 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 05.01.2025 | BB BodrumsporA | 1-1 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 22.12.2024 | GalatasarayH | 1-5 | –↑ | – | – | ||
| 15.12.2024 | AntalyasporA | 2-0 | 19↑ | – | 6.5 | ||
| 08.12.2024 | AlanyasporH | 2-0 | 1↑ | – | – | ||
| 01.12.2024 | RizesporA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.11.2024 | FenerbahceH | 2-6 | 45 | – | 6.3 | ||
| 08.11.2024 | KasimpasaA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 02.11.2024 | Adana DemirsporH | 0-0 | 14↑ | – | 6.3 |
ŞUT14
GOL1
xG0.5
xG FARKI+0.5over performing
DÖNÜŞÜM%7.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası6%43
- Korner5%36
- Açık oyun2%14
- Duran top1%7
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak9%64
- Sol ayak4%29
- Kafa1%7
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR14 şut
- 1-15' 3 %21
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 2 %14
- 46-60' 2 %14
- 61-75' 5 %36
- 76-90+' 2 %14
AKSİYON HARİTASI1221 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %51
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %55
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %47
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %37
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1221
- Pas820%69
- Top kazanma75%6
- Uzaklaştırma52%4
- Top teması49%4
- Faul48%4
- Müdahale35%3
- Hava topu32%3
- İkili mücadele30%3
- Çalım21%2
- Pas arası19%2
PİYASA DEĞERİ€800K-5.9%
KAÇIRDIĞI MAÇ3
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 214 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2018-06-30
Sakaryaspor
→
Fenerbahce U21
End of loan
Sakaryaspor
→
Fenerbahce U21
End of loan
2017-08-25
Fenerbahce U21
→
Sakaryaspor
loan transfer
Fenerbahce U21
→
Sakaryaspor
loan transfer
2014-07-01
Fenerbahce U19
→
Fenerbahce U21
-
Fenerbahce U19
→
Fenerbahce U21
-
2013-07-01
Fenerbahce U17
→
Fenerbahce U19
-
Fenerbahce U17
→
Fenerbahce U19
-
2012-07-01
Fenerbahce U16
→
Fenerbahce U17
-
Fenerbahce U16
→
Fenerbahce U17
-
2011-07-01
Fenerbahce Yth.
→
Fenerbahce U16
-
Fenerbahce Yth.
→
Fenerbahce U16
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2026
Sarı kart cezasıKadroda yok
3 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2136 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU56.3Süper Lig 2025
PERFORMANS37.42136 dk
KARARVeri yetersiz53/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
72.7
Derinden oyun kurucu
71.4
Box-to-box orta saha
63.4
Role fit sinyali var ama confidence 98/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 301 oyuncu
Scout skoru
%70
Performans
%53
Dakika
%90
Değer / getiri
%29
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%77
Performans
%53
Dakika
%91
Değer / getiri
%14
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
82
100
Ortalama rating
6.49
7.1
91
Performans skoru
37.4
75
50
Müdahale / 90
1.47
3.2
46
İkili mücadele kazanma
41.55
58
72
Pas arası / 90
1.05
2.3
46
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Marc RocaReal Betis · 29
%95
1gol
2asist
54scout
€4.00M
La Liga
Daniel SánchezMalaga
%89
0gol
1asist
44scout
Segunda División
Youssef Aït BennasserKayserispor · 29
%80
0gol
0asist
43scout
Süper Lig
Ilia GruevLeeds · 25
%76
0gol
3asist
61scout
Premier League
Mark BrinkFC Nordsjaelland · 27
%73
0gol
3asist
59scout
Superliga
Michel Ndary AdopoCagliari · 25
%69
1gol
2asist
58scout
€6.00M
Serie A
Manuel RodríguezSporting Gijon · 19
%61
1gol
0asist
59scout
Segunda División
Antonio SánchezMallorca · 28
%60
0gol
0asist
48scout
€2.40M
La Liga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
