LİGSüper Lig
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Kazanılan ikili24.39 / 90
Rating6.45
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.10
Kazanılan ikili
4.395.47
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Persian Gulf Pro LeagueNone · Iran
🏆
Hazfi CupNone · Iran
🏆
Persian Gulf Pro League2014/2015 · Iran
🏆
Hazfi Cup2012/2013 · Iran
🥈
CupNone · Türkiye · 2nd Place
🥈
Hazfi CupNone · Iran · 2nd Place
🥈
Persian Gulf Pro LeagueNone · Iran · 2nd Place
🥈
Super CupNone · Iran · 2nd Place
🥈
Stars LeagueNone · Qatar · 2nd Place
🥈
Qatar CupNone · Qatar · 2nd Place
🥈
Cup2021/2022 · Türkiye · 2nd Place
🥈
Qatar Cup2021 · Qatar · 2nd Place
🥈
Stars League2020/2021 · Qatar · 2nd Place
🥈
Persian Gulf Pro League2019/2020 · Iran · 2nd Place
🥈
Hazfi Cup2019/2020 · Iran · 2nd Place
🥈
Super Cup2018 · Iran · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 3 G+A
GolAsist
2025/26
2
41
0
0
6.45
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan2%50
Müdahale2
2024/25
30
1.811
1
2
6.72
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%50 isabet
Kilit pas21
Drible9%41 başarı
İkili kazanılan110%43
Müdahale41
Faul3711 kazanılan
Ofsayt2
İlk 112010 yedek
G+A / 900.15
Kart3
2023/24
28
2.040
3
0
6.96
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut25%28 isabet
Kilit pas30
Drible16%44 başarı
İkili kazanılan118%44
Müdahale46
Faul4216 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11244 yedek
G+A / 900.13
Kart4
TOPLAM GOL1
İLK 112012 yedek girdi
KART3
FORMA6
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 1 %100
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-121%66
- 4-1-4-14%12
- 5-3-24%12
- 4-3-2-11%3
- 4-5-11%3
- 5-4-11%3
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.08.2025 | GalatasarayH | 0-4 | 22↑ | – | 6.2 | ||
| 17.08.2025 | Istanbul BasaksehirA | 1-1 | 19↑ | – | 6.7 | ||
| 18.05.2025 | GalatasarayA | 3-0 | 45 | – | 6.3 | ||
| 12.05.2025 | AntalyasporH | 3-1 | 73 | – | 7.0 | ||
| 03.05.2025 | AlanyasporA | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 27.04.2025 | RizesporH | 1-0 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 20.04.2025 | FenerbahceA | 3-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 13.04.2025 | KasimpasaH | 1-0 | 54↑ | 1 | 6.7 | ||
| 28.03.2025 | HataysporH | 5-0 | 90 | 1 | 1 | 4 | 8.3 |
| 15.03.2025 | Gazişehir GaziantepA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 08.03.2025 | Istanbul BasaksehirH | 3-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 01.03.2025 | BesiktasA | 2-0 | 81 | 1 | 6.7 | ||
| 23.02.2025 | GoztepeH | 1-0 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 16.02.2025 | EyüpsporA | 1-1 | 81 | 2 | 7.2 | ||
| 08.02.2025 | KonyasporH | 3-2 | 85 | 2 | 6.6 | ||
| 01.02.2025 | TrabzonsporH | 0-0 | 71 | 1 | 7.3 | ||
| 25.01.2025 | SivassporA | 5-2 | 45 | – | 6.5 | ||
| 11.01.2025 | SamsunsporH | 0-1 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 22.12.2024 | GalatasarayH | 1-5 | 58 | – | 6.2 | ||
| 15.12.2024 | AntalyasporA | 2-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 08.12.2024 | AlanyasporH | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 01.12.2024 | RizesporA | 3-0 | 70 | 1 | 6.2 | ||
| 23.11.2024 | FenerbahceH | 2-6 | 45↑ | – | 6.2 | ||
| 08.11.2024 | KasimpasaA | 1-2 | 14↑ | – | 6.9 | ||
| 26.10.2024 | HataysporA | 0-1 | 18↑ | – | 6.6 | ||
| 19.10.2024 | Gazişehir GaziantepH | 2-2 | 45 | – | 6.3 | ||
| 05.10.2024 | Istanbul BasaksehirA | 1-1 | 75 | 1 | 6.3 | ||
| 30.09.2024 | BesiktasH | 0-3 | 25↑ | – | 6.3 | ||
| 19.09.2024 | TrabzonsporA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 15.09.2024 | EyüpsporH | 2-2 | 49↑ | – | 6.6 | ||
| 31.08.2024 | KonyasporA | 0-0 | 10↑ | – | 6.6 | ||
| 17.08.2024 | SivassporH | 1-2 | 12↑ | – | 7.2 | ||
| 03.04.2024 | KasimpasaH | 0-2 | 62 | – | 6.9 | ||
| 16.03.2024 | AlanyasporA | 1-0 | 89 | 1 | 7.2 | ||
| 10.03.2024 | HataysporH | 1-1 | 81 | 2 | 7.0 | ||
| 02.03.2024 | RizesporA | 3-0 | 69 | – | 6.9 | ||
| 19.02.2024 | Istanbul BasaksehirA | 2-3 | 73 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 12.02.2024 | BesiktasH | 0-0 | 27↑ | 2 | 7.2 | ||
| 29.01.2024 | AntalyasporH | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 25.01.2024 | SamsunsporA | 2-0 | 30↑ | – | 6.6 | ||
| 22.01.2024 | İstanbulsporH | 0-1 | 62 | – | 6.3 | ||
| 15.01.2024 | GalatasarayA | 2-1 | 89 | 1 | 6.3 | ||
| 10.01.2024 | Fatih KaragümrükA | 4-1 | 69 | – | 6.2 | ||
| 07.01.2024 | SivassporH | 1-3 | 90 | 4 | 8.0 | ||
| 24.12.2023 | KonyasporA | 2-0 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 20.12.2023 | FenerbahceH | 3-4 | 80 | – | 6.3 | ||
| 10.12.2023 | PendiksporH | 2-0 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 03.12.2023 | TrabzonsporA | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 26.11.2023 | Adana DemirsporH | 1-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 11.11.2023 | KasimpasaA | 3-4 | 84 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 06.11.2023 | AlanyasporH | 1-0 | 89 | 1 | 7.2 | ||
| 27.10.2023 | HataysporA | 1-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 21.10.2023 | RizesporH | 3-1 | 81 | 2 | 6.3 | ||
| 07.10.2023 | AnkaragucuA | 3-0 | 33↑ | – | 6.9 | ||
| 24.09.2023 | BesiktasA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 16.09.2023 | Gazişehir GaziantepH | 2-0 | 37 | – | 7.0 | ||
| 02.09.2023 | AntalyasporA | 1-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 27.08.2023 | SamsunsporH | 2-1 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 18.08.2023 | İstanbulsporA | 1-1 | 86 | 2 | 6.9 | ||
| 12.08.2023 | GalatasarayH | 0-0 | 89 | 1 | 7.3 |
PİYASA DEĞERİ€500K
KAÇIRDIĞI MAÇ26
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2022–2025 · 79 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-02-02
Without Club
→
Sepahan
-
Without Club
→
Sepahan
-
2021-06-30
Al-Duhail SC
→
Qatar SC
End of loan
Al-Duhail SC
→
Qatar SC
End of loan
2020-11-01
Esteghlal FC
→
Qatar SC
€250k
Esteghlal FC
→
Qatar SC
€250k
2018-07-15
Sepahan
→
Esteghlal FC
free transfer
Sepahan
→
Esteghlal FC
free transfer
2017-06-30
NK Lokomotiva
→
Dinamo Zagreb
End of loan
NK Lokomotiva
→
Dinamo Zagreb
End of loan
2017-02-10
Dinamo Zagreb
→
NK Lokomotiva
loan transfer
Dinamo Zagreb
→
NK Lokomotiva
loan transfer
2016-08-08
Sepahan
→
Dinamo Zagreb
€360k
Sepahan
→
Dinamo Zagreb
€360k
2012-07-01
Sepahan FC U19
→
Sepahan
-
Sepahan FC U19
→
Sepahan
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
11.2025
Kadro dışıŞüpheli
4 maç
10.2025
Kadro dışıKadroda yok
2 maç
06.2025
SakatlıkŞüpheli
1 maç
05.2024
SakatlıkKadroda yok
11 maç
02.2024
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
06.2023
Uyluk sakatlığıKadroda yok
1 maç
04.2023
Kas sakatlığıŞüpheli
4 maç
08.2022
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
09.2021
Kalça sakatlığıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 41 dk
Veri yetersiz: İki yönlü orta saha
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU33.5Süper Lig 2025
PERFORMANS27.341 dk
KARARVeri yetersiz33/100
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
39.4
Box-to-box orta saha
24.2
Derinden oyun kurucu
23.7
Role fit sinyali var ama confidence 76/100 ve risk 28/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 301 oyuncu
Scout skoru
%27
Performans
%33
Dakika
%30
Değer / getiri
%28
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%31
Performans
%36
Dakika
%30
Değer / getiri
%13
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Müdahale / 90
4.39
3.2
100
Ortalama rating
6.45
7.1
91
İkili mücadele kazanma
50
58
86
Performans skoru
27.3
75
36
Pas hacmi / 90
28.54
50
57
Pas arası / 90
0
2.3
0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Nicolás GarayaldeGimnasia L.P. · 26
%95
1gol
0asist
46scout
Liga Profesional Argentina
Laurits PedersenRanders FC · 19
%82
0gol
1asist
63scout
Superliga
Marius MarinPisa · 27
%80
0gol
0asist
50scout
Serie A
Sergio RodríguezPachuca · 21
%75
0gol
0asist
51scout
Liga MX
Marc LeonardBirmingham · 24
%71
0gol
0asist
54scout
€2.00M
Championship
CharlesCorinthians · 29
%69
1gol
0asist
38scout
Serie A
Fernando Arce JuárezToluca · 29
%64
1gol
1asist
44scout
Liga MX
Javi MierHuesca · 27
%60
1gol
0asist
52scout
€400K
Segunda División
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
