LİGWorld Cup
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut51.21 / 90
Kilit pas61.45 / 90
Başarılı dripling10.24 / 90
Kazanılan ikili143.38 / 90
Rating6.11
OYUNCU PROFİLİBundesliga 2026 · 94 orta sahalar
- Kilit pas 1.45 %58
- Asist 0.00 %0
- Drible 0.24 %24
- Pas isabeti %79 %38
- Top kapma 1.93 %35
- İkili mücadele %44 %30
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 373 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥉
Euro Championship2024 · Switzerland · 5 maç
2asist3.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Coppa Italia2024/2025 · Italy
🏆
Super League2020/2021 · Switzerland
🏆
Super League2019/2020 · Switzerland
🏆
Schweizer Pokal2019/2020 · Switzerland
🏆
Super League2018/2019 · Switzerland
🏆
Super League2017/2018 · Switzerland
🥈
Schweizer Pokal2017/2018 · Switzerland · 2nd Place
🥈
Super League2016/2017 · Switzerland · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 4 G+A
GolAsist
2026/27
10
533
0
0
6.31
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%14 isabet
Kilit pas10
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan23%48
Müdahale12
Faul84 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1173 yedek
Kart1
2025/26
37
2.963
1
2
6.88
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%29 isabet
Kilit pas33
Drible14%48 başarı
İkili kazanılan131%50
Müdahale65
Faul4538 kazanılan
İlk 11343 yedek
G+A / 900.09
Kart8
2024/25
30
995
0
0
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%67 isabet
Kilit pas10
Drible3%43 başarı
İkili kazanılan48%49
Müdahale22
Faul2417 kazanılan
İlk 111119 yedek
Kart3
2023/24
37
2.238
0
1
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%42 isabet
Kilit pas17
Drible14%61 başarı
İkili kazanılan90%48
Müdahale35
Faul3730 kazanılan
İlk 112611 yedek
G+A / 900.04
Kart8
Kaptan5maçta
2022/23
39
1.565
1
0
6.54
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%15 isabet
Kilit pas15
Drible4%33 başarı
İkili kazanılan49%36
Müdahale12
Faul2222 kazanılan
Ofsayt7
İlk 111821 yedek
G+A / 900.06
Kart4
2021/22
27
1.310
1
3
6.95
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut17%59 isabet
Kilit pas23
Drible7%39 başarı
İkili kazanılan54%40
Müdahale26
Faul2713 kazanılan
İlk 111413 yedek
G+A / 900.27
Kart6
Kaptan1maçta
2020/21
10
666
0
2
6.81
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%20 isabet
Kilit pas11
Drible6%55 başarı
İkili kazanılan33%43
Müdahale14
Faul159 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1173 yedek
G+A / 900.27
Kart4
TOPLAM GOL3
İLK 1111075 yedek girdi
KART27
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA20
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %33
- 31-45' 1 %33
- 46-60' 1 %33
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-172%42
- 3-5-233%19
- 3-4-2-123%13
- 4-3-321%12
- 4-1-4-115%9
- 3-4-1-27%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
Onun asist yaptıkları5verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | SV ElversbergH | 1-0 | 77 | 0 | 6.7 | ||
| 18.09.2026 | Bayern MünchenA | 7-0 | 87 | 0 | 6.4 | ||
| 11.09.2026 | FC Schalke 04H | 1-3 | 85 | 2 | 6.1 | ||
| 05.09.2026 | Bayer LeverkusenA | 4-0 | 63 | 0 | 5.9 | ||
| 29.08.2026 | Eintracht FrankfurtH | 3-3 | 61 | 3 | 5.5 | ||
| 12.07.2026 | ArgentinaA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.07.2026 | AlgeriaH | 2-0 | 6↑ | – | – | ||
| 24.06.2026 | CanadaH | 2-1 | 18↑ | – | 6.2 | ||
| 18.06.2026 | Bosnia & HerzegovinaH | 4-1 | 71 | 1 | 6.9 | ||
| 13.06.2026 | QatarA | 1-1 | 65 | 1 | 7.2 | ||
| 23.05.2026 | LazioA | 2-1 | 61 | 1 | – | 7.0 | |
| 17.05.2026 | NapoliH | 0-3 | 85 | – | 6.2 | ||
| 10.05.2026 | CremoneseA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.05.2026 | LecceH | 1-2 | 87 | 1 | 6.3 | ||
| 25.04.2026 | ParmaA | 1-0 | 89 | 1 | 6.7 | ||
| 19.04.2026 | GenoaH | 1-2 | 81 | 1 | 6.6 | ||
| 10.04.2026 | AS RomaA | 3-0 | 89 | 1 | 6.9 | ||
| 05.04.2026 | TorinoH | 0-1 | 87 | 1 | 7.0 | ||
| 15.03.2026 | CagliariH | 3-1 | 92 | 1 | 7.3 | ||
| 07.03.2026 | JuventusA | 4-0 | 85 | – | 6.3 | ||
| 02.03.2026 | BolognaH | 0-1 | 94 | – | 6.6 | ||
| 23.02.2026 | FiorentinaA | 1-0 | 43↑ | – | 6.6 | ||
| 13.02.2026 | AC MilanH | 1-2 | 56 | – | 6.3 | ||
| 06.02.2026 | VeronaA | 0-0 | 88 | 1 | 6.6 | ||
| 31.01.2026 | SassuoloH | 1-3 | 91 | 1 | 2 | 8.0 | |
| 23.01.2026 | InterA | 6-2 | 70 | – | 6.2 | ||
| 16.01.2026 | AtalantaH | 1-1 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 10.01.2026 | UdineseA | 2-2 | 90 | 1 | – | 7.2 | |
| 06.01.2026 | ComoH | 0-3 | 77 | – | 7.0 | ||
| 03.01.2026 | GenoaA | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 27.12.2025 | JuventusH | 0-2 | 79 | – | 6.3 | ||
| 21.12.2025 | CagliariA | 2-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 12.12.2025 | LecceA | 1-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 08.12.2025 | ParmaH | 0-1 | 94 | – | 7.0 | ||
| 30.11.2025 | InterH | 0-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 24.11.2025 | SassuoloA | 2-2 | 82 | – | 6.0 | ||
| 18.11.2025 | KosovoA | 1-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 15.11.2025 | SwedenH | 4-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 07.11.2025 | CremoneseH | 1-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 02.11.2025 | TorinoA | 2-2 | 45↑ | 1 | 7.3 | ||
| 30.10.2025 | LazioH | 0-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 24.10.2025 | AC MilanA | 2-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 18.10.2025 | VeronaH | 0-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 28.09.2025 | FiorentinaH | 0-0 | 49 | – | 7.3 | ||
| 22.09.2025 | NapoliA | 3-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 14.09.2025 | UdineseH | 0-1 | 86 | – | 6.9 | ||
| 08.09.2025 | SloveniaH | 3-0 | 28↑ | – | 6.7 | ||
| 05.09.2025 | KosovoH | 4-0 | 30↑ | – | 6.6 | ||
| 30.08.2025 | AS RomaH | 0-1 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 24.08.2025 | AtalantaA | 1-1 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 17.08.2025 | CesenaH | 0-0 | 83 | – | 7.2 | ||
| 24.05.2025 | GenoaH | 1-3 | 45 | 1 | 6.3 | ||
| 18.05.2025 | FiorentinaA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 09.05.2025 | AC MilanA | 3-1 | 29↑ | – | 6.6 | ||
| 04.05.2025 | JuventusH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.04.2025 | UdineseA | 0-0 | 45 | – | 6.9 | ||
| 20.04.2025 | InterH | 1-0 | 88 | 1 | 7.3 | ||
| 13.04.2025 | AtalantaA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 07.04.2025 | NapoliH | 1-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 29.03.2025 | VeneziaA | 0-1 | –↑ | – | – |
ŞUT26
GOL1
xG1.3
xG FARKI-0.3under performing
DÖNÜŞÜM%3.8
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası9%35
- Açık oyun6%23
- Duran top4%15
- Taç sonrası3%12
- Korner2%8
- Serbest vuruş1%4
- Diğer1%4
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak24%92
- Kafa1%4
- Sol ayak1%4
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR26 şut
- 1-15' 5 %19
- 16-30' 4 %15
- 31-45' 4 %15
- 46-60' 3 %12
- 61-75' 3 %12
- 76-90+' 7 %27
AKSİYON HARİTASI1923 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %46
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %48
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %43
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %40
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1923
- Pas1289%70
- Top kazanma141%8
- Top teması117%6
- Faul80%4
- Müdahale55%3
- İkili mücadele43%2
- Hava topu36%2
- Pas arası34%2
- Çalım28%2
- Uzaklaştırma25%1
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2019–2026 · 190 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
07.2026
Muscle BruiseKadroda yok
2 maç
03.2026
Sarı kart cezasıKadroda yok
3 maç
10.2025
SakatlıkKadroda yok
1 maç
01.2025
Uyluk sakatlığıKadroda yok
6 maç
01.2025
Uyluk sakatlığıŞüpheli
2 maç
12.2024
Kas sakatlığıKadroda yok
9 maç
11.2024
Kas sakatlığıŞüpheli
2 maç
10.2024
SakatlıkŞüpheli
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Bundesliga2026 · Union Berlin
1sarı · 2 maç
🟨
DFB Pokal2026 · Union Berlin
1sarı · 1 maç
🟨
UEFA Champions League2021 · BSC Young Boys
5sarı · 11 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2880 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU55.1Serie A 2025
PERFORMANS46.42880 dk
KARARVeri yetersiz60/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
79.4
Derinden oyun kurucu
77.9
Box-to-box orta saha
72.0
Role fit sinyali var ama confidence 98/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 270 oyuncu
Scout skoru
%69
Performans
%69
Dakika
%96
Değer / getiri
%35
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%75
Performans
%70
Dakika
%98
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
82
100
Ortalama rating
6.87
7.1
97
Müdahale / 90
2
3.2
62
Performans skoru
46.4
75
62
İkili mücadele kazanma
50.2
58
87
Pas arası / 90
1.09
2.3
47
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
ÉdersonAtalanta · 26
%95
2gol
1asist
53scout
€40.00M
Serie A
Cheikh NiasseVerona · 25
%92
0gol
1asist
59scout
€2.50M
Serie A
Gerard YepesEmpoli · 23
%86
1gol
1asist
61scout
Serie B
Fernando GorriaránTigres UANL · 31
%75
1gol
2asist
51scout
Liga MX
Zico BuurmeesterPEC Zwolle · 23
%66
1gol
0asist
61scout
Eredivisie
Oğuz Kağan GüçtekinIğdır FK · 26
%65
0gol
1asist
56scout
1. Lig
Amir HadžiahmetovićHull City · 28
%61
0gol
2asist
55scout
Championship
Isaiah ParenteLos Angeles Galaxy · 25
%60
0gol
1asist
60scout
Major League Soccer
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



