Gerard Yepes Laut
Spain · Midfielder

Gerard Yepes Laut

YAŞ23
BOY170
KİLO66
KULÜPEmpoli
DOĞUM YERİBarcelona
LİGCoppa Italia
BU SEZON1G · 1A
Gol10.04 / 90
Asist10.04 / 90
Şut100.41 / 90
Kilit pas251.03 / 90
Başarılı dripling90.37 / 90
Kazanılan ikili1084.45 / 90
Rating6.92
OYUNCU PROFİLİSerie B 2025 · 109 orta sahalar
Kilit pas — %44 (1.03) Asist — %21 (0.04) Drible — %20 (0.37) Pas isabeti — %77 (%85) Top kapma — %81 (3.01) İkili mücadele — %81 (%55) 54 ORT. % 44 21 20 77 81 81
  • Kilit pas 1.03 %44
  • Asist 0.04 %21
  • Drible 0.37 %20
  • Pas isabeti %85 %77
  • Top kapma 3.01 %81
  • İkili mücadele %55 %81
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2185 dakika oynadı.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 2 G+A
2021 0 2022 0 2025 2
GolAsist
2025/26 38 2.197 1 1 6.91
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie BEmpoli 37 2.185 1 1 6.92
Coppa ItaliaEmpoli 1 12 0 0 6.60
Şut10%50 isabet
Kilit pas25
Drible9%53 başarı
İkili kazanılan109%55
Müdahale45
Faul3236 kazanılan
İlk 112711 yedek
G+A / 900.08
Kart9
2022/23 29 197 0 0 6.52
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ASampdoria 29 197 0 0 6.52
Kilit pas1
İkili kazanılan14%52
Müdahale5
Faul74 kazanılan
İlk 11227 yedek
Kart2
2021/22 18 17 0 0 6.90
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ASampdoria 18 17 0 0 6.90
İkili kazanılan1%50
Müdahale1
TOPLAM GOL2
İLK 11647 yedek girdi
KART3
FORMA28
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 2 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 61-75'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 2 %100
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-4-2 — 11 4-1-4-1 — 9 3-4-1-2 — 8 3-4-2-1 — 7 3-5-2 — 3 4-2-3-1 — 3 41 maç
  • 4-4-211%27
  • 4-1-4-19%22
  • 3-4-1-28%20
  • 3-4-2-17%17
  • 3-5-23%7
  • 4-2-3-13%7
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
08.05.2026 MonzaA 2-2 81 1 6.9
01.05.2026 AvellinoH 1-0 84 1 1 7.6
25.04.2026 VeneziaA 2-0 89 7.0
19.04.2026 Virtus EntellaH 1-1 74 1 6.9
12.04.2026 PadovaA 1-0 81 7.3
06.04.2026 SampdoriaA 1-0 90 1 7.3
22.03.2026 PescaraH 4-2 45 6.5
17.03.2026 SpeziaA 1-1 56 6.6
14.03.2026 MantovaH 2-2 90 8.0
08.03.2026 CatanzaroA 3-2 45 6.7
04.03.2026 BariA 2-1 61 6.3
28.02.2026 CesenaH 1-1 9 6.7
20.02.2026 FrosinoneA 2-2
15.02.2026 ReggianaH 1-1
11.02.2026 Juve StabiaH 1-2 69 6.7
07.02.2026 PalermoA 3-2
31.01.2026 ModenaH 0-0 20 6.7
23.01.2026 CarrareseA 3-0 90 6.3
17.01.2026 SudtirolH 0-1
27.12.2025 FrosinoneH 1-1 45 6.3
21.12.2025 MantovaA 0-1 90 7.7
13.12.2025 Juve StabiaA 2-0 90 7.2
07.12.2025 PalermoH 1-3 90 6.6
29.11.2025 BariH 5-0 83 1 2 8.3
22.11.2025 AvellinoA 0-3 70 6.6
08.11.2025 CatanzaroH 1-0 90 6.9
01.11.2025 Virtus EntellaA 1-0 89 6.9
28.10.2025 SampdoriaH 1-1 17 6.7
24.10.2025 ModenaA 2-1 90 6.7
19.10.2025 VeneziaH 1-1 90 7.5
05.10.2025 SudtirolA 1-2 45 1 6.9
01.10.2025 MonzaH 1-1 25 1 7.3
28.09.2025 CarrareseH 2-2 71 6.7
21.09.2025 PescaraA 4-0
14.09.2025 SpeziaH 1-1 45 1 5.9
29.08.2025 ReggianaA 3-1 83 6.6
23.08.2025 PadovaH 3-1 88 1 7.0
15.08.2025 ReggianaH 1-1 12 6.6
04.06.2023 NapoliA 2-0
08.04.2023 CremoneseH 2-3
02.04.2023 AS RomaA 3-0
19.03.2023 VeronaH 3-1
12.03.2023 JuventusA 4-2
05.03.2023 SalernitanaH 0-0
27.02.2023 LazioA 1-0
13.02.2023 InterH 0-0
06.02.2023 MonzaA 2-2
28.01.2023 AtalantaA 2-0
22.01.2023 UdineseH 0-1
16.01.2023 EmpoliA 1-0
08.01.2023 NapoliH 0-2
04.01.2023 SassuoloA 1-2
12.11.2022 LecceH 0-2 45 6.7
09.11.2022 TorinoA 2-0 68 6.2
06.11.2022 FiorentinaH 0-2
29.10.2022 InterA 3-0 45 6.3
24.10.2022 CremoneseA 0-1 29 6.9
17.10.2022 AS RomaH 0-1
08.10.2022 BolognaA 1-1
02.10.2022 MonzaH 0-3
ŞUT16
GOL1
xG1.4
xG FARKI-0.4under performing
DÖNÜŞÜM%6.2
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
11' · xG 0.03 9' · xG 0.087 57' · xG 0.029 38' · xG 0.034 79' · xG 0.018 27' · xG 0.03 37' · xG 0.028 45' · xG 0.032 66' · xG 0.038 · GOL 45' · xG 0.147 87' · xG 0.038 89' · xG 0.578 75' · xG 0.026 63' · xG 0.178 21' · xG 0.153 25' · xG 0.0
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 7 (%44) Açık oyun — 4 (%25) Korner — 2 (%12) Kontra atak — 2 (%12) Taç sonrası — 1 (%6) 16 şut
  • Asist sonrası7%44
  • Açık oyun4%25
  • Korner2%12
  • Kontra atak2%12
  • Taç sonrası1%6
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 14 (%88) Sol ayak — 2 (%12) 16 şut
  • Sağ ayak14%88
  • Sol ayak2%12
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR16 şut
1-15' — 2 16-30' — 3 31-45' — 4 46-60' — 1 61-75' — 3 76-90+' — 3 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 4 31-45'
  • 1-15' 2 %12
  • 16-30' 3 %19
  • 31-45' 4 %25
  • 46-60' 1 %6
  • 61-75' 3 %19
  • 76-90+' 3 %19
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2025 · 85 maç
Empoli 38maç 2025
Sampdoria 47maç 2021–2022
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-08-08 Sampdoria FC Empoli free transfer
2022-07-01 Sampdoria U19 Sampdoria -
2020-09-01 Sampdoria U18 Sampdoria U19 -
2019-07-01 Sampdoria U17 Sampdoria U18 -
2018-07-01 St. Andreu You. Sampdoria U17 €53k
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 Serie B2025 · Empoli 9sarı · 32 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2185 dk

İzlemede: Dengeli orta saha profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU61.3Serie B 2025
PERFORMANS41.22185 dk
KARARİzlemeye değer64/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero 77.9
Derinden oyun kurucu 74.5
Box-to-box orta saha 69.1
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 351 oyuncu
Scout skoru %73
Performans %60
Dakika %86
Değer / getiri %43
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %86
Performans %60
Dakika %92
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 82 100
Ortalama rating 6.92 7.1 98
Müdahale / 90 1.85 3.2 58
Performans skoru 41.2 75 55
İkili mücadele kazanma 54.55 58 94
Pas arası / 90 1.15 2.3 50
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam