LİGCoppa Italia
BU SEZON7G · 1A
Gol70.27 / 90
Asist10.04 / 90
Şut451.75 / 90
Kilit pas220.85 / 90
Başarılı dripling130.50 / 90
Kazanılan ikili1345.20 / 90
Rating6.72
OYUNCU PROFİLİSerie A 2025 · 64 forvetler
- Gol 0.27 %54
- Şut 1.7 %56
- Asist 0.04 %13
- Kilit pas 0.85 %25
- Drible 0.50 %25
- İkili mücadele %49 %83
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2320 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
10.
Coppa Italia2022 · Brescia · 2 maç
1asist10.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Coppa Italia Serie CNone · Italy
🏆
Serie BNone · Italy
🏆
Serie B2020/2021 · Italy
🏆
Coppa Italia Serie C2016/2017 · Italy
🥈
Serie BNone · Italy · 2nd Place
🥈
Serie B2024/2025 · Italy · 2nd Place
2025/26
39
2.392
7
1
6.73
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut46%43 isabet
Kilit pas22
Drible13%48 başarı
İkili kazanılan138%50
Müdahale18
Faul2221 kazanılan
Ofsayt5
Penaltı2
İlk 11309 yedek
G+A / 900.3
Kart2
Kaptan1maçta
TOPLAM GOL51 penaltı
İLK 113210 yedek girdi
KART1
FORMA32
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR5 gol
- 1-15' 3 %60
- 16-30' 2 %40
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-5-222%54
- 3-4-2-113%32
- 3-4-1-22%5
- 4-4-22%5
- 3-4-31%2
- 4-3-31%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ39 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.05.2026 | LazioA | 2-1 | 90 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 17.05.2026 | NapoliH | 0-3 | 71 | 1 | 6.3 | ||
| 10.05.2026 | CremoneseA | 3-0 | 37 | – | 6.2 | ||
| 01.05.2026 | LecceH | 1-2 | 87 | 1 | 6.2 | ||
| 25.04.2026 | ParmaA | 1-0 | 89 | 1 | 7.2 | ||
| 19.04.2026 | GenoaH | 1-2 | 81 | 2 | 6.3 | ||
| 10.04.2026 | AS RomaA | 3-0 | 74 | 1 | 6.0 | ||
| 05.04.2026 | TorinoH | 0-1 | 58 | – | 6.9 | ||
| 22.03.2026 | ComoA | 5-0 | 51 | – | 6.0 | ||
| 15.03.2026 | CagliariH | 3-1 | 92 | 1 | 3 | 7.9 | |
| 07.03.2026 | JuventusA | 4-0 | 85 | 2 | 6.7 | ||
| 02.03.2026 | BolognaH | 0-1 | 94 | 1 | 6.6 | ||
| 23.02.2026 | FiorentinaA | 1-0 | 76 | – | 6.2 | ||
| 13.02.2026 | AC MilanH | 1-2 | 87 | 1 | 6.9 | ||
| 06.02.2026 | VeronaA | 0-0 | 88 | 3 | 5.6 | ||
| 31.01.2026 | SassuoloH | 1-3 | 69 | 2 | 7.2 | ||
| 23.01.2026 | InterA | 6-2 | 93 | 2 | 3 | 8.6 | |
| 16.01.2026 | AtalantaH | 1-1 | 90 | 4 | 7.2 | ||
| 10.01.2026 | UdineseA | 2-2 | 90 | 3 | 6.2 | ||
| 06.01.2026 | ComoH | 0-3 | 32↑ | – | 6.6 | ||
| 03.01.2026 | GenoaAC | 1-1 | 72 | 1 | 6.3 | ||
| 27.12.2025 | JuventusH | 0-2 | 90 | 2 | 6.5 | ||
| 21.12.2025 | CagliariA | 2-2 | 16↑ | 1 | 1 | 7.5 | |
| 12.12.2025 | LecceA | 1-0 | 59 | 1 | 6.3 | ||
| 08.12.2025 | ParmaH | 0-1 | 18↑ | 1 | 6.5 | ||
| 30.11.2025 | InterH | 0-2 | 1↑ | – | – | ||
| 24.11.2025 | SassuoloA | 2-2 | 33↑ | 1 | – | 7.0 | |
| 07.11.2025 | CremoneseH | 1-0 | 67 | 1 | 6.6 | ||
| 02.11.2025 | TorinoA | 2-2 | 66 | 2 | 3 | 8.9 | |
| 30.10.2025 | LazioH | 0-0 | 25↑ | 1 | 6.5 | ||
| 24.10.2025 | AC MilanA | 2-2 | 19↑ | – | 6.2 | ||
| 18.10.2025 | VeronaH | 0-0 | 79 | 1 | 6.2 | ||
| 05.10.2025 | BolognaA | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 28.09.2025 | FiorentinaH | 0-0 | 8↑ | – | 6.6 | ||
| 22.09.2025 | NapoliA | 3-2 | 61 | – | 6.7 | ||
| 14.09.2025 | UdineseH | 0-1 | 45 | 1 | 6.5 | ||
| 30.08.2025 | AS RomaH | 0-1 | 65 | – | 6.5 | ||
| 24.08.2025 | AtalantaA | 1-1 | 62 | 2 | 7.0 | ||
| 17.08.2025 | CesenaH | 0-0 | 72 | 1 | 6.9 |
ŞUT52
GOL7
xG5.7
xG FARKI+1.3over performing
DÖNÜŞÜM%13.5
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası21%40
- Korner14%27
- Kontra atak5%10
- Açık oyun5%10
- Duran top4%8
- Penaltı2%4
- Diğer1%2
Vücut bölgesine göre
- Kafa30%58
- Sağ ayak15%29
- Sol ayak6%12
- Diğer1%2
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR52 şut
- 1-15' 7 %13
- 16-30' 9 %17
- 31-45' 12 %23
- 46-60' 7 %13
- 61-75' 6 %12
- 76-90+' 11 %21
AKSİYON HARİTASI1139 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %56
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %58
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %55
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %50
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1139
- Pas548%52
- Hava topu149%14
- Top teması101%10
- Top kazanma69%7
- Uzaklaştırma49%5
- Faul38%4
- Çalım32%3
- Korner kazandırma27%3
- Pas arası24%2
- Müdahale22%2
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2025 · 39 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2320 dk
İzlemede: Dengeli hücum profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU52.3Serie A 2025
PERFORMANS46.52320 dk
KARARVeri yetersiz57/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet
75.1
Pivot forvet
70.2
Bağlantı kuran forvet
69.1
Role fit sinyali var ama confidence 100/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 186 oyuncu
Scout skoru
%57
Performans
%57
Dakika
%95
Değer / getiri
%34
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%63
Performans
%62
Dakika
%96
Değer / getiri
%19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
76
100
Ortalama rating
6.72
7.15
94
Performans skoru
46.5
76
61
İkili mücadele kazanma
49.45
50
99
Gol / 90
0.27
0.42
64
Şut / 90
1.75
3
58
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Srdjan HrstićSCR Altach · 22
%95
3gol
1asist
69scout
€500K
Bundesliga
Oğulcan ÇağlayanYeni Çorumspor · 29
%79
3gol
2asist
61scout
€1.50M
1. Lig
RonyAtletico-MG · 30
%76
6gol
5asist
60scout
Serie A
Lautaro De LeónFC Andorra · 24
%68
8gol
0asist
67scout
€1.00M
Segunda División
Noah Jean HolmBrann · 24
%68
2gol
1asist
54scout
UEFA Europa League
Felipe MoraPortland Timbers · 32
%66
7gol
3asist
58scout
Major League Soccer
Brandon BokanguNancy · 26
%66
5gol
2asist
67scout
€500K
Ligue 2
Eduardo SashaRB Bragantino · 33
%60
8gol
3asist
58scout
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum