LİGUEFA Europa League
BU SEZON1G · 0A
Gol10.56 / 90
Şut52.78 / 90
Kilit pas10.56 / 90
Başarılı dripling31.67 / 90
Kazanılan ikili52.78 / 90
Rating7.10
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.560.25
Şut
2.781.53
Kilit pas
0.560.51
Başarılı dripling
1.671.02
Kazanılan ikili
2.785.59
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
5.
UEFA Champions League2025 · Ludogorets · 32 maç
10gol5.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Challenge LeagueNone · Switzerland
🏆
Super CupNone · Bulgaria
🏆
CupNone · Bulgaria
🏆
First LeagueNone · Bulgaria
🏆
Super Cup2025 · Bulgaria
🏆
First League2024/2025 · Bulgaria
🏆
Cup2024/2025 · Bulgaria
🏆
Super Cup2024 · Bulgaria
🏆
First League2023/2024 · Bulgaria
🏆
Challenge League2018/2019 · Switzerland
🥈
Challenge LeagueNone · Switzerland · 2nd Place
🥈
Schweizer PokalNone · Switzerland · 2nd Place
🥈
CupNone · Bulgaria · 2nd Place
🥈
Cup2023/2024 · Bulgaria · 2nd Place
🥈
Schweizer Pokal2021/2022 · Switzerland · 2nd Place
🥈
Schweizer Pokal2020/2021 · Switzerland · 2nd Place
🥈
Challenge League2016/2017 · Switzerland · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 1 G+A
GolAsist
2025/26
2
162
1
0
7.10
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%20 isabet
Kilit pas1
Drible3%75 başarı
İkili kazanılan5%50
Ofsayt1
İlk 112
G+A / 900.56
2024/25
6
354
1
0
6.73
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%50 isabet
Kilit pas2
Drible4%44 başarı
İkili kazanılan22%50
Müdahale4
Faul25 kazanılan
Ofsayt5
İlk 1142 yedek
G+A / 900.25
2023/24
6
445
1
0
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%50 isabet
Drible3%43 başarı
İkili kazanılan12%32
Müdahale2
Faul24 kazanılan
İlk 1151 yedek
G+A / 900.2
TOPLAM GOL82 penaltı
İLK 111112 yedek girdi
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA18
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR8 gol
- 1-15' 2 %25
- 16-30' 3 %38
- 31-45' 1 %12
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 2 %25
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-311%48
- 3-4-2-14%17
- 4-2-3-13%13
- 3-4-32%9
- 4-1-4-12%9
- 3-4-1-21%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar6aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ14 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.02.2026 | Ferencvarosi TCA | 2-0 | 86 | 4 | 6.9 | ||
| 19.02.2026 | Ferencvarosi TCH | 2-1 | 76 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 12.12.2024 | AZ AlkmaarH | 2-2 | 78 | 1 | 3 | 7.7 | |
| 28.11.2024 | LazioA | 0-0 | 22↑ | – | 6.7 | ||
| 07.11.2024 | Athletic ClubH | 1-2 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 24.10.2024 | AnderlechtA | 2-0 | 75 | – | 6.3 | ||
| 03.10.2024 | PlzenA | 0-0 | 23↑ | – | 6.3 | ||
| 25.09.2024 | Slavia PrahaH | 0-2 | 66 | 1 | 6.2 | ||
| 22.02.2024 | Servette FCH | 0-1 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 15.02.2024 | Servette FCA | 0-0 | 85 | 1 | 6.6 | ||
| 14.12.2023 | FC NordsjaellandH | 1-0 | 90 | 3 | 6.9 | ||
| 30.11.2023 | Spartak TrnavaA | 1-2 | 90 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 09.11.2023 | FenerbahceH | 2-0 | 72 | 1 | 6.7 | ||
| 26.10.2023 | FenerbahceA | 3-1 | 18↑ | 1 | 6.6 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2023–2025 · 14 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
11.2025
Kadro dışıKadroda yok
1 maç
11.2025
SakatlıkKadroda yok
5 maç
08.2025
Unknown InjuryKadroda yok
4 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAggregated only · 162 dk
Veri yetersiz: Skor tehdidi yüksek hücumcu
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU50.8UEFA Europa League 2025
PERFORMANS67.8162 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 280 oyuncu
Scout skoru
%71
Performans
%86
Dakika
%40
Değer / getiri
%23
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%61
Performans
%86
Dakika
%45
Değer / getiri
%19
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Ismaïla SarrCrystal Palace · 27
%95
7gol
0asist
62scout
€35.00M
UEFA Europa Conference League
Rayan FofanaLens · 19
%92
4gol
0asist
75scout
€50K
Ligue 1
Jetmir TopalliSerik Spor · 27
%86
4gol
0asist
60scout
1. Lig
Emmanuel EkongMalmo FF · 23
%85
4gol
0asist
65scout
Allsvenskan
Samu AghehowaFC Porto · 21
%78
12gol
1asist
75scout
€45.00M
Primeira Liga
Victor OlatunjiReal Salt Lake · 26
%65
4gol
0asist
61scout
Major League Soccer
Jovon MakamaNorwich · 21
%63
10gol
0asist
77scout
Championship
Gustav IsaksenLazio · 24
%60
5gol
1asist
62scout
€17.00M
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum