Cheikh Ahmet Tidian Niasse
Senegal · Midfielder

Cheikh Ahmet Tidian Niasse

YAŞ25
BOY188
KİLO73
DOĞUM YERİGossas
LİGSüper Lig
BU SEZON0G · 0A
Kazanılan ikili414.40 / 90
Rating6.30
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Kazanılan ikili 14.405.52
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆 Super League2023/2024 · Switzerland
🏆 Super League2022/2023 · Switzerland
🏆 Schweizer Pokal2022/2023 · Switzerland
🏆 Trophée des Champions2021/2022 · France
🥈 Ligue 12018/2019 · France · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 1 G+A
2020 0 2021 0 2022 1 2023 1 2024 1 2025 1 2026 0
GolAsist
2026/27 1 25 0 0 6.30
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Süper LigGençlerbirliği S.K. 1 25 0 0 6.30
İkili kazanılan4%80
Müdahale1
Kart1
2025/26 34 993 0 1 6.60
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AVerona 26 979 0 1 6.60
Serie AHellas Verona 8 14 0 0 6.50
Şut5%20 isabet
Kilit pas10
Drible4%67 başarı
İkili kazanılan61%47
Müdahale22
Faul2015 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111123 yedek
G+A / 900.09
Kart1
2024/25 22 1.262 0 1 6.75
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AVerona 13 757 0 0 6.82
UEFA Champions LeagueBSC Young Boys 9 505 0 1 6.66
Şut5%20 isabet
Kilit pas5
Drible8%50 başarı
İkili kazanılan87%53
Müdahale32
Faul1924 kazanılan
İlk 11148 yedek
G+A / 900.07
Kart7
2023/24 9 670 0 1 6.87
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Champions LeagueBSC Young Boys 7 535 0 1 6.88
UEFA Europa LeagueBSC Young Boys 2 135 0 0 6.80
Şut4%25 isabet
Kilit pas5
Drible2%29 başarı
İkili kazanılan33%45
Müdahale9
Faul1415 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1172 yedek
G+A / 900.13
Kart1
2022/23 5 345 1 0 7.47
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueBSC Young Boys 5 345 1 0 7.47
Şut6%50 isabet
Kilit pas4
Drible3%75 başarı
İkili kazanılan26%63
Müdahale7
Faul74 kazanılan
İlk 1141 yedek
G+A / 900.26
Kart1
2021/22 19 45 0 0 6.50
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Champions LeagueLille 5 0 0 0
Ligue 1Lille 14 45 0 0 6.50
İkili kazanılan6%46
Müdahale2
Faul11 kazanılan
Kart1
2020/21 17 71 0 0 6.30
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Lille 13 0 0 0
UEFA Europa LeagueLille 4 71 0 0 6.30
İkili kazanılan2%25
Müdahale1
Faul21 kazanılan
İlk 11116 yedek
TOPLAM GOL0
İLK 112746 yedek girdi
KART11
FORMA10
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-5-2 — 27 4-4-2 — 14 4-2-3-1 — 7 3-4-1-2 — 6 3-5-1-1 — 5 3-1-4-2 — 3 62 maç
  • 3-5-227%44
  • 4-4-214%23
  • 4-2-3-17%11
  • 3-4-1-26%10
  • 3-5-1-15%8
  • 3-1-4-23%5
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
1 D. BradarićD. Bradarić 1 M. FreseM. Frese 1 K. ImeriK. Imeri Niasse 3
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
23.08.2026 GöztepeA 0-1 25 6.3
24.05.2026 AS RomaH 0-2
17.05.2026 InterA 1-1
11.04.2026 TorinoA 2-1
04.04.2026 FiorentinaH 0-1
22.03.2026 AtalantaA 1-0
15.03.2026 GenoaH 0-2
08.03.2026 BolognaA 1-2
28.02.2026 NapoliH 1-2 14 1 6.5
20.02.2026 SassuoloA 3-0 91 5.9
15.02.2026 ParmaA 2-1 79 1 6.6
06.02.2026 PisaH 0-0 70 6.2
31.01.2026 CagliariA 4-0 9 6.5
26.01.2026 UdineseH 1-3 19 6.9
19.01.2026 CremoneseA 0-0
15.01.2026 BolognaH 2-3 77 6.9
11.01.2026 LazioH 0-1 87 6.2
07.01.2026 NapoliA 2-2 87 1 7.9
04.01.2026 TorinoH 0-3
28.12.2025 AC MilanA 3-0 90 2 6.9
14.12.2025 FiorentinaA 1-2 45 6.2
06.12.2025 AtalantaH 3-1 88 6.6
29.11.2025 GenoaA 2-1 81 6.5
23.11.2025 ParmaH 1-2
08.11.2025 LecceA 0-0 9 6.7
02.11.2025 InterH 1-2 17 6.5
29.10.2025 ComoA 3-1 27 6.3
26.10.2025 CagliariH 2-2
18.10.2025 PisaA 0-0
03.10.2025 SassuoloH 0-1 14 6.7
28.09.2025 AS RomaA 2-0
20.09.2025 JuventusH 1-1 13 1 6.7
15.09.2025 CremoneseH 0-0 10 6.9
31.08.2025 LazioA 4-0
25.08.2025 UdineseA 1-1 66 6.3
25.05.2025 EmpoliA 1-2
18.05.2025 ComoH 1-1 13 7.2
11.05.2025 LecceH 1-1 75 6.7
03.05.2025 InterA 1-0 80 6.9
28.04.2025 CagliariH 0-2
19.04.2025 AS RomaA 1-0 14 6.7
15.03.2025 UdineseA 0-1 90 6.9
09.03.2025 BolognaH 1-2 85 6.7
03.03.2025 JuventusA 2-0 90 6.5
23.02.2025 FiorentinaH 1-0 90 1 7.0
15.02.2025 AC MilanA 1-0 85 6.9
08.02.2025 AtalantaH 0-5 90 1 6.3
01.02.2025 MonzaA 0-1 45 1 7.2
22.01.2025 CelticA 1-0 84 1 6.9
11.12.2024 VfB StuttgartA 5-1
26.11.2024 AtalantaH 1-6 90 6.3
06.11.2024 Shakhtar DonetskA 2-1 90 1 6.6
23.10.2024 InterH 0-1
01.10.2024 BarcelonaA 5-0 32 6.3
17.09.2024 Aston VillaH 0-3 45 6.3
27.08.2024 GalatasarayA 0-1 90 6.9
21.08.2024 GalatasarayH 3-2 74 1 7.3
22.02.2024 Sporting CPA 1-1 90 6.7
15.02.2024 Sporting CPH 1-3 45 1 6.9
13.12.2023 RB LeipzigA 2-1 90 1 6.9
ŞUT6
GOL0
xG0.2
xG FARKI-0.2under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
90' · xG 0.015 53' · xG 0.027 87' · xG 0.044 35' · xG 0.023 22' · xG 0.032 83' · xG 0.03
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 3 (%50) Taç sonrası — 2 (%33) Duran top — 1 (%17) 6 şut
  • Asist sonrası3%50
  • Taç sonrası2%33
  • Duran top1%17
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 5 (%83) Sol ayak — 1 (%17) 6 şut
  • Sağ ayak5%83
  • Sol ayak1%17
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR6 şut
1-15' — 0 16-30' — 1 31-45' — 1 46-60' — 1 61-75' — 0 76-90+' — 3 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 1 %17
  • 31-45' 1 %17
  • 46-60' 1 %17
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 3 %50
AKSİYON HARİTASI380 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 7 7 7 8
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %49 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 6 6 6 6
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %54 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 3
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %42 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %37 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR380
Pas 230 Pas — 230 (%65) Top kaz… 24 Top kazanma — 24 (%7) Hava t… 22 Hava topu — 22 (%6) Faul 18 Faul — 18 (%5) Uzakl… 16 Uzaklaştırma — 16 (%5) Top teması — 15 (%4) Müdahale — 11 (%3) Pas arası — 7 (%2) Korner kazandırma — 6 (%2) İkili mücadele — 6 (%2)
  • Pas230%65
  • Top kazanma24%7
  • Hava topu22%6
  • Faul18%5
  • Uzaklaştırma16%5
  • Top teması15%4
  • Müdahale11%3
  • Pas arası7%2
  • Korner kazandırma6%2
  • İkili mücadele6%2
PİYASA DEĞERİ€2.50M
KAÇIRDIĞI MAÇ8
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2016–2026 · 107 maç
Verona 47maç 2024–2025
BSC Young Boys 23maç 2022–2024
Senegal 2023
Lille 36maç 2020–2021
Lille II 2016
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-07-01 BSC Young Boys Verona
2025-07-01 Verona BSC Young Boys
2025-01-31 BSC Young Boys Verona
2025-01-31 Young Boys Hellas Verona loan transfer
2022-02-03 Lille Young Boys €900k
2021-07-01 Panathinaikos Lille
2021-06-30 Panathinaikos Lille End of loan
2021-02-01 Lille Panathinaikos loan transfer
2020-07-01 LOSC Lille B Lille -
2018-07-01 LOSC Lille U19 LOSC Lille B -
2017-07-01 LOSC Lille U17 LOSC Lille U19 -
2016-07-01 Boulogne Jugend LOSC Lille U17 ?
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
09.2026 Kadro dışıŞüpheli 2 maç
05.2026 SakatlıkKadroda yok 3 maç
04.2025 Uyluk sakatlığıKadroda yok 2 maç
03.2025 SakatlıkŞüpheli 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Frosinone Calcio %50 2026-08-11
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 993 dk

Takip listesi: Dengeli orta saha profili

Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU59.1Serie A 2025
PERFORMANS42.9993 dk
KARARİzlemeye değer65/100
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero 70.1
Derinden oyun kurucu 67.7
Box-to-box orta saha 61.0
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 270 oyuncu
Scout skoru %81
Performans %62
Dakika %62
Değer / getiri %82
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %82
Performans %63
Dakika %77
Değer / getiri %92
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 72.4 82 88
Ortalama rating 6.59 7.1 93
Müdahale / 90 1.99 3.2 62
Performans skoru 42.9 75 57
İkili mücadele kazanma 47.29 58 82
Pas arası / 90 1.18 2.3 51
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam