Fran Beltrán
Spain · Midfielder

Fran Beltrán

YAŞ26
BOY170 cm
KİLO66 kg
KULÜPGirona
DOĞUM YERİMadrid
LİGLa Liga
BU SEZON1G · 0A
Gol10.09 / 90
Şut50.44 / 90
Kilit pas110.96 / 90
Başarılı dripling40.35 / 90
Kazanılan ikili443.86 / 90
Rating6.85
OYUNCU PROFİLİLa Liga 2025 · 121 orta sahalar
Kilit pas — %22 (0.69) Asist — %0 (0.00) Drible — %16 (0.34) Pas isabeti — %95 (%92) Top kapma — %68 (2.74) İkili mücadele — %29 (%44) 38 ORT. % 22 0 16 95 68 29
  • Kilit pas 0.69 %22
  • Asist 0.00 %0
  • Drible 0.34 %16
  • Pas isabeti %92 %95
  • Top kapma 2.74 %68
  • İkili mücadele %44 %29
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1574 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
5. Segunda División2026 · Girona · 3 maç 1gol7. 1asist5.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Segunda División2017/2018 · Spain
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 3 G+A
2020 3 2021 1 2022 2 2023 0 2024 3 2025 1
GolAsist
2025/26 42 1.884 1 0 6.76
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaGirona 18 1.027 1 0 6.85
La LigaCelta Vigo 19 547 0 0 6.63
UEFA Europa LeagueCelta Vigo 5 310 0 0 6.70
Şut10%50 isabet
Kilit pas13
Drible6%67 başarı
İkili kazanılan63%43
Müdahale34
Faul2212 kazanılan
İlk 112220 yedek
G+A / 900.05
Kart3
Kaptan5maçta
2024/25 38 2.427 2 1 6.88
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaCelta Vigo 38 2.427 2 1 6.88
Şut16%25 isabet
Kilit pas17
Drible10%56 başarı
İkili kazanılan92%43
Müdahale51
Faul3412 kazanılan
İlk 11299 yedek
G+A / 900.11
Kart3
Kaptan15maçta
2023/24 38 2.444 0 0 6.76
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaCelta Vigo 38 2.444 0 0 6.76
Şut11%27 isabet
Kilit pas18
Drible12%50 başarı
İkili kazanılan98%43
Müdahale56
Faul2816 kazanılan
Ofsayt2
İlk 112810 yedek
Kart2
2022/23 36 2.862 0 2 6.80
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaCelta Vigo 36 2.862 0 2 6.80
Şut13%15 isabet
Kilit pas24
Drible15%68 başarı
İkili kazanılan82%38
Müdahale33
Faul2616 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11333 yedek
G+A / 900.06
Kart4
2021/22 37 2.607 1 0 6.89
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaCelta Vigo 37 2.607 1 0 6.89
Şut13%31 isabet
Kilit pas11
Drible19%70 başarı
İkili kazanılan116%48
Müdahale56
Faul1725 kazanılan
İlk 11316 yedek
G+A / 900.03
Kart4
2020/21 38 1.420 3 0 6.70
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaCelta Vigo 38 1.420 3 0 6.70
Şut15%47 isabet
Kilit pas4
Drible9%82 başarı
İkili kazanılan53%44
Müdahale30
Faul1610 kazanılan
İlk 111325 yedek
G+A / 900.19
Kart3
TOPLAM GOL7
İLK 1115258 yedek girdi
KART21
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA8
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR7 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 2 46-60' — 1 61-75' — 1 76-90+' — 3 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 2 %29
  • 46-60' 1 %14
  • 61-75' 1 %14
  • 76-90+' 3 %43
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-1-3-2 — 58 3-4-3 — 52 4-4-2 — 37 3-4-2-1 — 15 4-3-3 — 12 5-3-2 — 9 183 maç
  • 4-1-3-258%32
  • 3-4-352%28
  • 4-4-237%20
  • 3-4-2-115%8
  • 4-3-312%7
  • 5-3-29%5
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
23.05.2026 ElcheH 1-1 34 6.7
17.05.2026 Atletico MadridA 1-0 35 6.6
14.05.2026 Real SociedadH 1-1 31 6.5
11.05.2026 Rayo VallecanoA 1-1 85 1 6.9
01.05.2026 MallorcaH 0-1 74 7.2
25.04.2026 ValenciaA 2-1
21.04.2026 Real BetisH 2-3 66 6.6
10.04.2026 Real MadridA 1-1 10 6.3
06.04.2026 VillarrealH 1-0 87 6.9
21.03.2026 OsasunaA 1-0 86 6.9
14.03.2026 Athletic ClubH 3-0 70 7.0
07.03.2026 LevanteA 1-1 72 1 6.9
01.03.2026 Celta VigoH 1-2 89 6.6
23.02.2026 AlavesA 2-2 32 6.7
16.02.2026 BarcelonaH 2-1 28 1 1 7.6
08.02.2026 SevillaA 1-1 56 1 6.9
31.01.2026 OviedoA 1-0 79 7.2
26.01.2026 GetafeH 1-1 93 1 7.0
12.01.2026 SevillaA 0-1
03.01.2026 ValenciaH 4-1
20.12.2025 OviedoAC 0-0 63 6.9
14.12.2025 Athletic ClubH 2-0
11.12.2025 BolognaHC 1-2 79 6.3
07.12.2025 Real MadridA 0-2 11 6.6
30.11.2025 EspanyolH 0-1 79 6.9
22.11.2025 AlavesA 0-1 90 6.5
09.11.2025 BarcelonaH 2-4
06.11.2025 Dinamo ZagrebA 0-3 76 6.9
02.11.2025 LevanteAC 1-2 68 2 6.6
26.10.2025 OsasunaA 2-3
23.10.2025 NiceH 2-1 72 1 6.7
19.10.2025 Real SociedadH 1-1 11 6.3
05.10.2025 Atletico MadridHC 1-1 55 1 6.5
02.10.2025 PAOKH 3-1
28.09.2025 ElcheA 2-1
25.09.2025 VfB StuttgartA 2-1 83 6.9
21.09.2025 Rayo VallecanoAC 1-1 90 6.7
14.09.2025 GironaH 1-1
31.08.2025 VillarrealH 1-1
27.08.2025 Real BetisH 1-1
23.08.2025 MallorcaA 1-1 23 1 6.7
17.08.2025 GetafeH 0-2 57 6.6
24.05.2025 GetafeA 1-2 90 6.9
18.05.2025 Rayo VallecanoHC 1-2 90 1 7.2
13.05.2025 Real SociedadAC 0-1 89 6.9
10.05.2025 SevillaH 3-2 45 1 1 7.0
04.05.2025 Real MadridAC 3-2 54 6.2
23.04.2025 VillarrealHC 3-0 45 2 8.3
19.04.2025 BarcelonaAC 4-3 90 6.7
12.04.2025 EspanyolH 0-2 90 1 6.9
05.04.2025 MallorcaA 1-2 90 7.0
31.03.2025 Las PalmasH 1-1 15 6.5
15.03.2025 ValladolidA 0-1 90 2 7.0
08.03.2025 LeganesH 2-1 31 6.6
01.03.2025 GironaAC 2-2 90 6.6
21.02.2025 OsasunaH 1-0 12 6.7
15.02.2025 Atletico MadridAC 1-1 45 2 7.3
08.02.2025 Real BetisHC 3-2 90 1 1 7.5
02.02.2025 ValenciaAC 2-1 58 6.2
27.01.2025 AlavesAC 1-1 90 6.5
ŞUT16
GOL1
xG0.7
xG FARKI+0.3over performing
DÖNÜŞÜM%6.2
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
77' · xG 0.021 90' · xG 0.049 57' · xG 0.101 55' · xG 0.028 29' · xG 0.057 24' · xG 0.016 86' · xG 0.092 · GOL 14' · xG 0.009 31' · xG 0.021 31' · xG 0.018 64' · xG 0.125 45' · xG 0.029 13' · xG 0.033 49' · xG 0.015 11' · xG 0.022 87' · xG 0.085
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 6 (%38) Açık oyun — 4 (%25) Korner — 4 (%25) Taç sonrası — 1 (%6) Kontra atak — 1 (%6) 16 şut
  • Asist sonrası6%38
  • Açık oyun4%25
  • Korner4%25
  • Taç sonrası1%6
  • Kontra atak1%6
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 13 (%81) Sol ayak — 3 (%19) 16 şut
  • Sağ ayak13%81
  • Sol ayak3%19
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR16 şut
1-15' — 3 16-30' — 2 31-45' — 3 46-60' — 3 61-75' — 1 76-90+' — 4 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 4 76-90+'
  • 1-15' 3 %19
  • 16-30' 2 %12
  • 31-45' 3 %19
  • 46-60' 3 %19
  • 61-75' 1 %6
  • 76-90+' 4 %25
AKSİYON HARİTASI1549 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 8 8 8 8 9 9 9 9 9 9 9 10 10 10 10 10 10 10 10 11 11 11 11 11 11 11 11 11 11 11 12 12 12 12 12 12 12 12 13 13 13 13 13 13 13 13 13 14 14 14 14 14 14 14 14 15 16 16 16 17 17 18 18 18 19 19 19 19 20 20 21 21 22 23 24 25 25 27 31 32 33
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %51 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 8 9 9 9 9 9 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 11 11 11 11 11 11 11 12 12 12 12 12 12 13 13 13 13 13 13 13 14 14 14 14 15 15 15 15 15 16 19 19 19 19 20 22 23 24 26 26
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %54 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 6 7 7 8 9
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %45 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 7 7
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %40 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1549
Pas 1155 Pas — 1155 (%78) Top kazan… 84 Top kazanma — 84 (%6) Top… 67 Top teması — 67 (%4) Hava topu — 43 (%3) Faul — 34 (%2) Müdahale — 27 (%2) Pas arası — 23 (%2) Uzaklaştırma — 21 (%1) Kurtarılan şut — 18 (%1) İkili mücadele — 17 (%1)
  • Pas1155%78
  • Top kazanma84%6
  • Top teması67%4
  • Hava topu43%3
  • Faul34%2
  • Müdahale27%2
  • Pas arası23%2
  • Uzaklaştırma21%1
  • Kurtarılan şut18%1
  • İkili mücadele17%1
PİYASA DEĞERİ€5.00M-37.5%
KAÇIRDIĞI MAÇ5
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2016–2025 · 229 maç
Celta Vigo 211maç 2020–2025
Girona 18maç 2025
Spain U21 2021–2023
Spain 2020–2021
Spain U19 2018
Rayo Vallecano 2016–2017
Spain U17 2016
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2018-08-01 Rayo Vallecano Celta Vigo € 8M
2016-08-01 Rayo B Rayo Vallecano -
2016-07-01 Rayo U19 Rayo B -
2015-07-01 Rayo Youth Rayo U19 -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
01.2026 Kadro dışıKadroda yok 1 maç
11.2025 HastalıkKadroda yok 1 maç
05.2023 Kas sakatlığıKadroda yok 2 maç
05.2022 SakatlıkKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1027 dk

İzlemede: Dengeli orta saha profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Topla aksiyon değeriTopla yaptığı aksiyonların kalitesi, ayrıntılı olay verisinde olumlu ayrışıyor.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU55.9La Liga 2025
PERFORMANS45.21027 dk
KARARVeri yetersiz58/100
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero 71.1
Derinden oyun kurucu 71.1
Box-to-box orta saha 66.4
Top kapan ön libero 49.2
Derinden oyun kurucu 45.8
Box-to-box orta saha 35.6
Role fit sinyali var ama confidence 94/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 262 oyuncu
Scout skoru %62
Performans %62
Dakika %58
Değer / getiri %24
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %76
Performans %68
Dakika %78
Değer / getiri %15
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 76.9 82 94
Ortalama rating 6.85 7.1 96
Müdahale / 90 2.1 3.2 66
Performans skoru 45.2 75 60
İkili mücadele kazanma 46.32 58 80
Pas hacmi / 90 61.61 50 100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam